SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
    Elektroterapijas modalitāte
       Elektroterapijas mašīna
       LĀZERA UN GAISMAS TERAPIJA
    Teipi
    Vingrojumi un rehabilitācija
    HOT AND COLD THERAPY
    Measurement and Diagnostic Equipment
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Elektroterapijas mašīna
 LĀZERA UN GAISMAS TERAPIJA

Elektroterapijas mašīna, MAGCELL® ARTHRO - Ilgtermiņa atvieglojums no artrozes sāpēm. Ātri atviego akūta artrīta sāpes gūžu un ceļgalu locītavās, Hallux rigidus un bunions, kā arī citos artrīta stāvokļos. MAGCELL® ARTHRO nekavējoties remdē iekaisumu, uzlabo šūnu metabolismu un paaugstina kustīgumu. Augstās magnētisko lauku impulsu devas tiek ģenerētas, izmantojot inovatīvu patentētu procesu. Lauki ir fizioloģiski efektīvi 3-4 cm dziļumā, tas ir, arī savienojumu apvidū. Akūtās sāpes ievērojami samazinās tikai dažu procedūru laikā, un drīz vien kustēties var brīvi un bez sāpēm. Ātri attīstās kustības, adaptējas stāja un uzlabojas gaita staigājot. MAGCELL® ARTHRO ir ļoti vienkārši izmantojama. Vienkārši ieslēdziet to un sāciet ārstēšanos - lai kur arī jūs būtu, pat caur apģērbu vai apaviem! Ārstēšanās aizņem tikai 2 pusotru stundu ilgus seansus.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
884_564 magcell arthro pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektroterapijas mašīna, Neurodyn Compact - Neurodyn Compact - tā ir iekārta elektriskās strāvas padevei caur elektrodiem,kuri ir tiešā kontaktā ar pacientu, lai ārstētu neiro-muskuļu disfunkciju ar TENS, FES un strāvas palīdzību. Ir divi kanāli ar neatkarīgu intensitātes regulējumu. Tas ļauj izvēlēties Т (impulsa ilgums) no 50 mks līdz 500 mks un R (impulsu atkārtošanas biežumu) no 0,5 Hz līdz 250 Hz. Šo parametru izvēle tiek veikta ar sensoru tastatūras palīdzību, informācija parādās uz šķidro kristālu displeja. 250 mА amplitūda visiem kanāliem. FES strāva tiek izmantota, lai novērstu vai ārstētu atrofiju, uzlabotu vietējo asinsriti, muskuļu darbību, uzturētu vai palielinātu kustību diapazonu un spastisko muskuļu relaksāciju. Strāva TENS noder hronisku sāpju simptomātiskai atvieglošanai un ārstēšanai, vietējās asinsrites uzlabošanai, lai simptomātiski atvieglotu akūtas posttraumatiskas sāpes un akūtas pēcoperāciju sāpes. Iekārta jāizmanto tikai pēc receptes un licencēta speciālista uzraudzībā. TENS plūsmu veidi: parastās, adatu terapijai,īsās intensīvās. TENS VIF: ar automātiskām intensitātes un frekvences izmaiņām. TENS B: TENS BURST, modulēt simpulsos ar frekvenci 2 Hz. FES S: sinhronizēts. FES R: atbildei. FES S VIF: sinhronizēts ar automātiskām intensitātes un frekvences izmaiņām. FES R: FES darbojas kopā arautomātiskām intensitātes un frekvences izmaiņām. Strāva (2,500 Hz): nepārtraukta, sinhronizēta un ar atpakaļplūsmu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
684_373 elektro-stimulators-neurodyn compact pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektroterapijas mašīna, Neurodyn II 4 kanāli - NEURODYN II - tā ir iekārta elektriskās strāvas padevei caur elektrodiem,kuri ir tiešā kontaktā ar pacientu, lai ārstētu neiro-muskuļu disfunkciju ar TENS, FES un strāvas palīdzību. Ir divi kanāli ar neatkarīgu intensitātes regulējumu. Tas ļauj izvēlēties Т (impulsa ilgums) no 50 mks līdz 500 mks un R (impulsu atkārtošanas biežumu) no 0,5 Hz līdz 250 Hz. Šo parametru (T un R) izvēle tiek veikta ar sensoru tastatūras palīdzību, informācija