SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
    Elektroterapijas modalitāte
    Teipi
    Vingrojumi un rehabilitācija
    HOT AND COLD THERAPY
    Measurement and Diagnostic Equipment
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Elektroterapijas modalitāte
 Teipi
 Vingrojumi un rehabilitācija
 HOT AND COLD THERAPY
 Measurement and Diagnostic Equipment

Līdzsvars, Cando ® Multi-Axis Platform System - CanDo® Multi-Axial Platform System ar regulējamu ROM un spēka treniņi ar smadzinātājiem, lai maksimāli efektīvi atjaunotu ķermeņa apakšējo daļu. Dēli var izmantot ar kreiso vai labo kāju. Tiek piedāvāts komplekts ar 5 regulējamām lodēm un 4.5 kg smadzinātājiem. Lodes ieskrūvē dēlī, lai nodrošinātu vestibulāro uzdevumu. Piegādā ar diviem svara stieņiem - smadzinātājiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
699_740 multi-axis platform system pasūtīt Vajag ielogoties!

Kardiovaskulārais treniņš, Flexi-Bar® Kids - Lai jūs labi izskatītos un labi justos! FLEXI-BAR® - tas ir spēks, jautrība, dinamika, un vienlaicīgi burvju nūjiņa pret muguras sāpēm. Viegls 1,5-metru garš stiklplasta stienis ir daudzveidīgi izmantojams treniņiem, un to var individuāli integrēt jūsu dienā. Papildus muskulatūrai, problēmzonām,tiks trenēts arī vēders un sēžas muskulatūra. Speciāli izstrādātie vingrojumi nostiprina sēžas muskuļus, ātri stabilizējas mugurkauls, uzlabojas stāja un tas ir ideāli piemērots muguras sāpju novēršanai un ja ir problēmas ar disku. Trenējoties ar FLEXI-BAR®, darbojas ievērojami centrbēdzes spēki un organisms momentā mēģina tos līdzsvarot. Tas aktivizē retāk izmantojamos muskuļus. Tas ir ļoti efektīvs, bet samērā maigs treniņš, kurš ir interesants bērniem un var tikt izmantots kā palīgpasākums treniņiem pēc grūtniecības.Tikai trīs 10-minūšu treniņi nedēļā un iespējams panākt pilnīgi jaunas ķermeņa izjūtas un nodrošināt treniņu optimālu efektivitāti. Mācību plānus ir izstrādājuši atzīti fizioterapeiti un sporta pētnieki un tie ir speciāli koriģēti atbilstoši vecumam un fiziskās sagatavotības līmenim, tātad gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem ir garantēti teicami treniņu rezultāti. Vingrojumus var veikt sēdus, stāvot, kustoties vai ieturot līdzsvaru. Tiek piedāvātas mācību programmas 1 ... 4 vācu un angļu valodās ar 36 vingrojumiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
312_774 flexi-bar bērniem pasūtīt Vajag ielogoties!

Kardiovaskulārais treniņš, Flexi-Bar® Standard - Lai jūs labi izskatītos un labi justos! FLEXI-BAR® - tas ir spēks, jautrība, dinamika, un vienlaicīgi burvju nūjiņa pret muguras sāpēm.Viegls 1,5-metru garš stiklplasta stienis ir daudzveidīgi izmantojams treniņiem, un to var individuāli integrēt jūsu dienā. Papildus muskulatūrai, problēmzonām,tiks trenēts arī vēders un sēžas muskulatūra.Papildus muskulatūrai, problēmzonām,tiks trenēts arī vēders un sēžas muskulatūra. Speciāli izstrādātie vingrojumi nostiprina sēžas muskuļus, ātri stabilizējas mugurkauls, uzlabojas stāja un tas ir ideāli piemērots muguras sāpju novēršanai un ja ir problēmas ar disku. Trenējoties ar FLEXI-BAR®, darbojas ievērojami centrbēdzes spēki un organisms momentā mēģina tos līdzsvarot. Tas aktivizē pat retāk izmantojamos muskuļus. Tas ir ļoti efektīvs, bet samērā maigs treniņš, kurš ir interesants bērniem un var tikt izmantots kā palīgpasākums treniņiem pēc grūtniecības. Tikai trīs 10-minūšu treniņi nedēļā un iespējams panākt pilnīgi jaunas ķermeņa izjūtas un nodrošināt treniņu optimālu efektivitāti. Mācību plānus ir izstrādājuši atzīti fizioterapeiti un sporta pētnieki un tie ir speciāli koriģēti atbilstoši vecumam un fiziskās sagatavotības līmenim, tātad gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem ir garantēti teicami treniņu rezultāti. Vingrojumus var veikt sēdus, stāvot, kustoties vai ieturot līdzsvaru. Tiek piedāvātas mācību programmas 1 ... 4 vācu un angļu valodās ar 36 vingrojumiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
235_558 flexi-bar standard pasūtīt Vajag ielogoties!

