SANTAKS
Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai klīniskai
  Labor. iekārtas
    Tauku noteikšanai
    Centrifūgas
    Inkubatori, klimatiskā testa kameras
    Pipetes, dozatori, biretes
    Laboratorijas svari
    Ledusskapji un saldētavas
    Svaigs gaiss
    Citas laboratorijas iekārtas, aksesuāri
       Daļiņu skaitītājs
       Titrēšanas iekārtas
       Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji
       Liofilizators
       Laboratorijas trauku mazgājamā mašīna Miele
       Maisītāji
       Densinometers
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Daļiņu skaitītājs
 Titrēšanas iekārtas
 Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji
 Liofilizators
 Laboratorijas trauku mazgājamā mašīna Miele
 Maisītāji
 Densinometers

Daļiņu skaitītājs, Ūdens vanna tvaicešanai - Šo vannu ieteicams izmantot griezto audu stiepšanai un žāvēšanai histoloģiskās, pataloģiskās, ķīmiskās, klīniskās un bakterioloģijas laboratorijās. Uztur nemainīgu temperatūru ± 0.5 °C. Precīza temperatūras kontrole garantē vienmērīgi staipītus grieztos audus, kuri ir skaidri redzami vannā. Zemais vannas augstums (100mm) nodrošina ērtu un drošu strādāšanu. Vannas iekšpuse izgatavota no melna, anodizēta alumīnija. Korpuss izgatavots no alumīnija, kas pārklāts ar pūderi. Ar temperatūras kontrolieri, slēdzi un divām LED lampām. Termometrs piestiprināts lampas malai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
135_613 Pagarinātā parafīna vanna pasūtīt Vajag ielogoties!
244_641 Ar 9-daļīgu riņķu komplektu pasūtīt Vajag ielogoties!

Daļiņu skaitītājs, Ūdens vanna lietošanai ar tvaika nosūcēju - Saudzīgam tvaicēšanas darbam ar Erlenmeiera kolbām, mērglāzēm, uc. Šo vannu ir ieteicams lietot ar tvaika nosūcēju. Temperatūras kontrole ar spiediena termostatu. Sildīšanas elementa pārkaršanas novēršana ar automātisko izslēgšanu. Vāka atveres sedz 4-daļīgi karstumizturīgi plastmasas gredzenu komplekti. Vannas iekšpuse, sildelements, noņemamais vāks un perforētais grīdas segums virs sildelementa ir izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Četras neslīdīgas, plastikāta kājas nodrošina lielisku stabilitāti. Pielāgojams ūdens līmeņa regulators iekļauts standarta komplektācijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
978_148 Ar 6 iedaļām 91 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
758_383 Ar 8 iedaļām 111 mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Daļiņu skaitītājs, Ūdens vanna ar statīvu - Saudzīgam tvaicēšanas darbam ar Erlenmeiera kolbām, mērglāzēm, uc. Šo vannu ir ieteicams lietot ar tvaika nosūcēju. Temperatūras kontrole ar spiediena termostatu. Sildīšanas elementa pārkaršanas novēršana ar automātisko izslēgšanu. Vannas iekšpuse, sildelements, noņemamais vāks un perforētais grīdas segums virs sildelementa ir izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Četras neslīdīgas, plastikāta kājas nodrošina lielisku stabilitāti. Pielāgojams ūdens līmeņa regulators iekļauts standarta komplektācijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
159_507 Ar 4 iedaļām, 131 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
837_145 Ar 6 iedaļām, 131 mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Daļiņu skaitītājs, Ūdens vanna - Ūdens vanna var tikt izmantota inkubācijās un kultūru inaktivācijai. Temperatūras regulēšana ar mikroprocesoriem. Temperatūras noturība ± 0.1°C pie 50°C. Digitāla temperatūras nolasīšana un regulēšana ar LED displeju ik pa 0.1°C. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Cikla laikā radušās kļūdas tiek atspoguļotas uz displeja. Divas neatkarīgi strādājošas aizsardzības sistēmas paaugstinātas temperatūras gadījumā. Sildelements, vannas iekšpuse, pārklājs, vāks un perforētais paliktnis izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Termoizolācija un izliekts dubultais vāks novērš kondensētā ūdens nokļūšanu mēģenēs. Vāks un perforētais paliktnis iekļauts standarta komplektācijā. Korozijas drošs ārējais korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Notekcaurules krāns vannas aizmugurē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
894_674 7 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
269_941 14 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
180_372 20 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
390_724 21 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
197_780 40 litri pasūtīt Vajag ielogoties!

Daļiņu skaitītājs, Ūdens vanna ar cirkulācijas sistēmu - Ūdens vanna var tikt izmantota inkubācijās un kultūru inaktivācijai. Temperatūras regulēšana ar mikroprocesoriem. Temperatūras noturība ± 0.1°C pie 50°C. Ūdens cirkulācija nodrošina vienveidīgu temperatūru visā vannā. Digitāla temperatūras nolasīšana un regulēšana ar LED displeju ik pa 0.1°C. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Cikla laikā radušās kļūdas tiek atspoguļotas uz displeja. Divas neatkarīgi strādājošas aizsardzības sistēmas paaugstinātas temperatūras gadījumā. Sildelements, vannas iekšpuse, pārklājs, vāks un perforētais paliktnis izgatavoti no nerūsējoša tērauda. Termoizolācija un izliekts dubultais vāks novērš kondensētā ūdens nokļūšanu mēģenēs. Vāks un perforētais paliktnis iekļauts standarta komplektācijā. Korozijas drošs ārējais korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Notekcaurules krāns vannas aizmugurē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
348_652 7 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
910_827 14 litri pasūtīt Vajag ielogoties!

