SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija, papīra izstrādājumi
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
    Diagnostiskie testi, reaģenti
    References kultūras
    Kultūrbarotnes un piedevas
    Pārtikas testēšana
    Darbastacijas
    Mikrobioloģijas analizatori
    Laminārais skapi
    Digital Image Analysis for the Microbiology Laboratory
    Cell CULTURE
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Diagnostiskie testi, reaģenti
 References kultūras
 Kultūrbarotnes un piedevas
 Pārtikas testēšana
 Darbastacijas
 Mikrobioloģijas analizatori
 Laminārais skapi
 Digital Image Analysis for the Microbiology Laboratory
 Cell CULTURE

Mikrobioloģija, Concept 500 - Concept 500 ir rūpīgi testēts anaerobajai sistēmai vai mikroaerofīlajai inkubācijai; apvienojot funkciju kopu, tas būs izdevīgs jūsu laboratorijai. Noņemams priekšējais panelis (Pop-Off ™), tādēļ ir vienkārša regulēšana un tīrīšana; moduļu konstrukcija nodrošina lietotājiem īstu elastību, lai paplašinātu un atjaunotu darba telpu. Ietaupiet laiku pacientu paraugu saņemšanai pareizos anaerobajos apstākļos ar mūsu ātro ciklu un savrupu plāksnes (SPES ™) padeves sistēmu. Attālinātā monitoringa un vadības sistēmas ļauj pilnīgi kontrolēt procesu, lai kur jūs atrastos. Ātra piekļuve darbstacijai ar tiešās piekļuves sistēmas Ezee Sleeve ™ palīdzību. To viegli tīrīt ar noņemama priekšējā paneļa (Pop-Off ™)palīdzību. Pārbaudiet savus apkārtējās vides nosacījumus ar mūsu digitālā krāsu displeja palīdzību, kurš noregulēts uz jūsu konkrētajiem parametriem. Pateicoties optiskajam sensoram un HEPA filtrācijai jūs tiešām varat paļauties uz uzdoto nosacījumu precizitāti. Apstrādājiet vairāk plākšņu vienā kontrolējamā vidē ar mūsu augstražīgo darbstaciju palīdzību (līdz 500 plāksnēm). Mūsu moduļu dizains sniedz maksimālu elastību jūsu darbstacijas paplašināšanai un modernizēšanai, lai paplašinātu un modernizētu jūsu darbstaciju un piedāvātu vidi ar divām kamerām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
331_764 CONCEPT 500 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Concept 400 - Ar darbības ietilpību 500 plates, Concept 400 sniedz daudz vairāk, nekā tikai atbilstību vairumam slimnīcu un anaerobo mikrobioloģijas laboratoriju prasību. Sniedzot lielisku ietilpības, ātruma un novitāšu kombināciju, Concept 400 sniedz vienkāršu izsmalcinātību un jaunus komforta un ērtības līmeņus. Concept 400 nodrošina mikrobiologiem iespēju izmantot augstas kvalitātes inkubācijas apstākļus, kas apvienoti ar vienkāršu lietošanu. Aizņemot tikai 45 sekundes, lai pārvietotu līdz 45 platēm, šī ātrā Interlock funkcija sniedz garantijas labākai izolācijas pakāpei anaerobiem. Darbstacija ietver daudz inovatīvu funkciju, nodrošinot ērtu sistēmu anaerobu inkubācijai par saprātīgu cenu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
819_207 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Bugbox Microaerophilic - Pasaulē mazākā mikroaerofīliskā visu inovatīvo funkciju darbstaciju pakete ar visām inovatīvajām funkcijām, kompakti izvietotām uz darba virsmas. Tai ir iestrādātas visas zināmās un pārbaudītās Bugbox funkcijas, bet pielāgota mijiedarbībai ar Ruskinn gāzes sajaukšanas sistēmu. Gāzes sajaukšanas sistēma sniedz precīzu kontroli O2 (0.1 - 20 ar 0.1 palielinājumu), CO2 indikācijas (0 - 12 ar 1 palielinājumu) un H2 (0 - 10 ar 1 palielinājumu) komponentiem no maisījuma ar būtisku skābekļa sensoru un kalibrēšanas portu. Tāpat kā Bugbox, aizņemot tikai 800mm darba gada platības ar