SANTAKS
Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai klīniskai
  Labor. iekārtas
    Tauku noteikšanai
    Centrifūgas
    Inkubatori, klimatiskā testa kameras
    Pipetes, dozatori, biretes
    Laboratorijas svari
    Ledusskapji un saldētavas
    Svaigs gaiss
    Citas laboratorijas iekārtas, aksesuāri
       Daļiņu skaitītājs
Ūdens vanna tvaicešanai
Ūdens vanna lietošanai ar tvaika nosūcēju
Ūdens vanna ar statīvu
Ūdens vanna
Ūdens vanna ar cirkulācijas sistēmu
Ūdens vanna ar iebūvētu šeikeri, ar turp un atpakaļ kustību
Met one HHPC
Ūdens vanna ar iebūvētu šeikeri, ar orbitālo kustību
       Titrēšanas iekārtas
       Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji
       Liofilizators
       Laboratorijas trauku mazgājamā mašīna Miele
       Maisītāji
       Densinometers
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Ūdens vanna tvaicešanai
 Ūdens vanna lietošanai ar tvaika nosūcēju
 Ūdens vanna ar statīvu
 Ūdens vanna
 Ūdens vanna ar cirkulācijas sistēmu
 Ūdens vanna ar iebūvētu šeikeri, ar turp un atpakaļ kustību
 Met one HHPC
 Ūdens vanna ar iebūvētu šeikeri, ar orbitālo kustību

Daļiņu skaitītājs, Ūdens vanna tvaicešanai - Šo vannu ieteicams izmantot griezto audu stiepšanai un žāvēšanai histoloģiskās, pataloģiskās, ķīmiskās, klīniskās un bakterioloģijas laboratorijās. Uztur nemainīgu temperatūru ± 0.5 °C. Precīza temperatūras kontrole garantē vienmērīgi staipītus grieztos audus, kuri ir skaidri redzami vannā. Zemais vannas augstums (100mm) nodrošina ērtu un drošu strādāšanu. Vannas iekšpuse izgatavota no melna, anodizēta alumīnija. Korpuss izgatavots no alumīnija, kas pārklāts ar pūderi. Ar temperatūras kontrolieri, slēdzi un divām LED lampām. Termometrs piestiprināts lampas malai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
135_613 Pagarinātā parafīna vanna pasūtīt Vajag ielogoties!
244_641 Ar 9-daļīgu riņķu komplektu pasūtīt Vajag ielogoties!

Daļiņu skaitītājs, Ūdens vanna lietošanai ar tvaika nosūcēju - Saudzīgam tvaicēšanas darbam ar Erlenmeiera kolbām, mērglāzēm, uc. Šo vannu ir ieteicams lietot ar tvaika nosūcēju. Temperatūras kontrole ar spiediena termostatu. Sildīšanas elementa pārkaršanas novēršana ar automātisko izslēgšanu. Vāka atveres sedz 4-daļīgi karstumizturīgi plastmasas gredzenu komplekti. Vannas iekšpuse, sildelements, noņemamais vāks un perforētais grīdas segums virs sildelementa ir izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Četras neslīdīgas, plastikāta kājas nodrošina lielisku stabilitāti. Pielāgojams ūdens līmeņa regulators iekļauts standarta komplektācijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
978_148 Ar 6 iedaļām 91 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
758_383 Ar 8 iedaļām 111 mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Daļiņu skaitītājs, Ūdens vanna ar statīvu - Saudzīgam tvaicēšanas darbam ar Erlenmeiera kolbām, mērglāzēm, uc. Šo vannu ir ieteicams lietot ar tvaika nosūcēju. Temperatūras kontrole ar spiediena termostatu. Sildīšanas elementa pārkaršanas novēršana ar automātisko izslēgšanu. Vannas iekšpuse, sildelements, noņemamais vāks un perforētais grīdas segums virs sildelementa ir izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Četras neslīdīgas, plastikāta kājas nodrošina lielisku stabilitāti. Pielāgojams ūdens līmeņa regulators iekļauts standarta komplektācijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
159_507 Ar 4 iedaļām, 131 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
837_145 Ar 6 iedaļām, 131 mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Daļiņu skaitītājs, Ūdens vanna - Ūdens vanna var tikt izmantota inkubācijās un kultūru inaktivācijai. Temperatūras regulēšana ar mikroprocesoriem. Temperatūras noturība ± 0.1°C pie 50°C. Digitāla temperatūras nolasīšana un regulēšana ar LED displeju ik pa 0.1°C. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Cikla laikā radušās kļūdas tiek atspoguļotas uz displeja. Divas neatkarīgi strādājošas aizsardzības sistēmas paaugstinātas temperatūras gadījumā. Sildelements, vannas iekšpuse, pārklājs, vāks un perforētais paliktnis izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Termoizolācija un izliekts dubultais vāks novērš kondensētā ūdens nokļūšanu mēģenēs. Vāks un perforētais paliktnis iekļauts standarta komplektācijā. Korozijas drošs ārējais korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Notekcaurules krāns vannas aizmugurē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
894_674 7 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
269_941 14 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
180_372 20 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
390_724 21 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
197_780 40 litri pasūtīt Vajag ielogoties!