Daļiņu skaitītājs, Ūdens vanna ar iebūvētu šeikeri, ar turp un atpakaļ kustību - GFL Ūdens vannas ar iebūvētu šeikeri tiek izmantotas, kad vielas maisīšanas procesā nepieciešama noteikta temperatūra. To darbības joma ietver inkubāciju, fermentāciju, homogenizāciju, ķīmisko un bioķīmisko reakciju, fermentu un audu pētījumu veikšanu. Temperatūras regulācija ar mikroprocesoru. Lieliska temperatūras noturība ± 0.1 °C pie 50°C. Ūdens cirkulācija nodrošina vienmērīgu temperatūru visā vannā. Digitāla temperatūras nolasīšana un regulēšana ar LED displeju ik pa 0.1°C. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Cikla laikā radušās kļūdas tiek atspoguļotas uz displeja. Divas neatkarīgi strādājošas aizsardzības sistēmas paaugstinātas temperatūras gadījumā. Nav nepieciešama apkope. Kratīšanas mehānisms ar labu nodilumizturību, nepārtraukti regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga darba uzsākšana. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Ierīce darbojas ar nerūsējošu lodīšu gultņiem. Viegli noņemama kratīšanas plātne. Termoizolācija un izliekts dubultais vāks novērš kondensētā ūdens nokļūšanu mēģenēs. Vannas iekšpuse un kratīšanas plātne izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Korozijas drošs ārējais korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Notekcaurules krāns vannas aizmugurē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
321_109 Ar svārstveida kustību, digitālu temperatūras indikatoru, temperatūras regulācija ar mikroprocesoru pasūtīt Vajag ielogoties!
928_766 Ar svārstveida kustību, digitālu indikatoru, temperatūras regulācija ar mikroprocesoru pasūtīt Vajag ielogoties!

Daļiņu skaitītājs, Met one HHPC - Regulāram monitoringam. Viegli nolasāms displejs ar augstu izšķirtspēju, regulējams, uz tā ir tikai vajadzīgie dati skaidrā liela izmēra šriftā. Viegls un ērts. Droši HEPA filtri. Ļauj strādāt ar vienu roku. Ideāli piemērots vieglai filtra noplūžu novēršanai minividēs un darbstacijās. Tīru telpu klasifikācija. Ātri var pārbaudīt klasi ISO 5 (FED STD Класс 100) vai augstāku tīru telpu un kontrolējamās vides klasi. Daļiņu daudzuma tendence. Analīzes laika saglabāšana.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
912_758 Met one 6 pasūtīt Vajag ielogoties!

Daļiņu skaitītājs, Ūdens vanna ar iebūvētu šeikeri, ar orbitālo kustību - GFL Ūdens vannas ar iebūvētu šeikeri tiek izmantotas, kad vielas maisīšanas procesā nepieciešama noteikta temperatūra. To darbības joma ietver inkubāciju, fermentāciju, homogenizāciju, ķīmisko un bioķīmisko reakciju, fermentu un audu pētījumu veikšanu. Temperatūras regulācija ar mikroprocesoru. Lieliska temperatūras noturība ± 0.1 °C pie 50°C. Digitālais displejs uzrāda maisīšanas frekvenci. Digitāla temperatūras nolasīšana un regulēšana ar LED displeju ik pa 0.1°C. Skārienjūtīgi taustiņi ar simboliem. Cikla laikā radušās kļūdas tiek atspoguļotas uz displeja. Divas neatkarīgi strādājošas aizsardzības sistēmas paaugstinātas temperatūras gadījumā. Nav nepieciešama apkope. Kratīšanas mehānisms ar labu nodilumizturību, nepārtraukti regulējama elektroniskā ātruma kontrole, saudzīga darba uzsākšana. Nemainīgs ātrums, neatkarīgi no slodzes. Viegli noņemama kratīšanas plātne. Termoizolācija un izliekts dubultais vāks novērš kondensētā ūdens nokļūšanu mēģenēs. Vannas iekšpuse un kratīšanas plātne izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Korozijas drošs ārējais korpuss izgatavots no elektrolītiski cinkota tērauda ar pulvera pārklājumu. Iebūvēta dzesēšanas spirāle iekļauta standarta komplektācijā. Notekcaurules krāns vannas aizmugurē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
561_753 Ar apļveida kustību, digitālu indikatoru, temperatūras regulācija ar mikroprocesoru pasūtīt Vajag ielogoties!

Titrēšanas iekārtas, Titroline 7750 bez magnētiskā maisītāja - Titroline® 7750 ir universāla potenciometriskās titrēšanas un apjoma titrēšanas KF ierīce. Тitrators apvieno potenciometriskā titratora TitroLine® 7000 un apjoma titratora Karl Fischer TitroLine® 7500 funkcijas. Ierīcei ir augstas jutības viegli pārskatāms pilnkrāsu displejs. Ierīce darbojas ar standarta metodēm potenciometriskajai titrēšanai un KF titrēšanai un savstarpēji nomaināmiem moduļiem (5, 10, 20 50 ml). Sistēma ir viegli pārnēsājama, pateicoties USB un RS232-hostiem. Datu rezultātu saglabāšana (formāts PDF un CSV), ieskaitot metodes pārraidi caur USB-portu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
727_295 Titroline 7750 ar magnētisko maisītāju pasūtīt Vajag ielogoties!

