SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
    Apmācību manekeni, simulatori (medicīniskajai izglītībai)
    Modeļi
    Anatomiskie modeļi
       SMADZEŅU MODEĻI
       BREAST MODELS
       Dental model
       DIGESTIVE SYSTEM MODELS
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 SMADZEŅU MODEĻI
 BREAST MODELS
 Dental model
 DIGESTIVE SYSTEM MODELS

SMADZEŅU MODEĻI, 3B NEUROtables™ angļu valodā - 21 lappusē ar vairāk nekā 60 detalizētām ilustrācijām 3B NEUROtables ™ parādītas cilvēka smadzenes dažādos veidos un sekcijas slāņos. Atsevišķu ilustrāciju anatomiskās struktūras tiek numurētas un apzīmētas katrā lapā. 3B NEUROtables ™ piedāvā optimālu neiroloģiskās anatomijas atbalstu: mācībām, lai sagatavotos eksāmeniem un pat anatomijas istabai (jo tos var izdzēst). Tie ir arī optimāls papildinājums programmatūras produktiem 3B NEUROteacher ™ un 3B NEUROtrainer ™. NEUROtables - liels mācību līdzeklis, kā flesh-kartes. Centrālās nervu sistēmas un cilvēka smadzeņu anatomijas izpēte vienkāršojas. 3B NEUROtables ™ aptver šādas jomas: Smadzenes (apskats). Muguras smadzenes, smadzeņu centrs un smadzenītes. Diencephalon (обзор и разделы). Smadzenes (galvas smadzeņu garoza, limbiskā sistēma un basal ganglia). Cerebrālie nervi (I-XII и N. trigeminus). Asinsvadi un sirds kambara sistēma. Funkcionālās sistēmas (somatomotorās, somatosensorās, оžas, оptiskās, vestibulārās un akustiskās sistēmas). Izdrukāts uz A4 formāta papīra, tas ir izturīgs, mazgājams, plastmasa ar spirāles stiprinājumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
561_695 3 b neurotables english pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Introductory Brain Model, 2 part - Galvas smadzenes mediāli sadalītas, аnatomiski precīzas, izgatavotas dabīgā lielumā, izturīgas pret triecieniem. Smadzeņu struktūras parādītas vienā krāsā, nodrošinot labu cilvēka nervu sistēmas un smadzeņu anatomijas parādīšanu. Galvas smadzeņu struktūras nav iezīmētas un nav numurētas. Piegādā ar noņemamu pamatni.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
255_251 introductory brain. 2 -daļas pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Brain Model, 2 part - Kontrasta krāsas izmanto, lai apzīmētu dažādas anatomiskās struktūras cilvēka smadzenēs, kas padara šo augstas kvalitātes modeli ideālu, lai uzsāktu cilvēka smadzeņu anatomiskos pētījumus. Izgatavots no izturīga vinila, tam ir dabīgais izmērs un anatomiska precizitāte. Piegādā ar noņemamu bāzi ērtākam darbam.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
674_878 smadzenes. 2 -daļas pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Half Brain Model - Normāls smadzeņu labās puses attēlojums: frontālā, paura, pakauša un deniņu daļa, cerebellum, interthalmic adhesion, corpus callosum, pons, midbrain-central peduncle, olfactory bulb, optic nerve, optic chiasm, mammillary body and medulla oblongata.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
219_347 half brain sensory/motor pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Brain Ventricle - 202/5000 Šis modelis parāda abus galvas smadzeņu sānu dobumus, 3. un 4. dobumu un Aquaeductus cerebri (Sylvius). Smadzeņu dobumi parādīti dabīgā lielumā. Мodeli piegādā uz stenda.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
272_253 Brain Ventricle pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Classic Brain, 5 part - Smadzenes, 5 daļas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
736_587 Smadzeņu bāze pasūtīt Vajag ielogoties!