Daļiņu skaitītājs, Ūdens vanna ar cirkulācijas sistēmu - Ūdens vanna var tikt izmantota inkubācijās un kultūru inaktivācijai. Temperatūras regulēšana ar mikroprocesoriem. Temperatūras noturība ± 0.1°C pie 50°C. Ūdens cirkulācija nodrošina vienveidīgu temperatūru visā vannā. Digitāla temperatūras nolasīšana un regulēšana ar LED displeju ik pa 0.1°C. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Cikla laikā radušās kļūdas tiek atspoguļotas uz displeja. Divas neatkarīgi strādājošas aizsardzības sistēmas paaugstinātas temperatūras gadījumā. Sildelements, vannas iekšpuse, pārklājs, vāks un perforētais paliktnis izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Termoizolācija un izliekts dubultais vāks novērš kondensētā ūdens nokļūšanu mēģenēs. Vāks un perforētais paliktnis iekļauts standarta komplektācijā. Korozijas drošs ārējais korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Notekcaurules krāns vannas aizmugurē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
348_652 7 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
910_827 14 litri pasūtīt Vajag ielogoties!

Daļiņu skaitītājs, Ūdens vanna ar iebūvētu šeikeri, ar turp un atpakaļ kustību - GFL Ūdens vannas ar iebūvētu šeikeri tiek izmantotas, kad vielas maisīšanas procesā nepieciešama noteikta temperatūra. To darbības joma ietver inkubāciju, fermentāciju, homogenizāciju, ķīmisko un bioķīmisko reakciju, fermentu un audu pētījumu veikšanu. Temperatūras regulācija ar mikroprocesoru. Lieliska temperatūras noturība ± 0.1 °C pie 50°C. Ūdens cirkulācija nodrošina vienmērīgu temperatūru visā vannā. Digitāla temperatūras nolasīšana un regulēšana ar LED displeju ik pa 0.1°C. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Cikla laikā radušās kļūdas tiek atspoguļotas uz displeja. Divas neatkarīgi strādājošas aizsardzības sistēmas paaugstinātas temperatūras gadījumā. Nav nepieciešama apkope. Kratīšanas mehānisms ar labu nodilumizturību, nepārtraukti regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga darba uzsākšana. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Ierīce darbojas ar nerūsējošu lodīšu gultņiem. Viegli noņemama kratīšanas plātne. Termoizolācija un izliekts dubultais vāks novērš kondensētā ūdens nokļūšanu mēģenēs. Vannas iekšpuse un kratīšanas plātne izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Korozijas drošs ārējais korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Notekcaurules krāns vannas aizmugurē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
321_109 Ar svārstveida kustību, digitālu temperatūras indikatoru, temperatūras regulācija ar mikroprocesoru pasūtīt Vajag ielogoties!
928_766 Ar svārstveida kustību, digitālu indikatoru, temperatūras regulācija ar mikroprocesoru pasūtīt Vajag ielogoties!

Daļiņu skaitītājs, Met one HHPC - Regulāram monitoringam. Viegli nolasāms displejs ar augstu izšķirtspēju, regulējams, uz tā ir tikai vajadzīgie dati skaidrā liela izmēra šriftā. Viegls un ērts. Droši HEPA filtri. Ļauj strādāt ar vienu roku. Ideāli piemērots vieglai filtra noplūžu novēršanai minividēs un darbstacijās. Tīru telpu klasifikācija. Ātri var pārbaudīt klasi ISO 5 (FED STD Класс 100) vai augstāku tīru telpu un kontrolējamās vides klasi. Daļiņu daudzuma tendence. Analīzes laika saglabāšana.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
912_758 Met one 6 pasūtīt Vajag ielogoties!

Daļiņu skaitītājs, Ūdens vanna ar iebūvētu šeikeri, ar orbitālo kustību - GFL Ūdens vannas ar iebūvētu šeikeri tiek izmantotas, kad vielas maisīšanas procesā nepieciešama noteikta temperatūra. To darbības joma ietver inkubāciju, fermentāciju, homogenizāciju, ķīmisko un bioķīmisko reakciju, fermentu un audu pētījumu veikšanu. Temperatūras regulācija ar mikroprocesoru. Lieliska temperatūras noturība ± 0.1 °C pie 50°C. Digitālais displejs uzrāda maisīšanas frekvenci. Digitāla temperatūras nolasīšana un regulēšana ar LED displeju ik pa 0.1°C. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Cikla laikā radušās kļūdas tiek atspoguļotas uz displeja. Divas neatkarīgi strādājošas aizsardzības sistēmas paaugstinātas temperatūras gadījumā. Nav nepieciešama apkope. Kratīšanas mehānisms ar labu nodilumizturību, nepārtraukti regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga darba uzsākšana. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Viegli noņemama kratīšanas plātne. Termoizolācija un izliekts dubultais vāks novērš kondensētā ūdens nokļūšanu mēģenēs. Vannas iekšpuse un kratīšanas plātne izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Korozijas drošs ārējais korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Iebūvēta dzesēšanas spirāle iekļauta standarta komplektācijā. Notekcaurules krāns vannas aizmugurē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
561_753 Ar apļveida kustību, digitālu indikatoru, temperatūras regulācija ar mikroprocesoru pasūtīt Vajag ielogoties!
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.6079249382 sekund!