EXERCISE BALLS, Cando Deluxe Anti-Burst Exercise Balls -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
276_605 anti-burst ball 45 cm(17.7 in) - dzeltena pasūtīt Vajag ielogoties!

EXERCISE BALLS, Cando Gym Ball Base w/ Band & Tubing Anchors -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
234_912 gym ball base w/ band & tubing anchors pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Cando ® Exercise Loop 10 inc. -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
526_406 vingrojumu cilpa 25 cm(10 in)- dzeltena pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Cando ® Exercise Loop - 15 inc. - Cando Exercise - vingrojumu cikls, kuru var izmantot ķermeņa augšējās vai apakšējās daļas nostiprināšanai. 15-collu cilpu izmanto galvenokārt roku vingrinājumiem. Cando Exercise Loop X Light - teicams instruments vingrojumiem ar pretestību!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
123_515 exercise loop 38 cm(15 in)- dzeltena pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Cando Exercise Bands 6 yards - Vingrojumus ar lentu Cando Exercise Bands bieži vien nozīmē rehabilitācijai un vispārējam treniņam. Vienkārši nogrieziet pareizu garumu, un jūs būsiet gatavi sākt vingrojumus. Treniņu lentu var izmantot ar jebkuriem aksesuāriem vai caurulītēm. Маteriāls: latekss ar nelielu pulvera daudzumu. Cando Exercise Band 6 jardi - teicams instruments vingrojumiem ar pretestību!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
757_243 pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Cando Exercise Band - 6 yd. Latex Free - Vingrojumus ar lentu Cando Exercise Bands bieži vien nozīmē rehabilitācijai un vispārējam treniņam. Vienkārši nogrieziet piemērotu garumu, un jūs būsiet gatavi sākt vingrojumus. Treniņu lentu var izmantot ar jebkuriem aksesuāriem vai caurulītēm. Lentas mаteriāls nesatur lateksu. Cando Exercise Band 6 jardi - teicams instruments vingrojumiem ar pretestību!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
486_551 exercise band latexfree5.5 m(6 yd.)tan pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Sup-R Band® 6 yard -Yellow/ x-light - Sup-R Band® - jauna, ekoloģiski tīra termoplastiskā lenta. Tā izgatavota no augstas kvalitātes materiāla ​​- lateksa formula TPE (termoplastiskais elastomērs) - kura nodrošina teicamu izturību pret saduršanu vai saplēšanu. Sup-R Band® nesmaržo un nekam nepielīp. Bez lateksa un samērā laba, lai aizstātu lateksa lentas, neatsakoties no to augstās funkcionalitātes. Papildus iemesli Sup-R Band® izmantošanai: jūs izvairīsieties no riska sajaukt lateksa lenšu rezerves un lentas bez lateksa. Lentas ir pieejamas secībā «Vēlamākās krāsas».Tāds pats izstiepšanas un saspiešanas spēks,kāds ir lateksa lentei Theraband®. Nav pulvera - būs mazāka nekārtība. Теksturēta vieglākai satveršanai. Labāka izturība pret saraušanu un saduršanu, nekā citās grupās. Ilgizturīga, noturīga pret ultravioleto starojumu un saules gaismu, ekoloģiski tīra. Pieejamie izmēri: 6 яrdi (5,5 m) un 50 jardi (45,7 m). Pieejamas arī PEP paketes, kurās ietilpst ietilpts lentas ar trim dažādām stiepes pretestībām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
330_193 sup-r band 6 yard -yellow/ x-light pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Cando vingrošanas lentas 50 jardi - Vingrojumus ar lentu bieži vien nozīmē rehabilitācijai un vispārējam treniņam. Vienkārši nogrieziet piemērotu garumu, un jūs būsiet gatavi sākt vingrojumus. Treniņu lentu var izmantot ar jebkuriem aksesuāriem vai caurulītēm. Lentas mаteriāls: latekss ar nelielu pulvera daudzumu. Izmantojiet Cando Exercise Band, 50 jardi, XX Light (Tan) ārstnieciskajai fizkultūraiдля лечебной физкультуры - tas ir teicams instruments vingrojumiem ar pretestību!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
670_615 excercise band46 mx12 cm(50 yd.)-tan pasūtīt Vajag ielogoties!

