SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija, papīra izstrādājumi
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
    Asins paraugu paņemšanas materiāli
    Diagnostiskie testi, reaģenti
    Analizatori
    Parazitoloģija
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Asins paraugu paņemšanas materiāli
 Diagnostiskie testi, reaģenti
 Analizatori
 Parazitoloģija

Bioķīmiskie reaktīvi, Klīniskās bioķīmijas reaģenti - Klīniskās bioķīmijas reaģenti.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
215_630 ldh3 x 20 ml pasūtīt Vajag ielogoties!
182_298 ldh3 x 50 ml pasūtīt Vajag ielogoties!
960_146 urea *3 x 100 ml pasūtīt Vajag ielogoties!
666_117 urea *3 x 50 ml pasūtīt Vajag ielogoties!
251_976 ck3 x 20 ml pasūtīt Vajag ielogoties!
331_130 ck3 x 50 ml pasūtīt Vajag ielogoties!
693_649 aso *50 ml pasūtīt Vajag ielogoties!
202_632 crp *50 ml pasūtīt Vajag ielogoties!
662_857 rf *50 ml pasūtīt Vajag ielogoties!

Bioķīmiskie reaktīvi, Super GL2 – Glucose, LactateSUPER GL compact – Glucose / Lactate / Hemoglobin - SUPER GL compact - SUPER GL vienkāršs SUPER GL ātrajai palīdzībai vienā ierīcē. Ar šā analizatora palīdzību var vienlaikus izmērīt glikozes, laktāta un hemoglobīna līmeni vienā paraugā, ierīce parāda arī glikozes līmeni plazmā. Ierīcei ir 3 režīmi: kalibrēšanas, parauga mērīšanas un divi varianti kontroles materiālam. Ir sešas vietas pacientu paraugiem, tādēļ jūs varat izmērīt nelielas sērijas. Ierīces programmatūra aprēķina kontrolmērījuma statistisko novērtējumu saskaņā ar spēkā esošo Vācu medicīnas asociācijas rokasgrāmatu. Tas parādīsies uz displeja, bet to var arī izdrukāt vai nosūtīt EDP. Vēl viens jaunums - tā ir svītrkoda ievadīšana ar PS2 tastatūras palīdzību vai ar svītrkodu nolasītāja palīdzību, tādēļ ir daudz vienkāršāk saistīt izmērītos lielumus ar konkrēto pacientu datiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
502_418 SUPER GL compact pasūtīt Vajag ielogoties!

Bioķīmiskie reaktīvi, Super GL2 – Glucose, Lactate - SUPER GL2 tika izstrādāts kā nomaiņa mūsu labi zināmajam SUPER GL, it īpaši specializētām laboratorijām un lielām praksēm. Ierīcei irbiosensori glikozei un laktātam vai tikai glikozei, izmanto labi zināmas augsta ātruma metodes SUPER & nsp un GL. SUPER GL2 ir rotors 30 paraugiem - tāpat kā priekšgājējam SUPER GL, bet tam vieglāk izmantojams inovatīvs sensoru ekrāns. Izmantojot inovatīvās metodes, SUPER GL2 mēra ātrāk nekā SUPER GL, var vienlaikus izmērīt glikozes un laktāta līmeni vienā paraugā. Ar speciāla glikozes sensora palīdzību ierīce pārbauda glikozes lielumu uz traucējošo vielu iedarbību. Sākotnējā analīze ir ļoti vienkārša, izmanto iepriekš dozētus paraugu kausiņus un kapilārus. SUPER GL2 - moderns analizators ar daudziem EDP kanāliem, svītrkodu nolasītāju, paraugu saglabāšanas funkciju, vadības elementiem u.c.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
185_687 SUPER GL2 pasūtīt Vajag ielogoties!

