SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija, papīra izstrādājumi
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
    Elektroterapijas modalitāte
    Teipi
    Vingrojumi un rehabilitācija
       Līdzsvars
Stabilitātes bumba
Moonhopper®
CanDo® Economy,Līdzsvara dēlis
Cando® Inflatable līdzsvara disks, 35 cm diametrs
Bamusta - cuatro, red
Cando ® MVP Wobble Rocker Board
Circular svārstošais dēlis 0 - 16o
Cando ® Inflatable vestibulārais disks, 60cm diametrs
ProStretch Plus
Lateral Balance Rocker Board 0-120 angles
Rectangular Rocker Board 0 - 350 angles
Multi-Axis Platform System Wall Rack
Multi-Axis Platform System MVP Wall Rack
Pro Stretch Double – Bilateral
CanDo® Professional Balance Board
Cando ® Multi-Axis Platform System
       Kardiovaskulārais treniņš
       EXERCISE BALLS
       Exercise Bands
       EXERCISE TUBING
       HAND EXERCISERS
       HAND WEB EXERCISERS
       THERAPUTTY
       Incline BOARDS
    HOT AND COLD THERAPY
    Measurement and Diagnostic Equipment
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Stabilitātes bumba
 Moonhopper®
 CanDo® Economy,Līdzsvara dēlis
 Cando® Inflatable līdzsvara disks, 35 cm diametrs
 Bamusta - cuatro, red
 Cando ® MVP Wobble Rocker Board
 Circular svārstošais dēlis 0 - 16o
 Cando ® Inflatable vestibulārais disks, 60cm diametrs
 ProStretch Plus
 Lateral Balance Rocker Board 0-120 angles
 Rectangular Rocker Board 0 - 350 angles
 Multi-Axis Platform System Wall Rack
 Multi-Axis Platform System MVP Wall Rack
 Pro Stretch Double – Bilateral
 CanDo® Professional Balance Board
 Cando ® Multi-Axis Platform System

Līdzsvars, Stabilitātes bumba - Stabilitātes bumbas var izmantot gan daudzasu sistēmas platformām, gan MVP sistēmām. Pieejamie līmeņi: Dzeltena / X-viegla. Sarkana/ Viegla. Zaļa / Mērena. Zila / Stingra. Melna / X-stingra.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
288_297 dzeltena bumba mvp x-easy/2.5 cm_1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Moonhopper® - Moonhopper® ir teicami piemērots jautriem koordinācijas un līdzsvara treniņam. Disks ir ārkārtīgi izturīgs un piemērots cilvēkiem ar svaru 70 kg. Krāsa: Rozā ar gaiši zilu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
805_651 moonhopper pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, CanDo® Economy,Līdzsvara dēlis - Cando® Economy Līdzsvara dēļa diametrs ir 14, tas svārstās, līdzsvara treniņš ir uzjautrinošs. Paceltie apļi uz virsmas padara paneli stabilu pret slīdēšanu. Palīdz palielināt kāju ikru muskuļu tonusu. Nostiprina visas ķermeņa apakšējās daļas stāvokli. Ar šo ierīci jūs uzlabojat potīšu stāvokli, līdzsvaru, gūstat informāciju par savu ķermeni, un izstrādājat mobilitātes un reakcijas iemaņas. Izgatavots no viegla veidņu plastikāta. Uzkāpiet uz diska un nobīdiet svaru, lai veiktu līdzsvara vingrinājumus. Piegādā krāsainā iepakojumā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
909_193 economy.līdzsvara dēlis pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Cando® Inflatable līdzsvara disks, 35 cm diametrs - Piepūšams disks Cando® Inflatable Vestibular Disc imitē piepūšamas bumbas kustības un formu, izmantojot to uz jebkura sēdekļa. Tas darbojas kā dinamisks spilvens galveno muskuļu grupu aktivizēšanai. Izmantojiet to uz grīdas līdzsvara treniņiem un apakšējo ekstremitāšu nostiprināšanai. Jūs varat arī piepumpēt disku ar gaisu līdz 2.biezumam, lai tas kļūtu stingrs un samazināt spiedienu diskā līdz 1.biezumam. Katram diskam ir raibā puse taktilajai atgriezeniskajai saiknei un stimulācijai. Diska otra puse ir plakana. Celtspēja 136 kg.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
216_421 Līdzsvara disks, zaļš, maks. slodze 136kg pasūtīt Vajag ielogoties!
