SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija, papīra izstrādājumi
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
    Diagnostiskie testi, reaģenti
    References kultūras
    Antibiotiskās jutības testēšana
    Kultūrbarotnes un piedevas
    Pārtikas testēšana
    Darbastacijas
    Mikrobioloģijas analizatori
    Laminārais skapi
    Digital Image Analysis for the Microbiology Laboratory
    Cell CULTURE
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Diagnostiskie testi, reaģenti
 References kultūras
 Antibiotiskās jutības testēšana
 Kultūrbarotnes un piedevas
 Pārtikas testēšana
 Darbastacijas
 Mikrobioloģijas analizatori
 Laminārais skapi
 Digital Image Analysis for the Microbiology Laboratory
 Cell CULTURE

Ūdens testēšanai, Kompakts sauss - Gatava izmantošanai liofilizēta vide, uzklāta uz auduma (tīklotas) pamatnes• Sterila • Uzglabāšanas laiks 18 mēneši 5-30º temperatūrā С • Uz plastikāta kausiņiem(cietais kārtridžs) • Šķidro paraugu var uzreiz uzklāt uz kārtridža (1 ml ) • Pētāmo šķīdumu viegli sadalīt pa visu kausiņa virsmu (difūzijas sadalījums)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
451_642 sl 1404 plates/kastē pasūtīt Vajag ielogoties!
516_468 tc 1404 plates/kastē pasūtīt Vajag ielogoties!
649_984 vp 1404 plates/kastē pasūtīt Vajag ielogoties!

Testi pārtikas kvalitātes pārbaudei, Listēriju uztriepe - Listeria Swab izstrādāts, lai minimizētu darba zonu vai Listeria Spp gatavās produkcijas piesārņošanas risku, it īpaši L. monocyto-genes. Теsta pamatā ir uzlbotas Eskulīna vides veidošana. Eskulīna hidrolīze Listeria spp izraisa raksturtīgu melnu nosēdumu veidošanos. Apstrāde 1. Noņemiet tamponu un parauga ņemšanas vietu. 2. Noņemiet kultūras caurulītes vāciņu un izmetiet to 3. Ielieciet tamponu kultūras caurulītē pilnībā, aizverot mēģeni ar tampona palīdzību. Atzīmējiet noņemtā parauga detaļas caurulītē. 4. Inkubējiet 37 °С temperatūrā 24 stundu laikā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
708_564 listēriju tamponi 25 gab. / kārbā pasūtīt Vajag ielogoties!

Testi pārtikas kvalitātes pārbaudei, Proteīnu noteikšana - Universāls tīrības vai olbaltumvielu kontaminācijas pierādījums Clean Do. Uzglabāšanas termiņš 18 mēneši. Uzglabāšana +15 līdz +25°C (tumšā vietā). Iepakojumā ietilpst 100 nūjiņas iepakojumā Ident. numurs 1 061 343 »Gatavs izmantošanai« – olbaltumvielu tampons higiēniskā statusa noteikšanai. »Viegli lietojams« – Clean Do izmantošana neprasa speciālas zināšanas. »Vienkārša uzglabāšana« – Clean Do var uzglabāt istabas temperatūrā. Zemākā atklāšanas robeža Clean Do ir 20 mkg. Тikai darbs ar tīriem rīkiem uz tīrām virsmām ir pamats drošai ražošanai vei nevainojamam servisam. Clean Do - tas ir viss, kas Jums nepieciešams kontroleiля контроля!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
588_375 tīrs do proteīnu tampona olbaltumvielu atklāšanai - jutīgums ir mazāks nekā 50 g 100 tamponi / iepak. (10 x 10) pasūtīt Vajag ielogoties!