Exercise Bands, Cando Exercise Band - 50 yd. baz lateksa - Vingrojumus ar lentu Cando Exercise Bands bieži nozīmē rehabilitācijai un vispārējiem treniņiem. Vienkārši nogrieziet piemērotu garumu, un jūs būsiet gatavi uzsākt vingrojumu. Тreniņu lentu var izmantot ar jebkuriem aksesuāriem lentām vai caurulītēm. Lentas materiāls nesatur lateksu. Cando Exercise Band 50 jardu - teicams instruments vingrojumiem ar pretestību!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
763_464 exercise band latexfree46 m(50 yd.)tan pasūtīt Vajag ielogoties!

EXERCISE TUBING, Cando Yellow Bow-tie Tubing - 14 inc. - Тrenažieris Cando Bow-tie ar lietotājam ērtu un izturīgu roktura satvērienu. Tas ir portatīvais trenažieris-ekspanders rezistentai terapijai. Stiepes spriedze atbilst atslābināta trenažiera kopējam garumam. Тrenējieties mājās vai jebkurā citā vietā!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
304_653 bow-tie tube35 cm(14 in)-yellow/x light pasūtīt Vajag ielogoties!

EXERCISE TUBING, FREESTYLER™ Basic Package and 1 DVD - • Dēlis-pamatne. • Rokturi. • Stilbu manšetes. • Elastīgs vingrošanas paklājiņš 200 x 60 сm. • Komplekts no 14 caurulītēm - pieaugoša piepūle. • 1 DVD.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
999_787 basis paket freestyler pasūtīt Vajag ielogoties!

