SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija, papīra izstrādājumi
    Dezinfekcijas līdzekļi medicīnā
    Dezinfekcijas līdzekļi citi
    Baktericīdas lampas
    Utilizācija
    Maisi un turētāji
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. neirologiem
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Dezinfekcijas līdzekļi medicīnā
 Dezinfekcijas līdzekļi citi
 Baktericīdas lampas
 Utilizācija
 Maisi un turētāji

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Līdzeklis taukainu virsmu tīrīšanai - CLINEX FastGast 1000ml ar smidzinātāju
Līdzeklis taukainu virsmu tīrīšanai

Gatavs lietošanai līdzeklis, kas efektīvi noņem visu veidu tauku un eļļas traipus, piedegušas pārtikas paliekas. Īpaši piemērots ūdensizturīgu virsmu tīrīšanai virtuvēs, pārtikas pārstrādes un ražošanas izņēmumos: virtuves nosūcēji, galda virsmas, grīdas un citi.

Lietošana: nelielu daudzumu uzsmidzināt virsmai un notīrīt ar lupatu; nepieciešamības gadījumā atkārtot; virsmas, kas ir tiešā saskarē ar pārtiku pēc tīrīšanas jānoskalo ar lielu daudzumu ūdens.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
913_316 CLINEX FastGast pasūtīt Vajag ielogoties!
478_779 Clinex FAST GAST 1L pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Līdzeklis taukainu virsmu tīrīšanai 4Dirt - CLINEX 4DIRT 1L Bioloģiski noārdāms taukainu virsmu mazgāšanas līdzeklis • Plašs pielietojuma spektrs • Efektīvs mazās koncentrācijās • Drošs alumīnija virsmām Koncentrēts, universāls līdzeklis, kas paredzēts visu veidu taukainu traipu un netīrumu tīrīšanai no dažādām virsmām, piemēram, betona grīdām, PVC, dabīgā un mākslīgā akmens materiāliem, flīzēm, lamināta u.c. Ideāli šķīdina iestāvējušos netīrumus: dzīvnieku un augu izcelsmes eļļas un taukus, minerāleļļas, uzkrājušos daudzslāņainus netīrumus. Efektīvi attīra visas ūdens izturīgas virsmas ēdināšanas un apstrādes rūpniecībā, rūpnieciskās grīdas ražošanas cehos, remontdarbnīcās un autoservisos. Var tikt izmantots apģērba mazgāšanai. Lietošana: virsmām 50 – 500 ml/10 L ūdens; apģērbam 10 – 100 ml/10 L ūdens.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
257_645 4 Dirt, 1 litrs, koncentrāts pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Bezalkoholisks dezinfekcijas līdzeklis - STERISEPT WIPES salvetes ir piesūcinātas ar gatavu lietošanai virsmu dezinfekcijas līdzekli un kuras izmanto alkoholu sensitīvu virsmu dezinfekcijai, neizvazīvām medicīnas ierīcēm, citām mitrumizturīgām virsmām vietās, kur nepieciešama ātra virsmu dezinfekcija. STERISEPT WIPES salvetes ir ar plašu fungicīdu, baktericīdu un virucīdu iedarbību (tai skaitā iznīcina Mycobacterium terrae, Mycobacterium avium, HIV, HBV, HCV, Vaccinia, Rota, C.Albicans u.c.). Tas ir efektīvs līdzeklis, lai steidzamā kārtā dezinficētu virsmas, attiecībā uz kurām izvirzītas paaugstinātas higiēniskas prasības un kuras ir jūtīgas pret spirtu iedarbību. STERISEPT WIPES sastāvā ir vairāku aktīvo vielu kombinācija, kas neļauj mikroorganismiem kļūt rezistentiem pret līdzekli un tāpēc līdzekli var lietot pastāvīgi, tam nav nepieciešama preparāta maiņa pēc noteikta laika. Šķērsnoturības iespēja ir izslēgta. Nesatur spirtu,hloru, aldehīdus, protamīnu un fenolus. Līdzeklim piemīt augsta materiālu saderība un labas tīrīšanas spējas. Līdzeklis nerada apstrādājamās virsmas bojājumus.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
455_176 Sterisept wipes, N120 pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Virsmu mazgāšanas un dezinfekcijas līdzeklis - STERISEPT FORTE - jaunās paaudzes koncentrāts, fenolu, aldehīdu un fosfātu nesaturošs līdzeklis, mazgāšanai un dezinfekcijai.
Līdzekli pielieto visu mitrumizturīgu virsmu dezinficējošai mazgāšanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
437_586 1 L pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Iekārtu un virsmu ātras dezinfekcijas līdzeklis - DESCOSEPT AF Lietošanai gatavs dezinfekcijas līdzeklis uz spirta bāzes ātrai dezinfekcijai, kura sastāvā ir etanols un kvartārā amonija savienojumi. Nesatur aldehīdu un fenolu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
894_382 salvetes, kārbā - N120 ir Vajag ielogoties!
491_871 salvetes, bez kārbas - N120 ir Vajag ielogoties!
667_486 5L pasūtīt Vajag ielogoties!
509_779 Descosept AF 1L pasūtīt Vajag ielogoties!
591_758 Smidzinātājs 1L pudelei ar adapteri pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Virsmu un priekšmetu dezinfekcijas līdzeklis - AERODESIN 2000 - līdzeklis ir izsmidzināms neatšķaidītā veidā un paredzēts dažādu virsmu un priekšmetu dezinfekcijai.Var piemērot arī asins un citu bioloģisko materiālu deaktivācijai. Izsmidzināt apmēram 30 cm attālumā no virsmas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
673_249 Trichlorol 500g pasūtīt Vajag ielogoties!
118_232 1 L ir Vajag ielogoties!
682_765 5 L ir Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Dezinfekcijas un tīrīšanas līdzeklis rūsas un kaļķu nogulsnējumiem - BOZO ir līdzeklis sanitārā porcelāna, WC podu, izlietņu un flīžu tīrīšanai. Efektīvi notīra netīrumus, rūsu un kaļķa nogulsnes. Ir piemērots arī vara, misiņa, bronzas un nerūsējošā tērauda virsmu tīrīšanai.Sastāvs: Ortofosforskābe, amonija hlorīds,četraizvietīgie amonija savienojumi, anjonie tensīdi, kompleksa veidotājs, korozijas inhibitors, krāsviela
