SANTAKS
Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
    Diagnostikas ierīces
    Ginekoloģiskie materiāli
    Ginekoloģiskie krēsli un darbastacijas
    Ultrasonogrāfija
    Instrumenti
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai klīniskai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Diagnostikas ierīces
 Ginekoloģiskie materiāli
 Ginekoloģiskie krēsli un darbastacijas
 Ultrasonogrāfija
 Instrumenti

Dažādi, Nabas klemme - Vienreizlietojama liela izmēra nabas klemme, kas paredzēta precīzai jebkuru nabas saišu ietveršanai un to izkļūšanas novēršanai. Individuāli iepakota celofāna iepakojumā (neilons/polietilēns) un medicīniskajā papīrā, lai nodrošinātu drošus higiēniskos apstākļus lietotājam. Sterilizēta etilēnoksīdā. Īpaši droša klemme, kas novērš nejaušu atkārtotu atvēršanos. Var tikt atvērta, tikai veicot griezumu aizmugures pusē. Ražots Itālijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
123_895 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
135_671  N500 ir Vajag ielogoties!
868_146 IUI katetrs pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Gumijas pesārijs dzemdes noslīdējumiem - Gumijas pesārijs dzemdes prolabēšanai - bez lateksa. Аutoklavējams. Individuāli iepakoti kartona kārbā ar lietotāja instrukciju angļu valodā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
568_853 D = 55 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
767_524 D = 95 mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Gumijas pesārijs - Gumijas pesārijs dzemdes prolabēšanai - bez lateksa. Аutoklavējams. Individuāli iepakoti kartona kārbā ar lietotāja instrukciju angļu valodā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
836_385 Ø 60 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
435_686 Ø 65 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
596_376 Ø 70 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
149_549 Ø 75 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
369_808 Ø 80 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
254_839 Ø 85 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
800_190 Ø 90 mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Glāzītes histerogrāfijai sterilas - Glāzītes histerogrāfijai - bez lateksa Ierīce sastāv cietas, caurspīdīgas konusveida glāzītes ar centrālo konisko kanulu; tā ir aprīkota ar elastīgu un ērtu manipulatoru 25 cm garumā, tas ir pievienots pie glāzītes un divām mēģenēm, kuras savukārt aprīkotas ar spailēm. Viena no tām nodrošina vakuumu, tikmēr otra injicē kontrastvielu. Ideāla adhēzija pie dzemdes kakliņa tiek nodrošināta uz glāzītes sašaurinātās formas un progresīvas vakuuma izmantošanas glāzītē rēķina. Iesūcošā ierīce glāzīte/kanula ir radiocaurspīdīga un ļauj kontrolēt endocerviksa proksimālo skatījumu. Radiologs vai rentgenologs spēj manipulēt ar ierīci attālināti no radioaktīvā lauka, kamēr dzemdes imobilizācija notiek komfortabli.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
271_150 25 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
804_225 30 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
828_905 35 mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Silikona pesārijs - Silikona pesārijs dzemdes noslīdējumiem - bez lateksa. Аutoklavējams. Individuāli iepakots kartona kārbās ar instrukciju angļu valodā
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
823_153 D = 60 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
958_480 Ø 65 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
127_196 Ø 70 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
297_209 Ø 75 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
815_729 Ø 80 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
433_266 Ø 85 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
298_521 Ø 90 mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Enddogēns endometriālajiem paraugiem - Endometriālā zonde ENDOGYN paredzēta dzemdes gļotādas citoloģiskajiem paraugiem. Tā ļauj nesāpīgi un viegli veikt rutinētu dzemdes gļotādas skrīningu, turklāt novēršot dzemdes kakliņa izstiepšanu. Ārējā kārta nosedz turētāju ar asimetriskām V veida lāpstiņām augšā. Ārējais Ø 3,0 mm - garums 20 cm. Zondes īpatnības ir plānais zobvainags un smalkās griešanas malas, kas labi spēj noņemt un saglabāt endometrija audus. Vienam galam ir pussfēriska galviņa, kura virzoties atpakaļgaitā, ļauj vispirms noņemt aspirētos audus. Histerometriju var izmērīt atbalsta punktos, kuri izvietoti 3., 6. un 9.cm. Мinimālais pasūtījums: 25 gab..
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
507_993 N25 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Silikona vakuuma iesūkšanas kauss - Silikona ierīce vakuuma iesūkšanai Ø 60 х 210 mm - autoklavējama temperatūrā 134 °C līdz 100 reizēm. Izgatavots no medicīniskiem mērķiem paredzēta silikona.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
385_290 D = 60 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
532_310 D = 70 mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Kopolimēru cimdi - sterili - uz papīra - Eksāmeniem paredzēti cimdi no kopolimēra, elastīgi, vidēja izmēra, izmantošanai ginekoloģijā. Sterilizēti ETO. AQL
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
231_471 Uz papīra, sterili, N100 pasūtīt Vajag ielogoties!