kapacitāti inkubēt līdz 200 platēm, Bugbox M ir izcils veids, kā uzlabot inkubācijas rādītājus un ir vienkārša, lai attaisnotu alternatīvu anaerobiem traukiem, sniedzot daudz stabilāku vidi. Ruskinn apzinās, ka vairums vispārējo laboratoriju inokulē paraugus ar anaerobajām kultūrām uz darba virsmas. Tādēļ paraugi tiek pārvietoti līdz 10 gabaliem vienā reizē krāsu kodētās Petri platēs. Lai pārvietotu un garantētu Jūsu mikroaerofīlajiem organismiem vislabāko izolācijas pakāpi, nepieciešamas vien 15 sekundes. Pievienojot papildus piederumu klāstu, Jums ir pieejama ērta mikroaerofīlu inkubācijas sistēma. Bugbox M ir ļoti saprātīga cena un darbības izmaksas ir zemākās šajā produktu klasē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
422_573 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Concept Plus - Laboratorijām, kas saskaras ar augstu paraugu caurlaidspēju, Concept Plus piešķir papildus iespēju. 610 plates var tikt viegli inkubētas ar lielu papildus telpas daļu. Concept Plus arī ļauj lietotājam ātri un efektīvi pārvietot lielākas pudeles, kolbas un citu aprīkojumu. Priekšējās ielādes bloķēšanas funkciju klase, kam raksturīga viena pieskāriena darbība un viegla piekļuve ielādei/izlādei. Concept Plus izsmalcināti apvieno lielu ietilpību ar mazu aizņemamo vietu, nodrošinot vieglas piekļuves darba vidi. Uz priekšu izvelkams uzglabāšanas plaukts, portu turētāji un krāsu kodētie petri plašu turētāji palīdz uzlabot ergonomiku darbam ar anaerobiem Jūsu laboratorijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
154_338 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Concept 400 Microaerophilic - Ar darbības kapacitāti 500 plates, Concept 400M ir iestrādātas visas pazīstamās un pārbaudītās funkcijas no Concept 400, bet tā ir pielāgota mijiedarbībai ar Ruskinn gāzes sajaukšanas sistēmu. Gāzes sajaukšanas sistēma sniedz precīzu kontroli O2 (0.1 - 20 ar 0.1 palielinājumu), CO2 indikācijas (0 - 12 ar 1 palielinājumu) un H2 (0 - 10 ar 1 palielinājumu) komponentiem no maisījuma ar būtisku skābekļa sensoru un kalibrēšanas portu. Concept 400M sniedz daudz vairāk, nekā tikai atbilstību slimnīcu un mikrobioloģijas laboratoriju prasībām. Sniedzot lielisku ietilpības, ātruma un novitāšu kombināciju, Concept 400M piedāvā daudz izsmalcinātāku un jaunu komforta un ērtību pakāpi. Concept 400M nodrošina mikrobiologus ar augstas kvalitātes inkubācijas apstākļiem, kas apvienoti ar vienkāršu lietošanu. Aizņemot tikai 45 sekundes, lai pārvietotu līdz 45 plāksnēm, šī ātrā bloķēšana sniedz garantijas labākai izolācijas pakāpei Jūsu kultūrām. Darbstacija ietver inovatīvu funkciju mitinātāju, nodrošinot ērtu sistēmu mikroaerofīlu inkubācijai par saprātību cenu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
728_840 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Concept 1000 - Paredzēta lielākām laboratorijām vai pētniecībai, divu nodalījumu Concept 100 lepojas ar unikālām funkcijām. Pievienojot 1000 plašu darba kapacitāti, Concept 1000 ir nopietna maksimālās darbstacijas nosaukuma cienīga kandidāte. Noņemama priekšējā daļa ļauj viegli piekļūt ierīcei vai veikt rūpīgu darba apgabala tīrīšanu. Piekļuve divu nodalījumu sistēmai notiek caur centrālo bloķēšanu. Katrs darba nodalījums ietver neatkarīgu temperatūras un mitruma kontroli, un tiem ir neatkarīga lietotāju piekļuve, kā rezultātā vienlaicīgi var strādāt divi cilvēki. Papildus sajaukšanas modulis ir saskaņots ar vienu nodalījumu, lai radītu divas neatkarīgas vides.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
