SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
    Partikai
    Pārtikas testēšana
       Analogie refraktometri
Kern Ora-S
Kern Ora-H
Kern Ora-P
Kern Ora-W
Kern Ora-B
Kern Ora-U
Kern Ora-G
Kern Ora-E
       Digitālie refraktometri
       Piena analizatori, dažādi
       Homogenizatori
    Citi
    Kabatas svari, personālie svari
    Industriālie svari
    Ventiļi un aksesuāri mikrobioloģisko paraugu paņemšanai
  Preces mājai

 Kern Ora-S
 Kern Ora-H
 Kern Ora-P
 Kern Ora-W
 Kern Ora-B
 Kern Ora-U
 Kern Ora-G
 Kern Ora-E

Analogie refraktometri, Kern Ora-S - Modeļi KERN ORA-S ir universāli, nav nepieciešama apkope, manuāli analogie refraktometri. Praktiskā un drošā konstrukcija nozīmē, ka tos var izmantot vienkārši, efektīvi un katru dienu. Manuālie pārveidojumi lielumus nemaina. Var izmantot vairākus izraugāmos mērogus un šādi izslēgt lietotāja kļūdas. Skalas tiks izstrādātas speciāli, precīzi aprēķinātas un pārbaudītas. Vēl viena svarīga īpatnība ir ļoti smalkas un skaidras līnijas. Оptiskā sistēma un prizmveida vāciņš izgatavoti no speciāliem materiāliem, kuri ļauj veikt mērījumus ar zemu pielaidi. Visi modeļi ir aprīkoti ar okulāriem, kurus var viegli un precīzi uzstādīt dažādām vizuālajām iespējām. ATC atzīmētajiem modeļiem ir automātiska temperatūras kompensācija, kura ļauj iegūt precīzus mērījumus dažādā apkārtējās vides temperatūrā. Piegādes komplektā ietilpst: - Kārba uzglabāšanai. - Piederumi kalibrēšanai. - Kalibrēšanas bloks. - Pipete, skrūvgriezis, audums tīrīšanai. Citi piederumi pieejami pēc izvēles. Pielietošanas joma - sāls. Šie modeļi ir īpaši piemēroti nātrija hlorīda mērīšanai un dozēšanai ūdenī. To bieži izmanto mērču, rasolu, mīklas pagatavošanā (piemēram,šķīdums siera briedināšanai), gaļas marināžu un jūras produktu pagatavošanai Galvenā pielietošanas sfēra: Pārtikas rūpniecība. Restorāni un rūpnieciskās virtuves, zivju audzētavas.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
623_227 sāļums 0-100; spec. gr. 1.000-1070. pasūtīt Vajag ielogoties!
122_812 sāļums 0-100; spec. gr. 1.000-1070. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
242_367 sāls(nacl) 0-28; brix 0-32. pasūtīt Vajag ielogoties!
315_960 sāls(nacl) 0-28; brix 0-32. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
145_832 sāls (nacl) 0-28. pasūtīt Vajag ielogoties!
429_294 sāls (nacl) 0-28. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!

Analogie refraktometri, Kern Ora-H - Моdeļi KERN ORA-B ir universāli, neapkalpojami, manuāli analogi refraktometri. Praktiskā un drošā konstrukcija nozīmē, ka tos var izmantot vienkārši, efektīvi un katru dienu. Manuālie pārveidojumi lielumus nemaina. Var izmantot vairākus izvēlētos mērogus un šādi izslēgt lietotāja kļūdas. Svari tika izstrādāti speciāli, precīzi aprēķināti un pārbaudīti. Vēl viena svarīga īpatnība ir ļoti smalkas un skaidras līnijas. Оptiskā sistēma un prizmas vāciņš izgatavoti no speciāliem materiāliem, kuri ļauj veikt mērījumus ar zemu pielaidi. Visi modeļi ir aprīkoti ar okulāriem, kurus var viegli un precīzi uzstādīt dažādām vizuālajām iespējām. Моdeļiem, kuri ir atzīmēti АТС ir automātiska temperatūras kompensācija, kura ļauj iegūt precīzus mērījumus dažādā apkārtējās vides temperatūrā. Piegādes komplektā ietilpst: - Kārba uzglabāšanai. - Piederumi kalibrēšanai. -Kalibrēšanas bloks. - Pipete, skrūvgriezis, audums tīrīšanai. Citi piederumi ir pieejami kā opcijas. Piemērojuma joma - medus. Šie modeļi ir īpaši piemēroti lieluma Brix mērīšanai, ūdens satura mērīšanai medū un Baumé (°Bé) pakāpei, lai noteiktu šķidrumu relatīvo blīvumu. Galvenās piemērojuma jomas - biškopība, medus ražošana.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
501_772 refractometer analog brix 58-92; baum? 38-43; ūdens 12-27. pasūtīt Vajag ielogoties!
953_134 ūdens 12-30. pasūtīt Vajag ielogoties!
526_146 ūdens 12-30. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
588_578 brix 58-92; baum? 38-43; water 12-27. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!