parādās uz šķidro kristālu displeja. Maksimālā intensitāte - 250 mА visos kanālos. FES strāva tiek izmantota, lai novērstu vai ārstētu atrofiju, uzlabotu vietējo asinsriti, atjaunotu muskuļu darbību, uzturētu vai palielinātu kustību diapazonu un spastisko muskuļu relaksāciju. Strāva TENS noder hronisku sāpju simptomātiskai atvieglošanai un ārstēšanai, vietējās asinsrites uzlabošanai, lai simptomātiski atvieglotu akūtas posttraumatiskas sāpes un akūtas pēcoperāciju sāpes. Iekārtu var izmantot tikai pēc receptes un licencēta speciālista uzraudzībā. TENS plūsmu tipi: parastie, adatu terapijai un īsie intensīvie. TENS VIF: ar automātisku intensitātes un frekvences izmaiņu. TENS B: BURST, modulēts intensitātes impulsos ar frekvenci 2 Hz. FES S: sinhronizēts. FES R: atbildei. FES S VIF: sinhronizēts ar automātiskām intensitātes un frekvences izmaiņām. FES R VIF: pretējais ar automātiskām intensitātes un frekvences izmaiņām. Strāva: nepārtraukta, sinhronizēta un abpusēja.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
806_879 elektro-stimulators-neurodyn ii 4 kanāli pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektroterapijas mašīna, Neurodyn Aussie - Neurodyn Aussie Sport - tā ir iekārta elektriskajai strāvai,paredzēta elektriskās strāvas padevei, izmantojot elektrodus, kuri atrodas tiešā kontaktā ar pacientu. Tas ir ādas-nervu-muskuļu stimulators, kuram izmanto mikrodatoru tehnoloģiju, un vada ar sensoru ekrānu. Visa informācija,kura saistīta ar fizioterapeita izraudzītajiem parametriem, parādīsies uz alfabētiski-digitālā šķidro kristālu displeja. Stimulators Neurodyn Aussie Sport ražo AUSSIE CURRENT (kuru sauc arī par Austrālijas strāvu). Аustrālijas strāva - tas ir sinusoidālās strāvas veids ar nesošo frekvenci 1.000 Hz vai 4.000Hz ar impulsa ilgumu 4 ms vai 2 ms, modulēta impulsos ar mainīgu frekvenci diapazonā no 1 līdz 120 Hz. Tā ir elektriskā strāva jaunas paaudzes stimulācijai ar dažām priekšrocībām, salīdzinot ar tradicionālajām stimulācijas metodēm (Krievijas strāva, interferences strāva, TENS un FES). Tā ir neinvazīva metode, tā neizraisa pierašanu un darbojas bez nevēlamiem blakusefektiem • Pilnībā piemērojas pacientu vajadzībām • Vienkārša vadība ar sensoru ekrāna palīdzību. • Vienlaicīga,neatkarīga stimulēšana četrās dažādās vietās. Stimulācijas varianti un režīmi: ir četri izvades kanāli ar neatkarīgiem intensitātes regulatoriem, kuri stimulē četras dažādas zonas apstrādes laikā. Stimulēšanu var nodrošināt šādos veidos: - Nepārtraukts režīms, kura laikā stimulācijas izjūta ir nepārtraukta un pastāvīga. - Sinhronizēts režīms (ar robežām ON, OFF, Rise un Decay), kuros četri kanāli darbojas vienlaikus, tas ir sinhronizēti. Stimulācijas sajūta ir atkarīga no laika, kurš istrādāts periodos. - savstarpējais režīms(ar robežām ON, OFF, Rise un Decay), kuros kanāli 1 un 3 darbojas pēc kārtas ar kanāliem 3 un 4. Pieejamas iepriekš sagatavotas programmas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
