SANTAKS
Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai klīniskai
  Labor. iekārtas
    Tauku noteikšanai
    Centrifūgas
    Inkubatori, klimatiskā testa kameras
    Pipetes, dozatori, biretes
    Laboratorijas svari
    Ledusskapji un saldētavas
    Svaigs gaiss
    Citas laboratorijas iekārtas, aksesuāri
       Daļiņu skaitītājs
       Titrēšanas iekārtas
       Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji
       Liofilizators
       Laboratorijas trauku mazgājamā mašīna Miele
       Maisītāji
VORTEX MX-S
Heidolph Promax 2020 Perforated platform
Orbitālais šeikeris
Magnētiskais maisītājs
Šeikeris rotējošs atdalīšanai un / vai maisīšanas mēģenēs
Mini inkubators
Vibrācijas šeikeris
Šeikeris ar turp un atpakaļ kustību
Mini inkubators mēģenēm
Šeikeris ar šūpojošu kustību
Šeikeris ar orbitālo-šūpojošu kustību
Heidolph Promax 2020
Šeikeris rotējošs
Hibridizācijas inkubators
Šeikeris ar orbitālo kustību
Šeikeris - inkubātors
       Densinometers
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 VORTEX MX-S
 Heidolph Promax 2020 Perforated platform
 Orbitālais šeikeris
 Magnētiskais maisītājs
 Šeikeris rotējošs atdalīšanai un / vai maisīšanas mēģenēs
 Mini inkubators
 Vibrācijas šeikeris
 Šeikeris ar turp un atpakaļ kustību
 Mini inkubators mēģenēm
 Šeikeris ar šūpojošu kustību
 Šeikeris ar orbitālo-šūpojošu kustību
 Heidolph Promax 2020
 Šeikeris rotējošs
 Hibridizācijas inkubators
 Šeikeris ar orbitālo kustību
 Šeikeris - inkubātors

Maisītāji, VORTEX MX-S - FUNKCIJAS - Pārslēgšana vai nepārtraukts režīms. - Ātruma regulējums no 0 līdz 2500 apgriezieniem minūtē - Izmanto dažādiem miksēšanas pielikumiem ar papildus adapteriem dažādu mēģeņu uzstādīšanai. Speciāli izstrādātas vakuma pierīces. Izturīga lietā konstrukcija no alumīnija. Parametri: Spriegums - 110-120 V/ 220-230 V, 50/60 Hz. Jauda - 60 W. Sajkaukšana- оrbitālas kustības. Orbītas diametrs 4 mm. Ātrumu diapazons 0-2500 apgr./min. Izmēri: 127 × 130 × 160 mm. Svars 3,5 kg. Pieļaujamā apkārtējās vides temperatūra 5-40 ℃. Pieļaujamais relatīvais mitrums 80% RH. Aizsardzības klase IP21.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
857_827 Mikseris VORTEX MX-S pasūtīt Vajag ielogoties!
958_334 Platform pad non-slip for small vessels with diameter smaller as 99 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
988_923 Tube adapter for 18 holes x diam.10mm pasūtīt Vajag ielogoties!
822_570 Tube adapter for 48 holes x diam. 6 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
508_436 Tube adapter for 8 holes test tubes diam.16mm pasūtīt Vajag ielogoties!
420_553 Universal top plate diam.100mm used with tube adaptors pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Heidolph Promax 2020 Perforated platform - Šeikeriem Heidolph Promax 2020 ir viendimensijas kustība uz priekšu-atpakaļ, lai enerģiski sakratītu kolbu un izveidotos atdaloša piltuve. Izmanto darbam ar ķimikālijām. Izmanto analogos atgriezes-augšupejošas kustības regulatorus. Korpuss nodrošina praktisku siltumpārraides trūkumu no dzinēja uz pltaformu, bet hermētiskais pievads ir izolēts no reaģentu pārplūšanas.Plūdena ātruma regulēšana. Моduļu sistēma - kombinējiet Promax 1020 ar inkubatoru. Procesa taimeris ar skaņas signālu ļauj vieglāk strādāt. Promax 1020 ir digitālais taimeris līdz 999 minūtēm. Promax 2020 ir analogais taimeris līdz 120 minūtēm. Var izmantot temperatūrā no 0 līdz 50 °C ar relatīvo gaisa mitrumu 80% inkubatorā vai saldējamā kamerā. IP aizsardzības klase saskaņā ar DIN EN 60529: IP 40 (Promax 1020); IP 20 (Promax 2020).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
264_132 Perforated platform 2000 for Heidolph 2000 series shakers-N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Orbitālais šeikeris - Īpatnības • Platformas griešanās optimālā amplitūda intensīvai kratīšanai. • Оrbitāla, atgriezeniska un vibrācijas kustība vienā mašīnā. • Uzlabota dzinēja vadības sistēma. Ilglaicīgs darbs bez trokšņa. • Digitālais taimeris. • Augstas precizitātes griešanās ātruma kontrole. • Skaņas ziņojums darba beigās. • Iebūvēta atmiņa regulējumu saglabāšanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
581_852 Orbitālais šeikeris pasūtīt Vajag ielogoties!
