SANTAKS
Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai klīniskai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
    Partikai
    Pārtikas testēšana
    Citi
    Kabatas svari, personālie svari
    Industriālie svari
    Ventiļi un aksesuāri mikrobioloģisko paraugu paņemšanai
  Preces mājai

 Partikai
 Pārtikas testēšana
 Citi
 Kabatas svari, personālie svari
 Industriālie svari
 Ventiļi un aksesuāri mikrobioloģisko paraugu paņemšanai

Digitālie refraktometri, Kern Ord-B - Моdeļi KERN ORD-B ir precīzi, universāli un neapkalpojami digitālie manuālie refraktometri. Pateicoties to praktiskajam dizainam, tie ir ideāli piemēroti ērtai un ātrai izmantošanai ikdienā. Otra svarīga īpatnība ir ērta lietošana un izturība. Modelis ir liels un viegli nolasāms, tas atvieglo ierīces izmantošanu. Liels modeļu sortiments ar vienu vai vairākiem mērīšanas diapazoniem nozīmē, ka jūs varat izmantot produktu daudzās sfērās. Šim nolūkam ierīcēm ir optimizēta programmatūra. Iebūvēta automātiskā temperatūras kompensācija (ATC) nozīmē, ka jūs varat strādāt viegli un ātri. Piegādes komplektā ietilpst: - Kārba uzglabāšanai. - Kalibrēšanas šķīdums. - 2 х ААА baterijas. - Pipete, skrūvgriezis, ādas apvalks, audums tīrīšanai. Citi piederumi pieejami kā opcijas. Piemērojuma joma - cukurs. Šie modeļi ir labi piemēroti lieluma Brix mērīšanai. Jūs varat noteikt cukura saturu pārtikas produktos, vispirmām kārtām augļos, dārzeņos, sulās un dzērienos, kuri satur cukuru. Šie refraktometri ir piemēroti arī procesu monitoringam rūpniecībā (dzesējamā šķidruma,eļļas un tauku monitorings). Jūs varat izvēlēties attēlošanai arī refrakcijas rādītāju. Svarīgākās piemērošanas jomas: Rūpniecība: Теhnoloģiskie mērījumi un kvalitātes kontrole. - Pārtikas un pārstrādes rūpniecība: dzērieni, augļi, saldumi - Lauksaimniecība: augļu gatavības pakāpes noteikšana kvalitātes kontrolei ražas novākšanas laikā. - Restorāni un rūpnieciskas virtuves.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
650_573 refraktometrs digitālais brix 0-45; ri 1.3330-1.4098. ar automātisku tempertaūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
299_307 refraktometrs digitālais brix 58-92; ri 1.4370-1.5233. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
142_594 refraktometrs digitālais brix 0-85; ri 1.3330-1.5100. ar automātisku temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!

Digitālie refraktometri, Kern Ord-U - KERN ORD-U klāsta izstrādājumi ir precīzi un universāli viegli saglabājami digitālie manuālie refraktometri Ar savu praktisko dizainu tie ir ideāli piemēroti ērtai un ātrai ikdienas izmantošanai Lielais displejs, no kura visu var viegli nolasīt, ļauj lietotājam būt pārliecinātam par precīzi nolasītu mērījumu rezultātu Lielais modeļu klāsts ar vienu vai vairākiem mērīšanas mērogiem nozīmē to, ka šo ierīci var izmantot daudzos veidos Optimizētā ierīces programmatūra uzrāda mērījumus dažādās mērījumu skalās Integrētā automātiskā temperatūras kompensācija (ATC) ļauj strādāt viegli un ātri, jo jums nevajag manuāli pārvērst mērījumu Komplektā ietilpst: - Glabāšanas kaste - Kalibrēšanas šķīdums - 2 x AAA baterijas - Pipete - Skrūvgriezis - Ādas futlāris - Tīrīšanas drāna Tālākie piederumi ir pieejami pēc izvēles Izlietošanas sfēra: Industrija/Mehānisko transportlīdzekļu industrija Sekojošie modeļi ir īpaši piemēroti mērīšanai un degvielas piedevas AdBlue, glikola koncentrācijas (etilēna:EG un propilēna:PG), bateriju šķidruma un urīnvielas noteikšanai un ekrāna mazgāšanas (CW) sasalšanas punkta mērīšanai. Šie modeļi ir piemēroti arī temperatūras izmaiņu sistēmu mērīšanai. Galvenās izmantošanas sfēras: Mehānisko transportlīdzekļu industrija Ķīmijas industrija Solārā industrija(sasalšanas aizsardzības pārbaude),Ģeotermālā jauda (sāls šķīduma koncentrācijas ar ģeotermālo jaudu mērīšana) Mežu apsaimniekošana
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
744_296 digitālais refraktometrs etilēnam -50-0; pg -50-0; cw -40-0; bf 1.10-1.50. ar automātisko temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
995_758 digitālais refraktometrs etilēnam -50-0; pg -50-0; cw -40-0; urea 0-40. ar automātisko temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
961_958 digitālais refraktometrs urīnvielai 0-40. ar automātisko temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
454_385 digitālais refraktometrs ri 1.3330-1.5400. ar automātisko temperatūras kompensāciju pasūtīt Vajag ielogoties!

