SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
    Partikai
    Pārtikas testēšana
       Analogie refraktometri
       Digitālie refraktometri
Kern Ord-W
Kern Ord-S
Kern Ord-B
Kern Ord-U
Kern Ord-E
       Piena analizatori, dažādi
       Homogenizatori
    Citi
    Kabatas svari, personālie svari
    Industriālie svari
    Ventiļi un aksesuāri mikrobioloģisko paraugu paņemšanai
  Preces mājai

 Kern Ord-W
 Kern Ord-S
 Kern Ord-B
 Kern Ord-U
 Kern Ord-E

Digitālie refraktometri, Kern Ord-W - Моdeļi KERN ORD-W ir precīzi, universāli un neapkalpojami digitālie manuālie refraktometri. Patiecoties to praktiskajam dizianam, tie ir ideāli piemēroti ērtai un ātrai izmantošanai ikdienā. Otra svarīga īpatnība ir ērta izmantošana un izturīgums. Liels un viegli nolasāms - tas atvieglo ierīces izmantošanu. Liels modeļu sortiments ar vienu vai vairākiem mērījumu diapazoniem nozīmē, ka jūs varat izmantot produktu daudzās sfērās. Šim nolūkam ierīcēm ir optimizēta programmatūra. Iebūvēta automātiskā temperatūras kompensācija (ATC) nosīmē, ka jūs varat strādāt viegli un ātri. Piegādes komplektā ietilpst: - Kārba uzglabāšanai. - Kalibrēšanas šķīdums. - 2 х ААА baterijas. - Pipete, skrūvgriezis, ādas apvalks, audums tīrīšanai. Citi piederumi ir pieejami opcionāli. Piemērojuma joma - vīns. Šie modeļi ir īpaši piemēroti cukura satura mērīšanai augļos. Tos izmanto, lai noteiktu, kāds alkohola daudzums ir sagaidāms no augļiem. Jūs varat arī noteikt augļu gatavības pakāpi (augļu cukuri), piemēram, vīnogās utt. Galvenās piemērošanas jomas: Lauksaimniecība: Augļu audzēšana un vīna ražošana
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
892_597 refraktometrs digitālais masssw 0-35; volap 0-22; oe 30-150; kmw 0-25. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!

Digitālie refraktometri, Kern Ord-S - Моdeļi KERN ORD-S ir precīzi, universāli un neapkalpojami digitālie manuālie refraktometri. Pateicoties to praktiskajām dizainam, tie ir ideāli piemēroti ērtai un ātrai izmantošanai ikdienā. Cita svarīga īpatnība ir ērta izmantošana un izturība. Modelis ir liels un viegli nolasāms, kas atvieglo ierīces izmantošanu. Liels modeļu sortiments ar vienu vai vairākiem mērījumu diapazoniem nozīmē, ka jūs varat izmantot produktu daudzās sfērās. Šim nolūkam ierīcēm ir optimizēta programmatūra. Iebūvēta automātiska temperatūras kompensācija (ATC) nozīmē, ka jūs varat strādāt viegli un ātri. Piegādes komplektā ietilpst: - Kārba uzglabāšanai. - Kalibrēšanas šķīdums. - 2 х ААА baterijas. - Pipete, skrūvgriezis,ādas apvalks, audums tīrīšanai. Citi piederumi ir pieejami kā opcijas. Piemērojuma joma - sāls. Šie modeļi ir īpaši piemēroti nātrija hlorīda mērīšanai un dozēšanai ūdenī. To izmanto mērču, rasolu un mīklu ražošanā un pagatavošanā (piemēram, rasols siera briedināšanai), gaļas marinādēm un jūras produktu pagatavošanai. Jūs varat izvēlēties attēlošanai arī refrakcijas rādītāju. Galvenās piemērošanas sfēras - pārtikas rūpniecība, restorāni un rūpnieciskās virtuves.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
398_325 refraktometrs digitālais brix 0-35; sāls(nacl) 0-28; ri 1.3330-1.3900. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
142_391 refraktometrs digitālais s.pr. 0-12; u.(sg) 1.000-1.050; ri 1.3330-1.3990. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
982_874 refraktometrs digitālais sāls (nacl) 0-28; ri 1.3330-1.3900. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
216_250 refraktometrs digitālais brix 58-92; b? 38-43; wa. 13-25; ri 1.4370-1.5233 . ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!