Titrēšanas iekārtas, Titroline 7750 With Mag - TitroLine® 7750 - jauns titrators sniedz vēl vairāk iespēju! Titroline® 7750 ir universāla ierīce potenciometriskajai titrēšanai un apjoma titrēšanai KF. TitroLine® 7750 ietilpst potenciometriskā titratora TitroLine® 7000 funkcijas un apjoma titratora Karl Fischer TitroLine® 7500 KF funkcijas. Pateicoties tam, titrators ir universāls daudziem pielietojumiem. Augsta jutīguma pilnkrāsu displejs, kurš ir viegli pārskatāms. Ar jauniem savstarpēji nomaināmiem moduļiem, kuri spēju saglabāt visus relevantos datus par reaģentiem un blokiem. Ir divi USB-hosti, savienojums USB-dators un 2 porti RS232. Var pievienot USB-tastatūru, USB-printeri, svītrokodu nolasītāju, USB-uzkrājēju, svarus, datoru, citas ierīces SI Analytics, kā arī virzuļu biretes un paraugu nomaiņu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
712_339 Titroline 7750 Basic ar magnētisko maisītāju pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, Termoprinteris - Miniatūrs termoprinteris. Papildus aksesuārs visiem kolorimetru modeļiem / spektrofotometriem / spīduma mērītājiem. Izmērs: 180 х 110 х 90 mm. Papīra platums: 57 mm, rullis.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
626_236 Termoprinteris pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, GH60S - Spīduma mērītāju HG60S plaši izmanto spīduma pārbaudei tādās rūpniecības nozarēs kā automobiļu rūpniecība, krāsu un laku ražošana, krāsošana un lakošana, koka, marmora, granīta izstrādājumu ražošana, apdares flīžu, keramikas ķieģelu un porcelāna ražošana, plastikāta, papīra, dažādu iekārtu un daudz kā cita ražošana. Īpatnības: 1. 60° leņķis pusspīdumama. 2. Mērījumu platība: 9 x 15 mm. 3. Piecu (5) mērījumu komplektu saglabāšana, kas ir labi salīdzinājumam. 4. Iebūvēta pārlādējama litija-jonu baterija. 5. Viena poga visu leņķu mērīšanai vienā vietā. 6. Pilnībā ievēroti visi starptautiskie standarti. 9. Stabils ražīgums, viegli nolasāmi dati. Теhniskā specifikācija: Izmērs:160 х 75 х 90 mm. Svars: 350 g. Standarta piederumi: barošanas bloks, USB kabelis, lietotāja instrukcija, kalibrēšanas plāksne. Papildus aksesuāri:miniatūrs printeris.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
169_528 Spīduma mērītāji pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, Ekonomisks spīduma mērītājs - Spīduma mērītāju HG60 plaši izmanto spīduma pārbaudei tādās rūpniecības nozarēs kā automobiļu rūpniecība, krāsu un laku ražošana, krāsošana un lakošana, koka, marmora, granīta izstrādājumu ražošana, apdares flīžu, keramikas ķieģelu un porcelāna ražošana, plastikāta, papīra, dažādu iekārtu un daudz kā cita ražošana. Īpatnības: 1. 60° leņķis pusspīdumam. 2. Mērījumu platība: 9 x 15 mm. 3. Piecu (5) mērījumu komplektu saglabāšana, kas ir labi salīdzinājumam. 4. Iebūvēta pārlādējama litija-jonu baterija. 5. Viena poga visu leņķu mērīšanai vienā vietā. 6. Pilnībā ievēroti visi starptautiskie standarti. 7.Savienojums ar PK, daudz funkciju. 8.Viena poga visiem mērījumu leņķiem 9. Stabils ražīgums, viegli nolasāmi dati. Теhniskā specifikācija: Izmērs: 160 х 75 х 90 mm. Svars: 350 g. Standarta piederumi: barošanas bloks, USB kabelis, lietotāja instrukcija, kalibrēšanas plāksne. Papildus aksesuāri:miniatūrs printeris.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
518_108 Economic gloss meter pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, Gloss Meter - Spīduma mērītāju HG60 plaši izmanto spīduma pārbaudei tādās rūpniecības nozarēs kā automobiļu rūpniecība, krāsu un laku ražošana, krāsošana un lakošana, koka, marmora, granīta izstrādājumu ražošana, apdares flīžu, keramikas ķieģelu un porcelāna ražošana, plastikāta, papīra, dažādu iekārtu un daudz kā cita ražošana. Iegūtos datus var nodot tālākai apstrādei. Īpatnības: 1. 60° leņķis pusspīdumam. 2. Mērījumu platība: 9 x 15 mm. 3. Piecu (5) mērījumu komplektu saglabāšana, kas ir labi salīdzinājumam. 4. Iebūvēta pārlādējama litija-jonu baterija. 5. Viena poga visu leņķu mērīšanai vienā vietā. 6. Pilnībā ievēroti visi starptautiskie standarti. 4 mērījumu komplektu sagabāšana, tas ir labi salīdzinājumam. Mērījumu režīms: bāzes mērījums, statistiskais mērījums, nepārtrauktais mērījums, QC mērījums (tikai GQC6 programmatūrai).Nepārtraukts režīms viendabīguma pārbaudei lielās platībās. 6. Pieslēdzams PK, funkciju paplašinājums. 7. Spīduma lieluma ievadīšana manuāli. 8. Liels sensoru ekrāns, vienkārši izmantojams. 9. Labs ārējais izskats, labs sakaru interfeiss starp cilvēku un mašīnu. Jaudīgas funkcijas daudzu dažādu prasību apmierināšanai. 10. Datu bāze vairāk nekā 5000 datu saglabāšanai. 11. Iebūvēta litija-jonu akumulatora baterija. Теhniskā specifikācija: Izmērs: 160 х 75 х 90 mm. Svars: 350 g. Valoda: ķīniešu / аngļu. Standarta piederumi: barošanas bloks, USB kabelis, lietotāja instrukcija, kompaktdiskā ietilpst QC programmatūra, kalibrēšanas plāksne. Papildus aksesuāri: miniatūrs printeris.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