Testi pārtikas kvalitātes pārbaudei, Ūdens testi - EC Blue - vienkārša un droša metode kvalitatīvai un skaitliskai koliformu un E.coli testēšanai un ūdenī. EC Blue ir vienkārši izmantojams. Jāpievieno ūdens testēšanai iepriekš sagatavotā, sterilā, nefluorescentā konteinerā EC Blue 100 vai jāšķīdina vide EC Blue 100 P 100 ml ūdens. Tad jāinkubē maisījums. 35 ± 2 °С temperatūrā vide neprasa turpmāku sagatavošanu. Tas nozīmē, ka pārbaudi var veikt jebkurā vietā bez īpašām pūlēm. EC Blue darbojas ātri. Тradicionālās inkubācijas metodes prasa apmēram trīs dienas, lai atklātu koliformu vai E.coli, EC Blue nodrošina drošus rezultātus pēc 24 stundām. EC Blue ir drošs un pārliecinošs. Atklāšana balstās uz krāsu reakciju un tādēļ ir viegli interpretējama: ja ir klātesošas zarnu nūjiņas baktērijas, ūdens iekrāsojas zilā krāsā šķeļoties hromogēnajam substrātam X-Gal. Fekālā piesārņojuma gadījumā E.coli šīs baktērijas var atklāt ultravioletās gaismas iedarbībā (reakcija ar fluorescentu krāsvielu). Mosvērtas matērijas paraugi, duļķains, dzeltenīgs vai hlorēts ūdens parasti netraucē atklāt С. EC Blue ir vienkārši uzglabājams. EC Blue nav nepieciešams atdzesēt un to glabāšanas laiks ir līdz diviem gadiem istabas temperatūrā, ja tās ir aizsargātas pret gaismu. Tas ietaupa uzglabāšanas izdevumus. Papildus instruments EC BlueQuant nodrošina ātru un vienkāršu koliformu un E.coli skaitliskās noteikšanas metodi arī MNP veidā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
154_193 ec Blue 100 100 ml x 80 pudelītes pasūtīt Vajag ielogoties!
636_111 ec Blue 100 p 100 ml x 100 maisiņi pasūtīt Vajag ielogoties!

Surface MONITORING, Path-Chek HIGIĒNAS PATHOGĒNA NOTEIKŠANA - Ātrie testi vairāku baktēriju atklāšanai uz darba virsmām un apstrādes vidē. Higiēnas sistēma Path-Chek sastāv no testiem 3 organismu tipiem; Listeria, Coliforms un Salmonella. Visas trīs sistēmas izmanto identisku izmēģinājumu principu. Baktērijas noņem no iekārtas virsmas, uz kuras tiek ražoti vai pārstrādāti pārtikas produkti, izmantojot iepriekš samitrinātu tamponu, kurš spēj neitralizēt parasti izmantojamos mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus. Tad mēģenes paraugu pārnes uz orgnismam specifisku vidi. Pēc inkubācijas, ja konkrētās mērķa baktērijas ir uz tampona paraugiem, baktēriju augšana novedīs pie vides krāsas izmaiņām. Rezultāti 18-48h laikā
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
889_645 PATH-CHEK Coliform Detection Broth (3 ml), N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
540_456 PATH-CHEK Listeria Detection Broth (3 ml), N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
196_728 PATH-CHEK Pre-moistened Swabs -N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
258_146 PATH-CHEK Salmonella Detection Broth (3 ml), N100 pasūtīt Vajag ielogoties!

Surface MONITORING, Path-Chek Higiēnas proteīns - Iepriekš samitrināti tamponi. Lūzuma punkts 45 mm ļauj sadalīt tamponus attiecīgajā garumā pirms to ievietošanas konkrētajā mēģenē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
363_145 Divpusēja uztriepe olbaltumvielu atlieku noteikšanai uz virsmām - N50 pasūtīt Vajag ielogoties!
208_332 Path-Chek Incubator 230 V pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Bugbox - Mazākā anaerobās darbstacijas pakete ar visām inovatīvajām funkcijām, kompakti izvietotām uz darba virsmas. Aizņem tikai 800mm no virsmas telpas, ar iespējamību inkubēt līdz 200 platēm. Bugbox ir lielisks veids, kā uzlabot izolācijas rādītājus, vienkāršs, lai attaisnotu alternatīvu anaerobiem traukiem. Bugbox ir izcila personālā darbstacija.
