SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
    Elektroterapijas modalitāte
    Teipi
    Vingrojumi un rehabilitācija
    HOT AND COLD THERAPY
    Measurement and Diagnostic Equipment
       BODY COMPOSITION AND MEASUREMENT
       Goniometers and Inclinometers
       HAND AND WRIST DYNAMOMETERS
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 BODY COMPOSITION AND MEASUREMENT
 Goniometers and Inclinometers
 HAND AND WRIST DYNAMOMETERS

BODY COMPOSITION AND MEASUREMENT, Baseline Body Level - Baseline Body līmenis palīdz noteikt, vai ķermeņa daļas ir pareizi izlīdzinātas. Ielieciet rokas divos iecirkņos. Atskaitiet slīpuma lielumu (grādos) no skalas. Ideāli piemērots skoliozes skrīningam.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
844_163 pasūtīt Vajag ielogoties!

BODY COMPOSITION AND MEASUREMENT, Baseline Skinfold Caliper - Viegla alumīnija konstrukcija. Konstrukcijā Skinfold Caliper ir mērījumu konsole ar peldošiem uzgaļiem,kuri pie pastāvīga spiediena nodrošina precīzus un attēlojamus rezultātus. Baseline Skinfold Caliper piegādā ar viegli nolasāmu 60-milimetru skalu. Buklets, galdi un soma pārnēsāšanai pievienota komplektā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
297_267 medical skinfold caliper pasūtīt Vajag ielogoties!

Goniometers and Inclinometers, Baseline 180 Degree Clear 6 Pocket Goniometer - Lēti plastikāta leņķmēri Baseline 5-collu (12,7 mm) lineāru skalu, kura kalibrēta collās un centimetros. Leņķmēru ieliek krekla kabatā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
235_443 180 pocket goniometer pasūtīt Vajag ielogoties!

Goniometers and Inclinometers, Baseline Plastic 360º ISOM Goniometers - Leņķmērs Рlastic Isom - 15 сm (6 collas)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
548_754 plastic isom goniometer - 15 cm(6 in) pasūtīt Vajag ielogoties!

Goniometers and Inclinometers, Baseline Finger Small Joint Goniometer - Leņķmērs no nerūsējošā tērauda mēra pirkstu locītavu un citu sīko locītavu, ieskaitot kāju pirkstu, kustību diapazonu (metacarpophalangeal un interphalangeal). Leņķmēra galviņai ir divas pretējas skalas 180º, ar 5ºsoli. Lineārais mērogs collās un centimetros atrodas uz leņķmnēra roktura.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
663_368 goniometer f. small joints pasūtīt Vajag ielogoties!

Goniometers and Inclinometers, Stainless Steel Finger Goniometer, 6 in. - Leņķmērs Baseline Stainless Steel Finger mēra pirkstu locītavu kustību diapazonu (metacarpophalangeal un interphalangeal) kā arī citu sīko locītavu, ieskaitot kāju pirkstus, kustību diapazonu. Leņķmēra galviņai ir divas pretējas skalas 180º, ar 5º soli. Lineārais mērogs collās un centimetros atrodas uz leņķmēra roktura.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
552_846 pirkstu leņķmērs pasūtīt Vajag ielogoties!