386_518 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Concept 1000 Invivo2 - Paredzēta lielākām laboratorijām vai pētniecībai ar nepieciešamību izpētīt kultūras anaerobos (anoksiskos) vai mikroaerofīliskos (hipoksiskos) apstākļos, divu nodalījumu Concept Invivo2 1000 lepojas ar unikālām funkcijām. Ar 1000 plākšņu darba kapacitāti, Concept Invivo2 1000 ir nopietna maksimālās darbstacijas nosaukuma cienīga kandidāte. Tāpat kā Concept 1000, Concept Invivo2 1000 piekļuve notiek caur centrālo Interlock sistēmu, un tā ļauj lietotājiem ātri un efektīvi pārvietot lielas pudeles, kolbas un citu aprīkojumu, piešķirot lielāku elastību lielākām un daudz atšķirīgākām pētniecības iespējām. Priekšējās ielādes bloķēšanas funkciju klase, kam raksturīga viena pieskāriena darbība un viegla piekļuve ielādei/izlādei. Katrs darba nodalījums ietver neatkarīgu temperatūras un mitruma kontroli un tiem ir neatkarīga lietotāju piekļuve, kā rezultātā vienlaicīgi var strādāt divi cilvēki. Gāzes sajaukšanas Q sistēma ir saskaņota ar abiem nodalījumiem, lai radītu divas neatkarīgas vides.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
225_131 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Gāzes maisītājs Q - * O2 kontrole no 00.0 līdz 20.9, CO2 kontrole no 00.0 līdz 30.0
* Abas gāzes var tikt kontrolētas 1 decimālās vienības soļos
* Vizuāli brīdinātāji, kas ļauj ātri brīdināt lietotājus
* Var darboties anoksiskos apstākļos
* Viena pieskāriena kalibrācija O2 sensoram gan pie 20.9 , gan 0 var tikt veikta darbstacijas darbības laikā
* Komunikāciju ports, lai lejupielādētu vērtības uz datoru/ atmiņas elementu: datums, laiks, O2, CO2
* Hipoksiskie cikli atļauj regulējošu secību 4 atšķirīgām O2 un CO2 koncentrācijām daudz sarežģītākiem eksperimentiem
* Pieskārienjutīgs ekrāns, lai atvieglotu lietotāja saskarni
* Var tikt pielāgota atpakaļ uz jebkuru eksistējošu Invivo2 darbstaciju, tādēļ lietotājiem nav jāiegādājas jauna darbstacija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
379_855 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Invivo2 200_NEW - no
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
427_654 Ezee Sleeve 150 mm Port Large Cuff Assembly (Pair) pasūtīt Vajag ielogoties!
327_152 Inviv2 300 hipoksijas kamera 1 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
514_168 O2 līmeņa mērītājs 1 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
102_942 Blīvslēgs 1 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
405_623 Iconic gāzu maisītāja papildus aksesuārs anoksijas un hipoksijas režīmam 1 gab pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Invivo2 200 - Hipoksiskā darbstacija.
Vairāki pasaules vadošie pētnieki ir sākuši hipoksijas izpēti, izmantojot Ruskinn Invivo2 200. Uzlabota un aprīkota ar modernizētām funkcijām, šī kompaktā ievades līmeņa sistēma piedāvā lielisku veidu, kā kontrolēt anoksijas un hipoksijas izpēti, par saprātīgu cenu, nodrošinot izcilu stabilitāti un nepārspējamas funkcijas. Tā ietver visas zināmās un pārbaudītās anaerobo darbstaciju funkcijas, bet ir pielāgota mijiedarbībai ar Ruskinn gāzes sajaukšanas sistēmu. Gāzes sajaukšanas sistēma sniedz precīzu kontroli O2 (0.1 - 20 ar 0.1 palielinājumu), CO2 indikācijas (0 - 12 ar 1 palielinājumu) un H2 (0 - 10 ar 1 palielinājumu) komponentiem no maisījuma ar būtisku skābekļa sensoru un kalibrēšanas portu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
376_294 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Invivo2 300 - Hipoksiskā darbstacija.