Ruskinn apzinās, ka vairums vispārējo laboratoriju inokulē paraugus ar anaerobajām kultūrām uz darba virsmas. Tādēļ paraugi tiek pārvietoti vienlaicīgi līdz pat 10, krāsu kodētās, petri mēģenēs. Lai pārvietotu un garantētu vislabāko izolācijas līmeni anaerobiem, nepieciešamas tikai 15 sekundes. Pievienojot šīm iespējām vēl papildus piederumu klāstu, Jums ir pieejama visērtākā anaerobu inkubācijas sistēma. Bugbox ir pieejama par ļoti sapratīgu cenu, šajā produktu klasē zemākām darbības izmaksām. Servisa apkalpošana ir jāveic tikai vienreiz gadā, un gāzes patēriņš ir aptuveni 3-4 gāzes maisījuma cilindri 12 mēnešos. Daudzas laboratorijas var attaisnot pāriešanu no traukiem uz Bugbox tēriņu samazināšanas dēļ.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
322_186 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Bugbox Plus - Saglabājot darba virsmas kompaktumu, Bugbox Plus sniedz lielāku bloķēšanas priekšrocību. Aizņemot tikai 860mm darba virsmas (ar ietilpību inkubēt līdz 280 plāksnēm), Bugbox Plus ir lielisks veids, kā uzlabot izolācijas rādītājus un ir vienkārša, lai attaisnotu alternatīvu anaerobiem traukiem. Lielāka bloķēšana ļauj inkubēt lielākas plāksnes vai kolbas, vai arī var uzņemt mazas aprīkojuma sastāvdaļas
bloķēšanā.
Ruskinn apzinās, ka vairums vispārējo laboratoriju inokulē paraugus ar anaerobajām kultūrām uz soliņa. Tādēļ paraugi tiek pārvietoti līdz 20 vienā reizē krāsu kodētās petri platēs. Lai pārvietotu un garantētu anaerobiem vislabāko izolācijas pakāpi, nepieciešamas tikai 35 sekundes. Pievienojot papildus piederumu klāstu, Jums ir pieejama ērta anaerobu inkubācijas sistēma. Bugbox Plus ir ļoti saprātīga cena un darba izmaksas ir neticami zemas. Servisa apkalpošana ir jāveic tikai vienreiz gadā, un gāzes patēriņš apmēram 3 vai 4 gāzes maisījuma cilindri 12 mēnešos. Daudzas laboratorijas var attaisnot pāriešanu no traukiem uz Bugbox Plus tēriņu ietaupījumu dēļ.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
835_537 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Concept 500 - Concept 500 ir rūpīgi testēts anaerobajai sistēmai vai mikroaerofīlajai inkubācijai; apvienojot funkciju kopu, tas būs izdevīgs jūsu laboratorijai. Noņemams priekšējais panelis (Pop-Off ™), tādēļ ir vienkārša regulēšana un tīrīšana; moduļu konstrukcija nodrošina lietotājiem īstu elastību, lai paplašinātu un atjaunotu darba telpu. Ietaupiet laiku pacientu paraugu saņemšanai pareizos anaerobajos apstākļos ar mūsu ātro ciklu un savrupu plāksnes (SPES ™) padeves sistēmu. Attālinātā monitoringa un vadības sistēmas ļauj pilnīgi kontrolēt procesu, lai kur jūs atrastos. Ātra piekļuve darbstacijai ar tiešās piekļuves sistēmas Ezee Sleeve ™ palīdzību. To viegli tīrīt ar noņemama priekšējā paneļa (Pop-Off ™)palīdzību. Pārbaudiet savus apkārtējās vides nosacījumus ar mūsu digitālā krāsu displeja palīdzību, kurš noregulēts uz jūsu konkrētajiem parametriem. Pateicoties optiskajam sensoram un HEPA filtrācijai jūs tiešām varat paļauties uz uzdoto nosacījumu precizitāti. Apstrādājiet vairāk plākšņu vienā kontrolējamā vidē ar mūsu augstražīgo darbstaciju palīdzību (līdz 500 plāksnēm). Mūsu moduļu dizains sniedz maksimālu elastību jūsu darbstacijas paplašināšanai un modernizēšanai, lai paplašinātu un modernizētu jūsu darbstaciju un piedāvātu vidi ar divām kamerām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