651_624 electro-stimulators neurodyn aussie sport pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektroterapijas mašīna, Neurodyn - Neurodyn - nervu-muskuļu stimulators, kuru izmanto mūsdienu terapijā. Ierīce darbojas caur ādu. Tā ir neinvazīva metode, neizraisa pieradumu un tai nav nevēlamu blakusefektu. Bez parametru izvēles četros kanālos ierīce ļauj izvēlēties laiku no 1 līdz 60 minūtēm taimera režīmā. Izraudzītā laika beigās atskanēs skaņas signāls,un elektroenerģijas plūsma uz pacientu tiks pārtraukta. Iekārta jāizmanto tikai pēc receptes un kvalificēta speciālista uzraudzībā. Strāva un programmēšanas režīmi. Krievijas strāva: nesošā frekvence ar vidējo frekvenci 2,500 Hz (herci), modulēta ar maiņstrāvu no 1 Hz līdz 100 Hz. Tas var būt ieprogrammēts ar nepārtrauktā, sinhronizētā, atgriezes un secīgajā režīmā. TENS: zema frekvence ar mainīgas darbības impulsiem (T) no 50 līdz 500 mikrosekundēm un mainīgu impulsu atkārtošanās biežumu (R)no 0,5 Hz līdz 250 Hz. Tas var būt ieprogrammēts normālā režīmā, impulsos (impulsu secībā) un frekvences un intensitātes režīmos (F.I.V). FES: zema frekvence ar mainīgu impulsa ilgumu (T) no 50 mks līdz 500 mks un impulsu atkārtošanās biežums(R) no 0,5 Hz līdz 250 Hz, modulēta ar sprieguma lēcienu palīdzību (paaugstināšana, ieslēgšana, izslēgšana un norimšana). Tas var būt ieprogrammēts sinhronā, F.I.V. sinhronizētā, sasvtarpējā, F.I.V. abpusējā, un F.I.V. secīgā režīmā. Interferentais: nesošā frekvencve ar vidējo frekvenci 2000 Hz, 4000 Hz vai 8000 Hz, modulēta mainīgā amplitūdā ar zemu frekvenci no 1 Hz līdz 100 Hz. Tas var būt ieprogrammēts normālā četru polu un automātiskajā režīmā, kā arī nepārtrauktā, sinhronizētā, savstarpējā un secīgā režīmā. Мikrostrāva: nesošā frekvence ar vidējo frekvenci 15.000 Hz, modulēta ar mainīgu frekvenci 1 Hz līdz 500 Hz. Tas var būt ieprogrammēts nepārtrauktā režīmā. AUSSIE Current (Аustrālijas strāva): jauna elektriskās strāvas paaudze stimulācijai ar vidējo nesošo frekvenci 1.000 Hz vai 4.000 Hz, zemo frekvenču impulss ar modulāciju no 1 Hz līdz 120 Hz un ilgumu 2 vai 4 milisekundes. Tas var būt ieprogrammēts nepārtrauktā, sinhronizētā, atgriezes un secīgajā režīmā. Polarizācija: vidējā frekvence 15 000 Hz. Tas var būt ieprogrammēts pozitīvos P + un negatīvos P-režīmos ar polaritātes inversiju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
323_961 elektro-stimulators neurodyn pasūtīt Vajag ielogoties!

LĀZERA UN GAISMAS TERAPIJA, 3B Laser Pen - 3B LASER PENS - sekmīgai ārstēšanai. Pievilcīga forma un augsts ražīgums - lūk, kā var aprakstīt sērijas 3B LASER PEN - 3B LASER PEN 200 mVt flagmani (808 nm, infrasarkanais ports). Ar jaudu 200 mW, tas ir par 50 mW jaudīgāks par savu priekšgājēju, kas nozīmē apstrādes laika samazināšanu un indikāciju skaita palielināšanos. Jūs varat noteikt ārstēšanas laiku, un 3B LASER PEN 200 mW visu pārējo aprēķinās automātiski. Tas vienkāršo ikdienas darbu. Papildus iepriekš noteiktajām frekvencēm(Nogier, Bahr, Reininger, Chakra), jūs varat ieprogrammēt frekvences paši, no 0,1 līdz 10000 Hz, un tad šo regulējumu saglabāt (20 frekvenču varianti). Praktiska uzlādes ierīce papildina 3B LASER PEN 200 mW un padara to par vienu no labākajiem savā klasē. Produkta īpatnības: - Displejs labās un kreisās puses operatoriem - Informācija par terapijas laiku, lāzera rādījumiem, devu, frekvenci un uzlādes statusu. - Atmiņas funkcija pēdējiem lielumiem. - Iebūvēta punktu meklēšana. - Regulējams lāzera ražīgums. - Viļņa garums 808nm, infrasarkanais lāzerstars. - CW lāzerstars - Frekvences Nogier, Bahr, Reininger, Chakra. - Programmējamas frekvences - Apstrādes laiku vai devu var uzstādīt. Visus lāzerus var piegādāt komplektā ar aizsargbrillēm terapeitam un pacientam, аkrila paliktni un uzlādes ierīci alumīnija korpusā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
761_184 3 b laser pen 200 mw; 808 nm; infrasarkans pasūtīt Vajag ielogoties!