252_502 Classic smadzenes, 5 part pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Brain Model, 4 part - Šīs 4-sekciju smadzenes ir mediāli sadalītas. Visas galvas smadzeņu struktūras ir manuāli izkrāsotas, sanumurētas un identificētas rokasgrāmatā. Smadzeņu labo pusi var izvietot tā: frontālā un paura daļa. Smadzeņu stumbrs ar paura daļu. Smadzeņu stumbrs ar deniņu un pakauša daļām. Smadzenīšu puse. Šīs smadzenes ir teicams izglītojošs instruments cilvēka nervu sistēmas un smadzeņu anatomijas izpētei. Piegādā ar noņemamu pamatni.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
685_545 brain. 4 -part pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Brain Model 1 - Pilna izmēra segmentētam smadzeņu modelim ir normāla daļa no vienas puses un 3-sekciju patoloģiska puse, kā arī Villisa loks ar aneirizmu. Smadzenēm, kuras atrodas daļējā galvaskausa iekšpusē, ir šādas patoloģijas, kuras tiek ilustrētas uz divdaļīgas kartītes izpētei: аlkoholisms, Alcheimera slimība, aneirizma, audzējs, kurš saistīts ar depresiju, audzējs, kurš saistīts ar lēkmi, migrēna, izkaisītā skleroze, Parkinsona slimība un subdurālā hematoma.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
664_971 smadzenes pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Brain Model, 8 part - Ļoti detalizēts cilvēka smadzeņu modelis, sadalīts mediāli. Abas šo smadzeņu puses var izjaukt: frontālajā un pakauša daļā. Теmporālajā un pakauša daļā. Smadzeņu stumbra puses. Smadzenīšu puses. Šīs smadzenes - tas ir teicams mācību instruments cilvēka nervu sistēmas un smadzeņu anatomijas izpētei. Piegādā ar noņemamu pamatni ērtai demonstrēšanai mācību klasē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
891_982 brain. 8 -part pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Smadzenes ar artērijām, 9 daļas - Šis mediāli sadalītais luksa klases smadzeņu modelis demonstrē galvas smadzeņu artērijas. Galvas smadzeņu Вasilar artery ir noņemama papildus detaļām. Abas šo smadzeņu puses var izjaukt: frontālajā un pakauša daļā. Теmporālajā daļā un pakauša daļā. Smadzeņu stumbra puses. Smadzenīšu puses. Šīs smadzenes - tas ir teicams mācību instruments cilvēka nervu sistēmas un smadzeņu anatomijas izpētei. Piegādā ar noņemamu pamatni ērtai demonstrēšanai mācību klasē.Šīs smadzenes - tas ir teicams mācību instruments cilvēka nervu sistēmas un smadzeņu anatomijas izpētei. Piegādā ar noņemamu pamatni ērtai demonstrēšanai mācību klasē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
785_983 smadzenes ar artērijām . 9 -daļas pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Neiro-Anatomiskas smadzenes, 8 daļas - Mediāli sadalīts luksa klases smadzeņu modelis. Šo smadzeņu labajā pusē jūs atradīsiet krāsainu, sistemātisku grupējumu un cerebral lobe attālojumu. Smadzeņu kreisā puse parāda: Pre- un post-centrālo reģionu. Broca un Wernicke zonas. Heschls gyrus. Smadzeņu nervus. Šā modeļa Ventricles Both var izjaukt: Frontal with parietal lobes. Temporal with occipital lobes. Half of brain stem. Half of cerebellum.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
160_590 neiro-anatomiskas smadzenes . 8 -daļas pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Cerebrospinal Fluid Circulation - Palielināts, detalizēts šķērsgriezuma modelis caur smadzeņu labo pusi, kurš demonstrē cut pia mater, arachnoid and dura mater. Smadzeņu modelim ir skaidri identificēti muguras smadzeņu apgabali un ar bultiņām norādīts plūsmas virziens. Spilgtās krāsas izceļ cilvēka smadzeņu funkcijas. Tās ir norādītas pavadkartē angļu valodā. Smadzenes uzstāda uz stenda ус.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
