SANTAKS
Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
    Papildus aprīkojums
    Izmeklēšanas krēsli, galdi
    Izmeklēšanas un ārstēšanas kušetes
    Instrumentu galdiņi,krēsli
    Skapji
    Gultas
    SPA
       Mēbeles masāžas un kosmetoloģijas kabinetiem
       Masāžu galdi
       Relaksējošais krēsls
    Slimnīcas mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai klīniskai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Mēbeles masāžas un kosmetoloģijas kabinetiem
 Masāžu galdi
 Relaksējošais krēsls

Mēbeles masāžas un kosmetoloģijas kabinetiem, Spilvens sejai - Mākslīgā āda. Ārējais diametrs - 30 cm, iekšējais diametrs - 10 cm,pieejams dažādās krāsās.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
761_392 zaļš pasūtīt Vajag ielogoties!
929_266 zils pasūtīt Vajag ielogoties!

Mēbeles masāžas un kosmetoloģijas kabinetiem, Klasiskā kušete ar atvērumu galvas daļā -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
982_348 Klasiskā kušete ar atvērumu, zila krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!

Mēbeles masāžas un kosmetoloģijas kabinetiem, 3B Pro Masāžas krēsls - tumši zils - Маsāžas krēslam 3B Pro ir teicams ergonomisks dizains. Tas nevainojami sniedz pareizu atbalstu ķermeņa izlīdzināšanai. Piemērots visiem fiziskās apstrādes veidiem un visiem pacienta morfoloģijas tipiem. Ārkārtīgi ērts un portatīvs masāžas krēsls. Ļoti izturīgs, notur svaru pat līdz 226 kg. Ļoti viegls, sver tikai 12 kg. Sēdekļa daudzpozīciju augstuma regulējums, krūšu kaula un pagalvja regulējums, apšuvums no PVH. Masāžas krēsla Pro īpatnības: Komplektā ietilpst standarta soma pārnēsāšanai. Regulējams paliktnis sejai. Regulējams paliktnis krūšu kaulam. Regulējams sēdekļa augstums. Vinila pārklājums zilā vai melnā krāsā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
896_371 masāžas krēsls 3 b pro melns pasūtīt Vajag ielogoties!
239_649 masāžas krēsls 3 b pro tumši zils pasūtīt Vajag ielogoties!

Mēbeles masāžas un kosmetoloģijas kabinetiem, Mehāniska kušete - Profesionāls krēsls ar regulējamu atzveltni un kāju balstu. Pēdu svira, lai pārvietotu uz augšu un uz leju. Tehniskās specifikācijas • Izmēri: 186 x 63 x 56-75 cm • Iepakojuma izmērs: - 97 x 70 x 40 cm - bāze - 186 x 24 x 65 cm - virsma• Neto svars: 65 kg • Max slodze: 170 kg • Krāsa: balts
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
835_308 zils pasūtīt Vajag ielogoties!
947_439 Balts pasūtīt Vajag ielogoties!

