SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
    Elektroterapijas modalitāte
    Teipi
    Vingrojumi un rehabilitācija
       Līdzsvars
       Kardiovaskulārais treniņš
       EXERCISE BALLS
       Exercise Bands
       EXERCISE TUBING
       HAND EXERCISERS
       HAND WEB EXERCISERS
       THERAPUTTY
       Incline BOARDS
    HOT AND COLD THERAPY
    Measurement and Diagnostic Equipment
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Līdzsvars
 Kardiovaskulārais treniņš
 EXERCISE BALLS
 Exercise Bands
 EXERCISE TUBING
 HAND EXERCISERS
 HAND WEB EXERCISERS
 THERAPUTTY
 Incline BOARDS

Līdzsvars, Stabilitātes bumba - Stabilitātes bumbas var izmantot gan daudzasu sistēmas platformām, gan MVP sistēmām. Pieejamie līmeņi: Dzeltena / X-viegla. Sarkana/ Viegla. Zaļa / Mērena. Zila / Stingra. Melna / X-stingra.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
288_297 dzeltena bumba mvp x-easy/2.5 cm_1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Moonhopper® - Moonhopper® ir teicami piemērots jautriem koordinācijas un līdzsvara treniņam. Disks ir ārkārtīgi izturīgs un piemērots cilvēkiem ar svaru 70 kg. Krāsa: Rozā ar gaiši zilu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
805_651 moonhopper pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, CanDo® Economy,Līdzsvara dēlis - Cando® Economy Līdzsvara dēļa diametrs ir 14, tas svārstās, līdzsvara treniņš ir uzjautrinošs. Paceltie apļi uz virsmas padara paneli stabilu pret slīdēšanu. Palīdz palielināt kāju ikru muskuļu tonusu. Nostiprina visas ķermeņa apakšējās daļas stāvokli. Ar šo ierīci jūs uzlabojat potīšu stāvokli, līdzsvaru, gūstat informāciju par savu ķermeni, un izstrādājat mobilitātes un reakcijas iemaņas. Izgatavots no viegla veidņu plastikāta. Uzkāpiet uz diska un nobīdiet svaru, lai veiktu līdzsvara vingrinājumus. Piegādā krāsainā iepakojumā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
909_193 economy.līdzsvara dēlis pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Cando® Inflatable līdzsvara disks, 35 cm diametrs - Piepūšams disks Cando® Inflatable Vestibular Disc imitē piepūšamas bumbas kustības un formu, izmantojot to uz jebkura sēdekļa. Tas darbojas kā dinamisks spilvens galveno muskuļu grupu aktivizēšanai. Izmantojiet to uz grīdas līdzsvara treniņiem un apakšējo ekstremitāšu nostiprināšanai. Jūs varat arī piepumpēt disku ar gaisu līdz 2.biezumam, lai tas kļūtu stingrs un samazināt spiedienu diskā līdz 1.biezumam. Katram diskam ir raibā puse taktilajai atgriezeniskajai saiknei un stimulācijai. Diska otra puse ir plakana. Celtspēja 136 kg.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
216_421 Līdzsvara disks, zaļš, maks. slodze 136kg pasūtīt Vajag ielogoties!