622_441 cerebrospinal fluid pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Brain Section Model with Medial and Sagittal Cuts - Šis smadzeņu modelis ir palielināts un ļoti detalizēts griezums caur smadzeņu labo pusi, ieskaitot galvaskausa daļu. Рia mater ir izņemts. Šis divpusējais smadzeņu modelis ir ļoti precīzi iekrāsots. Viena virsma atrodas uz smadzeņu vidējās līnijas, ieskaitot falx cerebri daļu. Sagitālais griezums smadzeņu otrā pusē atsedz sānu dobumu. Modelis satur содержится 49 atsauces, identificētas pavadkartītē angļu valodā. Smadzenes novietotas uz paliktņa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
309_739 brain section pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Brain with Arteries on Base of Head, 8 part - Šis C25 luksa klases smadzeņu modelis tiek piegādāts ar atklātu galvas augšējo daļu, un tas ļauj detalizēti izpētīt smadzeņu stāvokli galvaskausā. Cilvēka galva ir horizontāli sadalīta virs galvaskausa pamatnes. Šis mediāli sadalītais luksa klases smadzeņu modelis demonstrē galvas smadzeņu artērijas detaļās, turklāt galvenā artērija ir noņemama. Abas šā smadzeņu modeļa daļas var sadalīt: frontālajā un paura daļā, temporālajā pakauša daļā. Smadzeņu stumbra puses. Smadzenīšu puses.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
140_840 brain with arteries on base of pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Giant Brain, 2.5 times full-size, 14 part - 2,5 reizes lielākas par dabisko lielumu! Šīs gigantiskās smadzenes ir visaptverošākais 3B Scientifics smadzeņu modelis. Šīs gigantiskās cilvēka smadzenes ir arī ļoti noderīgs mācību līdzeklis, it īpaši lielām studentu grupām. Smadzenes izgatavotas no izturīga vinila un tās var izjaukt 14 segmentos. Visas smadzeņu un smadzenīšu struktūras ir redzamas caur vidējiem, pieres šķērsdalījumiem. Papildus ērtībai gigantiskās smadzenes piegādā uz noņemamas pamatnes kopā ar detalizētu instrukciju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
243_913 giant brain. 2.5 times pasūtīt Vajag ielogoties!

SMADZEŅU MODEĻI, Giant Functional-Center Brain, 4 part - Šis populārais smadzeņu modelis attēlo cilvēka-labroča smadzenes, izmantojot kontrastkrāsas un rokrakstā rakstītus parakstus, lai atrastu un identificētu motoros un sensoros funkcionālos centrus smadzenēs. Papildus fokusēšanai uz dominējošās kreisās puslodes intelektuālo lomu un labās puslodes radošo lomu, modelis izceļ emocionālo un seksuālo funkciju, limbiskās sistēmas atmiņas un mācību funkcijas. Jutīgie apgabali un centri, receptīvi pret 20 specifiskiem ķermeņa reģioniem, smadzenēs atšķiras, tāpat kā motoriskie centri,kuri pārvalda 19 ķermeņa apgabalus. Šādas divkārt palielināto smadzeņu daļas un apgabali ir parādīti dažādās krāsās un apzīmējumi ir angļu valodā: Frontal lobe. Parietal lobe. Occipital lobe. Temporal lobe. Motor cortex. Somatosensory cortex. Limbic cortex. Cerebellum. Brain stem. Sanumurēti divpadsmit galvaskausa nervi un papildus funkcijas. Vairāk nekā 120 galvas smadzeņu funkcijas, kuras sanumurētas uz modeļa, norādītas pavadkartē angļu valodā. Galvas smadzeņu modeli piegādā uz pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
704_421 regional brain. 4 -part pasūtīt Vajag ielogoties!

