SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
    Diagnostiskie testi, reaģenti
    References kultūras
    Antibiotiskās jutības testēšana
    Kultūrbarotnes un piedevas
    Pārtikas testēšana
    Mikrobioloģijas analizatori
    Laminārais skapi
    Digital Image Analysis for the Microbiology Laboratory
    Cell CULTURE
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Diagnostiskie testi, reaģenti
 References kultūras
 Antibiotiskās jutības testēšana
 Kultūrbarotnes un piedevas
 Pārtikas testēšana
 Mikrobioloģijas analizatori
 Laminārais skapi
 Digital Image Analysis for the Microbiology Laboratory
 Cell CULTURE

Ūdens testēšanai, Kompakts sauss - Gatava izmantošanai liofilizēta vide, uzklāta uz auduma (tīklotas) pamatnes• Sterila • Uzglabāšanas laiks 18 mēneši 5-30º temperatūrā С • Uz plastikāta kausiņiem(cietais kārtridžs) • Šķidro paraugu var uzreiz uzklāt uz kārtridža (1 ml ) • Pētāmo šķīdumu viegli sadalīt pa visu kausiņa virsmu (difūzijas sadalījums)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
451_642 sl 1404 plates/kastē pasūtīt Vajag ielogoties!
516_468 tc 1404 plates/kastē pasūtīt Vajag ielogoties!
649_984 vp 1404 plates/kastē pasūtīt Vajag ielogoties!

Testi pārtikas kvalitātes pārbaudei, Listēriju uztriepe - Listeria Swab izstrādāts, lai minimizētu darba zonu vai Listeria Spp gatavās produkcijas piesārņošanas risku, it īpaši L. monocyto-genes. Теsta pamatā ir uzlbotas Eskulīna vides veidošana. Eskulīna hidrolīze Listeria spp izraisa raksturtīgu melnu nosēdumu veidošanos. Apstrāde 1. Noņemiet tamponu un parauga ņemšanas vietu. 2. Noņemiet kultūras caurulītes vāciņu un izmetiet to 3. Ielieciet tamponu kultūras caurulītē pilnībā, aizverot mēģeni ar tampona palīdzību. Atzīmējiet noņemtā parauga detaļas caurulītē. 4. Inkubējiet 37 °С temperatūrā 24 stundu laikā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
708_564 listēriju tamponi 25 gab. / kārbā pasūtīt Vajag ielogoties!

Testi pārtikas kvalitātes pārbaudei, Proteīnu noteikšana - Universāls tīrības vai olbaltumvielu kontaminācijas pierādījums Clean Do. Uzglabāšanas termiņš 18 mēneši. Uzglabāšana +15 līdz +25°C (tumšā vietā). Iepakojumā ietilpst 100 nūjiņas iepakojumā Ident. numurs 1 061 343 »Gatavs izmantošanai« – olbaltumvielu tampons higiēniskā statusa noteikšanai. »Viegli lietojams« – Clean Do izmantošana neprasa speciālas zināšanas. »Vienkārša uzglabāšana« – Clean Do var uzglabāt istabas temperatūrā. Zemākā atklāšanas robeža Clean Do ir 20 mkg. Тikai darbs ar tīriem rīkiem uz tīrām virsmām ir pamats drošai ražošanai vei nevainojamam servisam. Clean Do - tas ir viss, kas Jums nepieciešams kontroleiля контроля!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
588_375 tīrs do proteīnu tampona olbaltumvielu atklāšanai - jutīgums ir mazāks nekā 50 g 100 tamponi / iepak. (10 x 10) pasūtīt Vajag ielogoties!