151_564 vestibular disc 35 cm (13.8 in) - blue pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Bamusta - cuatro, red - Ideāli piemērots fitnesam, terapijai un reabilitācijai, kā arī efektīviem treniņiem mājās.Četrstūra Bamusta Cuatro izgatavots no penomateriāla 60 mmm biezumā ar izturīgu pārklājumu. Teicamas slāpējošās īpašības, kā arī pie selektīva sprieguma. Neslīdošu plākšņu struktūra, ūdensnecaurlaidīgs un viegli tīrāms. Tiklīdz lietotājs uzkāpj uz Bamusta Cuatro Pad, viņš automātiski sāk praktizēt līdzsvaru. Ķermeņa svars rada kompresiju, kura ir pārbaudījums lietotāja koordinācijai līdzsvara sajūtai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
881_410 bamusta - cuatro. sarkans pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Cando ® MVP Wobble Rocker Board - Cando ® MVP piedāvā nestabilu un sensoru-stimulējošu platformu līdzsvara uzlabošanai, postulāro reakciju proprioceptīvam treniņam. Vieglo dēli var izmantot jebkurā vietā. Platformas var izmantot: līdzsvara treniņam, koordinācijas uzlabošanai, potīšu un ceļgalu locītavu nostiprināšanai un rehabilitācijai,mugurkaula vai stilbu grupas stabilitātei, dažāds kustību diapazons uzlabo elastību un stāju. Bumbas pārdod atsevišķi. • Izmantojiet kā šūpojošos vai svārstošos virsmu. • Izmantojiet vienu bumbu šūpojošai virsmai. • Izmantojiet divas bumbas svārstošai virsmai. • Sarežģītības līmeni var variēt. • Ir 5 stabilitātes bumbu varianti. • Sarežģītības marķējums krāsās. • Pieejami 3 platformu līmeņi.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
248_150 cando mvp 41 cm svārstošais līdzsvara dēlis pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Circular svārstošais dēlis 0 - 16o - Apaļā platforma Wobble Board izgatavota no eikalipta koka un nokrāsota ar pretmitruma hermētiķi. Svārstošā dēļa pamatne pārklāta ar gofrētu gumiju. Ieteicams sākotnējā un vidējā līmeņa lietotājiem. Izmanto ārstnieciskajai fizkultūrai, trenē dinamisko līdzsvaru, stabilizāciju un propriocepciju. Sāciet trenēties jau šodien! Celtspēja 136 kg. Diametrs: 40,64 cm. Augstums: 7,62 сm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
286_485 dēlis propriocepcijai pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Cando ® Inflatable vestibulārais disks, 60cm diametrs - Lielo disku Cando® Inflatable Vestibular Disc melnā krāsā var izmantot kā balansieri vai disku treniņiem sēdus stāvoklī, atkarībā no tā, cik stipri tas piepūst. Disku piepūš ar standarta sūkni. Taktilā puse piedāvā lietotājam atgriezenisko saikni un stimulāciju. Celtspēja 136 kg.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
189_367 piepūšams vectibulārais disks melns 60 cm pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, ProStretch Plus - Pārbaudītā efektīvā patentētā konstrukcija ProStretch Plus аutomātiski notur kāju optimālā stāvoklī, lai nodrošinātu biomehāniski precīzu un efektīvu izstiepšanu, kas nepieciešams apakšējo ekstremitāšu muskuļu efektīvam darbam. Labs instruments, lai atbrīvotos no: • Plantar Fasciitis, • Achilles tendonitis, •Tight Calves un Hamstrings. Stretch Unique. regulējams pēdu paliktnis ļauj jums palielināt vai samazināt stiepšanās pakāpi, ļaujot lietotājam pārliecinoši progresēt, ātri kļūstot spēcīgam un lokanam. Stretch Exclusive. Noņemams purngals nodrošina maksimālu kājas pirksta un pēdas fiksāciju. Ideāli piemērots izmantošanai visai apakšstilba savstarpēji saistīto daļu ķēdītei, lai iegūtu bezprecedenta rezultātus. Piemērots apaviem. Liela, viengabala platforma nodrošina paaugstinātu komforta līmeni un stabilitāti. Piemērots 14.izmēra apaviem. Izturīgs un portatīvs. Izstrādāts izturīgs un viegls, vēl portatīvāks.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
261_529 prostretch plus pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Lateral Balance Rocker Board 0-120 angles - Тrenažieris Lateral Balance Rocker Board izgatavots no eikalipta koka un nokrāsots ar līdzekli aizsardzībai pret mitrumu. Pamatne pārklāta ar gofrētu gumiju. Ārstnieciskā terapija uz šā trenažiera uzlabo līdzsvaru, veiklību un paaugstina ķermeņa muskuļu daļas izturību. Sāciet jūsu vingrojumu līdzsvara trenēšanai jau šodien. Celtspēja 136 kg.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