487_925 Roller clips pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Magnētiskais maisītājs - Augšējā plāksne no silumīna, klāta ar nerūsējošo tēraudu AISI 304. Diapazons r.: 60/1600. Ātrs apskats: INOX. Plāksnes diametrs: 14,5 сm. Augstums: 14,5 сm. Platums: 19 сm. Dziļums: 26 сm. Jauda: 550 W. Svars: 3,5 kg. Kontrollers: digitālais. Apjoms: 10 litri. Sildītājs. Vadības panelis. 1. Digitālais displejs, uz kura parādās maisīšanas ātrums vai temperatūra. 2. Parametru selektors: maisīšanas ātrums vai temperatūra. 3. Pogas: palielināt parametra lielumu, samazināt parametra lielumu. 4. Ietilpst indikatora lampa, drošības termostats. 5. Poga Stop-Start. Precizitāte ± 2 ° C.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
140_580 Magnētiskais maisītājs ar apsildi pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris rotējošs atdalīšanai un / vai maisīšanas mēģenēs - Rotējošs šeikeris ar vienmērīgu un precīzu kustību. Iekārta ir labi piemērota izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Uzticams, izturīgs šeikeris, kam nav nepieciešama īpaša apkope. Elektroniski regulējama ātruma kontrole. Ērts un saprotams vadības panelis. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Noņemama ass, iekraušanai ārpus šeikera. Alternatīva ass ar dažāda lieluma skavām(bez papildus samaksas, pēc pieprasījuma). Ass un pilienu panna izgatavoti no nerūšējošā tērauda. Korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
576_334 Rotējošs mēģeņu šeikeris pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Mini inkubators - Paceļams, caurskatāms akrila vāks. Regulējama elektroniskā temperatūras kontrole. Lieliska temperatūras noturība ± 0.2 °C pie 40 °C. Optimālā temperatūras izplatīšana visā inkubatora iekšpusē ar ventilatora palīdzību. Kļūdas gadījumā sildīšana tiek izslēgta, kļūdas iemesls tiek izziņots uz LED displeja, izmantojot kļūdu kodus. Regulējami signalizācijas ierobežojumi temperatūrām virs un zem normas. Ātra un precīza temperatūras (0.1°C iedaļa)uztādīšana ar LED displeju. Ierīces automātiska izslēgšanās temperatūras normas pārsniegšanas gadījumā. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Kompakts, universāls, novietojams tieši uz darbgalda. Perforētā paplāte un apakšējā paplāte ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
759_549 Mini inkubators pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Vibrācijas šeikeris - Vibrācijas šeikeris ir labi piemērots izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Izturīgs, kluss šeikeris ar orbitālu kustību. Ļoti augstas frekvences vibrācijas pie zemas kratīšanas amplitūdas vislabākajai sajaukšanai pat mazākajos testa traukos. Lieliski piemērots nepārtrauktai darbībai. Regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga uzsākšana. Ērts un saprotams vadības panelis. Maiņstrāvas motors ar pārslodzes aizsardzību. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Korpuss izgatavots no augstas triecienizturības polistirola.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
203_860 Šeikeris, orbitāla kustība, 6 testa platēm pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris ar turp un atpakaļ kustību - Maisītājs atpazīstams starp vairāku suspensiju un emulsiju ražotājiem. Maisīšanas platforma ar svārstveida kustībām rada augstu turbulenci, tādējādi rūpīgi sajaucot vielas. Tas ir būtisks priekšnoteikums, piemēram, medicīniskās diagnostikas, pārtikas produktu vai vides analīzēs. Iekārta ir labi piemērota izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Izturīgs, kompakts un kluss maisītājs. Lieliski piemērots nepārtrauktai darbībai. Regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga uzsākšana. Ērts un saprotams vadības panelis. Maiņstrāvas motors ar pārslodzes aizsardzību. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Kratīšanas platforma izgatavota no anodēta alumīnija. Korpuss izgatavots no augstas triecienizturības polistirola. Visaptverošs piederumu klāsts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
456_754 Šeikeris ar svārstveida kustību, slodze 8 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