Testi pārtikas kvalitātes pārbaudei, Ūdens testi - EC Blue - vienkārša un droša metode kvalitatīvai un skaitliskai koliformu un E.coli testēšanai un ūdenī. EC Blue ir vienkārši izmantojams. Jāpievieno ūdens testēšanai iepriekš sagatavotā, sterilā, nefluorescentā konteinerā EC Blue 100 vai jāšķīdina vide EC Blue 100 P 100 ml ūdens. Tad jāinkubē maisījums. 35 ± 2 °С temperatūrā vide neprasa turpmāku sagatavošanu. Tas nozīmē, ka pārbaudi var veikt jebkurā vietā bez īpašām pūlēm. EC Blue darbojas ātri. Тradicionālās inkubācijas metodes prasa apmēram trīs dienas, lai atklātu koliformu vai E.coli, EC Blue nodrošina drošus rezultātus pēc 24 stundām. EC Blue ir drošs un pārliecinošs. Atklāšana balstās uz krāsu reakciju un tādēļ ir viegli interpretējama: ja ir klātesošas zarnu nūjiņas baktērijas, ūdens iekrāsojas zilā krāsā šķeļoties hromogēnajam substrātam X-Gal. Fekālā piesārņojuma gadījumā E.coli šīs baktērijas var atklāt ultravioletās gaismas iedarbībā (reakcija ar fluorescentu krāsvielu). Mosvērtas matērijas paraugi, duļķains, dzeltenīgs vai hlorēts ūdens parasti netraucē atklāt С. EC Blue ir vienkārši uzglabājams. EC Blue nav nepieciešams atdzesēt un to glabāšanas laiks ir līdz diviem gadiem istabas temperatūrā, ja tās ir aizsargātas pret gaismu. Tas ietaupa uzglabāšanas izdevumus. Papildus instruments EC BlueQuant nodrošina ātru un vienkāršu koliformu un E.coli skaitliskās noteikšanas metodi arī MNP veidā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
154_193 ec Blue 100 100 ml x 80 pudelītes pasūtīt Vajag ielogoties!
636_111 ec Blue 100 p 100 ml x 100 maisiņi pasūtīt Vajag ielogoties!

Surface MONITORING, Path-Chek HIGIĒNAS PATHOGĒNA NOTEIKŠANA - Ātrie testi vairāku baktēriju atklāšanai uz darba virsmām un apstrādes vidē. Higiēnas sistēma Path-Chek sastāv no testiem 3 organismu tipiem; Listeria, Coliforms un Salmonella. Visas trīs sistēmas izmanto identisku izmēģinājumu principu. Baktērijas noņem no iekārtas virsmas, uz kuras tiek ražoti vai pārstrādāti pārtikas produkti, izmantojot iepriekš samitrinātu tamponu, kurš spēj neitralizēt parasti izmantojamos mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus. Tad mēģenes paraugu pārnes uz orgnismam specifisku vidi. Pēc inkubācijas, ja konkrētās mērķa baktērijas ir uz tampona paraugiem, baktēriju augšana novedīs pie vides krāsas izmaiņām. Rezultāti 18-48h laikā
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
889_645 PATH-CHEK Coliform Detection Broth (3 ml), N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
540_456 PATH-CHEK Listeria Detection Broth (3 ml), N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
196_728 PATH-CHEK Pre-moistened Swabs -N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
258_146 PATH-CHEK Salmonella Detection Broth (3 ml), N100 pasūtīt Vajag ielogoties!

Surface MONITORING, Path-Chek Higiēnas proteīns - Iepriekš samitrināti tamponi
Pārrāvuma punkts 45 mm attālumā, pirms tam ievietojot speciālas augšanas barotnes mēģenē, tamponu var sadalīt atbilstošā garumā.
Rezultāti 5 sekundēs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
363_145 Divpusēja uztriepe olbaltumvielu atlieku noteikšanai uz virsmām - N50 pasūtīt Vajag ielogoties!
208_332 Path-Chek Incubator 230 V pasūtīt Vajag ielogoties!