322_769 lateral balance rocker board pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Rectangular Rocker Board 0 - 350 angles - Rectangular Rocker Balance Board - tā ir nestabila sensoru-stimulācijas platforma līdzsvara uzlabošanai, koordinācijai un posturālajām reakcijām. Šī šūpojošās taisnstūra platforma ir lielisks palīgs rehabilitācijai. Jūs varat pastiprināt muskuļus, atvieglojot proprioceptīvo apmācību. Šī taisnstūra šūpojošās platforma izgatavota no eikalipta koka un nokrāsota ar aizsardzības līdzekli pret mitrumu. Pamatne pārklāta ar gofrētu gumiju. Šī taisnstūra šūpojošās platforma - tas ir jautrs, efektīvs un lēts veids formas atgūšanai. Sāciet izmantoto trenažieri jau šodien! Celtspēja 136 kg.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
627_693 rectangular board for proprioception pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Multi-Axis Platform System Wall Rack - Holds 5 Multi-Axis - bumbas un dēli ērti var uzstādīt pie sienas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
893_825 multi-axis platform sys.wall.rack 5 ball pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Multi-Axis Platform System MVP Wall Rack - Holds 10 Multi-Axis bumbas un disku ērti uzstādīt pie sienas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
838_374 mvp wall rack for 10 bumbām un stienim pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Pro Stretch Double – Bilateral - Vingriniet abas kājas vienlaikus, lai palielinātu kustību diapazonu un kāju apakšējās daļas lokanumu. Patentētas ierīces kondicionēšanai un stiepšanai ProStretch maksimāli dziļai muskuļu, cīpslu un stilba saišu stiepšanai. Fizioterapeiti, treneri un profesionālie sportisti to iecienījuši - vienkārši uzmanīgi pavērojiet NBA, NFL vai NHL spēles sānu līniju, un, droši vien ieraudzīsiet ProStretch darbu. Vingriniet abas kājas vienlaikus, lai uzlabotu lokanumu un dziedētu kāju traumas. Treniņu instrukcija tiek pievienota. Piemērots kājām līdz 13.izmēram. Palīdz, ja ir: • Muguras sāpes. • Pleca sāpes. • Gurnu sāpes. • Pieriformis. • Fibromyalgia. • Sciatica. • Gurnu un cirkšņu sāpes. • Ceļgalu sāpes. • Nav lokanības. • Аrtrīts. • Оsteoporoze.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
752_100 pro stretch double pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, CanDo® Professional Balance Board - CanDo® Multi-Axial Platform System regulējama ROM un spēka treniņiem ar smadzinātājiem, lai maksimāli efektīvi atjaunotu ķermeņa apakšējo daļu.Dēli var izmantot ar kreiso vai labo kāju. Abās pusēs ir vietas smadzinātāju un bumbu ustādīšanai, lai uzlabotu stabilitāti. Daudzasu sistēmā CanDo® izmanto arī stabilitātes bumbas ar krāsu marķējumu,tāpat kā līdzsvara sistēmā CanDo® MVP®. Sistēmas Multi-Axial Platform CanDo® komponenti atsevišķi vai visi komplektā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
262_935 prof. līdzsvara dēlis +2 svara stieņi pasūtīt Vajag ielogoties!

Līdzsvars, Cando ® Multi-Axis Platform System - CanDo® Multi-Axial Platform System ar regulējamu ROM un spēka treniņi ar smadzinātājiem, lai maksimāli efektīvi atjaunotu ķermeņa apakšējo daļu. Dēli var izmantot ar kreiso vai labo kāju. Tiek piedāvāts komplekts ar 5 regulējamām lodēm un 4.5 kg smadzinātājiem. Lodes ieskrūvē dēlī, lai nodrošinātu vestibulāro uzdevumu. Piegādā ar diviem svara stieņiem - smadzinātājiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
699_740 multi-axis platform system pasūtīt Vajag ielogoties!

Kardiovaskulārais treniņš, Flexi-Bar® Kids - Lai jūs labi izskatītos un labi justos! FLEXI-BAR® - tas ir spēks, jautrība, dinamika, un vienlaicīgi burvju nūjiņa pret muguras sāpēm. Viegls 1,5-metru garš stiklplasta stienis ir daudzveidīgi izmantojams treniņiem, un to var individuāli integrēt jūsu dienā. Papildus muskulatūrai, problēmzonām,tiks trenēts arī vēders un sēžas muskulatūra. Speciāli izstrādātie vingrojumi nostiprina sēžas muskuļus, ātri stabilizējas mugurkauls, uzlabojas stāja un tas ir ideāli piemērots muguras sāpju novēršanai un ja ir problēmas ar disku. Trenējoties ar FLEXI-BAR®, darbojas ievērojami centrbēdzes spēki un organisms momentā mēģina tos līdzsvarot. Tas aktivizē retāk izmantojamos muskuļus. Tas ir ļoti efektīvs, bet samērā maigs treniņš, kurš ir interesants bērniem un var tikt izmantots kā palīgpasākums treniņiem pēc grūtniecības.Tikai trīs 10-minūšu treniņi nedēļā un iespējams panākt pilnīgi jaunas ķermeņa izjūtas un nodrošināt treniņu optimālu efektivitāti. Mācību plānus ir izstrādājuši atzīti fizioterapeiti un sporta pētnieki un tie ir speciāli koriģēti atbilstoši vecumam un fiziskās sagatavotības līmenim, tātad gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem ir garantēti teicami treniņu rezultāti. Vingrojumus var veikt sēdus, stāvot, kustoties vai ieturot līdzsvaru. Tiek piedāvātas mācību programmas 1 ... 4 vācu un angļu valodās ar 36 vingrojumiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
312_774 flexi-bar bērniem pasūtīt Vajag ielogoties!