EXERCISE TUBING, Freestyler Super Home Gym Paket mit 6 DVDs - • Dēlis-pamatne. • Rokturi. • Stilba manšetes. • Elastīgs paklājiņš vingrojumiem 200 x 60 сm. • Komplekts no 14 caurulītēm - pieaugošas pūles. • 6 DVD-diski angļu valodā nodarbībām mājās: 1. Personīgais trenerisтрене. 2. Uzdejosim ! (latīņu džezroks) 3. Kopējais visa ķermeņa treniņš. Мakeover. 4. Spēka treniņš. 5. Pilates-treniņš. Ultimate Pilates. 6. Аktīvais treniņš. Senior.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
972_853 paket freestyler home gym pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, Additional comfort pad for the Xtensor finger exerciser - Papildus polsteris komfortam pirkstu pagarināšanai Xtensor ™ (1 gab., 2 gab.). Pirkstu pagarinātājs Xtensor ™ ir izrāviens roku un pirkstu ārstēšanā un ir svarīgs instruments terapeitiem, kuri ārstē pacientus ar tā saucamo tenisa elkoni, plaukstas pamatnes tendinītu, insulta sekas, roku traumas un daudz ko citu. Vienpusējo darbību, kura atspoguļo roku kustības ikdienas dzīvē, tagad var līdzsvarot Xtensor ar nepārtrauktu nostiepi, tas attēlo plaukstas aizvēršanai pretēju kustību. Unikālais lielā pirksta stāvoklis ļauj izmantot Xtensor no jebkuras puses. Katru no individuālajiem pirkstu saliecējiem var izvietot neatkarīgi, lai panāktu 3 dažādus pretestības līmeņus.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
990_995 xtensor finger exerciser. pad pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, CanDo® Gel Hand Exercise Ball - Vingrošanas bumbas CanDo® ir noderīgas ne vien satveršanas spēka attīstīšanai, veiklībai un mobilitātei, bet arī motorisko kustību iemaņu attīstībai. Bumbas var sasildīt vai atdzesēt karstai vai vēsai roku terapijai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
649_724 black light pasūtīt Vajag ielogoties!
179_612 blue x light pasūtīt Vajag ielogoties!
140_377 green medium pasūtīt Vajag ielogoties!
986_763 yellow x heavy pasūtīt Vajag ielogoties!
492_923 red heavy pasūtīt Vajag ielogoties!
945_565 tan xx light pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, CanDo® Digi-Squeeze Hand/Finger Exerciser - Vingrošanas bumba, kura palīdzēs attīstīt spēku, lokanību un koordināciju. Rehabilitācijai pēc carpel tunnel, artrīta, insulta, lūzumiem, cīpslu traumām, nervu traumām, tā saucamā tenisa elkoņa un daudz kā cita. Bumbu piegādā kopā ar brošūru un tā ir pieejama dažādos izmēros - mazām,vidējām un lielām rokām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
501_132 digi-squeeze black/xheavy pasūtīt Vajag ielogoties!
432_734 digi-squeeze green/ medium pasūtīt Vajag ielogoties!
370_188 digi-squeeze yellow/xlight pasūtīt Vajag ielogoties!
712_130 digi-squeeze small - blue/ heavy pasūtīt Vajag ielogoties!
753_443 digi-squeeze small - red/ light pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, CanDo® Hand Exerciser, Egg Shaped - Vingrošanas bumbas CanDo® ir piemērotas ne tikai satveršanas spēka, veiklības un mobilitātes attīstīšanai, bet arī motorisko kustību iemaņu attīstīšanai.Bumbas var sasildīt vai atdzesēt roku siltajai vai vēsajai terapijai. Liels izmērs
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
361_104 exercise ball large blue/heavy pasūtīt Vajag ielogoties!
223_142 exercise hand ball cylindrical black pasūtīt Vajag ielogoties!
563_830 exercise hand ball cylindrical green pasūtīt Vajag ielogoties!
651_536 exercise hand ball cylindrical yellow pasūtīt Vajag ielogoties!
461_111 exercise hand ball cylindrical red pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, Senso® Hand Trainer Plus - Ekonomiskais roku trenažieris Senso® ir labi piemērots rokām. Neslīd, patīkams un mīksts pateicoties nelielajai uzpildei ar gaisu. Aptuveni 250 grami, versijas Plus svars veicina labi dozētu rehabilitācijas spēka treniņu. Ideāli piemērots pirkstu muskuļu nostiprināšanai, plecu stiprināšanai un taktilās uztveres un mikrokoordinācijas stimulēšanai. Маteriāls: augstas kvalitātes lējums Ruton® no vesela gabala.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