887_719 Šeikeris ar svārstveida kustību, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
218_759 Šeikeris ar svārstveida kustību, digitāls, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Mini inkubators mēģenēm - Pateicoties savam konstantajam rotēšanas ātrumam 12 apgriezieni minūtē, tas nodrošina vienmērīgus rezultātus. Paceļams, caurskatāms akrila vāks. Regulējama elektroniskā temperatūras kontrole. Lieliska temperatūras noturība ± 0.2 °C pie 40 °C. Optimālā temperatūras izplatīšana visā inkubatora iekšpusē ar ventilatora palīdzību. Kļūdas gadījumā sildīšana tiek izslēgta, kļūdas iemesls tiek izziņots uz LED displeja, izmantojot kļūdu kodus. Regulējami signalizācijas ierobežojumi temperatūrām virs un zem normas. Ātra un precīza temperatūras (0.1°C iedaļa)uztādīšana ar LED displeju. Ierīces automātiska izslēgšanās temperatūras normas pārsniegšanas gadījumā. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Noņemama rotējoša pudele, kas izgatavota no nerūsējošā tērauda ar četrām paralēlām rotējošām asīm. Viegli pārvietojamas ārējās asis pudelēm ar dažādiem diametriem. Kompakts, universāls, novietojams tieši uz darbgalda. Paceļams, caurskatāms akrila vāks. Korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
571_279 Mini rotējošas caurules inkubators pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris ar šūpojošu kustību - Šeikeris ir labi piemērota izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Jaudīgs, kluss un izturīgs šeikeris ar šūpojošu kustību. Lieliski piemērots nepārtrauktai darbībai. Regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga uzsākšana. Ērts un saprotams vadības panelis. Maiņstrāvas motors ar pārslodzes aizsardzību. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Kratīšanas platforma izgatavota no anodēta alumīnija. Korpuss izgatavots no augstas triecienizturības polistirola. Visaptverošs piederumu klāsts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
811_377 Šeikeris, šūpojoša kustība, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
809_248 Šeikeris, šūpojoša kustība, digitāls, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris ar orbitālo-šūpojošu kustību - Šī ierīce ir kļuvusi neaizstājama AIDS pētniecībā - diagnostikas testiem vai šūnu kultūru un mikroorganismu audzēšanai. Iekārta ir labi piemērota izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Izturīgs, kluss šeikeris ar orbitālu-šūpojošu kustību. Maiga un vienmērīga kustība. Lieliski piemērots nepārtrauktai darbībai. Regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga uzsākšana. Ērts un saprotams vadības panelis. Maiņstrāvas motors ar pārslodzes aizsardzību. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Kratīšanas platforma izgatavota no anodēta alumīnija. Korpuss izgatavots no augstas triecienizturības polistirola. Visaptverošs piederumu klāsts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
790_284 Seikeris ar orbitālu-šūpojošu kustību, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
237_838 Šeikeris ar orbitālu-šūpojošu kustību, digitāls, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Heidolph Promax 2020 - Promax shakers have a one dimensional back and forth motion for vigorous mixing of flasks and separating funnels in chemical applications, using analogue dial controls for reciprocating frequency. The encapsulated housing ensures virtually no heat transfer from motor to platform and a sealed drive is isolated from spills.

Speed continuously adjustable
Modular system; combine Promax 1020 with Incubator 1000 with choice of a low or high incubator hood
Process timer with audible signal allows for unattended operation
Promax 1020; digital timer up to 999 min, Promax 2020; analogue timer up to 120 min
Can be used at 0 to 50 °C (80% relative humidity), in an incubator or cold room
IP protection class according to DIN EN 60529: IP 40 (Promax 1020); IP 20 (Promax 2020)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
230_566 Heidolph basic platform -N2 pasūtīt Vajag ielogoties!