151_564 vestibular disc 35 cm (13.8 in) - blue pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Bamusta - cuatro, red - Ideāli piemērots fitnesam, terapijai un reabilitācijai, kā arī efektīviem treniņiem mājās.Četrstūra Bamusta Cuatro izgatavots no penomateriāla 60 mmm biezumā ar izturīgu pārklājumu. Teicamas slāpējošās īpašības, kā arī pie selektīva sprieguma. Neslīdošu plākšņu struktūra, ūdensnecaurlaidīgs un viegli tīrāms. Tiklīdz lietotājs uzkāpj uz Bamusta Cuatro Pad, viņš automātiski sāk praktizēt līdzsvaru. Ķermeņa svars rada kompresiju, kura ir pārbaudījums lietotāja koordinācijai līdzsvara sajūtai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
881_410 bamusta - cuatro. sarkans pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Cando ® MVP Wobble Rocker Board - Cando ® MVP piedāvā nestabilu un sensoru-stimulējošu platformu līdzsvara uzlabošanai, postulāro reakciju proprioceptīvam treniņam. Vieglo dēli var izmantot jebkurā vietā. Platformas var izmantot: līdzsvara treniņam, koordinācijas uzlabošanai, potīšu un ceļgalu locītavu nostiprināšanai un rehabilitācijai,mugurkaula vai stilbu grupas stabilitātei, dažāds kustību diapazons uzlabo elastību un stāju. Bumbas pārdod atsevišķi. • Izmantojiet kā šūpojošos vai svārstošos virsmu. • Izmantojiet vienu bumbu šūpojošai virsmai. • Izmantojiet divas bumbas svārstošai virsmai. • Sarežģītības līmeni var variēt. • Ir 5 stabilitātes bumbu varianti. • Sarežģītības marķējums krāsās. • Pieejami 3 platformu līmeņi.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
248_150 cando mvp 41 cm svārstošais līdzsvara dēlis pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Circular svārstošais dēlis 0 - 16o - Apaļā platforma Wobble Board izgatavota no eikalipta koka un nokrāsota ar pretmitruma hermētiķi. Svārstošā dēļa pamatne pārklāta ar gofrētu gumiju. Ieteicams sākotnējā un vidējā līmeņa lietotājiem. Izmanto ārstnieciskajai fizkultūrai, trenē dinamisko līdzsvaru, stabilizāciju un propriocepciju. Sāciet trenēties jau šodien! Celtspēja 136 kg. Diametrs: 40,64 cm. Augstums: 7,62 сm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
286_485 dēlis propriocepcijai pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Cando ® Inflatable vestibulārais disks, 60cm diametrs - Lielo disku Cando® Inflatable Vestibular Disc melnā krāsā var izmantot kā balansieri vai disku treniņiem sēdus stāvoklī, atkarībā no tā, cik stipri tas piepūst. Disku piepūš ar standarta sūkni. Taktilā puse piedāvā lietotājam atgriezenisko saikni un stimulāciju. Celtspēja 136 kg.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
189_367 piepūšams vectibulārais disks melns 60 cm pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, ProStretch Plus - Pārbaudītā efektīvā patentētā konstrukcija ProStretch Plus аutomātiski notur kāju optimālā stāvoklī, lai nodrošinātu biomehāniski precīzu un efektīvu izstiepšanu, kas nepieciešams apakšējo ekstremitāšu muskuļu efektīvam darbam. Labs instruments, lai atbrīvotos no: • Plantar Fasciitis, • Achilles tendonitis, •Tight Calves un Hamstrings. Stretch Unique. regulējams pēdu paliktnis ļauj jums palielināt vai samazināt stiepšanās pakāpi, ļaujot lietotājam pārliecinoši progresēt, ātri kļūstot spēcīgam un lokanam. Stretch Exclusive. Noņemams purngals nodrošina maksimālu kājas pirksta un pēdas fiksāciju. Ideāli piemērots izmantošanai visai apakšstilba savstarpēji saistīto daļu ķēdītei, lai iegūtu bezprecedenta rezultātus. Piemērots apaviem. Liela, viengabala platforma nodrošina paaugstinātu komforta līmeni un stabilitāti. Piemērots 14.izmēra apaviem. Izturīgs un portatīvs. Izstrādāts izturīgs un viegls, vēl portatīvāks.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