272_544 Uz papīra, N1000 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Amniotisks membrānas perforators - sterils - Vienreiz lietojams amniotiskais perforators. Šī ir pilnībā droša sistēma, lai izvairītos no augļa bojāšanas. Piegādā vienā sterilā aploksnē.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
232_897 N600 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, 3-Sekciju ginekoloģiskais krēsls-kušete - 180x60x78cm. Konstrukcija veidota no hromēta tērauda. Kvadrātveida caurules. Atzveltne un priekšējā sekcija ir regulējamas. Virsma ir polsterēta un pārklāta ar mazgājamu plastikas materiālu. Komplektācijā ietilpst metāla bļoda (Ø 32 cm) un divi regulējami kāju balsti.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
201_143 Ginekoloģiskais krēsls-kusete, 3-sekciju, hromēts, balts pasūtīt Vajag ielogoties!
593_690 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ekonomiski - 3 sekciju ginekoloģiskais krēsls ar hromētu cauruļveida metāla konstrukciju, regulējamu galvas sekciju un kāju sekciju. Virsma ir polsterēta un pārklāta ar mazgājamu plastika liesmu kavējošu materiālu. Komplektācijā ietilpst metāla bļoda (Ø 32 cm) un divi regulējami kāju balsti.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
700_360 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
216_859 Ceļgalu balstu komplekts pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskais krēsls Blue comfort - Karkass izgatavots no tērauda caurulītēm ar ovālu šķērsgriezumu, pārklātām ar epoksīda sveķiem. Regulējama atzveltne un priekšējā daļa. Pildījums izgatavots no penopoliuretāna ar augstu blīvumu, ugunsizturības klase 1 IM; pārklājums no mazgājama, ugunsdroša, plastiska ādas aizstājēja, ugunsizturības klaese 1 IM. Regulējamas gumijas kājiņas. Komplektā ietilpst divi kāju turētāji ar regulējamu augstumu, pildīti ar penopoliuretānu, anatomiski, papīra ruļļa turētājs un kausiņš no nerūsējošā tērauda ar 32 cm diametru. Izjaucams
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
165_468 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskā kušete - Izturīga konstrukcija no hromētas taisnstūra tērauda caurules. Regulējamas sekcijas galvai un kājām. Apdare no
melnas mākslīgās ādas, mazgājama, ugunsdroša. Komplektā ietilpst kausiņš ar 30 cm diametru un kāju turētāji. Izgatavota Itālijā. Izmērs: 180 х 55 х 80 cm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
705_992 deluxe pasūtīt Vajag ielogoties!
921_234 standarta pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Blue comfort - T3000 DZEMDĪBU GULTA. Dimensijas: 181x60x80h cm. Karkass izgatavots no ovālas tērauda caurules, kas pārklāta ar epoksīdsveķiem. Trīs sekcijas ar neatkarīgu kontroli un Trendelenburgas pozīcija. Polsterējums izgatavots no 1 IM klases ugunsdroša, ļoti blīva poliuretāna putuplasta, kas pārklāts ar 1 IM klases ugunsdrošu, mazgājamu plastisko materiālu (ādas imitāciju). Noregulējama gumijas pamatne. Divi noregulējami, polsterēti, anatomiski kāju balsti, divi plecu balsti, rokturi, papīra ruļļa turētājs un nerūsējošā tērauda 32 cm diametra trauks. Gulta nav izjaucama.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
769_450 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ar piederumiem - DZEMDĪBU GULTA AR PIEDERUMIEM. Karkass izgatavots no četrstūrainas tērauda caurules, kas pārklāta ar epoksīdsveķiem. Trīs sekcijas ar neatkarīgu kontroli un Trendelenburgas pozīcija. Polsterējums un pārsegs izgatavoti no mazgājama, liesmas slāpējoša plastiska materiāla. Noregulējama gumijas pamatne. Piederumi: - Pāris noregulējamu, polsterētu kāju balstu. - Pāris rokturu. - Viens 32 cm diametra nerūsējošā tērauda trauks. Salokāma konstrukcija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
565_293 Trendelenburgas pozīcija - ar piederumiem pasūtīt Vajag ielogoties!
659_396 Trendelenbergas pozīcija pasūtīt Vajag ielogoties!
675_929 četrstūraina caurule ar ratiņiem pasūtīt Vajag ielogoties!