Gaisa paraugu paņemšanas iekārta, Gaisa paraugu paņemšanas iekārta 1 - TRIOBAS MINI ievieš jaunās paaudzes mikrobioloģisko gaisa paraugu ņemšanas tehnoloģiju dzīvotspējīgām daļiņām. Tas ir aprīkots ar Bluetooth, tāpēc ļauj viegli pārsūtīt datus uz datoru vai printeri. Aspirācijas galva ar ātru noslēgšanas sistēmu. Gaisa caurplūde 100 vai 200 l/min. Ergonomisks un līdzsvarots dizains, veidots vienā monoblokā ar rokturi, tāpēc ir ļoti stabils.
Antibakteriālo tehno-polimēra triecienizturīgs korpuss. Piemērots lietošanai gan ar standarta, gan ar kontakta petri platēm. IP65 aizsardzība pret putekļiem un ūdeni.
Šīs ierīces patērētāji ir: pārtikas industrija,kosmētikas un medicīnas uzņēmumi, kuri saistīti ar produkcijas sterilu iepakojumu, laboratorijas,slimnīcas, šūnu ražotnes utt.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
580_312 Kalibrācija pasūtīt Vajag ielogoties!
153 TRIOBAS MINI gaisa paraugu savākšanas iekārta pasūtīt Vajag ielogoties!
521 Vertikālais statīvs, izmērs 12x15x25 pasūtīt Vajag ielogoties!
331 Uzgalis no nerūsējošā tērauda 90mm platēm pasūtīt Vajag ielogoties!
390 Soma 37x16x22 cm, TRIOMAS MINI pasūtīt Vajag ielogoties!
522 Iestatīšanas poga vertikālam statīvam pasūtīt Vajag ielogoties!
185_978 Sertifikāts. kalibrēšana Triobas mini 1 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
939_256 Sertifikāts. kalibrēšana Triobas Multistation 1 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!

Gaisa paraugu paņemšanas iekārta, Duo - Gaisa caurplūde 100 vai 200 l/min. Ergonomisks un līdzsvarots dizains, veidots vienā monoblokā ar rokturi, tāpēc ir ļoti stabils. Antibakteriālo tehno-polimēra triecienizturīgs korpuss. Piemērots lietošanai gan ar standarta, gan ar kontakta petri platēm. IP65 aizsardzība pret putekļiem un ūdeni. Šīs ierīces patērētāji ir: pārtikas industrija,kosmētikas un medicīnas uzņēmumi, kuri saistīti ar produkcijas sterilu iepakojumu, laboratorijas,slimnīcas, šūnu ražotnes utt.
This Air sampler is for customers who make a large number
of controls, in different environments, with staff rotation and
that comply with the quality standards and QM GLP / GMP.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
856_516 TRIO.BAS DUO BLUETOOTH pasūtīt Vajag ielogoties!

Gaisa paraugu paņemšanas iekārta, Trio - Gaisa caurplūde 100 vai 200 l/min. Ergonomisks un līdzsvarots dizains, veidots vienā monoblokā ar rokturi, tāpēc ir ļoti stabils. Antibakteriālo tehno-polimēra triecienizturīgs korpuss. Piemērots lietošanai gan ar standarta, gan ar kontakta petri platēm. IP65 aizsardzība pret putekļiem un ūdeni. Šīs ierīces patērētāji ir: pārtikas industrija,kosmētikas un medicīnas uzņēmumi, kuri saistīti ar produkcijas sterilu iepakojumu, laboratorijas,slimnīcas, šūnu ražotnes utt. This Air sampler is for customers who make a large number of controls, in different environments, with staff rotation and that comply with the quality standards and QM GLP / GMP.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
568_682 TRIO.BAS TRIO BLUETOOTH Air sampler pasūtīt Vajag ielogoties!

Gaisa paraugu paņemšanas iekārta, Isolator - TRIO.BAS Multistation System - mikrobioloģisks gaisa analizators tīru telpu novērošanai. Ierīci var izmantot 3 dažādu istabu uzraudzībai ar vienas vadības ierīces palīdzību. Inficēšanās risks tiek samazināts pateicoties tam, ka ierīce visu laiku atrodas tieši tīrā istabā. Pilnībā atbilst ISO14698
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
393_645 Aspiration head 90 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
853_216 Cable connection between the Satellite and the command unit -1 set of 5 meters pasūtīt Vajag ielogoties!
216_713 Satellite Multistation/Isolator Petri 90 plate without aspirating head pasūtīt Vajag ielogoties!
624_190 TRIO.BAS MULTISTATION/ISOLATOR BLUETOOTH pasūtīt Vajag ielogoties!