Iestrādājot visas funkcijas no Invivo2 200, Invivo2 300 izmanto lielāku savienošanu, kas nozīmē, ka tajā ir vairāk telpas veikli rīkoties ar platēm un kolbām. Balstoties uz atgriezenisko saikni no vislabāk pārdotā Invivo2 200, Invivo2 300 pilnīgi noteikti kļūs par standartu. Tā arī ir pielāgota mijiedarbībai ar Ruskinn gāzes sajaukšanas sistēmu. Gāzes sajaukšanas sistēma sniedz precīzu kontroli O2 (0.1 - 20 ar 0.1 palielinājumu), CO2 indikācijas (0 - 12 ar 1 palielinājumu) un H2 (0 - 10 ar 1 palielinājumu) komponentiem no maisījuma ar būtisku skābekļa sensoru un kalibrēšanas portu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
892_888 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Invivo2 400 - Hipoksiskā darbstacija.
Ruskinn Invivo2 400 ir izveidots, lai atbilstu mainīgajām medicīnisko pētnieku prasībām. Ar ietilpīgu 500 plākšņu darbības kapacitāti, Invivo2 400 atļauj paraugu pārvietošanu un piekļuvi videi ar iespaidīgu stabilitāti. Pētniekiem, kas mēģina izpētīt hipoksiju, Invivo2 400 nodrošina precīzu skābekļa kontroles sistēmu ar 0.1 palielinājumiem caur gāzes sajaukšanas sistēmu, priekšrocība- šūnas nav pakļautas spiedienam no vides svārstībām, ko rada durvju atvēršana daudzās konvencionālajās trīs gāzu inkubācijas sistēmās. Gāzes sajaukšanas sistēma sniedz precīzu kontroli O2 (0.1 - 20 ar 0.1 palielinājumu), CO2 indikācijas (0 - 12 ar 1 palielinājumu) un H2 (0 - 10 ar 1 palielinājumu) komponentiem no maisījuma ar būtisku skābekļa sensoru un kalibrēšanas portu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
828_530 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Invivo2 500 - Hipoksiskā darbstacija. Pētniekiem, kas darbojas ar lielu daudzumu kolbu un pudeļu vai pat nelielām aprīkojuma vienībām, Ruskinn Invivo2 500 sniedz risinājumu. Lielāka bloķēšana padara daudz vienkāršāku trauku ievietošanu un izņemšanu. Ar ietilpīgu 500 plākšņu darbības kapacitāti, Invivo2 500, tāpat kā Invivo2 400, atļauj paraugu pārvietošanu un piekļuvi videi ar iespaidīgu stabilitāti. Pētniekiem, kas veic hipoksiskos pētījumus, Invivo2 500 piedāvā precīzu skābekļa kontroles sistēmu ar gāzes sajaukšanas sistēmu, ar priekšrocību, ka uz šūnām neiedarbojas vides svārstību spiediens, ko izraisa durvju atvēršana daudzās konvencionālajās trīs gāzu inkubācijas sistēmās. Gāzes sajaukšanas sistēma sniedz precīzu kontroli O2 (0.1 - 20 ar 0.1 palielinājumu), CO2 indikācijas (0 - 12 ar 1 palielinājumu) un H2 (0 - 10 ar 1 palielinājumu) komponentiem no maisījuma ar būtisku skābekļa sensoru un kalibrēšanas portu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
784_849 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Invivo Plus - Invivo Plus darbstacija ļauj izolēt šūnas kamerā, kas uztur precīzu un kontrolētu temperatūras, mitruma, skābekļa un oglekļa dioksīda līmeni.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
330_104 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Invivo2 1000 - Hipoksiskā darbstacija. Radīta saskaņā ar vadošajiem pētniecības institūtiem, dubultā nodalījuma Invivo2 1000 ir iekļautas unikālas funkcijas. Ar 1000 plašu kapacitāti, Invivo2 1000 ir maksimāla darbstacija. Gāzes sajaukšanas sistēma sniedz precīzu kontroli O2 (0.1 - 20 ar 0.1 palielinājumu), CO2 indikācijas (0 - 12 ar 1 palielinājumu) un H2 (0 - 10 ar 1 palielinājumu) komponentiem no maisījuma ar būtisku skābekļa sensoru un kalibrēšanas portu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
884_856 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Cilmes šūnu izmeklējumi, SCI-tive darbstacija - SCI-tive darbstacijas paredzētas, lai simulētu in-vivo nosacījumus, kas nodrošina nepārtrauktu šūnu kultūras vidi, lai novērstu šūnu stresu, kurš saistīts ar temperatūras, pH un oksidēšanās izmaiņām, iegūstot labākas cilmes šūnu līnijas. Ar SCI-tive ir iespēja izzināt vissarežģītākās šūnu mijiedarbības perfektos hipoksijas vai bezskābekļa apstākļos.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
206_520 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Cilmes šūnu izmeklējumi, SCI-tive Dual Darbstacija - SCI-tive Dual darbstacijai ir visas tās pašas īpašības un priekšrocības, kādas piemīt SCI-tive, izņemot to, ka Dual modelim ir divas kameras ar individuāli kontrolējamām atmosfērām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
424_385 SCI-tive Dual A pasūtīt Vajag ielogoties!