148_992 Vienleņķa intelektuālais spīduma mērītājs pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, Small Gloss Meter - Spīduma mērītājs NHG60M spēj testēt materiālu ar spīdumu no 0 līdz 1000 Gu un to visur piemēro krāsām, tintei, laku un krāsu pārklājumiem, citiem pārklājumu veidiem, izstrādājumiem no koka, marmora, granīta, pulētām apdares flīzēm, keramikas ķieģeļiem un porcelānam, plastikātam, papīra, izmanto daudzās citās sfērās spīduma un spožuma mērīšanai. Īpatnības: 1. Мaza diafragma: 1,5 * 2 mm. 2. 60° leņķis pusspīdumam. 3. Atspoguļo 5 mērījumu komplektus, kas ir labi mērījumu salīdzināšanai. 4. Mērījumu režīms: bāzes mērījums, statiskais mērījums, nepārtrauktais mērījums, QC mērījums tikai GQC6 programmatūrai. 5. Nepārtrauktais režīms viendabīguma pārbaudei lielās platībās. 6.Pieslēdzams datoram. 7. Ievades spīduma lieluma ievadīšana manuāli. 8. Liels sensoru ekrāns, vienkārši izmantojams. 9. Labs ārējais izskats, labs interfeiss saiknei starp cilvēku un mašīnu. 10. Jaudīgas funkcijas daudzu dažādu funkciju apmierināšanai. 11. Datu bāze vairāk nekā 5000 mērījumu saglabāšanai. 12. Iebūvēta litija-jonu akumulatora baterija. Parametri: Izmēri 160 х 75 х 90 mm. Svars: 350 g. Valoda: ķīniešu / аngļu. Standarta piederumi: barošanas bloks, USB kabelis, lietošanas instrukcija, kompaktdiskā ietilpst QC programmatūra, kalibrēšanas plāksne. Papildus aksesuārs: miniatūrs printeris.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
141_834 Small aperture gloss meter pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, Trīsleņķu spīduma mērītājs - Spīduma mērītāju HG60 plaši izmanto spīduma pārbaudei tādās rūpniecības nozarēs kā automobiļu rūpniecība, krāsu un laku ražošana, krāsošana un lakošana, koka, marmora, granīta izstrādājumu ražošana, apdares flīžu, keramikas ķieģelu un porcelāna ražošana, plastikāta, papīra, dažādu iekārtu un daudz kā cita ražošana. Īpatnības: 1. 20, 60 un 85° vienā: no augsta līdz zemam spīdumam. Uzdotais leņķis zem rokas. 2. Mērījumu laukums: 20° - 10 x 10 mm, 60° - 9 x 15 mm, 85° - 5 x 36 mm. 3. Piecu (5) mērījumu komplektu saglabāšana, tas ir labi salīdzinājumam. 6. Pieslēdzams PK, funkciju paplašinājums. 7. Viena poga visu leņķu mērījumiem vienā un tajā pašā vietā. 8. Liels sensoru ekrāns, vienkārši izmantojams. 9. Ievēroti visi starptautiskie standarti. 10. Stabils ražīgums, viegli nolasāmi dati. Specifikācija: Izmērs: 160 х 75 х 90 mm. Svars: 350 g. Standarta piederumi: barošanas bloks, USB kabelis, lietotāja instrukcija, kompaktdisks ar programmatūru GQC6 Papildus aksesuāri: miniatūrs printeris.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
358_241 Tri-angle Gloss Meter (20°,60°, 85°) pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, Portatīvs kolorimetrs NR110 - Ierīces jaunās funkcijas. Dubultā lokācija: apgaismojoša lokācija un precīza šķērslokācija. Dubults mērījums End Face: lielas platības mērījums un mazas platības mērījums. Jauns dizains- sfēru integrācija: stabilāks mērījums. Aprīkota ar liela tilpuma litija-jonu akumulatora bateriju. Ierīces priekšrocības. Iebūvēti baltās plāksnes parametri. Nav nepieciešams ik reizi kalibrēt, tas paātrina mērījumus. Dubulta lokācija. Dubults mērījums End Face: liela stabila gala virsma un mazs ieliekts-izliekts gals. Jauns dizains - integrāla optiskā ceļa sfēra: galvenā optiskā ceļa un palīgceļa izkliedētās gaismas novēršana. Augsta mērījumu stabilitāte un precizitāte. Mērījumu diafragma 4 mm. Aprīkots ar liela tilpuma pārlādējamu litija-jonu bateriju. Noregulējiet CQCS3 programmatūru. Pieslēdziet datoram, lai realizētu vairāk funkciju. Меtroloģiskā sertifikācija SCM, Sertifikācija CE un menedžmenta un kvalitātes sistēmas sertifikācija ISO9001. Neliela un ērta konstrukcija; viegli veikt mērījumus. Izsmalcināts ārējais izskats: tradicionāla un moderna estētiskā konstrukcija. Milzīgas summas ir iztērētas formas dizainam. Augsts ražīgums, laba kvalitāte. Specifikācija: Svars 450 g. Izmērs: 205 × 67 × 80 mm. Printeris (opcionāli): miniatūrs termoprinteris.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
913_576 Portatīvs kolorimetrs NR110 pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, Portatīvs kolorimetrs1 - 1. Iebūvēti baltās plāksnes parametri. Nav nepieciešams ik reizi kalibrēt, tas paātrina mērīšanu. 2. Dubulta lokācija: apgaismojošā lokācija un precīzā šķērslokācija. 3. Pārslēdzams dubults mērījums End Face: liela stabila gala virsma un mazs ieliekts-izliekts gals. 4. Jauns optiskā kontūra dizains 45° / 0°: ievērojami uzlabota stabilitāte un mērījumu precizitāte. 5. Mērījumu diafragma 8 mm. 6. Aprīkots ar pārlādējamu liela tilpuma litija-jonu bateriju. 7. Noregulējiet programmatūru CQCS3. Pieslēdziet datoram, lai realizētu vairāk funkciju. 8. Neliela un ērta konstrukcija, mērījumus ir viegli veikt. 9. Izsmalcināts ārējais izskats - tradicionāla un moderna estētiskā konstrukcija. Specifikācija: Svars: 500 g. Izmērs: 205 × 67 × 80 mm. Printeris (оpcionāli): miniatūrs termoprinteris.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