Digitālie refraktometri, Kern Ord-B - Моdeļi KERN ORD-B ir precīzi, universāli un neapkalpojami digitālie manuālie refraktometri. Pateicoties to praktiskajam dizainam, tie ir ideāli piemēroti ērtai un ātrai izmantošanai ikdienā. Otra svarīga īpatnība ir ērta lietošana un izturība. Modelis ir liels un viegli nolasāms, tas atvieglo ierīces izmantošanu. Liels modeļu sortiments ar vienu vai vairākiem mērīšanas diapazoniem nozīmē, ka jūs varat izmantot produktu daudzās sfērās. Šim nolūkam ierīcēm ir optimizēta programmatūra. Iebūvēta automātiskā temperatūras kompensācija (ATC) nozīmē, ka jūs varat strādāt viegli un ātri. Piegādes komplektā ietilpst: - Kārba uzglabāšanai. - Kalibrēšanas šķīdums. - 2 х ААА baterijas. - Pipete, skrūvgriezis, ādas apvalks, audums tīrīšanai. Citi piederumi pieejami kā opcijas. Piemērojuma joma - cukurs. Šie modeļi ir labi piemēroti lieluma Brix mērīšanai. Jūs varat noteikt cukura saturu pārtikas produktos, vispirmām kārtām augļos, dārzeņos, sulās un dzērienos, kuri satur cukuru. Šie refraktometri ir piemēroti arī procesu monitoringam rūpniecībā (dzesējamā šķidruma,eļļas un tauku monitorings). Jūs varat izvēlēties attēlošanai arī refrakcijas rādītāju. Svarīgākās piemērošanas jomas: Rūpniecība: Теhnoloģiskie mērījumi un kvalitātes kontrole. - Pārtikas un pārstrādes rūpniecība: dzērieni, augļi, saldumi - Lauksaimniecība: augļu gatavības pakāpes noteikšana kvalitātes kontrolei ražas novākšanas laikā. - Restorāni un rūpnieciskas virtuves.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
650_573 refraktometrs digitālais brix 0-45; ri 1.3330-1.4098. ar automātisku tempertaūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
299_307 refraktometrs digitālais brix 58-92; ri 1.4370-1.5233. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
142_594 refraktometrs digitālais brix 0-85; ri 1.3330-1.5100. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!

Digitālie refraktometri, Kern Ord-U - KERN ORD-U klāsta izstrādājumi ir precīzi un universāli viegli saglabājami digitālie manuālie refraktometri Ar savu praktisko dizainu tie ir ideāli piemēroti ērtai un ātrai ikdienas izmantošanai Lielais displejs, no kura visu var viegli nolasīt, ļauj lietotājam būt pārliecinātam par precīzi nolasītu mērījumu rezultātu Lielais modeļu klāsts ar vienu vai vairākiem mērīšanas mērogiem nozīmē to, ka šo ierīci var izmantot daudzos veidos Optimizētā ierīces programmatūra uzrāda mērījumus dažādās mērījumu skalās Integrētā automātiskā temperatūras kompensācija (ATC) ļauj strādāt viegli un ātri, jo jums nevajag manuāli pārvērst mērījumu Komplektā ietilpst: - Glabāšanas kaste - Kalibrēšanas šķīdums - 2 x AAA baterijas - Pipete - Skrūvgriezis - Ādas futlāris - Tīrīšanas drāna Tālākie piederumi ir pieejami pēc izvēles Izlietošanas sfēra: Industrija/Mehānisko transportlīdzekļu industrija Sekojošie modeļi ir īpaši piemēroti mērīšanai un degvielas piedevas AdBlue, glikola koncentrācijas (etilēna:EG un propilēna:PG), bateriju šķidruma un urīnvielas noteikšanai un ekrāna mazgāšanas (CW) sasalšanas punkta mērīšanai. Šie modeļi ir piemēroti arī temperatūras izmaiņu sistēmu mērīšanai. Galvenās izmantošanas sfēras: Mehānisko transportlīdzekļu industrija Ķīmijas industrija Solārā industrija(sasalšanas aizsardzības pārbaude),Ģeotermālā jauda (sāls šķīduma koncentrācijas ar ģeotermālo jaudu mērīšana) Mežu apsaimniekošana
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
744_296 digitālais refraktometrs etilēnam -50-0; pg -50-0; cw -40-0; bf 1.10-1.50. ar automātisko temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
995_758 digitālais refraktometrs etilēnam -50-0; pg -50-0; cw -40-0; urea 0-40. ar automātisko temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
961_958 digitālais refraktometrs urīnvielai 0-40. ar automātisko temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
454_385 digitālais refraktometrs ri 1.3330-1.5400. ar automātisko temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!

Digitālie refraktometri, Kern Ord-E - KERN ORD-E ir precīzi, universāli viegli saglabājami digitālie manuālie refraktometri Ar savu praktisko dizainu tie ir ideāli piemēroti ērtai un ātrai ikdienas izmantošanai Lielais displejs, no kura visu var viegli nolasīt, lauj lietotājam būt pārliecinātam par precīzi nolasītu mērījumu rezultātu Lielais modeļu klāsts ar vienu vai vairākiem mērīšanas mērogiem nozīmē to, ka šo ierīci var izmantot daudzos veidos Optimizētā ierīces programmatūra uzrāda mērījumus dažādās mērījumu skalās Integrētā automātiskā temperatūras kompensācija (ATC) ļauj strādāt viegli un ātri, jo jums nevajag manuāli pārvērst mērījumu Komplektā ietilpst: - Glabāšanas kaste - Kalibrēšanas šķīdums - 2 x AAA baterijas - Pipete - Skrūvgriezis - Ādas futlāris - Tīrīšanas drāna Tālākie piederumi ir pieejami pēc izvēles Izlietošana: Ekspertīzes Sekojošajam modelim ir īpaši liela mērījumu amplitūda refrakcijas indeksam nD. Galvenās izmantošanas sfēras: Universāla pielietošanas amplitūda, galvenokārt izlietošanai, kurai ir nepieciešams īpaši liels mērīšanas diapazons
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
378_397 refraktometra analogs (abbe) brix 0-95; ri 1.3000-1.7000. pasūtīt Vajag ielogoties!
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.6551167965 sekund!