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
468_269 Bozo 1 L ir Vajag ielogoties!
325_949 BOZO 5L pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Ātras iedarbības līdzeklis virsmu dezinfekcijai - BACTICID piemīt plašas fungicīdas, virucīdas un baktericīdas īpašības, tas iznīcina Gram (+) un Gram (-) mikroorganismus. BACTICID ir gatavs dezinfekcijas šķīdums,izmanto spirta izturīgu virsmu dezinfekcijai. Nav piemērots akrilstikla (organiskā stikla) un ar spirta šķīduma lakām pārklātu virsmu dezinfekcijai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
635_528 Bacticid Wipes kārbā N100 ir Vajag ielogoties!
738_107 Bacticid Wipes Refill bez kārbas (rezerves paciņa) N100 ir Vajag ielogoties!
671_958 20x30 cm - N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
747_717 N150 ir Vajag ielogoties!
432_620 500 ml ir Vajag ielogoties!
179_175 Bacticid 1 L ar smidzinātāju ir Vajag ielogoties!
891_748 Bacticid WIPES N600. dez. līdz. pasūtīt Vajag ielogoties!
616_595 5 L ir Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Hlora tabletes - CHLORINEX-60 ir dezinficējošas tabletes ar aktīvā hlora daudzumu 1,5g un 3,0g. CHLORINEX 60 ir ar plašu fungicīdu un baktericīdu iedarbību, iznīcina Gram (+) un Gram (-) baktērijas, deaktivē vīrusus.Sastāvs: Nātrija dihlorizocianurāts
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
589_104 60, 1.5 g, 300 tab. pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Salvetes virsmu un roku higiēniskai dezinfekcijai - Virsmu un roku higiēniskai dezinfekcijai.
Preparātam ir plašs iedarbības spektrs – preparāts ir iedarbīgs pret baktērijām, sēnītēm un vīrusiem. Salvetes ir piesūcinātas ar preparātu un ir gatavas lietošanai. Var lietot arī roku ādas dezinfekcijai. Kārbu var uzpildīt atkārtoti.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
710_293 D, salvetes kārbā - N100 ir Vajag ielogoties!
905_455 N, salvetes bez kārbas - N100 ir Vajag ielogoties!
701_641 5 L pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Instrumentu māzgašanas-dezinfekcijas līdzeklis - DES INSURANCE ir ar plašu virucīdu,fungicīdu un baktericīdu iedarbību, iznīcina Gram (+) un Gram (-) baktērijas. DES INSURANCE piemērots lietošanai medicīnas iestādēs instrumentu mazgāšanai un dezinfekcijai. Notīra no medicīnas instrumentiem asinis, olbaltumu, sekrētus un taukus. Sastāvs: četrvērtīgi amonija sāļi, nātrija karbonāts, nejonu virsmaktīvās vielas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
555_303 1 L ir Vajag ielogoties!
419_330 5 L ir Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Smell net piemīt plašas fungicīdas un baktericīdas īpašības - Piemīt plašas fungicīdas un baktericīdas īpašības, tas iznīcina Gram (+) un Gram (-) mikroorganismus. Preparāts satur virsmas aktīvas vielas, kas nodrošina labas mazgāšanas īpašības un spēju efektīvi likvidēt urīna smaku. Piemērots ūdens izturīgu virsmu tīrīšanai un dezinfekcijai sanitārajos mezglos.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
275_147 1 L ir Vajag ielogoties!
869_343 SMELL NET MD 5 L pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Dezinfekcijas līdzeklis uz hlora bāzes - WHITEWASH DES ir ar plašu fungicīdu un baktericīdu iedarbību, iznīcina Gram (+) un Gram (-) baktērijas, deaktivē vīrusus. Ir piemērots medicīnas iestādēs kokvilnas un sintētisko tekstīliju dezinficējošai balināšanai, kā arī koridoru, vannas istabu, tualetes telpu dezinficējošai mazgāšanai. To pielieto arī atkritumu šahtu un konteineru dezinfekcijai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
235_152 5 L pasūtīt Vajag ielogoties!
469_201 Whitewash DES MD 5L pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Bezalkoholisks dezinfekcijas līdzeklis medicīnisko iekārtu virsmu dezinficēšanai, kuras nav paredzētas apstrādāt ar spirtu - CLEAN FOAM ir bezalkoholisks dezinfekcijas līdzeklis medicīnisko iekārtu virsmu dezinficēšanai, kuras nav paredzētas apstrādāt ar spirtu. Labi attīra akrila medicīnas iekārtas, ideāls līdzeklis solāriju dezinfekcijai. CLEAN FOAM piemīt baktericīdās un fungicīdās īpašības, deaktivē vīrusus.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
987_434 salvetes bez kārba, - N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
939_838 pasūtīt Vajag ielogoties!
219_430 500 ml ir Vajag ielogoties!
257_120 Clean Foam 5L pasūtīt Vajag ielogoties!
158_544 salvetes kārbā, - N100 ir Vajag ielogoties!
859_176 1 L ir Vajag ielogoties!
120_741 5 L pasūtīt Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Chemipharm des new - Piemīt plašas fungicīdas un baktericīdas īpašības, tas iznīcina Gram (+) un Gram (-) mikroorganismus, deaktivē vīrusus. CHEMIPHARM DES NEW satur virsmas aktīvās vielas, tāpēc tam piemīt labas mazgāšanas spējas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
195_651 1 L ir Vajag ielogoties!
505_401 Chemipharm Des New 5 L ir Vajag ielogoties!