LĀZERA UN GAISMAS TERAPIJA, 3B LĀZERDUŠA - Lāzerduša 3B tiks speciāli izstrādāta plašam lāzerterapijas pielietojumam. Vienlaicīgi darbojas 14 lāzerdiodes, kas ļauj apstrādāt 35 сm² platību. Lāzerdiodes izvietotas tādējādi, lai nodrošinātu labāko terapeitisko efektu. Četras diodes, kuras intensīvi izstaro sarkanu gaismu, kalpo par virzošajiem stariem un ierobežo apstrādes platību. Speciāls filtrējošais stikls aizsargā lāzerdiodes un to var viegli un higiēniski notīrīt. Lāzerduša - tas ir viegls, portatīvs un kompakts instrument. Vienkārši un ērti izmantojams; Garantēti ērti lietojama. Pielikumi: Dermatoloģija. Оrtopēdija. Sporta medicīna. Fiziorapija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
560_498 3 b lāzerduša 14x50 mw;785 nm pasūtīt Vajag ielogoties!

LĀZERA UN GAISMAS TERAPIJA, Lāzerduša Power Twin 21 (ieskaitot akrila somu un alumīnija kārbu) - Inovācijas jūsu praksei. Мēs vēlētos jūs iepazīstināt ar jauno lāzerdušu Power Twin 21 - tai piešķirta prēmija Rreddot design - kura tika speciāli izstrādāta izmantošanai lielās platībās un tagad piedāvā jaunus ārstēšanas variantus. Pirmo reizi lāzerduša un lāzerķemme (papildus aksesuārs, аrtikuls 1004914) savākti kopā vienā ierīcē. Īss priekšrocību apskats. Lielāka lāzera jauda, pateicoties 21 lāzerdiodei. Lielāks staru kūlīša laukums - 55 сm². individuāli regulējami lāzera iestatījumi, izmantojot krāsu displeju. Izraudzīto regulējumu attēlojums (darba režīms, deva, terapijas laiks). Pārejas savienojums ar aizsargstiklu higiēniskai un ātrai tīrīšanai. Var pārslēgt uz lāzerķemmi ar vienu pogas spiedienu. Var ārstēt ļoti matainu ādu. Nepārtraukts stars un daudzfrekvenču režīms: Nogier, Bahr, Reininger. Frekvences uzstādītas iepriekš. Lāzera jaudu var uzstādīt robežās no 5 mW līdz 50 mW.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
927_803 3 b lāzerduša power twin 21 pasūtīt Vajag ielogoties!