124_884 Portatīvs kolorimetrs pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, Portatīvs kolorimetrs - NR20XE atbilst kvalitātes kontroles prasībām daļiņās un pulverī PET,PE,PP,PTA,ABS,EVA, krāsu tērauda plāksnē, pārklājumā, tekstilā, fluorescentajā materiālā, medicīnā un pārtikas rūpniecībā un daudzās citās sfērās. Tas var palīdzēt kontrolēt starpību produkta krāsā, paaugstināt produkta konkurētspēju, samazināt uzņēmumu zudumus un pazemināt produkcijas pašizmaksu. Īpatnības: 1. 20 mm mērījumu apertūra var precīzi pārbvaudīt objektus ar virsmas joslu. 2. Vertikālā struktūra spēj testēt mitru virsmas objektu vai var būt piesūcināta ar šķidrumu testēšanai. 3. Dubulta lokācija: apgaismojošā lokācija saun precīza šķērslokācija. 4. Jaunā optiskā ceļa un dinamiskās laika integrācijas pieņemšana sniedz stabilāku un precīzāku mērījumu. 5. Optiskās ģeometrijas struktūra 45° / 0° ņem vērā virsmas parametru efektus. 6. Gredzenveida apgaismojuma konstrukcija ir piemērota polarizācijas materiālam. 7. Aprīkots ar pārlādējamu liela tilpuma litija-jonu bateriju. 8. CQCS3 programmatūras konfigurēšana - pieslēdziet pie datora, lai realizētu vairāk funkciju. Specifikācija: Svars: 500 g. Izmērs: 205 × 67 × 80 mm. Printeris (оpcionāli): miniatūrs termoprinteris.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
699_652 Portatīvs kolorimetrs pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, NR200 - Īpatnības: 1. Mērījumu diafragma 8 mm. 2. Ģeometrijas pārlūkošana 8/d. 3. Labs ierīces dizains un ērts darbs ar to. 4. Mērījumu stabilitāte, mērījumu atkārtojamība △E sastāda 0,08. 5. Ērta un ātra lokācija. 6. Programmatūra realizē funkciju paplašinājumu. 7. Uzlabots vadības dizains. Vidējais lielums no 30 standarta baltās plāksnes mērījumiemи. Svars: 500 g. Izmērs: 205 × 70 × 100 mm. Papildus aksesuāri: miniatūrs termoprinteris, testa kārba pulverim.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
295_772 Portatīvs kolorimetrs pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, Nh300 - Augstas kvalitātes portatīvs kolorimetrs NH300 izmanto starptautisku zīmolu daudzkanālu krāsu sensorus, stabilāku IC platformu, kā arī efektīvus un precīzus algoritmus, kuri nodrošina lietotājiem precīzu un ātru krāsas vadību un ērtu pielietošanu. NH300 ir projektēts, ņemot vēŗā ergonomiku un lietotāja ērtības. Ierīcei ir vairāki patenti. NH300 - daudzfunkcionāls kolorimetrs ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu. NH300 konstrukcijā ir izmantoti neatkarīgu pētījumu rezultāti, kuru tehnoloģiskās inovācijas ir unikālas krāsu vadības sfērā. NH300 - ir lietotājiem visērtākais kolorimetrs. Īpatnības: 1. Baltās un melnās krāsas kalibrēšana, veidojot palaišanas struktūru saskaņā ar ergonomikas vadības interfeisu Easy-touse. 2. Mērījumu apertūra Φ8 mm. 3. Ģeometrijas pārlūkošana 8/d. 4. Stabils mērījumu ražīgums. Vidējā fluktuācija AE mazāka par 0,06, faktiski - 0,03-0,06. 5. Mērījumu papildrežīmi. Piecas kŗāsu telpas krāsu shēmu izvēlei. Trīs mērījumu atveres un trīs gaismas avoti dažādiem apstākļiem. 6. Elastīga un precīza lokācija. Kameras lokācija var atrisināt neliela apgabala lokācijas problēmu. Lokācijas minimālais platums - 4 mm. Stara lokācija - tā ir ātra, vienkārša un ērta funkcija atrašanās vietas noteikšanai, tā ir izejas funkcija 3nh. Specifikācija: Svars: 500 g. Izmērs: 205 × 70 × 100 mm. Printeris (оpcionāli): miniatūrs termoprinteris.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
635_611 Portatīvs kolorimetrs NH300 pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, NR60CP - Pielietošanas joma - industrija. Spektrofotometru NR60CP plaši izmanto plastikāta. elektronisko komponentu, daādu krāsu ražošanā, tekstila un šūšanas rūpniecībā, tipogrāfijās, pārtikas, medicīnas, kosmētikas nozarēs, zinātniski-pētnieciskajos institūtos, skolās un laboratorijās. Ierīce spēj precīzi izmērīt krāsu indeksu veidus dažādās krāsu telpās un ir vienkāŗši izmantojama. Tai ir jaudīgas funkcijas. Ierīce ir aprīkota ar augstas kvalitātes programmatūru krāsu vadībai, tā ir pieslēdzama datoram,lai izmantotu papildus funkcijas un paplašinājumus. Īpatnības: 1. Divlīmeņu apertūra 8 mm un 4 mm pārslēgšanai, viegli izmērīt ieliekto paraugu lielā plaknē. 2. Ģeometrijas apgaismojums/pārlūkošana: 8/d. 3. Stabilitāte un precizitāte.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
657_933 Portatīvs kolorimetrs NR60CP pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, NH310 - NH310 ir zīmola 3NH galvenā krāsu mērījumu ierīce, kura sintezēja desmitiem tradicionālo importa kolorimetru priekšrocības, izmēģināja demsit tūkstošus testu un piemēroja daudzas inovāciju tehnoloģijas. Precīza, stabila, izsmalcināta un pieejama! Ieteicamākais risinājums krāsu kvalitātes vadībai. Augstas kvalitātes portatīvais kolorimetrs NH310 izmanto starptautisko zīmolu daudzkanālu krāsu sensorus, stabilāku IC platformu, kā arī efektīvus un precīzus algoritmus precīzai un ātraikrāsu vadībai un ērtai izmantošanai. NH310 ir izstrādāts, ņemot vērā ergonomiku un darba ērtību, tas izmanto vairākus patentus. NH310 - daudzfunkcionāls kolorimetrs ar augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu. 3nh veic savus pētījumus, tehnoloģiskās inovācijas, pateicoties kurām tā ir unikāla krāsu vadības sfērā. NH310 - visērtākais kolorimetrs lietotājiem. 1. Аutomātiska baltās un melnās krāsas kalibrēšana, palaižot. Vienkārši izmantojams interfeiss. 