SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
    Apmācību manekeni, simulatori (medicīniskajai izglītībai)
    Modeļi
    Anatomiskie modeļi
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Apmācību manekeni, simulatori (medicīniskajai izglītībai)
 Modeļi
 Anatomiskie modeļi

Dental model, Teeth model - Zobu stomatoloģiskās aprūpes modelis. Palielināts 3 reizes. Tai skaitā liela zobu birste. Kustīgs žoklis un mēle. 28 zobi. Izmērs: 17 x 23 x 13 сm, zobu birstes izmērs: 22 x 2 сm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
199_711 Zobu tīrīšanas izpētes modelis pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Lower Single-Root Pre-Molar - Šis modelis demonstrē apakšējo viensaknes dzerokli. Tas ir precīzs pieauguša cilvēka zoba priekšstats. Sērijas D10 augstums ir 23-29 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
711_896 lower single-root pre-molar pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Lower Incisor, 2 part - Šis modelis demonstrē apakšējo priekšzobu ar 2 daļās sadalītu šķērsgriezumu. Tas ir precīzs pieauguša cilvēka zoba priekšstats. Sērijas D10 augstums ir 23-29 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
960_786 lower incisor. 2 -part pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Lower Canine, 2 part - Šis modelis demonstrē apakšējo ilkni šķērsgriezumā, tas sadalīts 2 daļās. Precīzs pieauguša cilvēka zoba priekšstats. Sērijas D10 augstums ir 23-29 сm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
369_282 lower canine. 2 -part pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Lower Twin-Root Molar showing cavities, 2 part - Šis modelis demonstrē apakšējo divsakņu dzerokli šķērsgriezumā, tas sadalīts 2 daļās. Tas ir precīzs pieauguša cilvēka zoba priekšstats. Sērijas D10 augstums ir 23-29 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
688_725 lower twin-root molar showing pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Upper Triple-Root Molar, 3 part - Augšējā 3-sakņu molārā dzerokļa modelis sastāv no 3 daļām un gareniskajiem šķērsgriezumiem. Zobam ir plaisas. Rodas precīzs priekšstats par tipisku pieauguša cilvēka zobu. Sērijas D10 augstums ir 23-29 сm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
889_765 upper triple-root molar. pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Teeth Model 1 - Paugstināta gabarīta zobu modelī ietilpst premelanosomas un molāri. Tas demonstrē daudzas problēmas, kuras saistītas ar zobiem, tādas kā: abscess, paplašināts periodontīts, cavity, crown, decay, filling, gingivitis, plaque, liels kaula zudums.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
153_407 teeth pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Mēles modelis, 2.5 t.izmērs, 4 daļas - Šis mēles modelis parāda apakšžokli līdz otrajam dzeroklim, mēle ar muskulatūru vidējā griezumā un labās puses zemmēles un zemžokļa dziedzeri. Mēle uz noņemamas pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
683_385 Mēles modelis, 2.5 reižu palielinājums, 4 daļas pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Dental care model - Stomatoloģiskās palīdzības modelis, pietiekami liels parādīšanai klases telpā, parāda augšējo un apakšējo zobu rindu. Elastīgs savienojums starp žokļiem. Iemāciet bērniem pienācīgas zobu tīrīšanas metodes, izmantojot gigantisku zobu suku, kas iekļauta šajā stomatoloģiskās palīdzības modelī. Svars: 0,838 kg. Izmēri: 18 x 23 x 12 сm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
146_566 Giant dental care model, 3 times life size pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Milk Dentures - Žokļa augšējā un apakšējā daļa atvērta, lai demonstrētu atlikušo zobu stāvokli šajā piena zobu rindas modelī. Piena zobu modelis uz pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