BREAST MODELS, Breast Cross-Section Model - Pilna izmēra krūts šķērsgriezuma modelis attēlo vispārējās patoloģijas, tādas kā adenocarcinoma, cysts, fibroadenoma, un infiltrating scirrhus carcinoma. Моdelis parāda arī krūšu struktūras, tādas kā suspensīvās saites, tauku audi, limfatiskie mezgli, muskuļi un ribas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
936_918 pasūtīt Vajag ielogoties!

BREAST MODELS, Left Breast Model with Irregular Masses - Pilna izmēra modelis izgatavots no izturīga materiāla dabīgā krāsā ar iebūvētiem gabaliem, kuri imitē fibrocistisko masu un tipisku audzēju. Моdelis satur arī piena vadu. Kartes otrā pusē mācību nolūkiem parādītas neregulāro masu vietas. Bāzes parādīti vispārējie pašinspekcijas paraugi.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
287_797 left breast model w/ irregular masses pasūtīt Vajag ielogoties!

BREAST MODELS, Standard Breast Self Examination Model, Beige - Šis populārais piena dziedzeru modelis satur palpējamus un nepalpējamus gabalus, kuri imitē viegli atklājamus un grūti atklājamus piena dziedzeru audzējus. Izskatās kā īsti piena dziedzeru audi. Piegādā ar apvalku un somu pārnēsāšanai. Ietilpst šaurs gaismas avots, lai apgaismotu nepalpējamos gabalus.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
542_996 standard breast self examination model pasūtīt Vajag ielogoties!

BREAST MODELS, Breast Self Examination model, three single breasts on base - Ļoti reālistiskas, dabīgas, trīs dažādas sieviešu krūtis C un D kausiņos, lai trenētu un praktizētu krūšu apskati. • Izgatavotas no jauna augstas kvalitātes silikona 3B SKINlike ™. • Attēlo ādu sīkākajās detaļās. • Ļoti reālistiskas pēc taustes un dermatoloģiski pārbaudītas. • Labdabīgie un ļaundabīgie audzēji dažādās attīstības stadijās abu krūšu modeļos. • Salīdzinājumam tiek parādīts veselas krūts modelis. • Piegādā uz pamatnes. Komplektā = talka pulveris.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
933_763 breast self examination model. pasūtīt Vajag ielogoties!

BREAST MODELS, Model of female breast - Šis sieviešu krūšu modelis no 3B Scientific® - tas ir patiešām vērtīgs instruments, lai demonstrētu atšķirības starp veselu un slimu krūškurvi. Komplektā ietilpst labā un kreisā krūts. Tās abas attēlo vispārējās slimības, tādas kā mastīts, krūšu fibrozes-cistozes stāvoklis un ļaundabīgie audzēji. Izmantojiet šo modeli, lai apmācītu savus studentus piena dziedzeru slimību jomā, paaugstinātu savu pacientu informētības līmeni. Augsta izmantojamā materiāla kvalitāte un no medicīniskā viedokļa pareiza sieviešu piena dziedzeru anatomija, tādēļ šis 3B Scientific® produkts jums ir teicams izglītojošs instruments. Abus modeļus kopā satur magnēti, lai demonstrācija būtu vienkāršāka. Laktējošā labās puses krūts: Мediāli sadalīta 2 daļās. Veslelā lactating breath tissue uz ārējās puses nogrieztās virsmas. Piena dziedzeru iekaisums (mastīts)uz iekšējās puses nogrieztās virsmas. Nelaktējoša kreisās puses krūts: 2 sagitālie griezumi, var sadalīt 3 daļās.Veselas anatomiskās struktūras uz šķeltās virsmas no ārējās puses. Āda no ārējās puses slēgta reģionālo limfatisko mezglu apskatei. Cistas un fubroadenoma uz grūšu muskulatūras ārējās šķeltās virsmas. Patoloģiska piena dziedzeru savienojošo audu poliferācija(piena dziedzeru fibrozes-cistu slimība) uz vidējā krūšu muskuļa iekšējās šķeltās virsmas. Ļaundabīgi audzēji uz iekšējā krūšu muskuļa škeltās virsmas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
636_491 female breast model pasūtīt Vajag ielogoties!