Kardiovaskulārais treniņš, Flexi-Bar® Standard - Lai jūs labi izskatītos un labi justos! FLEXI-BAR® - tas ir spēks, jautrība, dinamika, un vienlaicīgi burvju nūjiņa pret muguras sāpēm.Viegls 1,5-metru garš stiklplasta stienis ir daudzveidīgi izmantojams treniņiem, un to var individuāli integrēt jūsu dienā. Papildus muskulatūrai, problēmzonām,tiks trenēts arī vēders un sēžas muskulatūra.Papildus muskulatūrai, problēmzonām,tiks trenēts arī vēders un sēžas muskulatūra. Speciāli izstrādātie vingrojumi nostiprina sēžas muskuļus, ātri stabilizējas mugurkauls, uzlabojas stāja un tas ir ideāli piemērots muguras sāpju novēršanai un ja ir problēmas ar disku. Trenējoties ar FLEXI-BAR®, darbojas ievērojami centrbēdzes spēki un organisms momentā mēģina tos līdzsvarot. Tas aktivizē pat retāk izmantojamos muskuļus. Tas ir ļoti efektīvs, bet samērā maigs treniņš, kurš ir interesants bērniem un var tikt izmantots kā palīgpasākums treniņiem pēc grūtniecības. Tikai trīs 10-minūšu treniņi nedēļā un iespējams panākt pilnīgi jaunas ķermeņa izjūtas un nodrošināt treniņu optimālu efektivitāti. Mācību plānus ir izstrādājuši atzīti fizioterapeiti un sporta pētnieki un tie ir speciāli koriģēti atbilstoši vecumam un fiziskās sagatavotības līmenim, tātad gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem ir garantēti teicami treniņu rezultāti. Vingrojumus var veikt sēdus, stāvot, kustoties vai ieturot līdzsvaru. Tiek piedāvātas mācību programmas 1 ... 4 vācu un angļu valodās ar 36 vingrojumiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
235_558 flexi-bar standard pasūtīt Vajag ielogoties!

EXERCISE BALLS, Cando Deluxe Anti-Burst Exercise Balls -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
276_605 anti-burst ball 45 cm(17.7 in) - dzeltena pasūtīt Vajag ielogoties!

EXERCISE BALLS, Cando Gym Ball Base w/ Band & Tubing Anchors -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
234_912 gym ball base w/ band & tubing anchors pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Cando ® Exercise Loop 10 inc. -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
526_406 vingrojumu cilpa 25 cm(10 in)- dzeltena pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Cando ® Exercise Loop - 15 inc. - Cando Exercise - vingrojumu cikls, kuru var izmantot ķermeņa augšējās vai apakšējās daļas nostiprināšanai. 15-collu cilpu izmanto galvenokārt roku vingrinājumiem. Cando Exercise Loop X Light - teicams instruments vingrojumiem ar pretestību!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
123_515 exercise loop 38 cm(15 in)- dzeltena pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Cando Exercise Bands 6 yards - Vingrojumus ar lentu Cando Exercise Bands bieži vien nozīmē rehabilitācijai un vispārējam treniņam. Vienkārši nogrieziet pareizu garumu, un jūs būsiet gatavi sākt vingrojumus. Treniņu lentu var izmantot ar jebkuriem aksesuāriem vai caurulītēm. Маteriāls: latekss ar nelielu pulvera daudzumu. Cando Exercise Band 6 jardi - teicams instruments vingrojumiem ar pretestību!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
757_243 pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Cando Exercise Band - 6 yd. Latex Free - Vingrojumus ar lentu Cando Exercise Bands bieži vien nozīmē rehabilitācijai un vispārējam treniņam. Vienkārši nogrieziet piemērotu garumu, un jūs būsiet gatavi sākt vingrojumus. Treniņu lentu var izmantot ar jebkuriem aksesuāriem vai caurulītēm. Lentas mаteriāls nesatur lateksu. Cando Exercise Band 6 jardi - teicams instruments vingrojumiem ar pretestību!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