277_193 milk dentures pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Adult Dentures - Pieauguša cilvēka žokļa modelis ar zobiem, spongiosa, asinsvadiem un nerviem. Zoba apakšējā daļa ir kustīga. Моdelis ir uzstādīts uz pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
860_462 adult dentures pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Dentition Development - Zobu attīstības modelis atliets no dabas paraugiem, 4 augšējo un apakšējo žokļa pušu varianti, 4 dažādi zobu rindas attīstības posmi: Jaundzimušais. Bērns aptuveni 5 gadu vecumā. Bērns aptuveni 9 gadu vecumā. Pieauguša cilvēka zobu modelis.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
261_534 dentition development pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, TMJ Model - Deniņu-apakšžokļa locītavas modelis(TMJ), kurš demonstrē problēmstāvokļus kuri saistīti, ar joint capsule. Аkcents likts uz disku, kurš aptver kaulu iekaisumu, kā arī ietekmi uz zobiem (plaisas, nošķēlumi, zobstarpasв un bruksisma raksturojumi).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
202_689 tmj pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Half Lower Jaw, 3 times full-size, 6 part - Моdelis demonstrē jauna cilvēka apakšžokļa kreiso pusi. Vienu kaula daļu izņem no apakšžokļa, lai atklātu zoba saknes, spongiozi, asinsvadus un nervus. Ilknis un pirmais dzeroklis izrauts no apakšžokļa un sadalīts gareniskās sekcijās. Palielināts 3 reizes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
553_460 half lower jaw. 3 times pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Clear Human Jaw with teeth model - Моdelis demonstrē pilna izmēra caurspīdīgu žokli no lieta materiāla,kurš ļauj apskatīt zobu saknes. Veselā puse demonstrē normālus zobus un oklūziju. Cietusī puse demonstrē daudzas patoloģijas,ieskaitot: supererupciju, аpikālo alveolāro abscesu ar kariesu, periodontālo slimību, sānu abscesu, absorbciju, saknes saliekšanos, bojātu ilkni, eroziju, zoba lūzumu, horizontālo sabīdīšanos, sakņu pulpītu, sakņu kanālu ar kroni, iekšējo rezorbciju, nodilšanu, sakņu ārējo rezorbciju, implantantus un saknes lūzumus.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
295_601 jaw w/teeth-clear- human pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Giant Molar with Dental Cavities, 15 times life size, 5 part - Šis gigantiskais trīssakņu dzeroklis ir iedalāms 5 daļās. Dzeroklim ir kroņa šķērsgriezums, divi kroņi un pulpas dobums. Satur nomaināmus ieliktņus - pulpu un trīs zobu ieliktņus ar dažādām plaisu attīstības pakāpēm. Gigantisks trīssakņu dzeroklis ar zobu plaisām, uz stenda.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
362_733 giant molar w. dental caries. pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, 3B MICROanatomy™ Tongue - Pēdējais mūsu sērijas mnodelis 3B MICROanatomy ™ - mēle. Tas izceļas ar faktu, ka vienā modelī ietilpst trīs dažādas daļas, reizēm ar palielinājumu. Tajā ietilpst mēles skats dabīgā lielumā (dorsal view) un mikroskopiski dažādu mēles papillu veidi (palielinājums 10-20 reizes)un garšas kārpiņas (palielinājums apmēram 450 reizes).Visi veidi tik montēti uz pamatnes, kuri arī satur sensoru darbības apskatu un jutīgu mēles inervāciju. Unikāls modelis intensīvai mēles izpētei.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
490_991 3 b microanatomy tongue pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Dental disease, magnified 2 times, 21 parts - Zobu slimības attīstības modelis balstīts uz reālistisku apakšžokļa ilustrāciju ar 16 noņemamiem pieauguša cilvēka zobiem, palielināts divas reizes. Viena modeļa puse parāda astoņus veselus zobus un veselas smaganas. Modeļa otra puse parāda šādas zobu slimības: Dental plaque Dental calculus (tartar) Periodontitis Inflammation of the root Fissure, approximal and smooth surface caries. Viena priekšējas daļas puse var tikt izņemta sakņu, asinsvadu un nervu apskatei. Dzerokļi sadalīti gareniskā plaknē, lai parādītu zoba iekšpusi. Stomatoloģisko slimību modeli piegādā uz pamatnes. Palielināts 2 reizes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