626_616 SCI-tive Dual S pasūtīt Vajag ielogoties!

Media Kondicionieris, HypoxyCOOL - HypoxyCOOL ātri un precīzi samazina skābekļa koncentrāciju, vienlaikus saglabājot sterilitāti, temperatūru un pH. Lietojot kopā ar hipoksija darbstaciju (piemēram, SCI-menta vai Invivo2), HypoxyCOOL ir daļa sistēmas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
992_718 HypoxyCOOL pasūtīt Vajag ielogoties!

Fluorescences mikroskopi, LumaScope 400 - LumaScope 400 iVue modelis - invertu dabisko krāsu gaismas lauka mikroskops ar visām LumaView programmatūras pazīmēm, kuras ir fluorescentajiem LumaScope mikroskopiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
630_125 bez objektīva pasūtīt Vajag ielogoties!

Fluorescences mikroskopi, LumaScope 500 - Oriģināls, vienkrāsu 488nm LumaScope. Pievienojot zilu LED, dihorisko un emisijas filtru, LumaScope pārtop par vienkrāsu invertu mikroskopu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
865_485 ar uzstādītu 10x objektīvu pasūtīt Vajag ielogoties!
132_979 ar uzstādītu 20x objektīvu pasūtīt Vajag ielogoties!
982_380 ar uzstādītu 40x objektīvu pasūtīt Vajag ielogoties!
645_721 ar uzstādītu 4x objektīvu pasūtīt Vajag ielogoties!
917_782 bez objektīva pasūtīt Vajag ielogoties!

Fluorescences mikroskopi, LumaScope 600 - LumaScope 600 ir lielāks sensors un jaudīga 3-krāsu fluorescence. Tam ir Semrock BrightLine ® Pinkel filtru komplekts, optimizēts priekš 405, 488, un 594 nm LED avotiem. Ideāli piemērots lietošanai ar: Zils: DAPI; Zaļš: FITC, LLP; Sarkans: mCherry, Texas Red.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
557_204 LumaScope 600 bez objektīva pasūtīt Vajag ielogoties!

Gaisa paraugu paņemšanas iekārta, Gaisa paraugu paņemšanas iekārta 1 - TRIOBAS MINI ievieš jaunās paaudzes mikrobioloģisko gaisa paraugu ņemšanas tehnoloģiju dzīvotspējīgām daļiņām. Tas ir aprīkots ar Bluetooth, tāpēc ļauj viegli pārsūtīt datus uz datoru vai printeri. Aspirācijas galva ar ātru noslēgšanas sistēmu. Gaisa caurplūde 100 vai 200 l/min. Ergonomisks un līdzsvarots dizains, veidots vienā monoblokā ar rokturi, tāpēc ir ļoti stabils.
Antibakteriālo tehno-polimēra triecienizturīgs korpuss. Piemērots lietošanai gan ar standarta, gan ar kontakta petri platēm. IP65 aizsardzība pret putekļiem un ūdeni.