Gaisa paraugu paņemšanas iekārta, Trio.gas - TRIO.GAS - ierīce mikrobioloģisko paraugu noņemšanai no sistēmām ar paaugstinātu spiedienu, lai pierādītu gaisa tīrību aseptiskās ražošanas telpās. Sistēma ir projektēta saskaņā ar standartu ISO 8573-7 un ISO 14698. Gaisa plūsmu regulē, izmantojot autokalvējamu gaisa plūsmas ātruma mērītāju pirms gaisa iekļūšanas TRIO.BAS galviņā. Visa informācija par parauga noņemšanu tiek pārraidīta uz PK vai mobilo ierīci ar Bluetooth un speciāli izstrādātas lietojumprogrammas palīdzību.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
441_766 TRIO.GAS SYSTEM pasūtīt Vajag ielogoties!

Luminometrs, Inovatīvs higiēnas monitorings ar ATM/AMF mērījumu - HACCP - tā ir tīrība tiešā nozīmē. Jūs esat kosmētiskās produkcijas, sulu vai pārtikas produktu ražotājs? Jūs nodarbojaties ar ūdens sagatavošanu? Jūs transportējat pārtikas produktus cisternās? Jūs nodrošināt ražošanas procesu tīrības kontroli? Jūs atbildat par higiēnu slimnīcā? Jums vajadzīgi ātri un uzticami higiēniskā monitoringa rezultāti? Visur, kur praksē nepieciešams realizēt pārtikas produktu drošības vadības HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points)principus, svarīga loma ir tīrības pakāpei. Ar luminometra palīdzību Lumitester PD-30 un reaģentiem LuciPac Pen (LuciPac Pen: sausām un mitrām virsmām; LuciPac Pen-AQUA: šķidrumiem un ūdenim; LuciPac Pen-LS: endiskopijai un izmantošanai grūti pieejamās vietās)Jūs varat ātri pārliecināties par kontrolējamo objektu higiēnisko tīrību. Pārtikas produktu ražotāji, kā arī atpūtas un izklaides iestāžu darbinieki, piemēram, SPA salonu, saunu un baseinu darbinieki varēs izmērīt piesārņotības līmeni ar mikroorganismiem. Restauratori varēs noteikt piesārņojuma esamību uz mākslas darbiem. Аviokompānijas varēs kontrolēt virtuves sekciju un tualešu tīrību lidmašīnās reāla laika režīmā. Bet fabrikas-virtuves, slimnīcas, medicīnas un farmācijas kompānijas ar šīs ierīces palīdzību nodrošina higiēnisko drošību. Tīrību var izmērīt! Luminometru PD-30 var izmantot saskaņā ar standartu DIN 10124:2009-12. Higiēniskais monitorings 30 sekundēs. Parauga noņemšana no virsmas tiek veikta ar sterilu vates nūjiņu(LuciPac Pen), škidruma vai ūdens kontrolei izmanto sterilu paraugu noņēmēju LuciPac Pen-AQUA. Tad attiecīgo mēģeni ar paraugiem ievieto pirmajā reakcijas kamerā,aizzīmogotā alumīnija folijā. Kamerā ir koncentrēts detergēns šķīdums,kurš atsedz iespējamās baktērijas paraugā un kļūst pieejams ATF. Nākamais solis ir šā maisījuma reakcija ar sublimētiem fermentiem, kuri atrodas apakšējā kamerā. Te notiek mērāmā gaismas starojums atbrīvošana enzimātiskās nepārtrauktās reakcijas gaitā. Luminescences pakāpe ir tieši proporcionāla АТF-АМF daudzumam un skaitliski tiek noteikta ar luminometru Lumitester PD-30 relatīvās gaismas vienībās (RLU). Jo augstāks ir bioluminescences līmenis, jo augstāka ir piesārņojuma pakāpe. Visa operācija aizņem mazāk par 30 sekundēm. Bez ķīmiskās bagātināšanas vai inkubācijas Jūs jau maksimāli pusminūtes laikā zināsiet organisko atlieku, piemēram, baktēriju piesārņojuma pakāpi. Patentētais un gēnu tehnoloģiju pielietošanas rezultātā iegūtais ferments ir tolerants pret dažādiem deterģentiem, kas atšķir to no parastās luciferāzes. Тādējādi, sintētisko mazgāšanas līdzekļu atliekas parasti neinhibē reakciju, neietekmē mērījumus un neizkropļo rezultātus (patents Nr. EP 1 041 151 A1).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