331_764 CONCEPT 500 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Concept 400 - Ar darbības ietilpību 500 plates, Concept 400 sniedz daudz vairāk, nekā tikai atbilstību vairumam slimnīcu un anaerobo mikrobioloģijas laboratoriju prasību. Sniedzot lielisku ietilpības, ātruma un novitāšu kombināciju, Concept 400 sniedz vienkāršu izsmalcinātību un jaunus komforta un ērtības līmeņus. Concept 400 nodrošina mikrobiologiem iespēju izmantot augstas kvalitātes inkubācijas apstākļus, kas apvienoti ar vienkāršu lietošanu. Aizņemot tikai 45 sekundes, lai pārvietotu līdz 45 platēm, šī ātrā Interlock funkcija sniedz garantijas labākai izolācijas pakāpei anaerobiem. Darbstacija ietver daudz inovatīvu funkciju, nodrošinot ērtu sistēmu anaerobu inkubācijai par saprātīgu cenu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
819_207 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Bugbox Microaerophilic - Pasaulē mazākā mikroaerofīliskā visu inovatīvo funkciju darbstaciju pakete ar visām inovatīvajām funkcijām, kompakti izvietotām uz darba virsmas. Tai ir iestrādātas visas zināmās un pārbaudītās Bugbox funkcijas, bet pielāgota mijiedarbībai ar Ruskinn gāzes sajaukšanas sistēmu. Gāzes sajaukšanas sistēma sniedz precīzu kontroli O2 (0.1 - 20 ar 0.1 palielinājumu), CO2 indikācijas (0 - 12 ar 1 palielinājumu) un H2 (0 - 10 ar 1 palielinājumu) komponentiem no maisījuma ar būtisku skābekļa sensoru un kalibrēšanas portu. Tāpat kā Bugbox, aizņemot tikai 800mm darba gada platības ar kapacitāti inkubēt līdz 200 platēm, Bugbox M ir izcils veids, kā uzlabot inkubācijas rādītājus un ir vienkārša, lai attaisnotu alternatīvu anaerobiem traukiem, sniedzot daudz stabilāku vidi. Ruskinn apzinās, ka vairums vispārējo laboratoriju inokulē paraugus ar anaerobajām kultūrām uz darba virsmas. Tādēļ paraugi tiek pārvietoti līdz 10 gabaliem vienā reizē krāsu kodētās Petri platēs. Lai pārvietotu un garantētu Jūsu mikroaerofīlajiem organismiem vislabāko izolācijas pakāpi, nepieciešamas vien 15 sekundes. Pievienojot papildus piederumu klāstu, Jums ir pieejama ērta mikroaerofīlu inkubācijas sistēma. Bugbox M ir ļoti saprātīga cena un darbības izmaksas ir zemākās šajā produktu klasē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
422_573 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Concept Plus - Laboratorijām, kas saskaras ar augstu paraugu caurlaidspēju, Concept Plus piešķir papildus iespēju. 610 plates var tikt viegli inkubētas ar lielu papildus telpas daļu. Concept Plus arī ļauj lietotājam ātri un efektīvi pārvietot lielākas pudeles, kolbas un citu aprīkojumu. Priekšējās ielādes bloķēšanas funkciju klase, kam raksturīga viena pieskāriena darbība un viegla piekļuve ielādei/izlādei. Concept Plus izsmalcināti apvieno lielu ietilpību ar mazu aizņemamo vietu, nodrošinot vieglas piekļuves darba vidi. Uz priekšu izvelkams uzglabāšanas plaukts, portu turētāji un krāsu kodētie petri plašu turētāji palīdz uzlabot ergonomiku darbam ar anaerobiem Jūsu laboratorijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