Bioķīmiskie reaktīvi, Klīniskās bioķīmijas analizatori BM100 - Pilnīgi automātisks klīniskās ķīmijas brīvpiekļuves analizators. Caurlaides spēja - līdz 150 testiem stundā. Reakcijas kivetes - 81 vienreizēja reakcijas kivete. Viļņa garumi - 8 viļņa garumi diapazonā no 340 līdz 670 nm. Neatkarīgs maisītājs parauga un reaģentu sajaukšanai. Paraugu zonde - ar šķidruma līmeņa noteikšanu un nesaskaņas aizsardzību. Reakcijas maisījuma tilpums - no 150 līdz 500 ul. Izsniegtā parauga tilpums - 2-50 ul. Reaģenta tilpums - R1 -150-300 ul, R2 20-300 ul. Reaģentu stāvoklis - 40 pozīcijas,Levy-Jenningsa atdzesēti līdz 4-12 ° C. Paraugu stāvoklis - 40 pozīcijas, atdzesētas līdz 4-12 ° C. Kalibrācijas izliekumi - lineāri un nelineāri, viens, divi un daudzpunktu. Kvalitātes kontrole -Levy-Jenningsa diagrammas ar Vestgardas noteikumiem, dubultiem apjomiem un kontrolsomu. Kontrolieris - ārējs PC ar Windovs XP/7 kopā ar lāzera printeri un kontrolsomu. Savienots ar LIS - HL7 protokolu bm 100 līdz 150 t/h
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
926_168 bm 100 līdz pat 150 t/h pasūtīt Vajag ielogoties!

Bioķīmiskie reaktīvi, Klīniskās bioķīmijas analizatori BM200 - Pilnīgi automātiski klīniskās ķīmijas brīvpiekļuves analizatori. Līdz 230 testi/stundā (ar ISE līdz 450). ISE modulis pēc izvēles paredzēts Na, K, Cl, Li. Iebūvēts svītrkoda lasītājs. Reakcijas kivetes - 81 vienreizējās reakcijas kivete ar 5 mm optisko ceļu. Viļņu garums - 8 viļņu garumi diapazonā no 340 līdz 670 nm. Neatkarīga strēle paraugu un reaģentu samaisīšanai. Parauga pārbaude - ar šķidruma līmeņa noteikšanu un aizsardzību pret sadursmi. Sadalītā parauga tilpums - 2-50 ul. Sadalītā reaģenta tilpums - R1 -150-300 ul, R2 - 20-300 ul. Reaģentu pozīcijas - 40: 20 un 30 ml pudeles,atdzesētas līdz 4-12°C. Paraugu novietojums - 40 mēģenes ar 12-14 mm diametru un 35-100 mm augstumu, un mikrotrauki,atdzesēti līdz 4-12°C. Kalibrēšanas līknes - lineāras un nelineāras, vienu, divu un daudzpunktu. Kvalitātes kontrole - Levy-Jenningsa diagrammas ar Vestgardas noteikumiem, dubultiem apjomiem un kontrolsomu. Tiek kontrolēts - ārējais PC ar Windows XP/7 un lāzerprinteri. Savienots ar LIS - HL7 protokolu
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
980_332 bm 200 ar bcr un ise (na. k. cl) līdz pat 450 t/h pasūtīt Vajag ielogoties!
718_908 bm 200 līdz pat 230 t/h pasūtīt Vajag ielogoties!
534_527 bm 200 līdz pat 230 t/h pasūtīt Vajag ielogoties!

Egr analizatori, Mini cube - Nepārtraukta automātiska ielāde, ESR noteikšana uz 4 paraugiem vienlaikus tieši uz hematokrīta caurulītēm. USB un Bluetooth spraudnis personālajam datoram, viedtālrunim un planšetei. Ārējais svītrkoda nolasītājs un printeris (оpcionāli). Ērta nepārtraukta paraugu ielāde, ekrāna sensoru interfeiss, USB-ports un Bluetooth pieslēgums PK, planšetei un viedtālrunim. EKOLOĢISKI TĪRS Trūkst atlikumu, nav nepieciešami nekādi papildus izdevumi atlikumu likvidēšanai. NAV BIOLOĢISKA RISKA NAV NEPIECIEŠAMAS CITRĀTA CAURULĪTES Nav kontakta ar asinīm. Nav šķidro atlikumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
967_361 mini cube pasūtīt Vajag ielogoties!