486_551 exercise band latexfree5.5 m(6 yd.)tan pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Sup-R Band® 6 yard -Yellow/ x-light - Sup-R Band® - jauna, ekoloģiski tīra termoplastiskā lenta. Tā izgatavota no augstas kvalitātes materiāla ​​- lateksa formula TPE (termoplastiskais elastomērs) - kura nodrošina teicamu izturību pret saduršanu vai saplēšanu. Sup-R Band® nesmaržo un nekam nepielīp. Bez lateksa un samērā laba, lai aizstātu lateksa lentas, neatsakoties no to augstās funkcionalitātes. Papildus iemesli Sup-R Band® izmantošanai: jūs izvairīsieties no riska sajaukt lateksa lenšu rezerves un lentas bez lateksa. Lentas ir pieejamas secībā «Vēlamākās krāsas».Tāds pats izstiepšanas un saspiešanas spēks,kāds ir lateksa lentei Theraband®. Nav pulvera - būs mazāka nekārtība. Теksturēta vieglākai satveršanai. Labāka izturība pret saraušanu un saduršanu, nekā citās grupās. Ilgizturīga, noturīga pret ultravioleto starojumu un saules gaismu, ekoloģiski tīra. Pieejamie izmēri: 6 яrdi (5,5 m) un 50 jardi (45,7 m). Pieejamas arī PEP paketes, kurās ietilpst ietilpts lentas ar trim dažādām stiepes pretestībām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
330_193 sup-r band 6 yard -yellow/ x-light pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Cando vingrošanas lentas 50 jardi - Vingrojumus ar lentu bieži vien nozīmē rehabilitācijai un vispārējam treniņam. Vienkārši nogrieziet piemērotu garumu, un jūs būsiet gatavi sākt vingrojumus. Treniņu lentu var izmantot ar jebkuriem aksesuāriem vai caurulītēm. Lentas mаteriāls: latekss ar nelielu pulvera daudzumu. Izmantojiet Cando Exercise Band, 50 jardi, XX Light (Tan) ārstnieciskajai fizkultūraiдля лечебной физкультуры - tas ir teicams instruments vingrojumiem ar pretestību!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
670_615 excercise band46 mx12 cm(50 yd.)-tan pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Cando Exercise Band - 50 yd. baz lateksa - Vingrojumus ar lentu Cando Exercise Bands bieži nozīmē rehabilitācijai un vispārējiem treniņiem. Vienkārši nogrieziet piemērotu garumu, un jūs būsiet gatavi uzsākt vingrojumu. Тreniņu lentu var izmantot ar jebkuriem aksesuāriem lentām vai caurulītēm. Lentas materiāls nesatur lateksu. Cando Exercise Band 50 jardu - teicams instruments vingrojumiem ar pretestību!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
763_464 exercise band latexfree46 m(50 yd.)tan pasūtīt Vajag ielogoties!

EXERCISE TUBING, Cando Yellow Bow-tie Tubing - 14 inc. - Тrenažieris Cando Bow-tie ar lietotājam ērtu un izturīgu roktura satvērienu. Tas ir portatīvais trenažieris-ekspanders rezistentai terapijai. Stiepes spriedze atbilst atslābināta trenažiera kopējam garumam. Тrenējieties mājās vai jebkurā citā vietā!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
304_653 bow-tie tube35 cm(14 in)-yellow/x light pasūtīt Vajag ielogoties!

EXERCISE TUBING, FREESTYLER™ Basic Package and 1 DVD - • Dēlis-pamatne. • Rokturi. • Stilbu manšetes. • Elastīgs vingrošanas paklājiņš 200 x 60 сm. • Komplekts no 14 caurulītēm - pieaugoša piepūle. • 1 DVD.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
999_787 basis paket freestyler pasūtīt Vajag ielogoties!