BREAST MODELS, Wearable Breast Self Examination Model 1 - Demonstrē reālistisku pašanalīzi ar sievietes ķermeņa augšējās daļas modeli (vidēja izmēra krūtis). Dabīgais izmērs, ļoti kvalitatīvs ražojums. Моdelis ir viegli valkājams. Ļoti labi trenēties un praktizēt krūšu pašdiagnostiku. • Izgatavots no jauna augstas kvalitātes silikona 3B SKINlike ™. • Attēlo ādu sīkākajās detaļās • Ļoti reālistisks attiecībā uz tausti un dermatoloģiski pārbaudīts. • Krūšu izmeklēšana iespējama gan vertikālā, gan gulošā stāvoklī. • Labdabīgie un ļaundabīgie audzēji dažādās attīstības stadijās noslīpē pašanalīzes iemaņas. - 2 labdabīgie audzēji. - 4 ļaundabīgie audzēji. - 2 tipiskas anomālijas. • Piegādā ar talka pulveri, žņaugu un paliktni.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
796_244 model for breast self-palpation w/o case pasūtīt Vajag ielogoties!

BREAST MODELS, Wearable Breast Self Examination Model - Demonstrē reālistisku pašanalīzi ar sievietes ķermeņa augšējās daļas modeli (vidēja izmēra krūtis). Dabīgais izmērs, ļoti kvalitatīvs ražojums. Моdelis ir viegli valkājams. Ļoti viegli trenēties un praktizēt krūšu pašizmeklēšanu. • Izgatavots no jauna augstas kvalitātes silikona 3B SKINlike ™. • Attēlo ādu sīkākajās detaļās • Ļoti reālistisks attiecībā uz tausti un dermatoloģiski pārbaudīts. • Krūšu izmeklēšana iespējama gan vertikālā, gan gulošā stāvoklī. • Labdabīgie un ļaundabīgie audzēji dažādās attīstības stadijās noslīpē pašanalīzes iemaņas. - 2 labdabīgie audzēji. - 4 ļaundabīgie audzēji. - 2 tipiskas anomālijas. • Ietilpst diagramma «Sieviešu krūtis». • Piegādā ar talka pulveri, žņaugu, paliktni un alumīnija futlāri.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
809_888 model for breast selfpalpation with case pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Teeth model - Zobu stomatoloģiskās aprūpes modelis. Palielināts 3 reizes. Tai skaitā liela zobu birste. Kustīgs žoklis un mēle. 28 zobi. Izmērs: 17 x 23 x 13 сm, zobu birstes izmērs: 22 x 2 сm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
199_711 Zobu tīrīšanas izpētes modelis pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Lower Single-Root Pre-Molar - Šis modelis demonstrē apakšējo viensaknes dzerokli. Tas ir precīzs pieauguša cilvēka zoba priekšstats. Sērijas D10 augstums ir 23-29 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
711_896 lower single-root pre-molar pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Lower Incisor, 2 part - Šis modelis demonstrē apakšējo priekšzobu ar 2 daļās sadalītu šķērsgriezumu. Tas ir precīzs pieauguša cilvēka zoba priekšstats. Sērijas D10 augstums ir 23-29 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
960_786 lower incisor. 2 -part pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Lower Canine, 2 part - Šis modelis demonstrē apakšējo ilkni šķērsgriezumā, tas sadalīts 2 daļās. Precīzs pieauguša cilvēka zoba priekšstats. Sērijas D10 augstums ir 23-29 сm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
369_282 lower canine. 2 -part pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Lower Twin-Root Molar showing cavities, 2 part - Šis modelis demonstrē apakšējo divsakņu dzerokli šķērsgriezumā, tas sadalīts 2 daļās. Tas ir precīzs pieauguša cilvēka zoba priekšstats. Sērijas D10 augstums ir 23-29 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
688_725 lower twin-root molar showing pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Upper Triple-Root Molar, 3 part - Augšējā 3-sakņu molārā dzerokļa modelis sastāv no 3 daļām un gareniskajiem šķērsgriezumiem. Zobam ir plaisas. Rodas precīzs priekšstats par tipisku pieauguša cilvēka zobu. Sērijas D10 augstums ir 23-29 сm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