154_338 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Concept 400 Microaerophilic - Ar darbības kapacitāti 500 plates, Concept 400M ir iestrādātas visas pazīstamās un pārbaudītās funkcijas no Concept 400, bet tā ir pielāgota mijiedarbībai ar Ruskinn gāzes sajaukšanas sistēmu. Gāzes sajaukšanas sistēma sniedz precīzu kontroli O2 (0.1 - 20 ar 0.1 palielinājumu), CO2 indikācijas (0 - 12 ar 1 palielinājumu) un H2 (0 - 10 ar 1 palielinājumu) komponentiem no maisījuma ar būtisku skābekļa sensoru un kalibrēšanas portu. Concept 400M sniedz daudz vairāk, nekā tikai atbilstību slimnīcu un mikrobioloģijas laboratoriju prasībām. Sniedzot lielisku ietilpības, ātruma un novitāšu kombināciju, Concept 400M piedāvā daudz izsmalcinātāku un jaunu komforta un ērtību pakāpi. Concept 400M nodrošina mikrobiologus ar augstas kvalitātes inkubācijas apstākļiem, kas apvienoti ar vienkāršu lietošanu. Aizņemot tikai 45 sekundes, lai pārvietotu līdz 45 plāksnēm, šī ātrā bloķēšana sniedz garantijas labākai izolācijas pakāpei Jūsu kultūrām. Darbstacija ietver inovatīvu funkciju mitinātāju, nodrošinot ērtu sistēmu mikroaerofīlu inkubācijai par saprātību cenu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
728_840 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Concept 1000 - Paredzēta lielākām laboratorijām vai pētniecībai, divu nodalījumu Concept 100 lepojas ar unikālām funkcijām. Pievienojot 1000 plašu darba kapacitāti, Concept 1000 ir nopietna maksimālās darbstacijas nosaukuma cienīga kandidāte. Noņemama priekšējā daļa ļauj viegli piekļūt ierīcei vai veikt rūpīgu darba apgabala tīrīšanu. Piekļuve divu nodalījumu sistēmai notiek caur centrālo bloķēšanu. Katrs darba nodalījums ietver neatkarīgu temperatūras un mitruma kontroli, un tiem ir neatkarīga lietotāju piekļuve, kā rezultātā vienlaicīgi var strādāt divi cilvēki. Papildus sajaukšanas modulis ir saskaņots ar vienu nodalījumu, lai radītu divas neatkarīgas vides.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
386_518 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobioloģija, Concept 1000 Invivo2 - Paredzēta lielākām laboratorijām vai pētniecībai ar nepieciešamību izpētīt kultūras anaerobos (anoksiskos) vai mikroaerofīliskos (hipoksiskos) apstākļos, divu nodalījumu Concept Invivo2 1000 lepojas ar unikālām funkcijām. Ar 1000 plākšņu darba kapacitāti, Concept Invivo2 1000 ir nopietna maksimālās darbstacijas nosaukuma cienīga kandidāte. Tāpat kā Concept 1000, Concept Invivo2 1000 piekļuve notiek caur centrālo Interlock sistēmu, un tā ļauj lietotājiem ātri un efektīvi pārvietot lielas pudeles, kolbas un citu aprīkojumu, piešķirot lielāku elastību lielākām un daudz atšķirīgākām pētniecības iespējām. Priekšējās ielādes bloķēšanas funkciju klase, kam raksturīga viena pieskāriena darbība un viegla piekļuve ielādei/izlādei. Katrs darba nodalījums ietver neatkarīgu temperatūras un mitruma kontroli un tiem ir neatkarīga lietotāju piekļuve, kā rezultātā vienlaicīgi var strādāt divi cilvēki. Gāzes sajaukšanas Q sistēma ir saskaņota ar abiem nodalījumiem, lai radītu divas neatkarīgas vides.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