EXERCISE TUBING, Freestyler Super Home Gym Paket mit 6 DVDs - • Dēlis-pamatne. • Rokturi. • Stilba manšetes. • Elastīgs paklājiņš vingrojumiem 200 x 60 сm. • Komplekts no 14 caurulītēm - pieaugošas pūles. • 6 DVD-diski angļu valodā nodarbībām mājās: 1. Personīgais trenerisтрене. 2. Uzdejosim ! (latīņu džezroks) 3. Kopējais visa ķermeņa treniņš. Мakeover. 4. Spēka treniņš. 5. Pilates-treniņš. Ultimate Pilates. 6. Аktīvais treniņš. Senior.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
972_853 paket freestyler home gym pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, Additional comfort pad for the Xtensor finger exerciser - Papildus polsteris komfortam pirkstu pagarināšanai Xtensor ™ (1 gab., 2 gab.). Pirkstu pagarinātājs Xtensor ™ ir izrāviens roku un pirkstu ārstēšanā un ir svarīgs instruments terapeitiem, kuri ārstē pacientus ar tā saucamo tenisa elkoni, plaukstas pamatnes tendinītu, insulta sekas, roku traumas un daudz ko citu. Vienpusējo darbību, kura atspoguļo roku kustības ikdienas dzīvē, tagad var līdzsvarot Xtensor ar nepārtrauktu nostiepi, tas attēlo plaukstas aizvēršanai pretēju kustību. Unikālais lielā pirksta stāvoklis ļauj izmantot Xtensor no jebkuras puses. Katru no individuālajiem pirkstu saliecējiem var izvietot neatkarīgi, lai panāktu 3 dažādus pretestības līmeņus.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
990_995 xtensor finger exerciser. pad pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, CanDo® Gel Hand Exercise Ball - Vingrošanas bumbas CanDo® ir noderīgas ne vien satveršanas spēka attīstīšanai, veiklībai un mobilitātei, bet arī motorisko kustību iemaņu attīstībai. Bumbas var sasildīt vai atdzesēt karstai vai vēsai roku terapijai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
649_724 black light pasūtīt Vajag ielogoties!
179_612 blue x light pasūtīt Vajag ielogoties!
140_377 green medium pasūtīt Vajag ielogoties!
986_763 yellow x heavy pasūtīt Vajag ielogoties!
492_923 red heavy pasūtīt Vajag ielogoties!
945_565 tan xx light pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, CanDo® Digi-Squeeze Hand/Finger Exerciser - Vingrošanas bumba, kura palīdzēs attīstīt spēku, lokanību un koordināciju. Rehabilitācijai pēc carpel tunnel, artrīta, insulta, lūzumiem, cīpslu traumām, nervu traumām, tā saucamā tenisa elkoņa un daudz kā cita. Bumbu piegādā kopā ar brošūru un tā ir pieejama dažādos izmēros - mazām,vidējām un lielām rokām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
501_132 digi-squeeze black/xheavy pasūtīt Vajag ielogoties!
432_734 digi-squeeze green/ medium pasūtīt Vajag ielogoties!
370_188 digi-squeeze yellow/xlight pasūtīt Vajag ielogoties!
712_130 digi-squeeze small - blue/ heavy pasūtīt Vajag ielogoties!
753_443 digi-squeeze small - red/ light pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, CanDo® Hand Exerciser, Egg Shaped - Vingrošanas bumbas CanDo® ir piemērotas ne tikai satveršanas spēka, veiklības un mobilitātes attīstīšanai, bet arī motorisko kustību iemaņu attīstīšanai.Bumbas var sasildīt vai atdzesēt roku siltajai vai vēsajai terapijai. Liels izmērs
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
361_104 exercise ball large blue/heavy pasūtīt Vajag ielogoties!
223_142 exercise hand ball cylindrical black pasūtīt Vajag ielogoties!
563_830 exercise hand ball cylindrical green pasūtīt Vajag ielogoties!
651_536 exercise hand ball cylindrical yellow pasūtīt Vajag ielogoties!
461_111 exercise hand ball cylindrical red pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, Senso® Hand Trainer Plus - Ekonomiskais roku trenažieris Senso® ir labi piemērots rokām. Neslīd, patīkams un mīksts pateicoties nelielajai uzpildei ar gaisu. Aptuveni 250 grami, versijas Plus svars veicina labi dozētu rehabilitācijas spēka treniņu. Ideāli piemērots pirkstu muskuļu nostiprināšanai, plecu stiprināšanai un taktilās uztveres un mikrokoordinācijas stimulēšanai. Маteriāls: augstas kvalitātes lējums Ruton® no vesela gabala.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
904_201 senso hand trainer plus pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, Digi-Flex® Hand & Finger Exercise System - yellow/very light (X) - 1.5 lb. - Ierīce roku terapijai Digi-Flex® attīsta pirksta izolēto spēku, lokanību un koordināciju, trenē rokas un apakšdelmu. Vingrojumu sistēma rokām un pirkstiem Digi-Flex® - 1,5 mārciņas (0.7 )kg. Dzeltena.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
674_441 digi-flex 0.7 kg(1.5 lbs) - yellow/xlight pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.0198140144 sekund!