Goniometers and Inclinometers, Baseline Hand Evaluation Sets 7 Piece - Baseline Hand Evaluation kompleksā ietilpst visi instrumenti, kuri nepieciešami pilnvērtīgam novērtējumam. Piegādā futlārī ar cietu apvalku. Sakabes izturību mēra ar hidraulisko manuālo dinamometru (200 mārciņas (91 кг)), mehāniskās spailes izturība ir 30 mārciņas (14 kg). Komplektā ietilpst arī cimdu leņķmērs no nerūsējošā tērauda 2, 2-punktu diskriminators ar 3.punktu, spararats, pirksta apkārtmēra mērītāj un pirksta funkcionālais manometrs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
859_873 hand assessment set pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Baseline Pinch Gauge 30 lb., Blue with case - Baseline Pinch Gauge mēra pirkstu un plaukstas spēku veselām rokām. Rezultātus saskaņo ar Mathiowetz publicētajiem pētījumiem. Indikators parāda līdz nomešanai izpētāmā rezultāta maksimālo rezultātu. Uzrāda spēku mārciņās un kilogramos. Viegls anodēts alumīnijs. Siksniņa uz plaukstas locītavas. Soma pārnēsāšanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
346_257 fingertip measuring device. to 13.5 kg pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Baseline Smedley Spring Dynamometer 220 lb. - Atsperu dinamometru Baseline Smedley sekmīgi izmanto daudzus gadus satvēriena spēka mērīšanai. Regulējams rokturis ērti piemērots jebkura izmēra rokai. Mērījumi mārciņās un kilogramos.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
678_418 handkraftmesserm. pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Baseline Pinch Gauge 50 lb. - Baseline Pinch Gauge 50. Standarts 50 mārciņas. (22,7 kg) galviņa ar diametru 2 1/2 collas(6,35 сm) piedāvā precīzus un atkārtojamus satveršanas spēka mērījumus. Hidrauliskā sistēma nodrošina ērtumu, izstrādājuma drošumu, mērījumu precizitāti un atkārtojamību. Visiem izmēģinājumu veidiem (uzgalis, pirksti un plauksta). Reģistrē līdz 50 mārciņām. (22,7 kg).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
871_706 fingertip measuring device. to 22.7 kg pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Baseline Hand Dinamometrs 200 lb. - Baseline Hand Dynamometer ar 200-mārciņu standarta galviņu ir kļuvis par populāru instrumentu, kuru izmanto ārsti visā pasaulē. Standarta galviņu ar diametru 2 1/2 collas (6,35 сm) izmanto visā nozarē un tas ir vispopulārākais. Manuālo dinamometru rokturi var regulēt piecos stāvokļos jebkura izmēra rokai. Indikators paliek uz maksimālā rādītāja līdz rādījuma atiestatei. Dinamometrs pieejams ar ciparnīcu vai digitālajiem sensoriem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
255_105 hydraulic hand grip. 90.7 kg pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Analog Push-pull Dynamometers 50 lb - Saspiešanas/izstiepšanas dinamometru Baseline var izmantot gan muskuļu spēka testēšanai, gan darba vietas funkcionālajam novērtējumam. Tas ir ideāli piemērots plašai muskuļu grupai,izmantojot saspiešanas un izstiepšanas režīmus. Regulējams rokturis ar piecām pozīcijām, ietilpst jebkura izmēra rokā. Indikators paliek maksimālā objekta rādījumā līdz atiestatei. Testēšanai tiek pievienots speciāls āķis. Piegādes komplektā ietilpst pārvalks.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
310_728 Baseline Analog Push-pull Dynamometers 50 lb. pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Baseline Hydraulic Hand Evaluation Sets - Bāzes komplektā Baseline Hydraulic Hand Evaluation ir viss nepieciešamais, lai novērtētu roku un pirkstu kustību spēku un diapazonu. Manuālais dinamometrs Baseline® 200 mārciņām (91 kg) ir kļuvis par populāru instrumentu, kuru izmanto terapeiti visā pasaulē. Standarta galviņa ar diametru 2 1/2 collas (6,35 сn) tiek izmantota visā nozarē un ir mūsu vispopulārākais izmērs. Hidrauliskā sistēma nodrošina izstrādājuma ērtumu, drošumu,precizitāti un iespēju atkārtot mērījumus. Ietilpst hidrauliskais manuālais dinamometrs 200 mārciņām (91 kg), hidrauliskais dinamometrs 50 mārciņām (23 kg) plaukstas spēka mērījumiem un goniometrs pirkstiem no nerūsējošā tērauda.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
342_925 hydraulic hand evaluation set pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Baseline Digital Push-pull Dynamometer 50 lb. - Šis dinamometrs izceļas ar drošu hidraulisko sistēmu, kura nodrošina precīzus rādījumus vispārpieņemtajos standartos Jamar un Baseline. Dinamometrs ir daudz vieglāk un vienkāršāk izmantojams nekā mūsdienu atsperu dinamometri. Ciparnīca nepārtraukti parāda pašraizējo piepūli un notur maksimālo lielumu. Šis maksimālais lielums saglabājas līdz atiestatei. Dinamomegtram pievieno kubikus ar 3 paliktņiem (mīksts izliekts, mīksts taisns un apaļš, 1 kvadrātcentimetrs), 1 vilces āķis, 1 āķis ar aizbīdni un soma pārnēsāšanai. Sertifikāts CE.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
743_365 Baseline Digital Push-pull Dynamometer 50 lb. pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Baseline Digital Hand Dynamometer 300 lb. - Baseline LCD Extended Range hidraulisks manuālais dinamometrs ar paplašinātu mērījumu diapazonu - 300 mārciņas (136 kg). Dinamometram ir zils korpuss un 2,5-collu šķidro kristālu displejs. Šķidro kristālu indikators ir aprīkots ar elektronisku nulles kalibrēšanas sistēmu, maksimālā lieluma nomešanas pogu, pārslēgšana starp maksimālo un kārtējo rādījumu, kilogramu pārslēgšana mārciņās, 2 baterijas piegādes komplektā. Ierīcei ir 2-gadu ražotāja garantija. Šis manuālais dinamometrs sniedz precīzus satveršanas spēka rādījumus, turklāt pārbaudāmais nevar sajust roktura kustību. Starptautiski atzīts dizains nodrošina drošumu, ērtu lietošanu un atkārtojamus mērījumus. Маksimālais lielums paliek tikmēr, kamēr tas tiks atiestatīts. Pieci roktura stāvokļi un teicams korpusa dizains, rezultāti, kuri atbilst Baseline un Jamar publicētajiem pētījumiem. Un tas viss Baseline Digital Hand Dynamometer 300 mārciņas. Spēku var izmērīt mārciņās vai kilogramos. Sertificēts CE. Piegādā izturīgā somā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
354_555 hydraulic hand grip. 136 digital pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND AND WRIST DYNAMOMETERS, Push-Pull Dynamometer - Dinamometram Baseline ir hidrauliska sistēma, kura nodrošina precīzus rādījumus vispārpieņemtajos diapazonos Jamar un Baseline. Dinamometrs ir daudz vieglāks un vienkāršāk izmantojams nekā atsperu dinamometri, kuri šodien ir plaši izmantojami. Ciparnīca nepārtraukti uzrāda momentāno spēku un uztur maksimālo lielumu. Piegādā ar 3 izbīdāmiem paliktņiem: mīkstu izliektu, mīkstu taisnu un apaļu 1 сm2, 1 vilces āķis, 1 āķis ar aizbīdni un soma pārnēsāšanai. CE sertifikāts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
109_668 Dubultais rokturis pasūtīt Vajag ielogoties!
366_273 Vienpusējs rokturis pasūtīt Vajag ielogoties!
366_856 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.6291689873 sekund!