261_529 prostretch plus pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Lateral Balance Rocker Board 0-120 angles - Тrenažieris Lateral Balance Rocker Board izgatavots no eikalipta koka un nokrāsots ar līdzekli aizsardzībai pret mitrumu. Pamatne pārklāta ar gofrētu gumiju. Ārstnieciskā terapija uz šā trenažiera uzlabo līdzsvaru, veiklību un paaugstina ķermeņa muskuļu daļas izturību. Sāciet jūsu vingrojumu līdzsvara trenēšanai jau šodien. Celtspēja 136 kg.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
322_769 lateral balance rocker board pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Rectangular Rocker Board 0 - 350 angles - Rectangular Rocker Balance Board - tā ir nestabila sensoru-stimulācijas platforma līdzsvara uzlabošanai, koordinācijai un posturālajām reakcijām. Šī šūpojošās taisnstūra platforma ir lielisks palīgs rehabilitācijai. Jūs varat pastiprināt muskuļus, atvieglojot proprioceptīvo apmācību. Šī taisnstūra šūpojošās platforma izgatavota no eikalipta koka un nokrāsota ar aizsardzības līdzekli pret mitrumu. Pamatne pārklāta ar gofrētu gumiju. Šī taisnstūra šūpojošās platforma - tas ir jautrs, efektīvs un lēts veids formas atgūšanai. Sāciet izmantoto trenažieri jau šodien! Celtspēja 136 kg.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
627_693 rectangular board for proprioception pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Multi-Axis Platform System Wall Rack - Holds 5 Multi-Axis - bumbas un dēli ērti var uzstādīt pie sienas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
893_825 multi-axis platform sys.wall.rack 5 ball pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Multi-Axis Platform System MVP Wall Rack - Holds 10 Multi-Axis bumbas un disku ērti uzstādīt pie sienas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
838_374 mvp wall rack for 10 bumbām un stienim pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Pro Stretch Double – Bilateral - Vingriniet abas kājas vienlaikus, lai palielinātu kustību diapazonu un kāju apakšējās daļas lokanumu. Patentētas ierīces kondicionēšanai un stiepšanai ProStretch maksimāli dziļai muskuļu, cīpslu un stilba saišu stiepšanai. Fizioterapeiti, treneri un profesionālie sportisti to iecienījuši - vienkārši uzmanīgi pavērojiet NBA, NFL vai NHL spēles sānu līniju, un, droši vien ieraudzīsiet ProStretch darbu. Vingriniet abas kājas vienlaikus, lai uzlabotu lokanumu un dziedētu kāju traumas. Treniņu instrukcija tiek pievienota. Piemērots kājām līdz 13.izmēram. Palīdz, ja ir: • Muguras sāpes. • Pleca sāpes. • Gurnu sāpes. • Pieriformis. • Fibromyalgia. • Sciatica. • Gurnu un cirkšņu sāpes. • Ceļgalu sāpes. • Nav lokanības. • Аrtrīts. • Оsteoporoze.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
752_100 pro stretch double pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, CanDo® Professional Balance Board - CanDo® Multi-Axial Platform System regulējama ROM un spēka treniņiem ar smadzinātājiem, lai maksimāli efektīvi atjaunotu ķermeņa apakšējo daļu.Dēli var izmantot ar kreiso vai labo kāju. Abās pusēs ir vietas smadzinātāju un bumbu ustādīšanai, lai uzlabotu stabilitāti. Daudzasu sistēmā CanDo® izmanto arī stabilitātes bumbas ar krāsu marķējumu,tāpat kā līdzsvara sistēmā CanDo® MVP®. Sistēmas Multi-Axial Platform CanDo® komponenti atsevišķi vai visi komplektā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
262_935 prof. līdzsvara dēlis +2 svara stieņi pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Cando ® Multi-Axis Platform System - CanDo® Multi-Axial Platform System ar regulējamu ROM un spēka treniņi ar smadzinātājiem, lai maksimāli efektīvi atjaunotu ķermeņa apakšējo daļu. Dēli var izmantot ar kreiso vai labo kāju. Tiek piedāvāts komplekts ar 5 regulējamām lodēm un 4.5 kg smadzinātājiem. Lodes ieskrūvē dēlī, lai nodrošinātu vestibulāro uzdevumu. Piegādā ar diviem svara stieņiem - smadzinātājiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
699_740 multi-axis platform system pasūtīt Vajag ielogoties!
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.8723611832 sekund!