491_751 dental disease pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Advanced Half Lower Jaw with 8 diseased teeth, 19 part - Apakšējā žokļa kaula priekšējā daļa, visi zobi ir noņemami, viens griezums izdarīts šķērsām. Parādīti nervi, asinsvadi, zemmēles un zemžokļa dziedzeri. Slimie zobi demonstrē dažādas slimības stadijas no nelielas un viegli ārstējamas ar priekšzoba piemēru, līdz attīstītai molārā zoba degradācijai, kur parādīta atklāta sakne. Izmantojot šo apakšžokļa puses modeli, ļoti vienkārši izskaidrot, cik nepieciešama ir zobu laba aprūpe, turklāt ir iespēja demonstrēt labas zobu aprūpes nepieciešamību un stomatoloģisko anatomiju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
371_968 advanced half lower jaw with pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Classic Tooth Model Series, 5 models - Šajā klasiskajā zobu sērijā parādīti pieci raksturīgi pieauguša cilvēka zobu tipi,individuāli samontēti uz noņemamiem paliktņiem: apakšējais priekšzobs, 2 daļas ar šķērsgriezumu. Apakšējais ilknis, 2 daļas ar šķērsgriezumu. Apakšējais viensaknes priekšmolārais. Apakšējais divsakņu, 2 daļas ar šķērsgriezumu, kur tiek demonstrēts kariesa uzbrukums.Augšējais trīssakņu dzeroklis, 3 daļas ar šķērsgriezumu un karies. Katrs zobs pieejams arī atsevišķi.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
378_137 classic tooth model series. pasūtīt Vajag ielogoties!

Dental model, Dental Morphology Series, 7 part, 10 times life size - English - Šai zobārstniecības morfoloģijas sērijai ir noņemam sānu priekšzobs, ilknis, pirmais dzeroklis, zobu protēze no mākslīgā dzerokļa ar pirmo dzerokli, kuram ir kronītis zelta krāsā un ar otro dzerokli. Visas attiecīgās zobu morfoloģijas struktūras ir atzīmētas. Stomatoloģiskā morfoloģija uz caurspīdīgas pamatnes-žokļa. Palielināts 10 reizes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
491_231 dental morph. series. 7 -part. pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Diseases of the Esophagus - Barības vada augstas kvalitātes modelis, paredzēts pacientu un studentu apmācībai, demonstrē barības vada priekšējo daļu dabiskā lielumā, no barības vada apakšējās daļas līdz kuņģa augšējai daļai. Parādītas šādas barības vada slimības: atplūdes ezoflagīts Ulcer Barretts Ulcer Esophageal carcinoma Esophageal varices Hiatal hernia. Barības vada modelis samontēts uz pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
779_445 diseases of the oesophagus pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Hemorrhoid Model - Hemoroīdu augstas klases modelis, paredzēts, lai apmācītu pacientus un studentus hemoroīdu ārstēšanas metodēm. Моdelis demonstrē taisnās zarnas frontālo daļu dabīgā, samazināts taisnās zarnas reljefs atrodas uz pjedestāla. Papildus taiszarna anatomiskajām struktūrām (sfinkteris, gļotāda, venozais pinums),modelis demonstrē iekšējos hemoroīdus I un II stadijas laikā, kā arī ārējos hemoroīdus. Reljefais eksponāts demonstrē hemoroīdus III un IV stadijā. Hemoroīdu anatomijas augstas kvalitātes modelis ir samontēts uz pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
765_738 haemorrhoid model pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Gallstone Model - Šis grafiskais žultsakmeņa modelis ir paredzēts pacientu un studentu apmācībai. Tas demonstrē žultsvadu sistēmas anatomiju un tās apkārtējo vidi uz pusi samazinātā apmērā. Žultspūšļa sieniņā var būt identificēts akūts iekaisums (holecistīts) un hroniska iekaisuma izraisītas audu izmaiņas. Žultsakmeņus var sastapt šādās tipiskās vietās:žultspūšļa pamatnes zonā. Vārstuļa spirālajā zonā. Kopējās žults plūsmas zonā. Tievās zarnas papilārajā atverē. Žultsakmeņa modelis uzmontēts uz pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