Egr analizatori, Ves-matic cube 30 - Automātiska ierīce ESR noteikšanai uz 30 paraugiem vienlaikus tieši uz hematokrīta caurulītēm. ESR rādījums pirmajā stundā tiek veikts pēc 33 minūtēm, ieskaitot paraugu sajaukšanas laiku. Hosta ininterfeiss pieprasījumiem. AUTOMATIZĒTA SISTĒMA Аutomatizēta sistēma tiešai ESR noteikšanai asinīs /образце EDTA paraugā. INOVATĪVA OPTISKĀS NOLASĪŠANAS SISTĒMA Sistēma var nolasīt nosēdumu līmeni caur atzīmēm, kas piestiprinātas galvenajai caurulītei, ESR tieši nosaka, pilnīgi nolasot šūnu paraugu. STANDARTIZĀCIJA UN DROŠĪBA Аutomātiska parauga sajaukšana eritrocītu dezagregācijai un lielākai rezultātu precizitātei. Sistēma izmēra reālos nosēdumus, šādi ļaujot piedalīties ESR asiņu kontroiles modificētajās VEQ shēmās. NAV BIOLOĢISKA RISKA NAV NEPIECIEŠAMAS CITRĀTA CAURULĪTES Nav kontakta ar asinīm. Nav šķidro atlikumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
567_485 ves matic cube 30 pasūtīt Vajag ielogoties!

Egr analizatori, Ves-matic cube 80 - Automātiska ierīce ESR noteikšanai tieši uz hematokrītra caurulītēm (95 paraugi stundā), izmantojot speciālus stendus. ESR rādījumi pirmajā stundā tiek veikti 26 minūtēs. Hosta interfeiss pieprasījumiem. АUTOMATIZĒTA SISTĒMA Аutomatizēta sistēma tiešai ESR noteikšanai asinīs/EDTA paraugā. INOVATĪVA OPTISKĀS NOLASĪŠANAS SISTĒMA Sistēma var nolasīt nosēdumu līmeni caur atzīmēm, kuras piestiprinātas galvenajai caurulītei, ESR tieši nosaka, pilnīgi nolasot šūnu paraugu. ELASTĪBA UN UNIVERSĀLUMS Dažādu modeļu un marku EDTA caurulītes var apstrādāt vienlaikus, bez ierobežojumiem. Теstu var izpildīt 24 stundu laikā no asins noņemšanas brīža. AUGSTA EFEKTIVITĀTE Nepārtraukta ielāde labākam darbam. Nodrošina pilnīgu eritrocītu atdalīšanu. Rezultāts tiek saņemts 22 minūšu laikā NAV BIOLOĢISKA RISKA NAV NEPIECIEŠANAS CITRĀTA CAURULĪTES Nav kontakta ar asinīm. Nav šķidro atlikumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
590_124 ves matic cube 80 pasūtīt Vajag ielogoties!

Egr analizatori, Ves-matic cube track - Automātiska ierīce ESR noteikšanai tieši uz hematokrīta caurulītēm (95 paraugi /stundā), lai pieslēgtos automātiskajai klīniskās laboratorijas sistēmai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
854_736 ves matic cube track pasūtīt Vajag ielogoties!

Egr analizatori, Ves-matic cube 200 - Аutomātiska ierīce ESR noteikšanai tieši uz hematoktīta caurulītēm (190 paraugi stundā), izmantojot speciālus stendus. ESR rezultāts pirmajā stundā tiek saņemts pēc 24 minūtēm. Hosta interfeiss pieprasījumiem. АUTOMATIZĒTA SISTĒMA Аutomatizēta sistēma tiešai ESR noteikšanai asinīs/EDTA paraugā. INOVATĪVA OPTISKĀS NOLASĪŠANAS SISTĒMA Sistēma var nolasīt nosēdumu līmeni caur atzīmēm, kuras piestiprinātas galvenajai caurulītei, ESR nosaka tieši no šūnu parauga. ELASTĪBA UN UNIVERSĀLUMS Dažādus EDTA caurulīšu modeļus un markas var apstrādāt vienlaikus, bez ierobežojumiem. Теstu var izpildīt 24 stundu laikā no asins noņemšanas brīža. AUGSTA EFEKTIVITĀTE Nepārtraukta ielāde labākam darbam. Nodrošina pilnīgu eritrocītu atdalīšanu. Rezultāts tiek iegūts 22 minūšu laikā NEPASTĀV BIOLOĢISKS RISKS. NAV NEPIECIEŠAMAS CITRĀTA CAURULĪTES Nav kontakta ar asinīm. Nav šķidro atlikumu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
970_401 ves-matic cube 200 adapted for abx pasūtīt Vajag ielogoties!
620_947 ves-matic cube 200 adapted for advia bayer pasūtīt Vajag ielogoties!
422_656 ves-matic cube 200 adapted for beckman coulter pasūtīt Vajag ielogoties!
893_274 ves-matic cube 200 adapted for sysmex pasūtīt Vajag ielogoties!
238_972 ves-matic cube 200 adapted for sysmex and compatible with sarstedt tubes pasūtīt Vajag ielogoties!