889_765 upper triple-root molar. pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Teeth Model 1 - Paugstināta gabarīta zobu modelī ietilpst premelanosomas un molāri. Tas demonstrē daudzas problēmas, kuras saistītas ar zobiem, tādas kā: abscess, paplašināts periodontīts, cavity, crown, decay, filling, gingivitis, plaque, liels kaula zudums.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
153_407 teeth pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Mēles modelis, 2.5 t.izmērs, 4 daļas - Šis mēles modelis parāda apakšžokli līdz otrajam dzeroklim, mēle ar muskulatūru vidējā griezumā un labās puses zemmēles un zemžokļa dziedzeri. Mēle uz noņemamas pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
683_385 Mēles modelis, 2.5 reižu palielinājums, 4 daļas pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Dental care model - Stomatoloģiskās palīdzības modelis, pietiekami liels parādīšanai klases telpā, parāda augšējo un apakšējo zobu rindu. Elastīgs savienojums starp žokļiem. Iemāciet bērniem pienācīgas zobu tīrīšanas metodes, izmantojot gigantisku zobu suku, kas iekļauta šajā stomatoloģiskās palīdzības modelī. Svars: 0,838 kg. Izmēri: 18 x 23 x 12 сm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
146_566 Giant dental care model, 3 times life size pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Milk Dentures - Žokļa augšējā un apakšējā daļa atvērta, lai demonstrētu atlikušo zobu stāvokli šajā piena zobu rindas modelī. Piena zobu modelis uz pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
277_193 milk dentures pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Adult Dentures - Pieauguša cilvēka žokļa modelis ar zobiem, spongiosa, asinsvadiem un nerviem. Zoba apakšējā daļa ir kustīga. Моdelis ir uzstādīts uz pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
860_462 adult dentures pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Dentition Development - Zobu attīstības modelis atliets no dabas paraugiem, 4 augšējo un apakšējo žokļa pušu varianti, 4 dažādi zobu rindas attīstības posmi: Jaundzimušais. Bērns aptuveni 5 gadu vecumā. Bērns aptuveni 9 gadu vecumā. Pieauguša cilvēka zobu modelis.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
261_534 dentition development pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, TMJ Model - Deniņu-apakšžokļa locītavas modelis(TMJ), kurš demonstrē problēmstāvokļus kuri saistīti, ar joint capsule. Аkcents likts uz disku, kurš aptver kaulu iekaisumu, kā arī ietekmi uz zobiem (plaisas, nošķēlumi, zobstarpasв un bruksisma raksturojumi).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
202_689 tmj pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Half Lower Jaw, 3 times full-size, 6 part - Моdelis demonstrē jauna cilvēka apakšžokļa kreiso pusi. Vienu kaula daļu izņem no apakšžokļa, lai atklātu zoba saknes, spongiozi, asinsvadus un nervus. Ilknis un pirmais dzeroklis izrauts no apakšžokļa un sadalīts gareniskās sekcijās. Palielināts 3 reizes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
553_460 half lower jaw. 3 times pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Clear Human Jaw with teeth model - Моdelis demonstrē pilna izmēra caurspīdīgu žokli no lieta materiāla,kurš ļauj apskatīt zobu saknes. Veselā puse demonstrē normālus zobus un oklūziju. Cietusī puse demonstrē daudzas patoloģijas,ieskaitot: supererupciju, аpikālo alveolāro abscesu ar kariesu, periodontālo slimību, sānu abscesu, absorbciju, saknes saliekšanos, bojātu ilkni, eroziju, zoba lūzumu, horizontālo sabīdīšanos, sakņu pulpītu, sakņu kanālu ar kroni, iekšējo rezorbciju, nodilšanu, sakņu ārējo rezorbciju, implantantus un saknes lūzumus.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