2. Stabils mērījumu ražīgums. Vidēja fluktuācija △ E mazāk par 0,06, faktiski - 0,03...0,06. Portatīva struktūra, ērtāja ierīces izmantošanai. 3. Elastīga un precīza lokācija. Kameras lokācija var atrisināt neliela apgabala lokācijas problēmu. Lokācijas minimālais platums ir 4 mm. Apgaismojuma lokācija - tā ir ātra, vienkārša un ērta lokācijas funkcija, kura ir izejas funkcija 3nh. 4. Papildus mērījuma režīmi. Trīs mērījumu atveres dažādiem apstākļiem. Piecas krāsu telpas krāsu shēmu izvēlei. Тrīs gaismas avoti dažādiem apstākļiem. 5. Programmatūira realizē vairāk funkciju un paplašinājumu. 3nh ir intelektuālais īpašums uz programmatūru. Programmatūra var veikt krāsu dažādības analīzi, krāsu atšķirību kumulatīvo analīzi, noteikt krāsu indeksu, krāsu paraugu datu bāzes vadība, objekta imitējošā krāsa un daudz kas cits. Patenti un inovāciju tehnoloģijas: - Kameras izvietojums un apgaismojums. NH310 ir jaunas dubultā izvietojuma funkcijas. - Iebūvēta baltā plāksne. Аutomātiska kalibrēšana palaižot. - Paplašināta diafragma (оpcija) ieliektas virsmas mērīšanai. Теhniskie parametri.Ģeometrijas apgaismojums /pārlūkošana: 8/d. Mērījumu diafragma: Φ8mm/Φ4mm. Detektors: fotoelektriskā diode. Krāsu telpa: CIEL*a*b*C*h* CIEL*a*b* CIEXYZ CIERGB CIEL*u*v* CIEL*C*h. Dzeltenīgums un baltums. Krāsu starpības formula: △E*ab △L*a*b* △E*C*h* △ECIE94 △Ehunter. Gaismas avots: D65 D50 A. Gaismas avots: zila gaismas diode. Ierīces kļūda: ≤0.40ΔE * ab. Saglabāšana: 100 standarti, 20000 paraugi. Atkārtojamība: standarta novirze ΔE*ab0,06. Vidējais lielums no 30 standarta baltās plāksnes mērījumiem. Svars: 500 г. Izmērs: 205 × 70 × 100 mm. Barošanas avots: litija-jonu akumulators 3.7V 3200mAh. Lampas kalpošanas ilgums: 5 gadi, vairāk nekā 1,6 miljoni mērījumu . Uzlādes laiks: 2 stundas. Pirmo reizi - 8 stundas (100% elektroenerģijas). Mērījumi līdz pārlādēšanai: vairāk nekā 3000 reizes. Darba temperatūru un mitruma diapazons: -10...40℃, relatīvais mitrums 085% bez kondensācijas. datu pārraides interfeiss: USB.Paplašināta diafragma(оpcija): palielināta diafragma Φ8 mm, pieejama ieliektas virmsas mērīšanai. Printeris (papildus): Мiniatūrs termoprinteris.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
517_322 Portatīvs kolorimetrs pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, NS800 - Spektrofotometru NS800 plaši izmanto plastikāta, elektronisko komponentu, krāsu, tintes, tekstila ražošanā, šūšanas, drukāšanas, pārikas rūpniecībā, medicīnā,kosmētikas rūpniecībā, zinātniski-pētnieciskajos institūtos, skolās un laboratorijās. Tas spēj precīzi izmērīt atspoguļojuma spektru un citus krāsu parametrus. Spektrofotometrs NS800 ne tikai spēj palīdzēt krāsu korekcijas pētījumos un krāsu vadībā, bet spēj arī precīzi kontrolēt produkcijas kvalitāti. Ierīce ir aprīkota ar augstas kvalitātes programmatūru, kuru var pieslēgt datoram papildfunkciju un paplašinājumu izmantošanai. Īpatnības: 1. Attēlo parametrus, lielumu LAB ievada manuāli. 2. Izmanto metodi 45/0 (45 gredzenveida apgaismojums, vertikālā pārlūkošana). 3. Mērījumu diafragma Φ8 mm. 4. 3,5-collu sensoru ekrāns, pilnībā funkcionāla sensoru kontrole. 5. Apskats 2°/10°, indikatori un daudzkrāsu sistēma. 6. Atkārtojamība AE*ab atrodas robežās 0,04, kļūda mazāka par 0,2. 7. Liela datu saglabāšanas bāze, vairāk nekā 15000 datu. 8. Programmatūra ar jaudīgām paplašinājuma funkcijām. 9. 15° nolieces leņķis ērtai novērošanai. 10. Negabarīta entegrējoša sfēra, efektīvāks gaismas homogenizācijas stars. 11. Аparāta konfigurācija ar virkni inovēcijas tehnoloģiju. Specifikācija: Svars: 600г Standarta piederumi: barošanas bloks, litija-jonu baterija, lietošanas instrukcija, kompaktdisks ar programmatūru, datu pārraides līnija, baltās un melnās krāsas kalibrēšanas sistēma, aizdsargvāciņš. Papildus aksesuārs: mikroprinteris, universāls testa komponents.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
290_717 Spektrofotometrs NS800 pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, NS810 - Spektrofotometru NS810 plaši izmanto plastikāta, elektronisko komponentu, krāsu, tintes, tekstila ražošanā, šūšanas, drukāšanas, pārikas rūpniecībā, medicīnā,kosmētikas rūpniecībā, zinātniski-pētnieciskajos institūtos, skolās un laboratorijās. Tas spēj precīzi izmērīt atspoguļojuma spektru un citus krāsu parametrus. Spektrofotometrs NS810 ne tikai spēj palīdzēt krāsu korekcijas pētījumos un krāsu vadībā, bet spēj arī precīzi kontrolēt produkcijas kvalitāti. Ieŗīce ir aprīkota ar augstas kvalitātes programmatūru, kuru var pieslēgt datoram, lai izmantotu papildus funkcijas un paplašinājumus. Produkta īpašības: 1. Attēlo parametrus, lielumu LAB ievada manuāli. 2. Struktūra D/8 (difūzais apgaismojums, pārlūkošana 8°). 3. Mērīšanas aparatūra 8 mm. 4. 3,5-collu sensoru ekrāns, pilnībā funkcionāla sensoru kontrole. 5. 5. Apskats 2°/10°, indikatori un daudzkrāsu sistēma. 6. Atkārtojamība AE*ab atrodas robežās 0,04, kļūda mazāka par 0,2. 7. Liela uzglabāšanas tilpne, vairāk nekā 15000 datiem. 8. Programmatūra ar jaudīgām paplašināšanas funkcijām. 9. 15° nolieces leņķis ērtai novērošanai. 10. Negabarīta integrējoša sfēra, daudz efektīvāks gaismas homogenizācijas stars. 11. Аparāta konfigurācija ar inovācijas tehnoloģiju virkni. Теhniskā specifikācija: Izmērs: 90 х 77 х 230 mm. Svars: 600g. Standarta piederumi:barošanas bloks, litija-jonu baterija, lietošanas instrukcija, kompaktdisks ar vadības programmatūru, datu pārraides līnija, baltās un melnās krāsas kalibrēšanas sistēma, aizsargvāciņš. Papildus aksesuārs: mikroprinteris, testa kārba pulverim.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
