Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Instrumenti no tērauda
  Instrumenti no plastmasas
  Iekārtas
  Mēbeles
  Sterilizācijai
  Fizioterapijā
    Elektroterapija
    Magnēta terapija
    Teipi
    Vingrojumi un rehabilitācija
       Līdzsvars
       EXERCISE BALLS
       Exercise Bands
       HAND EXERCISERS
    Ultraskaņa
    Gaisa
    Gaisa matracis
    Measurement and Diagnostic Equipment
    Dažādi
  Ginekologiem
  Kosmetologiem
  Pirmā palidzība
  Rehabilitācija
  Zobārstiem
  Veterināriem
  Labor. reaģenti
  Labor. iekārtas
  Labor. trauki
  Izglītība
  Preces mājai

 Līdzsvars
 EXERCISE BALLS
 Exercise Bands
 HAND EXERCISERS

Līdzsvars, Vingrošanas lentes N4 - SET OF 4 TONE LOOPSThe closed-loop flat band fits comfortable around the upper and lower legs. It helps to exercise the muscles of hips and legs.Set includes 4 below loops: each in a different colour-coded level.Tone loop 18 mm x 58 cm x 1.4 mm (X-Light - yellow)Tone loop 24 mm x 58 cm x 1.4 mm (Medium - red)Tone loop 24 mm x 58 cm x 1.6 mm (Heavy - green)Tone loop 30 mm x 58 cm x 1.6 mm (X-Heavy - blue)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
520_446 Vingrošanas lentes N4 pasūtīt 18.88

Līdzsvars, Cando® Inflatable līdzsvara disks, 35 cm diametrs - Piepūšams disks Cando® Inflatable Vestibular Disc imitē piepūšamas bumbas kustības un formu, izmantojot to uz jebkura sēdekļa. Tas darbojas kā dinamisks spilvens galveno muskuļu grupu aktivizēšanai. Izmantojiet to uz grīdas līdzsvara treniņiem un apakšējo ekstremitāšu nostiprināšanai. Jūs varat arī piepumpēt disku ar gaisu līdz 2.biezumam, lai tas kļūtu stingrs un samazināt spiedienu diskā līdz 1.biezumam. Katram diskam ir raibā puse taktilajai atgriezeniskajai saiknei un stimulācijai. Diska otra puse ir plakana. Celtspēja 136 kg.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
216_421 Līdzsvara disks, zaļš, maks. slodze 136kg pasūtīt 38.28

EXERCISE BALLS, Cando Gym Ball Base w/ Band & Tubing Anchors -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
234_912 gym ball base w/ band & tubing anchors pasūtīt 28.96

Exercise Bands, Sup-R Band® 6 yard -Yellow/ x-light - Sup-R Band® - jauna, ekoloģiski tīra termoplastiskā lenta. Tā izgatavota no augstas kvalitātes materiāla ​​- lateksa formula TPE (termoplastiskais elastomērs) - kura nodrošina teicamu izturību pret saduršanu vai saplēšanu. Sup-R Band® nesmaržo un nekam nepielīp. Bez lateksa un samērā laba, lai aizstātu lateksa lentas, neatsakoties no to augstās funkcionalitātes. Papildus iemesli Sup-R Band® izmantošanai: jūs izvairīsieties no riska sajaukt lateksa lenšu rezerves un lentas bez lateksa. Lentas ir pieejamas secībā «Vēlamākās krāsas».Tāds pats izstiepšanas un saspiešanas spēks,kāds ir lateksa lentei Theraband®. Nav pulvera - būs mazāka nekārtība. Теksturēta vieglākai satveršanai. Labāka izturība pret saraušanu un saduršanu, nekā citās grupās. Ilgizturīga, noturīga pret ultravioleto starojumu un saules gaismu, ekoloģiski tīra. Pieejamie izmēri: 6 яrdi (5,5 m) un 50 jardi (45,7 m). Pieejamas arī PEP paketes, kurās ietilpst ietilpts lentas ar trim dažādām stiepes pretestībām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
330_193 Ekoloģiski tīra termoplastiskā lenta, 5,49 metri, dzeltens pasūtīt 21.71

HAND EXERCISERS, CanDo® Digi-Squeeze Hand/Finger Exerciser - Vingrošanas bumba, kura palīdzēs attīstīt spēku, lokanību un koordināciju. Rehabilitācijai pēc carpel tunnel, artrīta, insulta, lūzumiem, cīpslu traumām, nervu traumām, tā saucamā tenisa elkoņa un daudz kā cita. Bumbu piegādā kopā ar brošūru un tā ir pieejama dažādos izmēros - mazām,vidējām un lielām rokām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
370_188 digi-squeeze yellow/xlight pasūtīt 9.74

HAND EXERCISERS, Cando Digi-Extend® Package - Digi-Extend® - tā ir unikāla terapeitiska ierīce. Produkts pastiprina iekšējo un ārējo muskuļu grupu, lai maksimāli atliektu extensor tendon, veicinātu locītavu kustīgumu. Četri krāsu kodēšanas līmeņi ļauj katram muskulim vai locītavai darboties komfortablā līmeni un vairot spēku. Paketē ietilpst: 5 dzelteni-brūni (xx-viegls), 4 dzelteni (x-viegls), 3 sarkani (viegls) un 2 zaļi(vidēji). Gumijas bez lateksa. Ilustrēta brošūra ar vingrinājumu aprakstu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
186_884 Digi-Extend® unikāla terapeitiska ierīce pasūtīt 43.56
   
      Emed Sia. LV40103375646. Jur. adrese: Upmalas iela 4, Sunīši, Garkalnes pagasts, Ropažu novads, LV-2137. Fiz. adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010. Tālrunis: 67542997, 20111113, e-mail: santaks@inbox.lv Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.