225_131 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Gāzes maisītājs Q - * O2 kontrole no 00.0 līdz 20.9, CO2 kontrole no 00.0 līdz 30.0
* Abas gāzes var tikt kontrolētas 1 decimālās vienības soļos
* Vizuāli brīdinātāji, kas ļauj ātri brīdināt lietotājus
* Var darboties anoksiskos apstākļos
* Viena pieskāriena kalibrācija O2 sensoram gan pie 20.9 , gan 0 var tikt veikta darbstacijas darbības laikā
* Komunikāciju ports, lai lejupielādētu vērtības uz datoru/ atmiņas elementu: datums, laiks, O2, CO2
* Hipoksiskie cikli atļauj regulējošu secību 4 atšķirīgām O2 un CO2 koncentrācijām daudz sarežģītākiem eksperimentiem
* Pieskārienjutīgs ekrāns, lai atvieglotu lietotāja saskarni
* Var tikt pielāgota atpakaļ uz jebkuru eksistējošu Invivo2 darbstaciju, tādēļ lietotājiem nav jāiegādājas jauna darbstacija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
379_855 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Invivo2 200_NEW - no
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
427_654 Ezee Sleeve 150 mm Port Large Cuff Assembly (Pair) pasūtīt Vajag ielogoties!
327_152 Inviv2 300 hipoksijas kamera 1 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
514_168 O2 līmeņa mērītājs 1 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
102_942 Blīvslēgs 1 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
405_623 Iconic gāzu maisītāja papildus aksesuārs anoksijas un hipoksijas režīmam 1 gab pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Invivo2 200 - Hipoksiskā darbstacija.
Vairāki pasaules vadošie pētnieki ir sākuši hipoksijas izpēti, izmantojot Ruskinn Invivo2 200. Uzlabota un aprīkota ar modernizētām funkcijām, šī kompaktā ievades līmeņa sistēma piedāvā lielisku veidu, kā kontrolēt anoksijas un hipoksijas izpēti, par saprātīgu cenu, nodrošinot izcilu stabilitāti un nepārspējamas funkcijas. Tā ietver visas zināmās un pārbaudītās anaerobo darbstaciju funkcijas, bet ir pielāgota mijiedarbībai ar Ruskinn gāzes sajaukšanas sistēmu. Gāzes sajaukšanas sistēma sniedz precīzu kontroli O2 (0.1 - 20 ar 0.1 palielinājumu), CO2 indikācijas (0 - 12 ar 1 palielinājumu) un H2 (0 - 10 ar 1 palielinājumu) komponentiem no maisījuma ar būtisku skābekļa sensoru un kalibrēšanas portu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
376_294 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Invivo2 300 - Hipoksiskā darbstacija.
Iestrādājot visas funkcijas no Invivo2 200, Invivo2 300 izmanto lielāku savienošanu, kas nozīmē, ka tajā ir vairāk telpas veikli rīkoties ar platēm un kolbām. Balstoties uz atgriezenisko saikni no vislabāk pārdotā Invivo2 200, Invivo2 300 pilnīgi noteikti kļūs par standartu. Tā arī ir pielāgota mijiedarbībai ar Ruskinn gāzes sajaukšanas sistēmu. Gāzes sajaukšanas sistēma sniedz precīzu kontroli O2 (0.1 - 20 ar 0.1 palielinājumu), CO2 indikācijas (0 - 12 ar 1 palielinājumu) un H2 (0 - 10 ar 1 palielinājumu) komponentiem no maisījuma ar būtisku skābekļa sensoru un kalibrēšanas portu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
892_888 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Invivo2 400 - Hipoksiskā darbstacija.