Mēbeles masāžas un kosmetoloģijas kabinetiem, Elektriskā kušete - Profesionāls elektriski kontrolēts krēsls,lai atsevišķi pielāgot augstumu (no 63 līdz 88 cm), atzveltni un kāju balstu. Roku balsts un galvas balsts ir elastīgi. Alumīnija statīvs un bāze augstai stabilitātei. Tehniskās specifikācijas • Izmērs: 186 x 60 x h 63-88 cm • Iepakojuma izmērs: 148 x 72 x 66 cm • Neto svars: 80 kg • Max slodze: 170 kg • Darbības jauda: 220-240 V - 50/60 Hz. Pēc pieprasījuma ir pieejams 100-120V. • Krāsa: balta
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
951_848 zils pasūtīt Vajag ielogoties!
308_136 balts pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, 2 sekcijas - Divsekciju masāžas galds ar regulējamu augstumu un koka rāmi no germānija un 5 cm biezu PVH-vinila vāciņu. Galdi ir aprīkoti ar pagalvjiem un roku balstiem. Galvenie parametri • Produkta izmērs: 185 x 70 xh 62/87 сm • Iepakojuma izmēri: 95 x 20 xh 75 сm • Neto svars / bruto: 14/17 kg • Маksimālā darba slodze: 227 kg (500 mārciņas) • Instrukcija šādās valodās: GB , FR, IT, ES, PT, DE.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
210_987 Kušete pasūtīt Vajag ielogoties!
319_120 Kušete (krēma krāsa) pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, Elektriskais 2-sekciju masāžas galds - 2-sekciju masāžas galds ar elektrisku augstuma regulējumu, mehānisku pagalvja un atsevišķu atbalsta regulēšanas sistēmu. Galds ir aprīkots ar tālvadības pulti. Visas viras ir pašeļļojošas un tām nav vajadzīga apkope. Visas slīdošās detaļas izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Мīkstā daļa izgatavota no KSP (18 mm) ar penopoliuretānu (40 mm) un pārvilkta ar medicīnisko mākslīgo ādu. Garums: 2000 mm. Platums: 700 mm. Маksimālā slodze: 250 kg. Pagalvja leņķis: +30°. Augstums: 470-970 mm. Nolieces leņķis ±30°. Izmēru klients var izvēlēties.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
659_948 Elektriskā 2 -sekciju masāžas kušete pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, Hidrauliskais 2-sekciju masāžas galds - 2-sekciju masāžas galds ar hidraulisku augstuma regulējumu un mehānisku pagalvja regulēšanas sistēmu. Pagalvim ir ergonomiska atvere sejai.Viras ir pašeļļojošas, neprasa tehnisko apkopi. Rāmis izgatavots no tērauda ar pulverveida pārklājumu, krāsa pēc noklusējuma - balta. Slīdošās detaļas izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Mīkstā daļa izgatavota no KSP (18 mm) ar poliuretāna putām (40 mm) un pārvilkts ar medicīnisko mākslīgo ādu. Visi ginekoloģiskā krēsla materiāli ir droši un nav alerģiski, ir vienkārši apkalpojamas un var tikt dezinficētas ar visiem atļautajiem dezinfekcijas līdzekļiem. Garums: 2000 mm. Augstums: 470-970 mm. Platums: 700 mm. Маksimālā slodze: 250 kg. Pagalvja leņķis: ±30°. Kāju leņķis miera stāvoklī: + 20°. Vidējais šķēluma leņķis: + 20°.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
889_531 Hidraulisks 2 -sekciju masāžas galds pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, MTH_3 - 3-sekciju masāžas galds ar hidraulisku augstuma regulējumu, mehānisks pagalvja regulējums un atsevišķa roku balsta regulējuma sistēma. Pagalvim ir ergonomiska atvere sejai.Viras ir pašeļļojošas, neprasa tehnisko apkopi.Rāmis izgatavots no tērauda ar pulverveida pārklājumu. Krāsa pēc noklusējuma - balta. Visas slīdošās detaļas izgatavotas no nerūsējošā tērauda.Visas masāžas galda detaļas un materiāli ir droši un nav alerģiski, vienkārši apkalpojami un tos var dezinficēt ar visiem pieļaujamiem dezinfekcijas līdzekļiem. Мīkstā daļa izgatavota no KSP (18 mm) ar penopoliuretānu (40 mm), pārvilkta ar medicīnisko mākslīgo ādu. Garums: 2000 mm. Platums: 700 mm. Маksimālā slodze: 250 kg. Pagalvja leņķis: ±30°. Augstums: 470-970 mm. Roku balstu leņķis: +15°/-45°.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
201_377 Hidrauliskais 3 sekciju masāžas galds pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, Electric massage table 3 section - Garums: 2000 mm Platums: 700 mm Maksimālā celtspēja: 250 kg Augstums: 470-970 mm Pagalvji leņķis: ± 30° Vidēja daļa leņķis: +20° kaju leņķis: + 20°. Klients var pats izvēlēties izmērus (samainīt). 3-sekciju masāžas galds ar elektrisko augstuma regulēšanu un mehānisku pagalvi un atsevišķu balsta regulēšanas sistēmu. Galds aprīkots ar tālvadības pulti. Visas eņģes ir paši-ieeļļoti.Apkope nevajag. Slīdošās detaļas - no nerūsējošā tērauda. Gultas mīkstā daļa izgatavota no kokskaidu (18 mm)plāksnēm ar poliuretāna putām (40 mm), apvilkta ar medicīnisko ādas aizstājēju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