Šīs ierīces patērētāji ir: pārtikas industrija,kosmētikas un medicīnas uzņēmumi, kuri saistīti ar produkcijas sterilu iepakojumu, laboratorijas,slimnīcas, šūnu ražotnes utt.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
580_312 Kalibrācija pasūtīt Vajag ielogoties!
153 TRIOBAS MINI gaisa paraugu savākšanas iekārta pasūtīt Vajag ielogoties!
521 Vertikālais statīvs, izmērs 12x15x25 pasūtīt Vajag ielogoties!
331 Uzgalis no nerūsējošā tērauda 90mm platēm pasūtīt Vajag ielogoties!
390 Soma 37x16x22 cm, TRIOMAS MINI pasūtīt Vajag ielogoties!
522 Iestatīšanas poga vertikālam statīvam pasūtīt Vajag ielogoties!
185_978 Sertifikāts. kalibrēšana Triobas mini 1 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!

Gaisa paraugu paņemšanas iekārta, Duo - Gaisa caurplūde 100 vai 200 l/min. Ergonomisks un līdzsvarots dizains, veidots vienā monoblokā ar rokturi, tāpēc ir ļoti stabils. Antibakteriālo tehno-polimēra triecienizturīgs korpuss. Piemērots lietošanai gan ar standarta, gan ar kontakta petri platēm. IP65 aizsardzība pret putekļiem un ūdeni. Šīs ierīces patērētāji ir: pārtikas industrija,kosmētikas un medicīnas uzņēmumi, kuri saistīti ar produkcijas sterilu iepakojumu, laboratorijas,slimnīcas, šūnu ražotnes utt.
This Air sampler is for customers who make a large number
of controls, in different environments, with staff rotation and
that comply with the quality standards and QM GLP / GMP.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
856_516 TRIO.BAS DUO BLUETOOTH pasūtīt Vajag ielogoties!

Gaisa paraugu paņemšanas iekārta, Trio - Gaisa caurplūde 100 vai 200 l/min. Ergonomisks un līdzsvarots dizains, veidots vienā monoblokā ar rokturi, tāpēc ir ļoti stabils. Antibakteriālo tehno-polimēra triecienizturīgs korpuss. Piemērots lietošanai gan ar standarta, gan ar kontakta petri platēm. IP65 aizsardzība pret putekļiem un ūdeni. Šīs ierīces patērētāji ir: pārtikas industrija,kosmētikas un medicīnas uzņēmumi, kuri saistīti ar produkcijas sterilu iepakojumu, laboratorijas,slimnīcas, šūnu ražotnes utt. This Air sampler is for customers who make a large number of controls, in different environments, with staff rotation and that comply with the quality standards and QM GLP / GMP.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
568_682 TRIO.BAS TRIO BLUETOOTH Air sampler pasūtīt Vajag ielogoties!

Gaisa paraugu paņemšanas iekārta, Isolator - TRIO.BAS Multistation System - mikrobioloģisks gaisa analizators tīru telpu novērošanai. Ierīci var izmantot 3 dažādu istabu uzraudzībai ar vienas vadības ierīces palīdzību. Inficēšanās risks tiek samazināts pateicoties tam, ka ierīce visu laiku atrodas tieši tīrā istabā. Pilnībā atbilst ISO14698
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
393_645 Aspiration head 90 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
853_216 Cable connection between the Satellite and the command unit -1 set of 5 meters pasūtīt Vajag ielogoties!
216_713 Satellite Multistation/Isolator Petri 90 plate without aspirating head pasūtīt Vajag ielogoties!
624_190 TRIO.BAS MULTISTATION/ISOLATOR BLUETOOTH pasūtīt Vajag ielogoties!

Gaisa paraugu paņemšanas iekārta, Trio.gas - TRIO.GAS - ierīce mikrobioloģisko paraugu noņemšanai no sistēmām ar paaugstinātu spiedienu, lai pierādītu gaisa tīrību aseptiskās ražošanas telpās. Sistēma ir projektēta saskaņā ar standartu ISO 8573-7 un ISO 14698. Gaisa plūsmu regulē, izmantojot autokalvējamu gaisa plūsmas ātruma mērītāju pirms gaisa iekļūšanas TRIO.BAS galviņā. Visa informācija par parauga noņemšanu tiek pārraidīta uz PK vai mobilo ierīci ar Bluetooth un speciāli izstrādātas lietojumprogrammas palīdzību.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
441_766 TRIO.GAS SYSTEM pasūtīt Vajag ielogoties!