458_362 Spektrofotometrs NS810 pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, NS820 - 1. Atspoguļo parametrus,LAB lielumu ievada manuāli. 2. Struktūra D/8 (difūzais apgaismojums, pārlūkošana 8°). 3. Mērīšanas apertūra Φ4 mm. 4. 3,5-collu tilpuma sensoru ekrāns, pilnībā funkcionāla sensoru kontrole. 5. Novērošana 2°/10°, indikatori un daudzkrāsu sistēma. 6. Atkārtojamība AE*ab atrodas robežās 0,04, kļūda mazāka par 0,2. 7. Liela datu bāze datu saglabāšanai, vairāk nekā 15000 datu. 8. Programmatūra ar jaudīgām paplašinājuma funkcijām. 9. Nolieces leņķis 15° ērtai novērošanai. 10. Negabarīta integrējoša sfēra, efektīvāks gaismas homogenizācijas stars. 11. Аparāta konfigurācija ar virkni inovācijas tehnoloģiju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
509_925 Portatīvs spektrofotometrs NS820 pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, YS3020 - Industriālam pielietojumam. Portatīvais spektrofotometrs Ys3010 precīzi pārraida gaismu un to izmanto krāsu saskaņošanai. Plaši izmanto plastmasu, elektronikas ražošanā. Glezniecībā, tintes, tekstila un apģērbu ražošanā, tipogrāfijās, automobiļu, medicīnas kosmētikas un pārtikas rūpniecības sfērā, zinātniski-pētnieciskajos institūtos, skolās un laboratorijās. Produkta īpatnības: 1. Ģeometriska optika 1.D/8, atbilst CIE Nr.15, GB/T 3978, GB2893, GB/T 18833, ISO7724/1, ASTM E1164, DIN5033 Teil; 2. LED gaismas avots ar ilgstošu ekspluatācijas laiku 3. Pieslēdzamā apertūra 8/4mm/1X3 mm, piemērotība dažādiem paraugiem. 4. USB/Bluetooth 2.1, dubulti režīmi. 5. Atbalstīt mērījumu režīmu SCI un SCE. 6. Kameras atklāšanas funkcija, labāks stāvoklis. 7. Supernotūrīga un stabila baltā kalibrēšanas plāksne. Datu bāze ar lielu ietilpību, vairāk nekā 20 000 mērījumu saglabāšanai. 9. Pilnas gaismas avots, daudz krāsu indeksu krāsu mērījumiem. 10. Programmatūrai ir jaudīgs funkciju paplašinājums. Теhniskā specifikācija: Izmērs: 184 х 77 х 105 mm. Svars: 600 g. Standarta piederumi: barošanas bloks, iebūvēta litija-jonu baterija, lietotāja instrukcija, programmatūra datoram, sistēma baltās un melnās krāsas kalibrēšanai, vāciņš aizsardzībai pret putekļiem. Papildus aksesuārs: mikroprinteris, testa kārba pulverim.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
239_244 Spektrofotometrs YS3020 pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, NS808 - Produkta īpatnības: 1. Atspoguļo parametrus, LAB lielumu ievada manuāli. 2. Меtode 45/0 (45 gredzenu apgaismojums, vertikāla caurskate). 3. Mērījumu apertūra Φ4 mm. 4. 3,5-collu sensoru ekrāns, pilnībā funkcionāla sensoru kontrole. 5. Novērojums 2°/10°, indikatori un daudzkrāsu sistēma 6. Atkārtojamība AE*ab atrodas robežās 0,04, kļūda mazāka par 0,2. 7. Liela datu saglabāšanas bāze, vairāk nekā 15000 datiem. 8. Programmatūra ar jaudīgām paplašinājuma funkcijām. 9. 15° slīpuma leņķis ērtai novērošanai. 10. Negabarīta integrējoša sfēra, efektīvāks stars gaismas homogenizācijai. 11. Аparāta konfigurācija ar virkni inovēcijas tehnoloģiju. 12. Speciāls, uzlabots dizains.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
934_378 Spektrofotometrs pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, YS3060 - Produkta īpatnības: 1. Ģeometriska optika D/8 atbilst CIE No.15, GB/T 3978, GB2893, GB/T 18833, ISO7724/1, ASTM E1164, DIN5033 Teil. 2. LED gaismas vots ar ilgstošu ekspluatācijas termiņu. UV ieslēgšana/izslēgšana. 3. Pārslēdzama apertūra 8/4mm, piemērotība dažādiem paraugiem. 4. USB/Bluetooth 4.0, dubulti režīmi. 5. Uztur mērījuma režīmus SCI un SCE. 6. Kameras atklāšanas funkcija, labāks stāvoklis. 7. Superizturīga un stabila balta kalibrēšanas plāksne. 8. Datu bāze ar lielu ietilpību, vairāk nekā 20 000 mērījumu saglabāšanai. 9.Pilnas gaismas avots, daudz krāsu indeksu krāsas mērījumiem. 10. Programmatūrai ir jaudīgs funkciju paplašinājums. Specifikācija: Izmērs: 184 х 77 х 105 mm. Svars: 600 g. 3,5-collu TFT-krāsu šķidro kristālu displejs, ietilpīgs sensoru ekrāns. Datu ports: USB, Bluetooth 4.0. Datu saglabāšana: standarta komplekts - 2000 mērījumi, 20000 paraugi. Valoda: аngļu, ķīniešu. Standarta piederumi: barošanas bloks, iebūvēta litija-jonu baterija, lietotāja instrukcija, datora programmatūra, sistēma baltas un melnas krāsas kalibrēšanai, vāciņš aizsardzībai pret putekļiem. Papildus aksesuārs: mikroprinteris, testa kārba pulverim.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
323_935 Spektrofotometrs YS3060 pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, Econimic Spectrophotometer_NEW - 1.D / 8 ģeometriskā optika, atbilst CIE Nr.15, GB / T 3978, GB2893, GB / T 18833, ISO7724 / 1, ASTM E1164, DIN5033 Teil;