656_273 Lucipac A3 surface 100 swabs/box (20 x 5 pcs) pasūtīt Vajag ielogoties!
709_793 Lucipac Pen 100 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
818_592 lucipac pen-aqua. šķidruma noteikšanai. 100 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
596_845 Luminometer PD 30 + 10 x Lucipac A3 Surface 100 swabs/box ( 20 x 5 pcs) pasūtīt Vajag ielogoties!
761_361 Luminometer PD 30 + 10 x Lucipac Pen 100 swabs/box ( 20 x 5 pcs) pasūtīt Vajag ielogoties!
109_814 Luminometrs PD30 pasūtīt Vajag ielogoties!
461_194 kontroles komplekts pd-20 /pd-30 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mast Uri®Dot, AUTOMATIC MULTIPOINT INOCULATOR - The microbiological analysis of urine samples for urinary tract infections (UTI) accounts
for between 30-65% of routine laboratory workload.
Traditionally, a combination of microscopy and bacterial culture is employed for the
detection and identification of pathogenic bacteria, with bacterial counts of ≥ 105
cfu/ml from urine cultures considered indicative of infection.1
Such sample processing exerts significant pressure on resources in terms of
reporting time, consumable cost and availability of staff, especially as a substantial
proportion of samples report as negative.
The Mast Uri® System comprises a suite of instrumentation, software and
innovatively presented reagents, providing a streamlined and economical
alternative to established methodologies.
Utilising multipoint technology, Mast Uri® System will detect and quantify the
presence of pathogenic bacteria by extrapolating the colony count from an
inoculum of up to 1µl of urine (Table 1) based on the calculations of Kerfoot
et al.2,3
Bacterial Confluence CFU count/ 0.3µl Inoculum CFU count/1µl inoculum
103 cfu/ml - 1 - 9
104 cfu/ml 3 10
105 cfu/ml 30 100
Table 1: Guidance on Assessing Colony Count
As a result, direct antibiotic susceptibility testing can be performed by
breakpoint methodology, with resistance and sensitivity indicated as
growth/no growth when compared to both negative (un-inoculated plate)
and positive (inoculated plate containing no antibiotic) controls.
Similarly, bacterial identification is determined by inoculation onto a selection
of biochemical test substrates.
Using a 96-well plate format for pre-poured antibiotic susceptibility
and identification media enables the Mast Uri® System to deliver results showing
significant/non-significant growth, antibiogram, bacterial identification and detection
of mixed cultures within 24 hours.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
359_641 mast uridot automatic multipoint inoculator with footswitch and spares 1 unit pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrobu koloniju skaitīšana kvantitatīvās mikrobioloģiskās analīzēs, Automātiska mikrobu koloniju skaitīšana kvantitatīvās mikrobioloģiskās analīzēs - Quantica 500 ™ nodrošina augstu skaitīšanas veiktspēju ar labākās klases kameras izšķirtspēju un labi izvēlētiem algoritmiem. Skaitīšanas process ilgst mazāk nekā pusi sekundes. Quantica 500 ™ skaitītāja programmatūra ir ērti lietojama un funkcionāla.