Virsmu dezinfekcijas līdzekļi, Instrumentu, virsmu un inventāra vienlaicīgai dezinfekcijai un tīrīšanai - LYSOFORMIN 3000 - Instrumentu, virsmu un inventāra vienlaicīgai dezinfekcijai un tīrīšanai visa veida bakteriālo, ādas sēnīšu un vīrusu piesārņojuma gadījumos.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
757_826 Special 5 L pasūtīt Vajag ielogoties!
929_437 Special 1 L pasūtīt Vajag ielogoties!
138_971 Incidin Liquid Spray 1L pasūtīt Vajag ielogoties!
635_408 Incidin Liquid Spray 5L pasūtīt Vajag ielogoties!
193_839 1L ir Vajag ielogoties!
444_858 5L ir Vajag ielogoties!

Roku un ādas dezinfekcijas līdzekļi, Ātrai roku dezinfekcijai - Chemisept H ir efektīvs līdzeklis ātrai roku dezinfekcijai ar plašu fungicīdu, virucīdu un baktericīdu iedarbību, iznīcina Gram (+) un Gram (-) baktērijas.Šķīdums ir gaiši zilā krāsā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
767_556 Chemisept H 250 ml. ir Vajag ielogoties!
535_870 Chemisept H 1 L ir Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7
   Cenas uz 2018-07-04. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.3195340633 sekund!