Ruskinn Invivo2 400 ir izveidots, lai atbilstu mainīgajām medicīnisko pētnieku prasībām. Ar ietilpīgu 500 plākšņu darbības kapacitāti, Invivo2 400 atļauj paraugu pārvietošanu un piekļuvi videi ar iespaidīgu stabilitāti. Pētniekiem, kas mēģina izpētīt hipoksiju, Invivo2 400 nodrošina precīzu skābekļa kontroles sistēmu ar 0.1 palielinājumiem caur gāzes sajaukšanas sistēmu, priekšrocība- šūnas nav pakļautas spiedienam no vides svārstībām, ko rada durvju atvēršana daudzās konvencionālajās trīs gāzu inkubācijas sistēmās. Gāzes sajaukšanas sistēma sniedz precīzu kontroli O2 (0.1 - 20 ar 0.1 palielinājumu), CO2 indikācijas (0 - 12 ar 1 palielinājumu) un H2 (0 - 10 ar 1 palielinājumu) komponentiem no maisījuma ar būtisku skābekļa sensoru un kalibrēšanas portu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
828_530 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Invivo2 500 - Hipoksiskā darbstacija. Pētniekiem, kas darbojas ar lielu daudzumu kolbu un pudeļu vai pat nelielām aprīkojuma vienībām, Ruskinn Invivo2 500 sniedz risinājumu. Lielāka bloķēšana padara daudz vienkāršāku trauku ievietošanu un izņemšanu. Ar ietilpīgu 500 plākšņu darbības kapacitāti, Invivo2 500, tāpat kā Invivo2 400, atļauj paraugu pārvietošanu un piekļuvi videi ar iespaidīgu stabilitāti. Pētniekiem, kas veic hipoksiskos pētījumus, Invivo2 500 piedāvā precīzu skābekļa kontroles sistēmu ar gāzes sajaukšanas sistēmu, ar priekšrocību, ka uz šūnām neiedarbojas vides svārstību spiediens, ko izraisa durvju atvēršana daudzās konvencionālajās trīs gāzu inkubācijas sistēmās. Gāzes sajaukšanas sistēma sniedz precīzu kontroli O2 (0.1 - 20 ar 0.1 palielinājumu), CO2 indikācijas (0 - 12 ar 1 palielinājumu) un H2 (0 - 10 ar 1 palielinājumu) komponentiem no maisījuma ar būtisku skābekļa sensoru un kalibrēšanas portu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
784_849 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Invivo Plus - Invivo Plus darbstacija ļauj izolēt šūnas kamerā, kas uztur precīzu un kontrolētu temperatūras, mitruma, skābekļa un oglekļa dioksīda līmeni.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
330_104 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Šūnu bioloģija, Invivo2 1000 - Hipoksiskā darbstacija. Radīta saskaņā ar vadošajiem pētniecības institūtiem, dubultā nodalījuma Invivo2 1000 ir iekļautas unikālas funkcijas. Ar 1000 plašu kapacitāti, Invivo2 1000 ir maksimāla darbstacija. Gāzes sajaukšanas sistēma sniedz precīzu kontroli O2 (0.1 - 20 ar 0.1 palielinājumu), CO2 indikācijas (0 - 12 ar 1 palielinājumu) un H2 (0 - 10 ar 1 palielinājumu) komponentiem no maisījuma ar būtisku skābekļa sensoru un kalibrēšanas portu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
884_856 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Cilmes šūnu izmeklējumi, SCI-tive darbstacija - SCI-tive darbstacijas paredzētas, lai simulētu in-vivo nosacījumus, kas nodrošina nepārtrauktu šūnu kultūras vidi, lai novērstu šūnu stresu, kurš saistīts ar temperatūras, pH un oksidēšanās izmaiņām, iegūstot labākas cilmes šūnu līnijas. Ar SCI-tive ir iespēja izzināt vissarežģītākās šūnu mijiedarbības perfektos hipoksijas vai bezskābekļa apstākļos.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
206_520 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Cilmes šūnu izmeklējumi, SCI-tive Dual Darbstacija - SCI-tive Dual darbstacijai ir visas tās pašas īpašības un priekšrocības, kādas piemīt SCI-tive, izņemot to, ka Dual modelim ir divas kameras ar individuāli kontrolējamām atmosfērām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
424_385 SCI-tive Dual A pasūtīt Vajag ielogoties!