295_601 jaw w/teeth-clear- human pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Giant Molar with Dental Cavities, 15 times life size, 5 part - Šis gigantiskais trīssakņu dzeroklis ir iedalāms 5 daļās. Dzeroklim ir kroņa šķērsgriezums, divi kroņi un pulpas dobums. Satur nomaināmus ieliktņus - pulpu un trīs zobu ieliktņus ar dažādām plaisu attīstības pakāpēm. Gigantisks trīssakņu dzeroklis ar zobu plaisām, uz stenda.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
362_733 giant molar w. dental caries. pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, 3B MICROanatomy™ Tongue - Pēdējais mūsu sērijas mnodelis 3B MICROanatomy ™ - mēle. Tas izceļas ar faktu, ka vienā modelī ietilpst trīs dažādas daļas, reizēm ar palielinājumu. Tajā ietilpst mēles skats dabīgā lielumā (dorsal view) un mikroskopiski dažādu mēles papillu veidi (palielinājums 10-20 reizes)un garšas kārpiņas (palielinājums apmēram 450 reizes).Visi veidi tik montēti uz pamatnes, kuri arī satur sensoru darbības apskatu un jutīgu mēles inervāciju. Unikāls modelis intensīvai mēles izpētei.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
490_991 3 b microanatomy tongue pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Dental disease, magnified 2 times, 21 parts - Zobu slimības attīstības modelis balstīts uz reālistisku apakšžokļa ilustrāciju ar 16 noņemamiem pieauguša cilvēka zobiem, palielināts divas reizes. Viena modeļa puse parāda astoņus veselus zobus un veselas smaganas. Modeļa otra puse parāda šādas zobu slimības: Dental plaque Dental calculus (tartar) Periodontitis Inflammation of the root Fissure, approximal and smooth surface caries. Viena priekšējas daļas puse var tikt izņemta sakņu, asinsvadu un nervu apskatei. Dzerokļi sadalīti gareniskā plaknē, lai parādītu zoba iekšpusi. Stomatoloģisko slimību modeli piegādā uz pamatnes. Palielināts 2 reizes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
491_751 dental disease pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Advanced Half Lower Jaw with 8 diseased teeth, 19 part - Apakšējā žokļa kaula priekšējā daļa, visi zobi ir noņemami, viens griezums izdarīts šķērsām. Parādīti nervi, asinsvadi, zemmēles un zemžokļa dziedzeri. Slimie zobi demonstrē dažādas slimības stadijas no nelielas un viegli ārstējamas ar priekšzoba piemēru, līdz attīstītai molārā zoba degradācijai, kur parādīta atklāta sakne. Izmantojot šo apakšžokļa puses modeli, ļoti vienkārši izskaidrot, cik nepieciešama ir zobu laba aprūpe, turklāt ir iespēja demonstrēt labas zobu aprūpes nepieciešamību un stomatoloģisko anatomiju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
371_968 advanced half lower jaw with pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Classic Tooth Model Series, 5 models - Šajā klasiskajā zobu sērijā parādīti pieci raksturīgi pieauguša cilvēka zobu tipi,individuāli samontēti uz noņemamiem paliktņiem: apakšējais priekšzobs, 2 daļas ar šķērsgriezumu. Apakšējais ilknis, 2 daļas ar šķērsgriezumu. Apakšējais viensaknes priekšmolārais. Apakšējais divsakņu, 2 daļas ar šķērsgriezumu, kur tiek demonstrēts kariesa uzbrukums.Augšējais trīssakņu dzeroklis, 3 daļas ar šķērsgriezumu un karies. Katrs zobs pieejams arī atsevišķi.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