Urīna analizators, Stripi un kontroles - Urīna stripi un kontroles. 10 parametru: pH, nitrīti, īpatnejs svars, asinis, glikoze, bilirubīns, urobilinogēns, ketons, leikocīti, proteīni, 11 parametru: + askorbīnskābe
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
982_393 Kontroles 10 parametru, 2 x 8 ml pasūtīt Vajag ielogoties!
289_640 Kontroles 11 parametru stripiem, 3 x 8 ml pasūtīt Vajag ielogoties!
721_448 Urīna stripi BM URI 10 (pH, Nit, SG, Blo, Glu, Bil, Urob, Ket, Leu, Prot) pasūtīt Vajag ielogoties!
367_788 Urīna stripi BM URI 11 (pH, Nit, SG, Blo, Glu, Bil, Urob, Ket, Leu, Prot, VC) pasūtīt Vajag ielogoties!

Urīna analizators, Urīna analizators Uri 30 - Urīna analizators ar printeri ‣ Parametri - pH, nitrīti, īpatnejs svars, askorbīnskābe, asinis, glikoze, bilirubīns, urobilinogēns, ketons, leikocīti, proteīni ‣ 60 testi/stundā ‣ Atmiņa - 1500 paraugi ‣ Divas AA baterijas un stravas adpteris ‣ Portatīvs
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
976_917 Urīna analizators URI 30 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Urīna analizators, Urīna analizators hti ua-60 - Portatīvs, ar iebūvētu printeri, 60 testi stundā. Automātiska iekārtas kalibrācija katrā ieslēgšanās reizē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
133_770 Termopapīrs pasūtīt Vajag ielogoties!
366_591 Urīna stripi-N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
152_729 Analizators pasūtīt Vajag ielogoties!

Urīna analizators, Urīna analizators Uri 200 - Urīna ķīmiskais analizators. Parametri - pH, nitrīts,īpatnējais svars, askorbīnskābe, asinis, glikoze, bilirubīns, urobilinogens, ketons, leikocīti, proteīns. Mērīšanas principi - divkāršs viļņa garums. Mērīšanas viļņu garums - 3 LED viļņu garums (550, 620, 720 nm). Caurlaides spēja - 60 testi/stundas (standarta režīms); 120 testi/stundas (ātrais režīms). Atmiņas kapacitāte - 4000 rezultātu. Interfeiss - sērijas vārti (RS 232), paralēlie vārti (ārējam printerim, PS/2 (svītru koda nolasījumam). Aukstas gaismas avots, ilgi lietojams un stabils. Krāsas noteikšana
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
123_718 bm uri 200reader pasūtīt Vajag ielogoties!

Urīna analizators, Urīna analizators CL-50 - CL-50 Plus – pusautomātisks urīna аnalizators līdz 14 urīna parametru mērīšanai. Ierīce sekmīgi apvieno operativitāti un analīzes precizitāti ar vadīšanas ērtumu. Interfeiss intuitīvi uztverams, krievu valodā. Ražīgums: 120 аnalīzes stundā. Теsti: Urobilinogēns, Bilirubīns, Ketoni, Eritrocīti, Olbaltumvielas, Nitrīti, Leikocīti, Glikoze, Īpetnējais blīvums, pH, Аskorbīnskābe, Kreatinīns, Kalcijs, Mikroalbumīns. Rezultātu korekcija: аutomātiska, izslēdz tādu urīna parametru ietekmi, kā pH (skābs, sārmains), īpatnējais blīvums un krāsa. Printeris: iebūvēts termoprinteris. Interfeiss: ports RS-232, ports PS/2, paralēlais ports. Atmiņa: 1000 rezultāti; Izmēri: 240 х 190 х 115 mm; Svars: 1,3 kg.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
284_991 Termo papīrs priekš CL-50, N10 pasūtīt Vajag ielogoties!
559_364 Urīna analizators CL-50 pasūtīt Vajag ielogoties!
389_356 Urīna stripi 10 parametri-N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
722_911 Urīna stripi 11 parametri ((Leukocyte, Ketone, Nitrite, Urobilinogen, Bilirubin, Protein, Glucose, Specific Gravity, Blood, pH, Creatinine, Calcium, Microalbumin) priekš CL-50 vai vizuālai analīzei N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
238_129 Urīna stripi 11 parametri (Leukocyte, Ketone, Nitrite, Urobilinogen, Bilirubin, Protein, Glucose, Specific Gravity, Blood, pH, Ascorbic Acid), 100 gab. pasūtīt Vajag ielogoties!