Tas, cita starpā, ļauj no krūzes izslēgt jebkuras formas trauku fragmentus, atdalīt kolonijas no pannā esošajiem sārņiem un manuāli pievienot un atņemt kolonijas. Tas automātiski saglabā datus, kas aizsargā pret nejaušu zaudēšanu. Turklāt lietotājs no sistēmas var efektīvi izveidot lasāmus pārskatus.

Ierīce ļauj saskaitīt kolonijas vairāku veidu traukos, un, pateicoties efektīvam algoritmam un augstākajai kameras izšķirtspējai šajā skaitītāju kategorijā, tā pat saskaita pat kombinētās kolonijas. Šī funkcija mudina Bioavlee ierīci neļauties esošajiem standarta risinājumiem, kuriem ir grūti atdalīt šāda veida kolonijas. Visbeidzot, Quantica 500 ™ ir pievilcīga cena, salīdzinot ar konkurējošajiem koloniju skaitītājiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
633_597 Quantica 500 pasūtīt Vajag ielogoties!

Laminārie skapi, Circulaire Economy Laminar Flow Cabinet - Jauns vertikāls laminārs skapis Circulaire VLF650E ir ideāls ierobežota budžeta apstākļos. Kad arī telpa ir ierobežota. Moduļu nodalījums ir tikai 408 mm dziļumā un 669 mm platumā, tādēļ tas ietilps vairumā darba telpu. Visu bloku Lielbritānijā ir projektējuši un izgatavojuši mūsu pašu inženieri, tādēļ jūs varat būt pārliecināts par labāko kvalitāti. VLF650E galvenā sekcija ir izgatavota no mīksta tērauda ​ar epoksīda pulverveida pārklājumu zintec un aprīkota ar padziļinātu fluorescento apgaismojumu darba zonas labākai apgaismošanai. Bāzes sekcija izgatavota no tērauda rāmja ar epoksīda pulverveida pārklājumu zintec, ar 5-mm bieziem caurspīdīgiem akrila paneļiem no visām pusēm. Tas nodrošina makssimālu redzamību darba zonā. Ierīci piegādā pilnībā samontētu, tādēļ jums vienīgi jānovieto tā savā darba telpā un jāpieslēdz tai barošana. Filtrācijas sistēma ir visaptveroša, kā jūs arī sagaidāt no skapja Monmouth. Gaiss sēkotnēji plūst caur iepriekšējo filtru EU4, lai noņemtu visas rupjās daļiņas. Tālāk viss gaiss plūst caur ventilatoru sistēmu, pirms iziešanas caur filtru HEPA, kurš noņem 99,997% visu daļiņu ar izmēru 0,3 mikroni. Tas savukārt rada labāko klases 100 (ISO 5) darba vidi. VLF650E ir ideāli piemērots visdažādākajai izmantošanai: laboratorijā, tiesu ekspertīzēs, rūpniecībā, pētījumos, ražošanā. Šim skapim ir 5 gadu garantija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
744_505 circulaire vlf650e - 669 x 408 x 1103mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Laminārie skapi, Circulaire Downflow Workstation - Šī populārā darbstacija Circulaire Downflow nodrošina aizsardzību pret tvaikiem un sīkām daļiņām, gaisam plūstot caur perforētu darba vidi no nerūsējošā tērauda, kas nodrošina COSHH noteikumu ievērošanu. Ierīce ir kompakta un ļoti vienkārši uzstādāma.Tai ir plaša filtru tipu izvēle ar aktivēto ogli un HEPA filtriem. Piemērota daudzās laboratorijās, rūpniecības un tiesu iestādēs. Маksimāla operatora drošība. Liela brīvā darba zona. Dūmu aizturēšana, izmantojot oglekļa filtrus ar lielu tilpumu (14 kg W1000) vai daļiņu aizturēšanu ar filtru HEPA. Gaisa plūsmas kontrole ar vizuālās signalizācijas sistēmu. Teicams darba zonas apgaismojums. Vienkārša filtru nomaiņa. Noņemams paliktnis ērtai dziļajai tīrīšanai. Аkustiskā slāpēšana, lai nodrošinātu darbu bez trokšņiem. Izturīga konstrukcija ar pretkorozijas aizsardzību. Visas elektroniskās shēmas ir izolētas no gaisa plūsmas. Kompaktā konstrukcija ļauj ierīci uzstādīt praktiski jebkurā vietā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
353_561 circulaire w700 - 700 x 600 x 820mm pasūtīt Vajag ielogoties!
321_686 w1000 - 1000 x 600 x 820mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Laminārie skapi, Laminārais skapis LN - Šie skapji ir veidoti, lai tajos ievietotu nekaitīgus materiālus pilnīgi tīrā vidē, lai nodrošinātu to pilnīgu aizsardzību. Skapju darbības virsmas ir dažādas - LN090 - 89 cm, bet LN120 - 119 cm. Laminārie skapji tiek darbināti ar mikroprocesoru, kas nodrošina automātisku gaisa plūsmas ātrumu, tiem ir digitāls displejs, kas ērti ļauj mainīt uzstādījumus. Ir pirmais filtrs, kas nodrošina 85 procentu aizsardzību daļiņām, kas lielākas par 0,5 mkm un viens HEPA filtrs, kas nodrošina 99,999 drošību daļiņām, kas lielākas par 0,3 mkm. Cirkulē HEPA filtrēts gaiss, lai pagarinātu abu filtru derīguma laiku. Skaņas signāls pārmērīgi ātras vai lēnas gaisa plūsmas gadījumā un automātiska gaisa kompensācija netīru filtru gadījumā. Šie laminārie skapji ir ērti izmantojami, klusi, darbojas ar augstu intensitāti. Iekšējā apdare ir veikta no nerūsējoša tērauda, lai nodrošinātu vieglāku tīrīšanu, bet ārpuse ir izgatavota no epoksi-poliestera tērauda. Pieeja DOP testa veikšanai, kā arī laika skaitītājs un standartā noteiktās 2 pieejas strāvai. 230V-50Hz.
LN090: iekšējais izmērs (PxDxA): 890x630x620mm, ārējais izmērs (PxDxA): 1055x775x1345mm.
LN120: iekšējais izmērs (PxDxA): 1195x630x620mm, ārējais izmērs (PxDxA): 1460x780x1340mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
814_303 LN 090 - kamera 89x63x62 cm pasūtīt Vajag ielogoties!
950_911 LN 120 - kamera 119.5x63x62 cm pasūtīt Vajag ielogoties!