626_616 SCI-tive Dual S pasūtīt Vajag ielogoties!

Media Kondicionieris, HypoxyCOOL - HypoxyCOOL ātri un precīzi samazina skābekļa koncentrāciju, vienlaikus saglabājot sterilitāti, temperatūru un pH. Lietojot kopā ar hipoksija darbstaciju (piemēram, SCI-menta vai Invivo2), HypoxyCOOL ir daļa sistēmas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
992_718 HypoxyCOOL pasūtīt Vajag ielogoties!

Fluorescences mikroskopi, LumaScope 400 - LumaScope 400 iVue modelis - invertu dabisko krāsu gaismas lauka mikroskops ar visām LumaView programmatūras pazīmēm, kuras ir fluorescentajiem LumaScope mikroskopiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
630_125 bez objektīva pasūtīt Vajag ielogoties!

Fluorescences mikroskopi, LumaScope 500 - Oriģināls, vienkrāsu 488nm LumaScope. Pievienojot zilu LED, dihorisko un emisijas filtru, LumaScope pārtop par vienkrāsu invertu mikroskopu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
865_485 ar uzstādītu 10x objektīvu pasūtīt Vajag ielogoties!
132_979 ar uzstādītu 20x objektīvu pasūtīt Vajag ielogoties!
982_380 ar uzstādītu 40x objektīvu pasūtīt Vajag ielogoties!
645_721 ar uzstādītu 4x objektīvu pasūtīt Vajag ielogoties!
917_782 bez objektīva pasūtīt Vajag ielogoties!

Fluorescences mikroskopi, LumaScope 600 - LumaScope 600 ir lielāks sensors un jaudīga 3-krāsu fluorescence. Tam ir Semrock BrightLine ® Pinkel filtru komplekts, optimizēts priekš 405, 488, un 594 nm LED avotiem. Ideāli piemērots lietošanai ar: Zils: DAPI; Zaļš: FITC, LLP; Sarkans: mCherry, Texas Red.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
557_204 LumaScope 600 bez objektīva pasūtīt Vajag ielogoties!

Gaisa paraugu paņemšanas iekārta, Gaisa paraugu paņemšanas iekārta 1 - TRIOBAS MINI ievieš jaunās paaudzes mikrobioloģisko gaisa paraugu ņemšanas tehnoloģiju dzīvotspējīgām daļiņām. Tas ir aprīkots ar Bluetooth, tāpēc ļauj viegli pārsūtīt datus uz datoru vai printeri. Aspirācijas galva ar ātru noslēgšanas sistēmu. Gaisa caurplūde 100 vai 200 l/min. Ergonomisks un līdzsvarots dizains, veidots vienā monoblokā ar rokturi, tāpēc ir ļoti stabils.
Antibakteriālo tehno-polimēra triecienizturīgs korpuss. Piemērots lietošanai gan ar standarta, gan ar kontakta petri platēm. IP65 aizsardzība pret putekļiem un ūdeni.
Šīs ierīces patērētāji ir: pārtikas industrija,kosmētikas un medicīnas uzņēmumi, kuri saistīti ar produkcijas sterilu iepakojumu, laboratorijas,slimnīcas, šūnu ražotnes utt.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
580_312 Kalibrācija pasūtīt Vajag ielogoties!
153 TRIOBAS MINI gaisa paraugu savākšanas iekārta pasūtīt Vajag ielogoties!
521 Vertikālais statīvs, izmērs 12x15x25 pasūtīt Vajag ielogoties!
331 Uzgalis no nerūsējošā tērauda 90mm platēm ir Vajag ielogoties!
390 Soma 37x16x22 cm, TRIOMAS MINI pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31    32    33    34    35
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.0114810467 sekund!