449_830 ar ievietojamiem ratiņiem pasūtīt Vajag ielogoties!
640_317 2 sekcijas, pārklātas ar epoksīdsveķiem pasūtīt Vajag ielogoties!
669_417 80cm Trendelenburgas pozīcija - ar piederumiem 80 cm pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskais krēsls light - Ginekoloģiskajam izmeklēšanas krēslam LIGHT var mehāniski noregulēt atzveltni un kāju nodalījumu. Sēdekļa daļa fiksēta, neregulējama. Krēsla virsma trīsdaļīga, ar integrētu polsterētu matraci, kuru var mazgāt un apstrādāt ar dezinfekcijas līdzekļiem. Iespējamas dažādas krāsas. Pamata konstrukcija izgatavota no augstas kvalitātes metāla caurulēm, ar elektrostatisku pārklājumu. Ārējais izmērs: 175x65 cm Aizmugures sekcijas izmērs: 70x60 cm Sēdekļa sekcijas izmērs: 41x60 cm Kājām paredzētās sekcijas izmērs: 56x60 cm Augstums: 75 cm Ietilpst šādi aksesuāri: Goepel tipa ceļgalu balsti ar fiksatoru un 1 nerūsējošā tērauda trauks.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
599_765 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskā gulta ar piederumiem - Piederumi visiem operāciju galdiem - 100% nerūsējošais tērauds Kāju turētājs ar radio caurspīdīgu vārstu un spilvenu - pārī (nepieciešamas spailes 27575).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
503_241 skava kāju turētājam, N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
843_169 kāju turētājs ar radio caurredzamu ventili pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskā kušete ar regulējamu augstumu - Izturīga un stabila konstrukcija no ovālām caurulītēm 50 х 25 х 2 mm, pārklāta ar baltu epoksīda pulveri. Trim sekcijām ir izturīgs polsterējums, pārklāts ar mazgājamu, ugunsdrošu klases 1 IM ādas aizstājēju. Regulējams augstums līdz 95 cm, regulē ar elektrodzinēju, kura jauda ir 6000 N ar kāju vadību, galvas sekciju regulē ar gāzes cilindra 400 N palīdzību, centrālo sekciju regulē ar gāzes cilindra ar jaudu 600 N līdz 65 ° palīdzību. Šī ginekoloģiskā gulta tiek piegādāta komplektā ar kāju turētājiem, nerūsējošā tērauda paplāti un kušetes rullīša turētāju. Теhniskie parametri • Pilnībā regulējami kāju turētāji (27509) • Centrālo sekciju regulē līdz 65 ° • Regulējums: + 65 ° С līdz -10 ° • Paplāte no nerūsējošā tērauda 370 х 270 х 50 mm • Izmērs: 195 х 60 х 48 / h 95 cm • Маksimālā slodze: 130 kg • Svars: 36 kg
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
740_559 zaļš pasūtīt Vajag ielogoties!
769_102 zils pasūtīt Vajag ielogoties!

Hidrauliski regulējami ginekoloģiskie krēsli, Ginekoloģiskais krēsls lito hydraulic (ekonomiskā versija) - LITO HYDRAULIC ginekoloģiskajam krēslam ir hidrauliski regulējams augstums, Trendelenburga un Reversā Trendelenburga leņķa funkcija pasūtāma atsevišķi, sēdekļa daļa fiksēta un nav regulējama, pneimatiski regulējama (ar gāzes atsperi) atzveltne, mehāniski regulējama galvas daļa. Krēsla virsma sadalīta trijās daļās, ar integrētu polsterētu matraci, kuru var mazgāt un apstrādāt ar dezinfekcijas līdzekļiem. Iespējamas dažādas krāsas. Pamata konstrukcija izgatavota no augstas kvalitātes metāla caurulēm, ar elektrostatisku pārklājumu. Krēsla pamatnei ir 4 riteņi, D=125mm, diviem riteņiem ir individuālas bremzes.
Izmērs 190x82cm. Guļvietas platforma 185x65cm. Galvas daļa 37x65cm. Atzveltne 61x65cm. Sēdekļa daļa 41x65cm. Nodalījums kājām 35x65cm. Augstums 60-90cm. Krēsla izmēri var tikt pielāgoti un izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma.
Komplektācijā iekļauti 2 Goepel tipa ceļgalu balsti ar fiksatoriem, 1 nerūsējošā tērauda trauks, papīra ruļļu turētājs, noņemams galvas spilventiņš, infūziju sistēmu statīvs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
836_214 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
235_121 Centrālā bremzēšanas sistēma N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
770_793 i.v. turētājs N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.7623200417 sekund!