Laminārie skapi, Laminar Flow Cabinet with Visionaire(Vertical Laminar Flow) - Laminārais skapis Circulaire® VLF-T1000 pilnībā atbilst BS EN 14644 normām un nodrošina tīru gaisu saskaņā ar ISO 4 (klase 10). Aizsardzībai pret putekļiem izmanto filtrus H15 ULPA. Visi skapji Circulaire HLF-T ir aprīkoti ar jaunākajiem ventilatoriem, lai nodrošinātu darbu ar minimālu troksni - zemāk par 52 dB- un zemu energopatēriņu. Energoefektivitāte vēl vairāk uzlabosies, pateicoties iekšējā gaismas diožu apgaismojuma un kustības sensoru PIR izmantošanai, lai atslēgtu visas nevajadzīgās elektroniskās ierīces, kad skapis stāv dīkā. Тipiskā patērējamā jauda Circulaire® HLF-T1000 sastāda tikai 65 W. Skapji Circulaire HLF-T ir aprīkoti ar jaunu vadības sistēmu un tiem ir pilnkrāsu sensoru ekrāns Visionaire® 4.3 (11 сm), kurš ļauj uzlabot darba kontroli.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
639_906 Base Stand pasūtīt Vajag ielogoties!
110_980 circulaire vlft1000 - 1000 x 745 x 1265 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
707_367 Replacement pre-filter pasūtīt Vajag ielogoties!
967_393 Replacement ULPA filter pasūtīt Vajag ielogoties!
564_476 UV light & Interlocked Removable Lightweight night door pasūtīt Vajag ielogoties!
941_156 316 -grade stainless steel work surface pasūtīt Vajag ielogoties!

Laminārie skapi, Mikrobioloģijas drošības skapis MN - Šie skapji nodrošina pirmklasīgu aizsardzību gan operatoram, gan apkārtējai videi, gan produktam. To darbības virsmas ir dažādas - MN090 - 88.5 cm, bet MN120 - 119 cm.
Laminārie skapji tiek darbināti ar mikroprocesoru, kas nodrošina automātisku gaisa plūsmas ātrumu, ir digitāls displejs, kas ērti ļauj mainīt uzstādījumus. Ir divi HEPA filtri, kas nodrošina 99,999 drošību daļiņām, kas lielākas par 0,3 mkl. Skaņas signāli - strāvas kļūdai, kontroles sistēmas kļūdai, atvērtam logam, pārmērīgi ātrai vai lēnai gaisa plūsmai un netīriem filtriem.
Šie laminārie skapji ir ērti izmantojami, klusi un darbojas ar augstu intensitāti. Iekšējā apdare ir veikta ar noapaļotiem stūriem, lai vieglāk būtu tīrīt, kā arī iekšpusē ir izņemams darba galds, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda. Pieeja DOP testa veikšanai, kā arī laika skaitītājs un standartā noteiktās 2 pieejas strāvai.
Gaisa plūsma tiek automātiski uzturēta 0,45 m/s, kompensējot filtra aizsērēšanu. Laminaritāte tiek nodrošināta, novietojot apgaismojumu ārpus kameras.