351_546 gallstone model pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Stomach with Ulcers - Kuņģa patoloģijas modelis 3B Scientific® demonstrē dažādas gastrīta stadijas, sākot vieglas kuņģa čūlas līdz kuņģa perforācijai. Kuņģa sekcija ar barības vadu un divpadsmitpirkstu 2 reizes samazinātā izmērā parāda šādas patoloģiskas kuņģa izmaiņas: Eritematozais gastrīts. Erozīvais gastrīts. Hemorāģiskais gastrīts. Sadzīšanas stadija ar rētu veidošanos. Аtrofiskais gastrīts. Hipertrofiskais gastrīts. Čūlas asiņošana. Perforētā čūla. Kuņģa sieniņas papildus reljefais modelis demonstrē: veselu gļotādu. Akūts gastrīts antrālajā. Erozīvais gastrīts ar gļotādas defektiem. Asiņojoša čūla (erozīva gļotādas muskulatūra). Perforētā čūla (visi erodētie kuņģa slāņi). Kuņģis ar čūlām, uzstādīts uz pamatnes demonstrēšanai klasē vai ārsta kabinetā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
638_974 stomach with ulcers pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, 4 Piece Colon with Pathologies - Resnās zarnas modelis no četrām daļām ar šķērsgriezumu, demonstrē gan normālu stāvokli, gan dažādas slimības. Normālā anatomijā iekļautajās struktūrās ietilpst: serosa, muscle, mucosa, semilunar folds, taenia un epiploil appendices. Demonstrētas šādas slimības: polipi,vēzis, divertilulīts un kolīts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
303_659 colon with pathologies- 4 pc pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Stomach Cancer Model - Kuņģa vēža modelis demonstrē vēdera griezumu, kurā parādīts karcionālais audzējs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
814_272 stomach cancer pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, 4-pc Gerd - (Gastro Esophageal Reflux Disease) - Gastro Esophageal Reflux slimība. 4-daļīgs modelis demonstrē Gastro Esophageal Reflux progresējošās stadijas. Ietilpst: normāls stāvoklis, sliding hiatal hernia and acid reflux; chronic acid reflux/Barrett’s esophagus; Barrett’s esophagus/adeno carcinoma.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
664_160 gerd - (gastro esophageal reflux disease pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Liver/Gallbladder Model with Gallstones - Šis modelis demonstrē aknas un žultspūsli pilnā izmērā ar griezumu, kurš demonstrē žultspūšļa iekšējo anatomiju, ieskaitot žultsakmeņus.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
173_272 liver/gallbladder pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Gastric Band Model - Моdelis istrādāts, pamatojoties uz mūsu esošo divdaļīgo kuņģa modeli, kuram pievienota kuņģa bandāža SAGB Quick Close®. Kuņģa bandāžu ievada ķirurģiskā veidā, lai ārstētu patoloģisku aptaukošanos, ja konservatīvā ārstēšanās nav vainagojusies panākumiem. Šis modelis ir ļoti piemērots kā instruments, lai paskaidrotu ārstēšanos pacietiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
738_424 gastric band model pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Pancreas Model - Aizkuņģa dziedzera modelis demonstrē aizkuņģa dziedzera vēzi, žultspūsli ar akmeņiem, pārplēstu liesu un kuņģa divpadsmitpirkstu zarnas čūlas slimību.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
753_474 pancreas/gallbladder/spleen pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Stomach Model with Ulcers - Kuņģa modelis ar čūlām demonstrē kuņģa garengriezumu ar kuņģa čūlas slimību, divpadsmitpirkstu zarnas slimību ar barības vada iekaisumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
452_605 stomach with ulcers pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Intestinal diseases - Šis modelis dekonstrē parastās labdabīgās un ļaundabīgās izmaiņas resnajā zarnā un taisnajā zarnā. Tām pieder diverticula, polyps, hemorrhoids, fistulae, fissures, chronic inflammatory diseases (Crohn’s disease и ulcerative colitis), kā arī zarnu trakta vēzis dažādās stadijās.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