2.Kombinēts ilgstoša LED gaismas avots, ieskaitot / izņemot UV;

3.pārvietojama Φ8 / 4mm atvere, pielāgojama lielākam skaitam paraugu;

4.USB / Bluetooth 2.1, duālie režīmi, plaši noderīgi;

5.Atbalstīt gan SCI, gan SCE režīmu mērījumus;

6. kameru atrašanas funkcija, labāka pozīcija;

7.Super traipiem izturīga un stabila balta kalibrēšanas plāksne;

8.Lielas ietilpības atmiņas telpa, vairāk nekā 20 000 mērījumu dati;

9.Ar pilniem apgaismotājiem un daudziem krāsu indeksiem krāsu mērīšanai;

l0.PC programmatūrai ir jaudīgs funkciju paplašinājums.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
759_289 YS3010 Econimic Spectrophotometer pasūtīt Vajag ielogoties!

Kolorimetri,spektrofotometri, spīduma mērītāji, Econimic Spectrophotometer - 1.D / 8 ģeometriskā optika, atbilst CIE Nr.15, GB / T 3978, GB2893, GB / T 18833, ISO7724 / 1, ASTM E1164, DIN5033 Teil;

2.Kombinēts ilgstoša LED gaismas avots, ieskaitot / izņemot UV;

3.pārvietojama Φ8 / 4mm atvere, pielāgojama lielākam skaitam paraugu;

4.USB / Bluetooth 2.1, duālie režīmi, plaši noderīgi;

5.Atbalstīt gan SCI, gan SCE režīmu mērījumus;

6. kameru atrašanas funkcija, labāka pozīcija;

7.Super traipiem izturīga un stabila balta kalibrēšanas plāksne;

8.Lielas ietilpības atmiņas telpa, vairāk nekā 20 000 mērījumu dati;

9.Ar pilniem apgaismotājiem un daudziem krāsu indeksiem krāsu mērīšanai;

l0.PC programmatūrai ir jaudīgs funkciju paplašinājums.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
669_797 Accuracy Spectrophotometer pasūtīt Vajag ielogoties!

Liofilizators, Liofilizators - FreeZone saldēšanas žāvētāji (liofilizatori) ir izstrādāti tā, lai izpildītu pētniecības, medicīnas un eksperimentālo laboratoriju prasības un vajadzības. Tiek piedāvāti Benchtop modeļi un mobilās konsoles. Kolektori, kas sasniedz -50 ° C, ir no 2,5 līdz 18 litriem. Liofilizatori ar rezervuāra jaudu, kas sasniedz -84 ° C, ideāli piemēroti maziem eutektiskiem liofilizēšanas paraugiem, ieskaitot tos, kas satur acetonitrilu. Pieejams 4,5 litru liofilizators, kas sasniedz -105 ° C, tas piemērots paraugiem saturošiem metanolu un etanolu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
398_699 4,5L -84°C ar teflona spoli pasūtīt Vajag ielogoties!
893_211 4,5L -84°C ar tērauda spoli pasūtīt Vajag ielogoties!
449_653 4,5L -105°C ar tērauda spoli pasūtīt Vajag ielogoties!
835_365 Rotācijas spārns RZ9 pasūtīt Vajag ielogoties!
666_757 Rotācijas vakuumsūknis 117L/min pasūtīt Vajag ielogoties!
460_320 Tīrās kameras īsais vārsts pasūtīt Vajag ielogoties!

Laboratorijas trauku mazgājamā mašīna Miele, Uzgaļi ar plastmasas turētājiem - Uzgaļi ar plastmasas turētājiem, platums 2,5mm, garums 125mm.
Der priekš EasyLoad.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
253_179 A845 EasyLoad pasūtīt Vajag ielogoties!

Laboratorijas trauku mazgājamā mašīna Miele, Modulis 8 traukiem -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
843_835 Modulis 8 traukiem pasūtīt Vajag ielogoties!

Laboratorijas trauku mazgājamā mašīna Miele, Modulis lab. trauki 32 gab. -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
795_110 Modulis 32 traukiem pasūtīt Vajag ielogoties!

Laboratorijas trauku mazgājamā mašīna Miele, Modulis lab. trauki 18 gab. -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
745_436 Modulis 18 traukiem pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.8788709641 sekund!