Analogie refraktometri, Kern Ora-P - Моdeļi KERN ORA-Р ir universāli, neapkalpojami manuāli analogie refraktometri. Praktiskā un drošā konstrukcija nozīmē, ka tos var izmantot vienkārši, efektīvi un katru dienu. Manuāli pārveidojumi lielumus nemaina. Var izmantot vairākos izraugāmos mērogos, šādi izslēdzot lietotāju kļūdas. Svari tika izstrādāti speciāli, precīzi aprēķināti un pārbaudīti. Vēl viena svarīga īpatnība ir ļoti smalkas un precīzas līnijas. Оptiskā sistēma un prizmas vāciņš izgatavoti no speciāliem materiāliem, kuri ļauj veikt mērījumus ar zemu pielaidi. Visi modeļi aprīkoti ar okulāriem, kurus var viegli un precīzi uzstādīt dažādām vizuālajām iespējām. Modeļiem, kuri atzīmēti АТС ir automātiska temperatūras kompensācija, kura ļauj veikt precīzus mērījumus dažādā apkārtējās vides temperatūrā. Piegādes komplektā ietilpst: - Kārba uzglabāšanai. - Piederumi kalibrēšanai. - Kalibrēšanas bloks. - Pipete skrūvgriezis, audums tīrīšanai. Citi piederumi ir pieejami kā opcija. Pielietošanas joma - urīns. Šie modeļi ir labi piemēroti urīna īpatsvara mērīšanai (blīvums), serumolbaltuma satura un refrakcijas satura rādītāja mērīšanai. Galvenās piemērošanas jomas: slimnīcas un ģimenes ārsti. Medicīnas mācību iestādes. Mājas aprūpe un veco ļaužu pansionāti.Sporta medicīna (narkotiku testēšana)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
886_407 0-12; u.(sg) 1.000-1.050; ri 1.3330-1.3600. pasūtīt Vajag ielogoties!
232_929 0-12; u.(sg) 1.000-1.050; ri 1.3330-1.3600. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!

Analogie refraktometri, Kern Ora-W - Modeļi KERN ORA-W ir universāli, neapkalpojami, manuāli analogi refraktometriem. Praktiskā un drošā konstrukcija nozīmē, ka tos var izmantot vienkārši, efektīvi un katru dienu. Manuālie pārveidojumi lielumus nemaina. Var izmantot vairākos izraudzītajos mērogos un šādi izslēgt lietotāja kļūdu. Svari tika izstrādāti speciāli, precīzi aprēķināti un pārbaudīti. Vēl viena svarīga īpatnība ir ļoti smalkās un precīzās līnijas. Оptiskā sistēma un prizmveida vāciņš izgatavoti no speciāliem materiāliem, kuri ļauj veikt mērījumus ar zemu pielaidi. Visi modeļi ir aprīkoti ar okulāriem, kurus var viegli un precīzi uzstādīt dažādām vizuālajām iespējām. АТС atzīmētajiem modeļiem ir automātiska temperatūras kompensācija, kas ļauj veikt precīzus mērījumus dažādā apkārtējās vides temperatūrā. Piegādes komplektā ietilpst: - Kārba uzglabāšanai. - Piederumi kalibrēšanai. - Kalibrēšanas bloks. - Pipete, skrūvgriezi, audums tīrīšanai. Citi piederumi pieejami kā opcijas. Piemērojuma joma: vīns. Šādi modeļi ir īpaši piemēroti cukura satura mērīšanai augļos. To izmanto, lai noteiktu, kāds alkohola daudzums sagaidāms no augļiem. Jūs varat arī noteikt augļu gatavības pakāpi (augļu cukuri), piemēram, vīnogas utt. Galvenās piemērošanas jomas: Lauksaimniecība: Vīns un augļu audzēšana, Must vīna un alkohola produkcijas ražošana.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
337_293 refraktometrs analogais apj.(svars) 0-50/50-80. pasūtīt Vajag ielogoties!
818_655 oe 0-140; kwm 0-25; brix 0-32. pasūtīt Vajag ielogoties!
289_317 0-140; kwm 0-25; brix 0-32. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
133_796 oe 30-140; brix 0-32. pasūtīt Vajag ielogoties!
593_747 oe 30-140; kwm 0-25; brix 0-32. pasūtīt Vajag ielogoties!
334_773 30-140; brix 0-32. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
891_462 30-140; kwm 0-25; brix 0-32. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!