858_182 intestinal diseases pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Diseased Kidney Model - Šis divpusējais nieru modelis parāda nieri palielinājumā. No vienas puses parādīts griezums ar показан разрез с нормальной анатомией, bet no otras puses ar infekciju, scarring, atrophy, urinary (kidney) stones, tumor, polycystic disease, hipertensijas efekti.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
361_276 kidney normal/pathology pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Liver with Gall Bladder, Pancreas and Duodenum - Šis augstas klases modelis parāda aknas un žultspūsli: Ducts. Gall bladder. Pancreas. Duodenum. Vessels. Extra-hepatic ducts with gall bladder. Galvenais aizkuņģa dziedzera kanāls un tā atveres. Uzskatāmi ilustrē aknu anatomiju ar žultspūsli, aizkuņģa dziedzeri un divpadsmitpirkstu zarnu. Aknu anatomijas demonstrācija nekad nav bijusi skaidra. Aknas ar žultspūsli, aizkuņģa dziedzeri un divpadsmitpirkstu zarnu uzstādītas uz pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
481_642 liver with gall bladder. pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Normal Kidney Model - Modelis demonstrē labās nieres un virsnieru garengriezumu palielinājumā. Моdelis izceļ aknu artērijas un vēnas, lielās un mazās bļodiņas, starpdaivu artēriju un urīnvadu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
533_533 kidney pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Rectum cross section (oversize) with pathologies - Taisnās zarnas modelis ar šķēŗsgriezumu un palielinājumu 1.5 reizes, demonstrē ulcerative colitis, internal un external fistula, internal и external hemorrhoids, annular cancer, sessile polyp, submucosal abscess, skin tag, pedunculated polyp, supralevator abscess, ischiorectal abscess, cryptitis, diverticulum, condyloma acuminatum, fissure un condyloma latum
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
190_767 rectum pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Colon Model - Resnās zarnas modelis ar griezumiem demonstrē šādas izplatītas patoloģijas: adhesions, appendicitis, bacterial infection, cancer, Crohn’s disease, diverticulitis, diverticulosis, polyps, spastic colon un ulcerative colitis.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
710_844 colon model pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Stomach, 2 part - Cilvēka kuņģa modelī parādīti dažādi kuņģa sieniņu slāņi. Kuņģa priekšpuse ir noņemama, lai detalizēti izpētītu kuņģa anatomiju. Kuņģa modelis attēlo apakšējo barības vadu, asinsvadus, nervus. Kuņģa modelis ir augstas anatomiskās klases izstrādājums, kurš ir teicami piemērots izmantošanai ārsta kabinetā vai mācību klasē. Моdelis uzstādīts uz stenda.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
678_590 stomach. 2 -part pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Rear organs of the upper abdomen - Krūšu kurvja augšējās daļas modelis parāda divpadsmitpirkstu zarnu (daļēji atvērtu), žultspūsli (atvērtu) un žultsvadus (atvērtus), aizkuņģa dziedzeri (atklāti lielie vadi), liesu un apkārtējos asinsvadus dabīgā izmērā. Моdelis ilustrē vēdera augšējās daļas aizmugures orgānu anatomiju, augsta izgatavošanas kvalitāte. Šī ir anatomiski pareiza vēdera augšējās daļas aizmugures orgānu kopija un tā ir izcili piemērota anatomijas kabinetam vai ārsta kabinetam. Modelis uzstādīts uz stenda.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
382_635 rear organs upper abdomen pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, GI Tract Model - Mazās un resnās zarnas mоdelis GI Tract - skats ar griezumu - ar šādām izplatītām patoloģijām: adhesions (saaugumi), аpendicīts, bakteriālās saslimšanas, vēzis, Krona slimība, divertikulīts, polipi, spastiskā zarna un čūlas kolīts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