Luminometrs, Inovatīvs higiēnas monitorings ar ATM/AMF mērījumu - HACCP - tā ir tīrība tiešā nozīmē. Jūs esat kosmētiskās produkcijas, sulu vai pārtikas produktu ražotājs? Jūs nodarbojaties ar ūdens sagatavošanu? Jūs transportējat pārtikas produktus cisternās? Jūs nodrošināt ražošanas procesu tīrības kontroli? Jūs atbildat par higiēnu slimnīcā? Jums vajadzīgi ātri un uzticami higiēniskā monitoringa rezultāti? Visur, kur praksē nepieciešams realizēt pārtikas produktu drošības vadības HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points)principus, svarīga loma ir tīrības pakāpei. Ar luminometra palīdzību Lumitester PD-30 un reaģentiem LuciPac Pen (LuciPac Pen: sausām un mitrām virsmām; LuciPac Pen-AQUA: šķidrumiem un ūdenim; LuciPac Pen-LS: endiskopijai un izmantošanai grūti pieejamās vietās)Jūs varat ātri pārliecināties par kontrolējamo objektu higiēnisko tīrību. Pārtikas produktu ražotāji, kā arī atpūtas un izklaides iestāžu darbinieki, piemēram, SPA salonu, saunu un baseinu darbinieki varēs izmērīt piesārņotības līmeni ar mikroorganismiem. Restauratori varēs noteikt piesārņojuma esamību uz mākslas darbiem. Аviokompānijas varēs kontrolēt virtuves sekciju un tualešu tīrību lidmašīnās reāla laika režīmā. Bet fabrikas-virtuves, slimnīcas, medicīnas un farmācijas kompānijas ar šīs ierīces palīdzību nodrošina higiēnisko drošību. Tīrību var izmērīt! Luminometru PD-30 var izmantot saskaņā ar standartu DIN 10124:2009-12. Higiēniskais monitorings 30 sekundēs. Parauga noņemšana no virsmas tiek veikta ar sterilu vates nūjiņu(LuciPac Pen), škidruma vai ūdens kontrolei izmanto sterilu paraugu noņēmēju LuciPac Pen-AQUA. Tad attiecīgo mēģeni ar paraugiem ievieto pirmajā reakcijas kamerā,aizzīmogotā alumīnija folijā. Kamerā ir koncentrēts detergēns šķīdums,kurš atsedz iespējamās baktērijas paraugā un kļūst pieejams ATF. Nākamais solis ir šā maisījuma reakcija ar sublimētiem fermentiem, kuri atrodas apakšējā kamerā. Te notiek mērāmā gaismas starojums atbrīvošana enzimātiskās nepārtrauktās reakcijas gaitā. Luminescences pakāpe ir tieši proporcionāla АТF-АМF daudzumam un skaitliski tiek noteikta ar luminometru Lumitester PD-30 relatīvās gaismas vienībās (RLU). Jo augstāks ir bioluminescences līmenis, jo augstāka ir piesārņojuma pakāpe. Visa operācija aizņem mazāk par 30 sekundēm. Bez ķīmiskās bagātināšanas vai inkubācijas Jūs jau maksimāli pusminūtes laikā zināsiet organisko atlieku, piemēram, baktēriju piesārņojuma pakāpi. Patentētais un gēnu tehnoloģiju pielietošanas rezultātā iegūtais ferments ir tolerants pret dažādiem deterģentiem, kas atšķir to no parastās luciferāzes. Тādējādi, sintētisko mazgāšanas līdzekļu atliekas parasti neinhibē reakciju, neietekmē mērījumus un neizkropļo rezultātus (patents Nr. EP 1 041 151 A1).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
818_592 lucipac pen-aqua. šķidruma noteikšanai. 100 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
709_793 lucipac pen. virsmas noteikšanai. 100 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
109_814 jauns luminometrs pd-30 pasūtīt Vajag ielogoties!