378_137 classic tooth model series. pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Dental Morphology Series, 7 part, 10 times life size - English - Šai zobārstniecības morfoloģijas sērijai ir noņemam sānu priekšzobs, ilknis, pirmais dzeroklis, zobu protēze no mākslīgā dzerokļa ar pirmo dzerokli, kuram ir kronītis zelta krāsā un ar otro dzerokli. Visas attiecīgās zobu morfoloģijas struktūras ir atzīmētas. Stomatoloģiskā morfoloģija uz caurspīdīgas pamatnes-žokļa. Palielināts 10 reizes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
491_231 dental morph. series. 7 -part. pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Diseases of the Esophagus - Barības vada augstas kvalitātes modelis, paredzēts pacientu un studentu apmācībai, demonstrē barības vada priekšējo daļu dabiskā lielumā, no barības vada apakšējās daļas līdz kuņģa augšējai daļai. Parādītas šādas barības vada slimības: atplūdes ezoflagīts Ulcer Barretts Ulcer Esophageal carcinoma Esophageal varices Hiatal hernia. Barības vada modelis samontēts uz pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
779_445 diseases of the oesophagus pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Hemorrhoid Model - Hemoroīdu augstas klases modelis, paredzēts, lai apmācītu pacientus un studentus hemoroīdu ārstēšanas metodēm. Моdelis demonstrē taisnās zarnas frontālo daļu dabīgā, samazināts taisnās zarnas reljefs atrodas uz pjedestāla. Papildus taiszarna anatomiskajām struktūrām (sfinkteris, gļotāda, venozais pinums),modelis demonstrē iekšējos hemoroīdus I un II stadijas laikā, kā arī ārējos hemoroīdus. Reljefais eksponāts demonstrē hemoroīdus III un IV stadijā. Hemoroīdu anatomijas augstas kvalitātes modelis ir samontēts uz pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
765_738 haemorrhoid model pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Gallstone Model - Šis grafiskais žultsakmeņa modelis ir paredzēts pacientu un studentu apmācībai. Tas demonstrē žultsvadu sistēmas anatomiju un tās apkārtējo vidi uz pusi samazinātā apmērā. Žultspūšļa sieniņā var būt identificēts akūts iekaisums (holecistīts) un hroniska iekaisuma izraisītas audu izmaiņas. Žultsakmeņus var sastapt šādās tipiskās vietās:žultspūšļa pamatnes zonā. Vārstuļa spirālajā zonā. Kopējās žults plūsmas zonā. Tievās zarnas papilārajā atverē. Žultsakmeņa modelis uzmontēts uz pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
351_546 gallstone model pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Stomach with Ulcers - Kuņģa patoloģijas modelis 3B Scientific® demonstrē dažādas gastrīta stadijas, sākot vieglas kuņģa čūlas līdz kuņģa perforācijai. Kuņģa sekcija ar barības vadu un divpadsmitpirkstu 2 reizes samazinātā izmērā parāda šādas patoloģiskas kuņģa izmaiņas: Eritematozais gastrīts. Erozīvais gastrīts. Hemorāģiskais gastrīts. Sadzīšanas stadija ar rētu veidošanos. Аtrofiskais gastrīts. Hipertrofiskais gastrīts. Čūlas asiņošana. Perforētā čūla. Kuņģa sieniņas papildus reljefais modelis demonstrē: veselu gļotādu. Akūts gastrīts antrālajā. Erozīvais gastrīts ar gļotādas defektiem. Asiņojoša čūla (erozīva gļotādas muskulatūra). Perforētā čūla (visi erodētie kuņģa slāņi). Kuņģis ar čūlām, uzstādīts uz pamatnes demonstrēšanai klasē vai ārsta kabinetā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
638_974 stomach with ulcers pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, 4 Piece Colon with Pathologies - Resnās zarnas modelis no četrām daļām ar šķērsgriezumu, demonstrē gan normālu stāvokli, gan dažādas slimības. Normālā anatomijā iekļautajās struktūrās ietilpst: serosa, muscle, mucosa, semilunar folds, taenia un epiploil appendices. Demonstrētas šādas slimības: polipi,vēzis, divertilulīts un kolīts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
303_659 colon with pathologies- 4 pc pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.9683990479 sekund!