751_720 3 -sekciju elektriskais, bez skrituļiem pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, Hidrauliskais 2-sekciju - Hidrauliskais masāžas galds jebkurā krāsā. Standarta izmērs - platums 68 сm. Apskates, ārstēšanas un masāžas galds ar augstu stabilitāti. Manuāls regulējums ar hidrauliskā virzuļa palīdzību. Viena mobila sekcija, regulē ar gāzes atsperi un fiksētu sekciju kājām. Droša darba slodze 200 kg. Izgatavots Itālijā. Pildviela no vidēja blīvuma putām, pārklājums no ugunsizturīga augstas kvalitātes vinila. Теhniskie parametri: Kravnesība - 200 kg. Kopējais garums - 195 сm. Galda platums - 68 сm. Galvas sekcijas garums - 68 сm. Galvenās sekcijas garums - 124 сm. Augstumu regulē no 47 līdz 97 сm. Galvas daļas regulējums: + 70 ° ... -20 °.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
205_698 Hidraulisks 2-sekciju galds pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, Bruxelles - Izmeklēšana un ārstēšana ar augstu stabilitāti. Elektriskā augstuma regulēšana ar kājas slēdzi (zems spriegums 24 V). Īpašības: viena mobila sekcija, gāzes atsperu atbalstīta galvas sekcijas regulēšana(ar muti-deguna caurumu) un fiksētu kāju sekciju. Lielu galvas sekciju var regulēt gan pozitīvi, gan negatīvi un izmantot kā atzveltni.Celtspēja 200kg. Pieejamība: sāniski vaļējais rāmis ļauj piekļuvi pacientu pacelšanas sistēmai vai ratiņiem Elektroterapijas iekārtailīdz pat 26 apgrūtinājumiem. Pieejams 20 krāsās (15 dienu laikā). Polsterējums: augsta blīvuma putām pārklāts ar augstas kvalitātes antipirēna vinilu. Izturīgs rāmis ar visām kustīgajām daļām, kurām ir pašeļļojošas daļas, lai novērstu priekšlaicīgu nolietošanos un troksni.Ražots Itālijā. Tehniskās specifikācijas • Celtspēja: 200 kg • Kopējais garums: 195cm • Galda platums: 68cm • Augšējā galda garums: 68 cm • Galvenā galda garums: 124 cm • Augstums: regulējams no 47 līdz 97 cm • Regulējama galvas sekcija: + 70 ° -20 °
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
565_673 jebkura krāsa pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, Hidrauliskais 2 sekciju - Hidrauliskais masāžas galds TRENDELENBURG ar divām sekcijām - jebkurā krāsā. Apskates un pacientu apstrādes galdi galdi ar hidraulisku augstuma regulējumu. Īpatnības: trīs kustīgas sekcijas, regulējamas ar gāzes atsperi. Tabulā viegli ieņemt stāvokli saliekšama, atslābināšana un trenelenburgs, pat ja pacients guļ uz galda. Lielu galvas daļu ar mutes atveri var regulēt pozitīvi un negatīvi. Mutes atveri var aizvērt ar speciālu aizbāzni. Iespējams darbs krēsla režīmā. Droša darba slodze 200 kg. Izgatavots Itālijā. Теhniskie parametri. Kravnesība - 200 kg. Garums - 200 сm. Platums - 68 сm. Augstumu regulē no 47 līdz 97 сm. Galvas daļu regulē no + 85° līdz -35°.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
403_811 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Masāžu galdi, MSPA - Četru sekciju SPA-masāžas galds ar elektriskām augstuma, muguras daļas un pagalvja regulēšanas sistēmām. Galdam ir masīva koka pamatne ar gaismas diožu apgaismojuma sistēmu. Augstas kvalitātes masāžas galds atbilst visiem medicīniskajiem standartiem. Visi šarnīri ieziežas patstāvīgi un nav nepieciešama tehniskā apkope. Rāmis izgatavots no tērauda ar pulverveida pārklājumu. Rāmja augšējā daļa izgatavota no dabīgā un laminētā koka. Visas masāžas galda daļas un materiāli ir absolūti droši un nesatur alergēnus, ir vienkārši kopjami un tos var apstrādāt ar visiem pieejamajiem dezinfekcijas līdzekļiem. Mīkstā daļa izgatavota no koka (18 mm) ar divslāņu penopoliuretānu (80 mm), pārvilkta ar medicīnisko mākslīgo ādu. Parametri: Garums: 2000 mm. Platums: 800 mm. Augstuma diapazons: 650-970 mm. Muguras sekcija: elektriskais regulējums 0°-70°. Kāju sekcija: elektriskais regulējums 0°-35°. Apakšstilbu sekcija: mehāniskais regulējums 0°-20°. Matrača biezums 80 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
781_169 Masāžas galds pasūtīt Vajag ielogoties!