225_479 gi tract pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Nieres ar vēdera dobuma apakšdaļas mugurpuses orgāniem - 3 daļas - Šis augstas kvalitātes nieru un vēdera dobuma aizmugures daļas modelis apvieno nieru modeli K22/1 un K22/2, cilvēka urīnizvades un barības vada sistēmas anatomiju.Vēdera dobuma augšējie orgāni piestiprināti to dabiskajā anatomiskajā stāvoklī un noņemami. Моdelis satur daudz nieru un vēdera dobuma aizmugures daļas anatomisko detaļu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
391_573 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Stomach, 3 part - Kuņģa modelis parāda dažādus kuņģa sieniņas slāņus. Kuņģa priekšējā daļa ir noņemama. Моdelis attēlo: barības vada apakšējo daļu. Asinsvadus. Divpadsmitpirkstu zarnu. Aizkuņģa dziedzeri. Nervus. Моdelis uzstādīts uz paliktņa, lai būtu iespēja to demonstrēt studentiem vai ārsta kabinetā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
613_118 stomach. 3 -part pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, 3B MICROanatomy™ Digestive System - 20-times magnified - Моdelis 3B MICROanatomy ™ Digestive System ilustrē četru barošanas sistēmas iecirkņu smalko audu struktūru: Barības vads. Kuņģis. Tievā zarna. Resnā zarna. Modeļa 3B MICROanatomy ™ Digestive System priekšējā daļa parāda gremošanas sistēmas zonas un to smalkās audu struktūras histoloģiskajā griezumā. Gremošanas sistēmas modeļa aizmugures daļā izceļas katras priekšpusē parādīto gremošanas sistēmas zonas didaktiski interesanto zonu palielinājums. Cilvēka gremošanas sistēmas anatomija palielināta 20 reizes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
788_238 3 b microanatomy digestive sys pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, 3B MICROanatomy™ Liver - Šis 2-daļīgais aknu modelis 3B demonstrē aknu zonu palielinātu diagrammas skatu. Моdelis ilustrē aknu struktūras komponentu funkcionālo stāvokli. Modeļa kreisajā daļā parādīta aknu zona части, kurā ietilpst vairākas aknu daivas. Modeļa labajā pusē redzamas palielināts kreisās aknu daivas sekciju attēls. Aknu kreisā un labā daļa 3B MICROanatomy ™ palielināta attiecīgi 60 un 200 reizes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
395_139 3 b microanatomy liver pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Digestive System, 2 part - Gremošanas sistēmas modelis dabiskajā lielumā, kurš demonstrē visu gremošanas sistēmu grafiskajā reljefā. Modelī parādīts: Deguns. Mutes dobums un rīkle. Barības vads. Kuņģa-zarnu trakts. Aknas ar žultspūsli. Aizkuņģa dziedzeris. Liesa. Тās pašas funkcijas, kā K21, bet bez noņemamas kuņģa puses. Atklāta gremošanas sistēmā ietilpstošā divpadsmitpirkstu zarna, aklā zarna un taisnā zarna. Šķērs- transverse colon ir noņemama. Gremošanas sistēmas modelis ir samontēts uz pamatnes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
415_904 digestive system. 2 -part pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Digestive System, 3 part - Šis zarnu trakta bārkstiņu modelis sastāv no vienas veselas bārkstiņas, viena bārkstiņas šķērsgriezuma, kurš demonstrē artērijas un vēnas un vienu secētu bārkstiņu, lai parādītu limfatiskos asisnvadus. Zarnu trakta bārkstiņu moodelī ietilpst arī garengriezums Lieberkühns crypt. Zarnu bārkstiņas ir palielinātas 100 reizes. Моdelis samontēts uz pamatnes ērtai demonstrēšanai klasē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
809_420 digestive system. 3 -part pasūtīt Vajag ielogoties!

DIGESTIVE SYSTEM MODELS, Intestinal Villi, 100 times life size - Šis zarnu trakta bārkstiņu modelis sastāv no vienas veselas bārkstiņas, viena gareniska bārkstiņas griezuma, kurš demonstrē artērijas un vēnas un vienas secētas bārkstiņas, lai parādītu limfatiskos asinsvadus. Zarnu bārkstiņu modelī ietilpst garengriezums Lieberkühns crypt. Zarnu bārkstiņas ir palielinātas 100 reizes. Моdelis ir samontēts uz pamatnes ērtai demonstrēšanai klasē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
899_380 intestinal villi. 100 times pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.0025389194 sekund!