SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija, papīra izstrādājumi
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
    Apmācību manekeni, simulatori (medicīniskajai izglītībai)
       Ceļa modelis
       Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku
Mini galvaskauss, 3-daļīgs
Lumbar Section
Lumbar Spinal Column with Dorso-Lateral Prolapsed Intervertebral Disc
Klasisks galvaskauss, 3-daļīgs
Rokas skeleta modelis ar saitēm un karpālo kanālu
Eye, 3 times full-size, 7 part
Nose Model with Paranasal Sinuses, 5 part
Skull with Facial Muscles
Eye, 3 times full-size, 7 part 1
       Slides
    Modeļi
    Anatomiskie modeļi
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Mini galvaskauss, 3-daļīgs
 Lumbar Section
 Lumbar Spinal Column with Dorso-Lateral Prolapsed Intervertebral Disc
 Klasisks galvaskauss, 3-daļīgs
 Rokas skeleta modelis ar saitēm un karpālo kanālu
 Eye, 3 times full-size, 7 part
 Nose Model with Paranasal Sinuses, 5 part
 Skull with Facial Muscles
 Eye, 3 times full-size, 7 part 1

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Mini galvaskauss, 3-daļīgs - Mūsu mini-galvaskauss - teicams trīsdaļīgs anatomisks modelis. Мini-galvaskausa modelis precīzi attēlo cilvēka galvaskausa anatomiskās struktūras un to var izjaukt: atsevišķi apskatot augšējo daļu, galvaskausa pamatni un augšējo daļu. Šis galvaskauss ir teicams papildinājums jebkurai mācību klasei.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
540_253 Mini galvaskauss, 3-daļīgs pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Lumbar Section - Cilvēka mugurkaula jostas daļas apgabals. Sastāv no 5 jostas skriemeļiem ar starpskriemeļu diskiem, krusta kaula ar vārstu, astes kaulu, muguras smadzeņu nerviem un muguras smadzeņu cieto apvalku. Šim kvalitatīvajam muguras modelim ir precīzas anatomiskās detaļas izmantošanai jebkurā anatomijas klasē. Mugurkaula jostas daļas apgabalu piegādā uz augstas kvalitātes noņemama paliktņa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
787_540 Gurnu daļa pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Lumbar Spinal Column with Dorso-Lateral Prolapsed Intervertebral Disc - Jostas modelī ietilpst starpskriemeļu disku izslīde starp 3. un 4.jostas skriemeli. Šis augstas kvalitātes anatomiskais modelis tiek piegādāts uz noņemama stenda.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
898_646 Lumbar Spinal Column with Dorso-Lateral Prolapsed Intervertebral Disc pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Klasisks galvaskauss, 3-daļīgs - Šis augstas kvalitātes 3-daļīgais cilvēka galvaskausa modelis ir laba izvēle galvaskausa anatomiskajiem pamatpētījumiem. Tā ir liela dāvana medicīnas speciālistiem un studentiem, kā arī ar veselības aizsardzību saistīto profesiju pārstāvjiem. Teicams cilvēka galvaskauss - roku darbs no cieta, neplīstoša plastikāta. Ļoti precīzi redzamas plaisas, atveres, šuves utt. Var sadalīt augšējā daļā, galvaskausa pamatnē un apakšžoklī. Apakšžoklis uzstādīts uz atsperes, lai varētu viegli demonstrēt dabisko kustību. Kā opciju var iegādāties smadzeņu modeli (C 18) no 5 daļām, tas ir ievietots galvaskausā. Katrs zobs ir ir individuāls, lai zobu rinda izskatītos reālistiski, tagad - ar magnētu savienojumiem. Šis kvalitatīvais galvaskausa modelis ir teicams papildinājums jebkurai cilvēka skeleta sistēmai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
757_129 Klasisks galvaskauss, 3-daļīgs pasūtīt Vajag ielogoties!
325_169 Klasisks galvaskauss, 3 -daļīgs pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Rokas skeleta modelis ar saitēm un karpālo kanālu - Šis 3-daļīgais modelis parāda uz rokas atklāto saišu un cīpslu anatomiskās detaļas, plaukstas pamatni, apakšdelmu. Starpkaulu membrāna starp rādiusu un elkoņa kaulu parādīta kopā ar plaukstas kauliem. Saliecēju var izņemt no rokas skeleta. Bez tam ir noņemama daļa, kuru var uzstādīt modeļa aizmugures daļā. Šo daļu raksturo klīniski svarīgas plaukstas kanāla struktūras, tādas kā saliecējumuskulis, vidējais nervs un plaukstas cīpslas. Šis augstas kvalitātes rokas modelis ar saitēm un plaukstas kanāliem ir anatomiski pareizs un teicami piemērots detalizētai izpētei.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
851_435 Rokas skeleta modelis ar saitēm un karpālo kanālu pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Eye, 3 times full-size, 7 part - Šis lielais anatomiskais cilvēka acs modelis parāda redzes nervu tā dabiskajā stāvoklī acs dobuma orbītā (dobums un mediālā sieniņa). Palielināts 3 reizes. Šis acs modelis ir teicami piemērots anatomiskiem demonstrējumiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
378_569 Eye, 3 times full-size, 7 part pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Nose Model with Paranasal Sinuses, 5 part - Šis deguna modelis ilustrē deguna struktūru ar deguna blakusdobumiem sejas augšējā labajā pusē 1,5-reižu palielinājumā. No deguna ārējās daļas redzamas šādas deguna blakusdobumu struktūras, kuras atšķiras pēc krāsas (redzamas arī caur noņemamu caurspīdīgu ādu): ārējie deguna skrimšļi, deguna dobums, žokļa augšdaļas, pieres starpas. Atvērta žokļa augšdaļas starpa, noņemot vaiga kaula loku. Šādas deguna un aizdegunes sīnusa struktūras parādītas vidējā sekcijā: deguna dobums, pārklāts ar gļotādu, ar deguna gliemežnīcām (noņemamām). Gļotādas artērijas. Ožas nervi. Deguna dobuma sānu sieniņas, deguna gliemežnīcu un aukslēju inervācija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
848_224 Nose Model with Paranasal Sinuses, 5 part pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Skull with Facial Muscles - Seja un košļāšanas muskuļi ir parādīti galvaskausa labajā pusē. Sejas muskulatūru var viegli un precīzi atšķirt no košļāšanas muskulatūras, izmantojot divas krāsas. Kreisajā pusē muskuļi un ieliktņi ir atzīmēti dažādās krāsās: ar sarkanu un zilu. Žoklis kustīgs, un pateicoties elastīgajai muskulatūrai, var nodemonstrēt rudimentāro košļāšanas kustību. Cranium and m. masseter viegli atvienojami. Šā modeļa ražošanai tika izmantots augstākās kvalitātes materiāls. Pateicoties tā izturībai, ideāls praktiskajai apmācībai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
331_998 Skull with Facial Muscles pasūtīt Vajag ielogoties!

Muguras jostas daļas kanāls ar noslīdējušu sānu skriemeļa disku, Eye, 3 times full-size, 7 part 1 - Intravenozo, intramuskulāro un zemādas injekciju veikšanai, infūziju un asins paņemšanas procedūru apgūšanai. Iespējams regulēt venozo spiedienu. Komplektācijā iekļauti: mākslīgās asinis, maisiņš mākslīgajām asinīm, piltuve, talks, rezerves āda un vēnas, pamatne, soma pārvietošanai vai uzglabāšanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
527_921 Universāls injekciju simulators. roka 1 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.6440410614 sekund!