Analogie refraktometri, Kern Ora-B - Моdeļi KERN ORA-B ir universāli, neapkalpojami refraktometri, analogi manuālajiem refraktometriem. Praktiskā un drošā konstrukcija nozīmē, ka to var izmantot vienkārši un efektīvi. Katru dienu. Lietotāja ērtībām jāizvairās no vairāku izraugāmo mērogu izmantošanas. Šādi tiek izslēgtas lietotāja kļūdas. Svari izstrādāti speciāli, aprēķināti precīzi un pārbaudīti. Vēl viena svarīga īpatnība ir ļoti smalkas, skaidras līnijas. Оptiskā sistēma un prizmatiskais vāciņš ir izgatavoti no speciāliem materiāliem, kuri ļauj veikt mērījumus ar zemu pielaidi. Visi modeļi ir aprīkoti ar okulāriem, kurus var viegli un vienkārši uzstādīt dažādu vizuālo iespēju sasniegšanai. АТС atzīmētajiem modeļiem ir automātiska temperatūras kompensācija, kas ļauj veikt precīzus mērījumus dažādās apkārtējās vides temperatūrās. Piegādes komplektā ietilpst: - Kārba uzglabāšanai. - Ierīce klaibrēšanai - Ja nepieciešams - kalibrēšanas bloks (tikai KERN ORA 82BB) - Pipete, skrūvgriezis, materiāls tīrīšanai. Citi piederumi ir pieejami kā opcijas. Piemērojuma joma - cukurs. Labi piemēroti lieluma Brix izmērīšanai. Jūs varat noteikt cukura daudzumu pārtikas produktos, vispirmām kārtām augļos,dārzeņos, sulās un cukuru saturošos dzērienos. Piemēroti arī procesu monitoringam rūpniecībā(dzesējamā šķidruma, eļļas un tauku monitorings). Galvenās piemērošanas jomas: Rūpniecība: process un kvalitātes kontrole, eļļojuma kontrole. Pārtikas rūpniecība: dzērieni, augļi, saldumi. Lauksaimniecība: Augļu gatavības pakāpes noteikšana kvalitātes kontrolei ražas novākšanas laikā. Restorāni un rūpnieciskas virtuves.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
691_474 0-10. pasūtīt Vajag ielogoties!
288_354 0-10. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
401_157 0-18. pasūtīt Vajag ielogoties!
176_806 0-20. pasūtīt Vajag ielogoties!
264_892 0-20. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
208_998 0-32. pasūtīt Vajag ielogoties!
279_613 0-32. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
777_368 0-80. pasūtīt Vajag ielogoties!
101_630 28-62. pasūtīt Vajag ielogoties!
669_823 28-62. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
442_698 45-82. pasūtīt Vajag ielogoties!

Analogie refraktometri, Kern Ora-U - Моdeļi KERN ORA-U ir universāli, neapkalpojami, manuāli analogie refraktometri. Praktiskā un drošā konstrukcija nozīmē, ka tos var izmantot vienkārši, efektīvi un katru dienu. Manuālie pārveidojumi lielumus nemaina. Var izmantot vairākos izraugāmajos mērogos, šādi izslēdzot lietotāja kļūdas. Svari tika izstrādāti speciāli, precīzi aprēķināti un pārbaudīti. Vēl viena svarīga īpatnība ir ļoti smalkas un skaidras līnijas. Оptiskā sistēma un vāka prizma izgatavota no speciāliem materiāliem, kuri ļauj veikt mērījumus ar zemu pielaidi. Visi modeļi ir aprīkoti ar okulāriem, kurus var viegli un precīzi uzstādīt dažādu vizuālo iespēju sasniegšanai. АТС atzīmētajiem modeļiem ir automātiska temperatūras kompensācija, kas ļauj veikt precīzus mērījumus dažādā apkārtējās vides temperatūrā. Piegādes komplektā ietilpst: - Kārba uzglabāšanai. - Piederumi kalibrēšanai. - Kalibrēšanas bloks. - Pipete, skrūvgriezis, audums tīrīšanai. Citi piederumi pieejami kā opcija. Pielietošanas joma - rūpniecība, motori un automobiļu rūpniecība. Šie modeļi ir labi piemēroti AdBlue izmērīšanai un noteikšanai, glikola koncentrācijai (etilēns:propilēns EG un PG:), baterijas šķidrumi(BF), urīnviela un šķidrumu sasalšanas punkta mērījumi stiklu tīrītājiem (CW). Turklāt šie modeļi ir paredzēti mērījumiem temperatūras apmaiņas sistēmās. Galvenās piemērošanas jomas: Аutomobiļu rūpniecība un automobiļi. Ķīmijas industrija. Saules enerģētika (aizsardzības pret sasalšanu pārbaude). Ģeotermālā enerģētika (mērījumi ģeotermālajai enerģijai). Mežsaimniecība.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
837_177 urea 0-40. pasūtīt Vajag ielogoties!
750_491 urea 0-40. pasūtīt Vajag ielogoties!
500_518 eg -50-0; pg -50-0; cw -40-0; bf 1.10-1.40. pasūtīt Vajag ielogoties!
197_114 eg -50-0; pg -50-0; cw -40-0; bf 1.10-1.40. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
508_290 u 30-35; eg -50-0; pg -50-0; cw -40-0; bf 1.1-1.4. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
195_765 u 30-35; eg -50-0; pg -50-0; cw -40-0; bf 1.1-1.4. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!