450_153 Heidolph Promax 2020- reciprocating Platform Shaker-N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
626_439 Single tension roller-N14 pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris rotējošs - Iekārta piemērota izmantošanai temperatūrā no +10 līdz +40 ° C. Izturīgs, viegli lietojams un daudzfunkcionāls šeikeris ar vienmērīgu, rotējošu kustību. Elektriska ātruma kontrole. Līdzstrāvas motors ar aizsardzību pret parslodzi. Kompakts, ar labu nodilumizturību un nemainīgu ātrumu, neatkarīgi no slodzes. Rotējošs paliktnis ar lodīšu gultņiem abās pusēs, kas spēj uzņemt max. 12 kolbas/traukus, līdz diametram 110 mm un augstumam 270 mm. Trauku turētājs izgatavots no nerūsējošā tērauda drošai kolbu fiksēšanai. Korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Nepieciešams vienmērīgs svara sadalījums visos četros līmeņos.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
208_826 Rotējošs šeikeris pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Hibridizācijas inkubators - Tā kā šķidruma hibridizēšanai nepieciešams neliels vielas daudzums, var strādāt ar augstu paraugu vai antivielu koncentrāciju. Тādējādi hibridizācijas inkubators 7601 skaitās ideāla ierīce precīzai DNA un RNA hibridizācijai ar nukleīnskābi uz filtrpapīra un olbaltumu plankumu inkubēšanai ar antivielām. Мikroprocesoru temperatūras regulēšana. Ļoti pastāvīga temperatūra ± 0,5 ° С. Optimāls temperatūras sadalījums skapja iekšpusē, izmantojot ventilatoru. Elektroniska temperatūras regulatora kontrole. Bojājuma gadījumā apsilde izslēdzas, bojājuma iemesls tiek paziņots uz displeja. Digitāla temperatūras indikācija un regulējums ar soli 0,1 °C. Sildelementa aizsardzība pret pārkaršanu. Ērti taustiņi ar raksturīgajiem simboliem. Ērta procesa rezultātu novērošana, jo pastāvīgais ātrums ir 10 apgriezieni minūtē. Маksimālais apjoms: 16 hibridizācijas caurulītes. Noņemams rotējošais statnis. Var nomainīt ar 5 slīpiem, stabiliem perforētiem traukiem. Atslēga divu lampu ieslēgšanai. Iekšējā daļa no nerūsējošā tērauda. Korpuss izgatavots no cinkotā tērauda ar pulverveida pārklājumu. Paceļamais vāciņš izgatavots no akrila stikla. 2 riteņa klipši 7940, 4 pudelītes 7945, kā arī 8 atsperu spailes 7937 ietilpst standarta piegādes komplektā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
916_527 Inkubators hibridizēšanai pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris ar orbitālo kustību - Šeikeris ir labi piemērots izmantošanai laboratorijās un inkubācijās apkārtējās vides temperatūrā no +10 līdz + 50°C. Lieliski piemērots nepārtrauktai darbībai. Regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga uzsākšana. Ērts un saprotams vadības panelis. Maiņstrāvas motors ar pārslodzes aizsardzību. Kompakts, zema nodiluma līdzsvarotais piedziņas mehānisms. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Kratīšanas platforma izgatavota no anodēta alumīnija. Korpuss izgatavots no augstas triecienizturības polistirola. Visaptverošs piederumu klāsts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
234_303 Šeikeris, orbitāla kustība, slodze 8 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
296_532 Šeikeris, orbitāla kustība, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
117_383 Šeikeris, orbitāla kustība, digitāls, slodze 15 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
695_914 Šeikeris, orbitāla kustība, slodze 30 kg pasūtīt Vajag ielogoties!
799_227 Šeikeris, orbitāla kustība, digitāls, slodze 30 kg pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisītāji, Šeikeris - inkubātors - GFL Šeikeri-inkubatori ir specializēti saudzīgai maisīšanai un intensīvai kratīšanai vienlaicīgi karsējot līdz 70°C. Lieliska temperatūras noturība ± 0.2°C pie 40°C. Optimālā temperatūras izplatīšana visā inkubatora iekšpusē ar ventilatora palīdzību. Kļūdas gadījumā sildīšana tiek izslēgta, kļūdas iemesls tiek izziņots uz LED displeja, izmantojot kļūdu kodus. Regulējami signalizācijas ierobežojumi temperatūrām virs un zem normas. Ātra un precīza temperatūras (0.1°C iedaļa), kratīšanas frekvences un inkubācijas laika uzstādīšana. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. RS 232 sērijas interfeiss. Iebūvēta dzesēšanas spirāle temperatūrām, kas zemākas par apkārtējās vides temperatūru. Kluss un izturīgs kratīšanas mehānisms ar saudzīgu darba uzsākšanu. Inkubatora iekšpuse un kratīšanas platforma izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Fluorescenta lampa iekšpuses izgaismošanai. Iespējams ievietot divas kratīšanas paplātes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
647_938 PID tips, ietilpība apmēram 45 l pasūtīt Vajag ielogoties!
862_305 ietilpība apmēram 46 l pasūtīt Vajag ielogoties!
844_683 PID tips, ietilpība apmēram 150 l pasūtīt Vajag ielogoties!
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.446087122 sekund!