461_194 kontroles komplekts pd-20 /pd-30 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mast Uri®Dot, AUTOMATIC MULTIPOINT INOCULATOR - The microbiological analysis of urine samples for urinary tract infections (UTI) accounts
for between 30-65% of routine laboratory workload.
Traditionally, a combination of microscopy and bacterial culture is employed for the
detection and identification of pathogenic bacteria, with bacterial counts of ≥ 105
cfu/ml from urine cultures considered indicative of infection.1
Such sample processing exerts significant pressure on resources in terms of
reporting time, consumable cost and availability of staff, especially as a substantial
proportion of samples report as negative.
The Mast Uri® System comprises a suite of instrumentation, software and
innovatively presented reagents, providing a streamlined and economical
alternative to established methodologies.
Utilising multipoint technology, Mast Uri® System will detect and quantify the
presence of pathogenic bacteria by extrapolating the colony count from an
inoculum of up to 1µl of urine (Table 1) based on the calculations of Kerfoot
et al.2,3
Bacterial Confluence CFU count/ 0.3µl Inoculum CFU count/1µl inoculum
103 cfu/ml - 1 - 9
104 cfu/ml 3 10
105 cfu/ml 30 100
Table 1: Guidance on Assessing Colony Count
As a result, direct antibiotic susceptibility testing can be performed by
breakpoint methodology, with resistance and sensitivity indicated as
growth/no growth when compared to both negative (un-inoculated plate)
and positive (inoculated plate containing no antibiotic) controls.
Similarly, bacterial identification is determined by inoculation onto a selection
of biochemical test substrates.
Using a 96-well plate format for pre-poured antibiotic susceptibility
and identification media enables the Mast Uri® System to deliver results showing
significant/non-significant growth, antibiogram, bacterial identification and detection
of mixed cultures within 24 hours.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
359_641 mast uridot automatic multipoint inoculator with footswitch and spares 1 unit pasūtīt Vajag ielogoties!

Laminārie skapi, Circulaire Economy Laminar Flow Cabinet - Jauns vertikāls laminārs skapis Circulaire VLF650E ir ideāls ierobežota budžeta apstākļos. Kad arī telpa ir ierobežota. Moduļu nodalījums ir tikai 408 mm dziļumā un 669 mm platumā, tādēļ tas ietilps vairumā darba telpu. Visu bloku Lielbritānijā ir projektējuši un izgatavojuši mūsu pašu inženieri, tādēļ jūs varat būt pārliecināts par labāko kvalitāti. VLF650E galvenā sekcija ir izgatavota no mīksta tērauda ​ar epoksīda pulverveida pārklājumu zintec un aprīkota ar padziļinātu fluorescento apgaismojumu darba zonas labākai apgaismošanai. Bāzes sekcija izgatavota no tērauda rāmja ar epoksīda pulverveida pārklājumu zintec, ar 5-mm bieziem caurspīdīgiem akrila paneļiem no visām pusēm. Tas nodrošina makssimālu redzamību darba zonā. Ierīci piegādā pilnībā samontētu, tādēļ jums vienīgi jānovieto tā savā darba telpā un jāpieslēdz tai barošana. Filtrācijas sistēma ir visaptveroša, kā jūs arī sagaidāt no skapja Monmouth. Gaiss sēkotnēji plūst caur iepriekšējo filtru EU4, lai noņemtu visas rupjās daļiņas. Tālāk viss gaiss plūst caur ventilatoru sistēmu, pirms iziešanas caur filtru HEPA, kurš noņem 99,997% visu daļiņu ar izmēru 0,3 mikroni. Tas savukārt rada labāko klases 100 (ISO 5) darba vidi. VLF650E ir ideāli piemērots visdažādākajai izmantošanai: laboratorijā, tiesu ekspertīzēs, rūpniecībā, pētījumos, ražošanā. Šim skapim ir 5 gadu garantija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
744_505 circulaire vlf650e - 669 x 408 x 1103mm pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31    32    33    34    35    36    37    38    39    40    41    42    43
   Cenas uz 2019-05-10. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.7752659321 sekund!