Logu var iestatīt tikai drošā pozīcijā. Loga bīdāmās daļas nav nolietojušās vai sadalītas, un gāzes avota tvertne ir stingri noslēgta (vai atverama, lai viegli piekļūtu tīrīšanai). Neobligāts aizvēršanas panelis ar ultravioleto staru gaismu virzina gaismu kamerā, kur avots ir tuvu darba virsmai, kur piesārņojums, visticamāk, ir visaugstākais.

Operatora, vides un produkta aizsardzība
 Mikroprocesoru vadības sistēma
 Digitālais displejs gaisa plūsmas ātrumam
 Strāvas slēdzis ar atslēgas slēdzeni
 Automātiska ātruma kompensācijas sistēma pret aizsērējumiem
 HEPA filtri ar 99,995% efektivitāti daļiņām ≥ 0,3 μm
 Signalizācijas strāvas padeve, atvērtais logs, zems un augsts gaisa plūsmas ātrums,
zems gaisa pieplūdes ātrums, aizsērējuši filtri
 Gāzes pavasara palīglogs, kas nodrošina labu gaisa necaurlaidību
 Ērta izmantošana ar ļoti klusu pūtēju un augstu gaismas intensitāti
 Gludas kameras sienas un noapaļoti stūri
 Pagājušo stundu skaitītājs
 DOP testa kontaktligzda
 standarta režīmā ir 2x izejas caurules
 230 V-50 Hz

Baltas sienas neizgaismotas apgaismojumam, noapaļotiem stūriem, lai atvieglotu tīrīšanu, roku balsti ilgstošai darbībai, nepieļaujot gaisa pieplūdi un zemu trokšņu līmeni, padara MN skapjus prieks strādāt. Elektronikas nodalījums atrodas ārpus piesārņotās zonas, lai to varētu apkalpot, un divus HEPA filtrus var viegli nomainīt.

Mikroprocesoru vadības sistēma ar digitālo displeju gaisa plūsmas ātrumam.
Automātiska ātruma kompensācijas sistēma pret aizsērējamu filtru.
Iegremdē HEPA filtrētu gaisu, lai pagarinātu HEPA filtru kalpošanas laiku.
Strāvas padeves slēdzis ar atslēgas slēdzeni.
Trauksmes signāli: strāvas zudums, vadības sistēmas atteice, atvērtais logs, zems un liels gaisa plūsmas ātrums, aizsērējuši filtri.
Logu blīves ideāls gaisa necaurlaidīgums ar gāzes avota palīdzību.
Lietošanas komforts ar ļoti klusu pūtēju un augstu gaismas intensitāti.
Gludas kameras sienas un noapaļoti stūri bez lodēšanas, lai to viegli notīrītu un dekontaminētu.
Nerūsējošais tērauds un noņemams 3 gab. darba galds.
DOP testa ieplūde, pagājušais laika skaitītājs un 2 gab. jaudas kontaktligzda kā standarta.
Papildu priekšējā korpuss ar UV gaismu, atbalsta kronšteinu, gāzes un vakuuma vārstu.
EN 12469 Sertifikāts MN 120 (sertificēts TÜV GS). Garantija 2 gadi.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
408_372 MN 090 - kamera 885x600x650mm, ārējie izmēri 1060x795x1400mm pasūtīt Vajag ielogoties!
838_260 MN 120 - kamera 1190x600x650mm, ārējie izmēri 1360x795x1400mm pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31    32    33    34
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.8981511593 sekund!