904_201 senso hand trainer plus pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, Digi-Flex® Hand & Finger Exercise System - yellow/very light (X) - 1.5 lb. - Ierīce roku terapijai Digi-Flex® attīsta pirksta izolēto spēku, lokanību un koordināciju, trenē rokas un apakšdelmu. Vingrojumu sistēma rokām un pirkstiem Digi-Flex® - 1,5 mārciņas (0.7 )kg. Dzeltena.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
674_441 digi-flex 0.7 kg(1.5 lbs) - yellow/xlight pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, Cando Digi-Extend® Package - Digi-Extend® - tā ir unikāla terapeitiska ierīce. Produkts pastiprina iekšējo un ārējo muskuļu grupu, lai maksimāli atliektu extensor tendon, veicinātu locītavu kustīgumu. Četri krāsu kodēšanas līmeņi ļauj katram muskulim vai locītavai darboties komfortablā līmeni un vairot spēku. Paketē ietilpst: 5 dzelteni-brūni (xx-viegls), 4 dzelteni (x-viegls), 3 sarkani (viegls) un 2 zaļi(vidēji). Gumijas bez lateksa. Ilustrēta brošūra ar vingrinājumu aprakstu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
186_884 digi-extend pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, Digi-Extend n´Squeeze - Kombinē Digi-Extend® un Digi-Squeeze® labākās funkcijas. Palīdz attīstīt pirksta izolēto spēku, lokanību un koordināciju. Nodrošina pilnīgu un savstarpēju vingrinājumu programmu (saliekšana un izstiepšana). Ergonomisks. Lodveidīgs pirkstu un rokas stāvoklis ideālai spiediena sadalei.Ilustrēta brošūra ar vingrojumu aprakstu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
929_906 digi-extend squeeze exerciser black pasūtīt Vajag ielogoties!
122_552 digi-extend squeeze exerciser blue pasūtīt Vajag ielogoties!
967_481 digi-extend squeeze exerciser green pasūtīt Vajag ielogoties!
220_570 digi-extend squeeze exerciser yellow pasūtīt Vajag ielogoties!
612_415 digi-extend squeeze exerciser red pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, Xtensor Hand Exerciser Blue - Ja jūs bieži izmantojat savas rokas tādām darbībām kā darbs ar datoru, tenisa vai golfa spēle, ja jūs esat muzikants, kuram nepieciešams atkārtot roku kustības, tad jums, visdrīzāk, vajadzīgs trenažieris Xtensor. Xtensor ir pilnīgi pretējs tipiskajiem roku trenažieriem, kuri vingrina muskuļus, jums aizverot plaukstu. Pirmo reizi ar Xtensor palīdzību jūs varat piemērot tos pašus laika gaitā pārbaudītos līdzsvara principus pārējai ķermeņa daļai, kurus izmanto rehabilitācijas speciālisti un profesionālie sportisti visā pasaulē. Xtensor pamatā esošā teorija ir vienkārša, tā izmanto laika gaitā pārbaudītus principus, kurus izmanto visā sporta sabiedrībā, lai nostiprinātu un / vai rehabilitētu muskuļus, cīpslas. Asinsrites maksimizēšana ar tradicionālo principu palīdzību nodrošina vitāli svarīgas barības vielas, kuras nepieciešamas sadzīšanas procesa optimizēšanai. Мaigi treniņu vingrinājumi, kuri vērsti uz pirkstu saliekšanas muskuļu pastiprināšanu,palīdz tiem tikt galā ar stresu, samazina atkārtošanās biežumu un uzlabo pirkstu kustību diapazonu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
762_527 xtensor finger exerciser. blue pasūtīt Vajag ielogoties!
198_108 xtensor finger exerciser. finger bands pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, EZ Elbow™ Armband - Pro Arm Therapy Kit - Rokām paredzētajā komplektā EZ Elbow ™ ietilpst: plecu siksna EZ Elbow ™, dzelkšņu plāksne, aukstā pakete vairākkārtējai izmantošanai, karstā pakete vairākkārtējai izmantošanai, trenažieris Xtensor. Elkoņu kompresi var izmantot patstāvīgi vai kopā ar citu terapiju. Sistēmai EZ Elbow ™ ir ērta kabata karstajai paketei, aukstajai paketei vai dzelkšņu plāksnēm. Dzelkšņu plāksni var valkāt arī uz rokas papildus masāžai. Svars: 1 mārciņa (0,45 kg).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