Relaksējošais krēsls, Atzveltnes krēsls Betija - Relaksējošais atzveltnes krēsls: Relaksējošs daudzfunkcionāls atzveltnes krēsls, kuru var pielāgot jebkādai vajadzībai. 1 vai 2 motoriņi. 10 krāsas. Viens motoriņš: divu pogu kontrole kāju daļas un muguras sinhronai kustībai. 100% poliestera audums. Var izturēt līdz 120 kg smagumu. Pacelšanas motoriņš: 230V - 50 Hz.Pēc pieprasījuma pieejams krēsls ar 110V - 60 Hz vai 230V - 60 Hz motoriņu. Izgatavots Itālijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
275_584 ar 1 motoriņu - zils111 pasūtīt Vajag ielogoties!
885_673 ar 1 motoriņu - krāsa pēc pieprasījuma1** pasūtīt Vajag ielogoties!
897_277 ar 2 motoriņiem - zils 111 pasūtīt Vajag ielogoties!
658_928 ar 2 motoriņiem - krāsa pēc pieprasījuma** pasūtīt Vajag ielogoties!

Relaksējošais krēsls, Atzveltnes krēsls - Relaksējošais atzveltnes krēsls: Relaksējošs daudzfunkcionāls atzveltnes krēsls, kuru var pielāgot jebkādai vajadzībai. Pieejami 2 modeļi (Beatrise un Betija), ar 1 vai 2 motoriņiem un 10 krāsās. Viens motoriņš: divu pogu kontrole kāju daļas un muguras sinhronai kustībai. 100% poliestera audums. Var izturēt līdz 120 kg smagumu. Pacelšanas motoriņš: 230V - 50 Hz.Pēc pieprasījuma pieejams krēsls ar 110V - 60 Hz vai 230V - 60 Hz motoriņu. Izgatavots Itālijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
353_472 ar 1 motoriņu - smilšu krāsā 21 pasūtīt Vajag ielogoties!
413_889 ar 1 motoriņu - krāsa pēc pieprasījuma 1** pasūtīt Vajag ielogoties!
804_339 ar 2 motoriņiem - smilšu krāsā 21 pasūtīt Vajag ielogoties!
907_501 ar 2 motoriņiem - krāsa pēc pieprasījuma 1** pasūtīt Vajag ielogoties!
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.5048978329 sekund!