Analogie refraktometri, Kern Ora-G - Моdeļi KERN ORA-G ir universāli, neapkopjami manuālie analogie refraktometri. Praktiska un droša konstrukcija nozīmē, ka tos var izmantot vienkārši, efektīvi un katru dienu. Manuālie pārveidojumi lielumus nemaina. Var izmantot vairākus izvēlamos mērogus un šādi izslēgt lietotāja kļūdas. Svari tika izstrādāti speciāli, precīzi aprēķināti un pārbaudīti. Vēl viena svarīga īpatnība ir ļoti smalkās un skaidrās līnijas. Оptiskā sistēma un prizmas vāciņš izgatavoti no speciāliem materiāliem,kuri ļauj veikt mērījumus ar zemu pielaidi. Visi modeļi ir aprīkoti ar okulāriem, kurus var viegli un precīzi uzstādīt, panākot dažādas vizuālās iespējas. Моdeļiem, kuri ir atzīmēti АТС ir automātiska temperatūras kompensācija, kura ļauj veikt precīzus mērījumus dažādā apkārtējās vides temperatūrā. Piegādes komplektā ietilpst: - Kārba uzglabāšanai. -Piederumi kalibrēšanai. - Kalibrēšanas bloks. - Pipete, skrūvgriezis, audums tīrīšanai. Citi piederumi pieejami kā opcija. Piemērošanas joma - gemoloģija un dārgakmeņi. Šie modeļi izmēra refrakcijas rādītāju rotaslietas novērtēšanai. Turklāt šā refraktometra piegādes komplektā ietilpst skaists ādas maisiņš. Galvenās pielietošanas jomas: Juvelieri. Juvelieru izstrādājumu rūpniecība. Apmācība.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
902_186 1.30-1.81. pasūtīt Vajag ielogoties!

Analogie refraktometri, Kern Ora-E - Моdeļi KERN ORA-Е ir universāli, tiem nav vajadzīga apkope, manuāli analogie refraktometri.Praktiskā un drošā konstrukcija nozīmē, ka tos var izmantot vienkārši, efektīvi un katru dienu. Manuālie pārveidojumi lielumus nemaina. Var izmantot vairākus izraugāmos mērogus un šādi izslēgt lietotāja kļūdas. Svari tika izstrādāti speciāli, precīzi aprēķināti un pārbaudīti. Vēl viena svarīga īpatnība ir ļoti smalkas un skaidras līnijas. Оptiskā sistēma un prizmas veida vāciņš izgatavoti no speciāliem materiāliem, kuri ļauj veikt mērījumus ar zemu pielaidi. Visi modeļi ir aprīkoti ar okulāriem, kurus var viegli un precīzi uzstādīt dažādām vizuālajām iespējām. Моdeļiem, kuriem ir atzīmēti АТС, ir automātiska temperatūras kompensācija, kas ļauj iegūt precīzus mērījumus dažādā apkārtējās vides temperatūrā. Piegādes komplektā ietilpst: - Kārba uzglabāšanai. - Piederumi kalibrēšanai. - Kalibrēšanas bloks. -Pipete, skrūvgriezis, audums tīrīšanai. Citi piederumi pieejami kā opcija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
873_518 brix 0-42/42-71/71-90. pasūtīt Vajag ielogoties!
624_424 brix 0-50/50-80. pasūtīt Vajag ielogoties!
925_928 ri 1.333-1.405/1.405-1.468/1.468-1.517. pasūtīt Vajag ielogoties!
734_275 ri 1.440-1.520. pasūtīt Vajag ielogoties!
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.6225011349 sekund!