LĀZERA UN GAISMAS TERAPIJA, 3B LĀZERADATA, sarkana lāzergaisma, 12x660 nm - Inovatīva 3B LASER terapija tiek klasificēta kā zema līmeņa lāzerterapija un ir nesāpīga un neinvazīva procedūra. Vieglas daļiņas (fotoni) ar augstu ierosas blīvumu tiek izvadītas caur plānajām optiskajām šķiedrām. Šķiedras nesadursta ādu, bet ievietojas terapeitiskajos punktos, izstarojums ar augstu precizitāti iekļūst audos, kuriem nepieciešama ārstēšana. Lāzeru 3B var izmantot vienlaikus brīvās punktu kombinācijās uz ķermeņa, galvas apvidū un ausī. Tādēļ šī terapija atbilst klasiskās akupunktūras tradīcijām. Tā ir ekvivalenta adatu terapijai tās cerebrālajos un perifēriskajos stimulācijas efektos. Turklāt lāzerstari stimulē sarežģītus sadzīšanas procesus audos. Ar jauno 3B lāzeru jūs varat izmantot līdz 12 lāzerizstarotājus vienlaikus. Ierīces versija ar 12 sarkanā lāzerstarojuma kanāliem (660 nm) ir pārbaudīts standarts. Jūs vadāt un kontrolējat 3B LASER ar mobilā sensoru ekrāna palīdzību (Control Touch Pad), kuru pieslēdz lāzerierīcei ar radiointerfeisa palīdzību. Šīs jaunās tehnoloģijas rezultātā jums būs vairāk elastības jūsu parastajā praksē. Turklāt jūs panāksiet optimālo saikni ar saviem pacientiem, kuri var pastāvīgi sekot ārstēšanai un šādā veidā aktīvāk piedalīties ārstēšanas un terapijas izskaidrošanā. Tas rada papildus uzticību un vairo terapijas panākumus. Ikdienas darbs ievērojami vienkāršojas, jo ir iespējams gultas režīms un attālināti terapijas kursa novērojumi. ārstēšanās parametru ievadīšana un kontrole neprasa paskaidrojumus un to var viegli deleģēt kvalificētiem darbiniekiem. Papildus iepriekš noteiktajām programmām un frekvencēm (Multi, Alpha, Nogier, Bahr, Reininger), var viegli ieviest atsevišķas pacientu programmas, saglabāt ar pacienta vārdu un izņemt. Тādējādi jūs varat paši savu datu bāzi. Jaudu (mW), frekvenci (Hz), apstrādes laiku (min.) un lāzerdiožu skaitu var izvēlēties patvaļīgi. Izmantojot sensoru ekrāna krāsu displeju, jūs vienmēr būsiet informēti par ierīces svarīgajām funkcijām, tādām kā apstrādes laiks un dozējums. Salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem, produkta dizains,ergonomika un viļņvada virziens ir ievērojami uzlabots. Turklāt atsevišķu lāzerizstarotāju skaits tika palielināts 10 līdz 12. Ļoti dziļš manipulators un intelektuāla kabeļu maršrutizācija nodrošina ļoti labu vadību un optimālu apstrādi. Kā standarts tiek piedāvāti līmējošie aplikatori, kuri vienkāršo viļņvada piestiprināšanu un terapaita dārgā laika ietaupīšanu. 3B LASER ir mobils un to var izmantot jūsu praksē, kur vien vēlaties. Praktiskais stiprinājums ļauj dažās sekundēs samontēt ierīci uz esošajiem galdiem vai ratiņiem. Ja vēlaties, jūs varat pasūtīt arī pievilcīgu galdiņu. Īpaši šaurām telpām piegādes komplektā ietilpst sienas stiprinājums. Тiem, kuri vēlas izmantot vienu 3B LASER vairākās telpās, jāizmanto lāzerbloks ar patentētu stiprinājumu un jāievieto tas papildus stiprinājumā nākamajā istabā. Lietošanas norādes: Sāpes remdējoša terapija. Nesāpīga terapija. 3B LASER var izmantot praktiski visiem akupunktūras veidiem, jo vienlaikus var stimulēt līdz 12 аkupunktūras punktiem. Ceļgalu un muguras sāpes, kā arī galvas sāpes jeb migrēna un alerģiskas reakcijas ir izplatītākie pielietojumi. Ārstēšanās laiks un punkta izvēles kritēriji ir ekvivalenti klasiskās akupunktūras kritērijiem. Tendinozes ortopēdija, hondropātijas, aseptiskās osteonekrozes, tūskas, lūzumi, locītavu reimatiskās slimības. Dermatoloģija. Brūču sadziedēšana,neirodermatīts, pūtītes, herpes, vecuma plankumi. Pediatriskais siena drudzis, galvas sāpes, bronhīts, аlerģiskā astma, ekzēmas/neirodermīts, kārpu apstarošana, enurēze.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
415_327 3 b lāzeradata 12x 50 mw; 660 nm pasūtīt Vajag ielogoties!
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.6606469154 sekund!