Urīna analizators, Urīna analizators Urilyzer® 100 ar printeri - Urilyzer® 100 neliela izmēra urīna testu stripu analizators ar klusu termālo printeri. Standarta režīmā 50 mērījumi stundā, paātrinātajā režīmā 120 mērījumi stundā. 3.5 collu skārienjutīgs LCD ekrāns. Fotometra viļņu garumi 505, 530, 620, 660 nm. Iespēja pieslēgt USB, PS2 (klaviatūra, svītru koda lasītājs), mikro SD karti. Izmērs 190x260x77 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
575_200 Termo papīrs rullī 57mmx25m - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
876_875 Combi Screen Plus - 11 parameteri - N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
652_182 Combi Screen® SYS - 11 parameteri - N150 pasūtīt Vajag ielogoties!
426_514 Urīna stripu turētājs - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
516_817 Urīna analizators Urilyzer® 100 ar printeri pasūtīt Vajag ielogoties!

Urīna analizators, Urīna analizators Uri 500 - Urīna ķīmiskais analizators. Parametri - pH, īpatnējais svars, askorbīnskābe, asinis, glikoze, bilirubīns, urobilinogēns, ketons, leikocīti, proteīns. Mērījuma princips - divkārša viļņa garuma atstarošanās metode. Viļņa garuma mērīšana - 3 LED viļņa garums (550, 620, 720 nm). Caurlaides spēja - 520 testi/stundā. Atmiņas kapacitāte - 5000 rezultātu. Interfeiss - sērijas ieeja (RS232), paralēlā ieeja (ārējam printerim), PS/2 (svītru koda lasītājam). Kontroles funkcija - autopārbaudi, paraugu testēšanu un traucējumu noteikšanu kontrolē iekšējais mikrodators. Ilgstoši izmantojams un ļoti stabils aukstas gaismas avots. Anormālu testu ziņojumi. Urīna krāsas noteikšana. Urīna dzidruma noteikšana
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
166_494 bm uri 500 lasītājs pasūtīt Vajag ielogoties!

Urīna nosēdumu analīzes ierīce, Urīna analīze / csf koncentrācija - UriPrep ™ izmanto urīna centrbēdzes koncentrāciju mikroskopiskiem pētījumiem. Меtode ir vienkārša un ātra: urīns jāielej mēģenē, jāieliek centrifūgā, jānolej virsnosēdumu šķidrums. Paliek 1 ml urīna nosēdumu analīzei. Vienreiz lietojama ierīce tikai diagnostikai mēģenē. Unikāla nosēdumu standartizācija, lai veiktu urīna analīzi.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
728_872 uricon -N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
782_714 cerocon mini (0.5ml) centrifūgas mēģenes (urīna/csf) -N50 pasūtīt Vajag ielogoties!
935_955 uriprep nosēdumu mēģenes -N500 pasūtīt Vajag ielogoties!

Urīna nosēdumu analīzes ierīce, Rs urīna nosēdumu analīzes ierīce - RS Workstation piedāvā pilnu sistēmu urīna, kā arī citu organisma šķidrumu, tādu kā muguras smadzeņu šķidrums, pleirālais šķidrums, perikards, periotoneālais šķidrums un sēklas šķidrums apstrādei un standartizācijai. Vienkārši lietojama. Nospiediet pogu Sample un dažu sekunžu laikā paraugs tiks atsūkts, resuspendēts un nogādāts sistēmas plūsmas šūnā. Kad analīze pabeigta, nospiediet gaisa padeves pogu un dažu sekunžu laikā ierīce būs gatava jauna parauga apstrādei. Ierīces centrā atrodas mūsu patentētā tehnoloģija Optical Slide Assembly.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
230_534 tīrīšanas pudelīšu mezgls -N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
647_970 rs balināšanas pudelīte -N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
578_963 asiņainas fekālijas pk25 pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11
   Cenas uz 2019-08-14. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.3400321007 sekund!