582_212 ez elbow armband - pro arm therapy kit pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND EXERCISERS, Digi-Flex® Hand & Finger Exercise System - Set of 5 with display rack - Ierīce roku terapijai Digi-Flex® attīsta pirksta izolēto spēku, lokanību un koordināciju, trenē rokas un apakšdelmu. Vingrojumu sistēma rokām un pirkstiem Digi-Flex® - Komplektā 5 rāmīši-ieliktņi.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
126_493 digi-flex set of 5 with display rack pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND WEB EXERCISERS, Cando ® Webs 7 inc. Diameter - Cando ® Web ļauj veikt plaukstas pamatnes un pirkstu saliekšanas vingrinājumus, izstiepšanu un supināciju. Pretestību var mainīt, noregulējot rokas stāvokli, pirksta ieliktņa dziļumu vai pārvietojoties uz citu rezistences (krāsu) joslu. Virzošais Cando ir pieejams gan standarta 14-collu diametrā, gan nelielā 7-collu diametrā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
217_910 web small 17 cm (7 in) - tan/xx light pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND WEB EXERCISERS, Cando ® Webs 7 inc. Diameter Latex Free - Cando ® Web ļauj veikt plaukstas pamatnes un pirkstu saliekšanas vingrinājumus, izstiepšanu un supināciju. Pretestību var mainīt, noregulējot rokas stāvokli, pirksta ieliktņa dziļumu vai pārvietojoties uz citu rezistences (krāsu) joslu. Virzošais Cando klājums ir pieejams gan standarta 14-collu diametrā, gan nelielā 7-collu diametrā. XX-viegls/ dzeltens-brūns, bez lateksa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
681_802 web latexfree 17 cm (7 in) tan/xx light pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND WEB EXERCISERS, Cando ® Webs 14 inc. Diameter - Cando ® Web ļauj veikt plaukstas pamatnes un pirkstu saliekšanas vingrinājumus, izstiepšanu un supināciju. Pretestību var mainīt, noregulējot rokas stāvokli, pirksta ieliktņa dziļumu vai pārvietojoties uz citu rezistences (krāsu) joslu. Virzošais Cando klājums ir pieejams gan standarta 14-collu diametrā, gan nelielā 7-collu diametrā. XX-viegls/ dzeltens-brūns, bez lateksa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
294_809 web big 36 cm(14 in) - tan/xx light pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND WEB EXERCISERS, Cando ® Web 14 inc. Diameter - Tan/XX Light, Latex Free - Cando ® Web ļauj veikt plaukstas pamatnes un pirkstu saliekšanas vingrinājumus, izstiepšanu un supināciju. Pretestību var mainīt, noregulējot rokas stāvokli, pirksta ieliktņa dziļumu vai pārvietojoties uz citu rezistences (krāsu) joslu. Virzošais Cando klājums ir pieejams gan standarta 14-collu diametrā, gan nelielā 7-collu diametrā. XX-viegls/ dzeltens-brūns, bez lateksa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
122_958 web latexfree 36 cm(14 in) -tan/xx light pasūtīt Vajag ielogoties!

HAND WEB EXERCISERS, Cando ® Multi-Resistance Web - Yellow/Green - X Light/Medium - Cando ® Web ļauj veikt plaukstas pamatnes un pirkstu saliekšanas vingrinājumus, izstiepšanu un supināciju. Pretestību var mainīt, noregulējot rokas stāvokli, pirksta ieliktņa dziļumu vai pārvietojoties uz citu rezistences (krāsu) joslu. Virzošais Cando klājums ir pieejams gan standarta 14-collu diametrā, gan nelielā 7-collu diametrā. X-viegls/vidēji dzeltens.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
772_813 web combi 36 cm(14 in)-yellow green pasūtīt Vajag ielogoties!

THERAPUTTY, Cando® Thera Putty - 2oz. - Cando® Theraputty ™: standarts roku trenēšanai ar pretestību. Katrai krāsai dažāda konsistence. Cando® Theraputty ™ - rezistents instruments roku vingrinājumiem, pieejams 2 uncēs. Reāla roku terapija, izmantojot Cando® Theraputty ™ - 2 unces. (56 g).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
542_534 thera putty56 g (2 oz.)- tan/xx light pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.9520871639 sekund!