Digitālie refraktometri, Kern Ord-E - KERN ORD-E ir precīzi, universāli viegli saglabājami digitālie manuālie refraktometri Ar savu praktisko dizainu tie ir ideāli piemēroti ērtai un ātrai ikdienas izmantošanai Lielais displejs, no kura visu var viegli nolasīt, lauj lietotājam būt pārliecinātam par precīzi nolasītu mērījumu rezultātu Lielais modeļu klāsts ar vienu vai vairākiem mērīšanas mērogiem nozīmē to, ka šo ierīci var izmantot daudzos veidos Optimizētā ierīces programmatūra uzrāda mērījumus dažādās mērījumu skalās Integrētā automātiskā temperatūras kompensācija (ATC) ļauj strādāt viegli un ātri, jo jums nevajag manuāli pārvērst mērījumu Komplektā ietilpst: - Glabāšanas kaste - Kalibrēšanas šķīdums - 2 x AAA baterijas - Pipete - Skrūvgriezis - Ādas futlāris - Tīrīšanas drāna Tālākie piederumi ir pieejami pēc izvēles Izlietošana: Ekspertīzes Sekojošajam modelim ir īpaši liela mērījumu amplitūda refrakcijas indeksam nD. Galvenās izmantošanas sfēras: Universāla pielietošanas amplitūda, galvenokārt izlietošanai, kurai ir nepieciešams īpaši liels mērīšanas diapazons
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
378_397 refraktometra analogs (abbe) brix 0-95; ri 1.3000-1.7000. pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Pudelītes ar korķi - no
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
670_526 Pudelīte ar korķi un silikona diskiem 200 ml, N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Hidrometrs - Piena hidrometrs, saskaņā ar DIN 10290, bez termometra.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
451_319 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Homogenizācijas pipete - Ar 5ml un 25ml atzīmi, ar korķi. Ārējais diametrs 24mm, garums (bez korķa) 152mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
601_696 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Laktodensimetrs - Laktozes blīvuma mērīšanai pienā, saskaņā ar Gerber metodi.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
492_860 pienam pasūtīt Vajag ielogoties!
373_863 pienam. t=15°c pasūtīt Vajag ielogoties!
762_792 Mazs pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Saharimetrs - no
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
172_366 Alus cukuramērītājs 10-15 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
710_927 Alus cukuramērītājs 15-20 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
563_653 Alus cukuramērītājs 20-25 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Kabatas formāta refraktometrs - Iztvaikošanas līmeņa noteikšanai pienā un koncentrācijas noteikšanai. Starptautiski apstiprināta Brix skala precīziem rezultātiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
131_522 pasūtīt Vajag ielogoties!
637_511 28-62 pasūtīt Vajag ielogoties!
908_204 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Koloniju skaitītājs -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
489_185 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Nova safety centrifūga - Nova Safety galda centrifūga ar rotoru, lai noteiktu tauku daudzumu paraugos. Automātiska vāka noslēgšana, automātiska apstādināšana (apstāšanās laiks
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
846_583 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, LactoFlash - Ķīmisko analīžu ierīče ātrai un precīzai tauku/SNF sastāva noteikšanai. Paraugu daudzums vienā stundā - līdz pat 120. Paraugu tilpums - no 12ml līdz 20ml. Analizatora izmērs 30x24x33 cm. Analizatora neto svars 5 kg.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
524_886 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Alus analizators - Ierīce, lai automātiski noteiktu alus īpašības.
Ierīces Funke-Gerber FermentoStar darbības princips:
alus paraugs (12-20 ml), izmantojot sūkņa cauruli tiek iesūknēts mērīšanas nodalījumā. Ar termālo sensoru palīdzību izmēra alkohola saturu, ekstraktvielas un alus blīvumu. Tiek arī aprēķināti citi sastāva parametri, kas saistīti ar šiem datiem.
Olbaltumvielu saturs, laktoze un minerālvielas tiek noteiktas otrajā mērījuma nodalījumā, kas ir aprīkots ar nefilometru (gaismas izkliedes mērījums) un pretestības metru. Pamatojoties uz dabūtiem parametriem aprēķinam sasalšanas temperatūru. Iespējams veikt 30 testus stundā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
790_258 Alus analizators pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Super vario n centrifūga - Plaša pielietojuma centrifūga piena produktu ražošanas laboratorijām. Nerūsējošā tērauda korpuss, rotora ātrums no 600 līdz 1130 rpm, temperatūra līdz 68C, centrifugēšanas laiks no 1 līdz 99 minūtēm. Kopējais augstums (ar vāku) 460mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
258_728 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Volumetrs - Ar plastmasas korpusu, ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontroles lampiņu. Daļēji matēts, sarkans kontroles panelis. 250ml mērcilindri standartizēti pēc svara un skalas - saskaņā ar DIN 53194.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
595_502 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, cryostar i - Ātra un uzticama piena sasalšanas temperatūras noteikšana (vienlaicīgi vienam paraugam). Mērījumu izšķirtspēja 0.0001C, mērīšanas amplitūda no 0.0000C līdz 1.5000C, paraugu tilpums no 2ml līdz 2.5ml (ieteicamais ir 2.2ml). Paraugu daudzums: līdz pat 40 paraugiem vienā stundā (parasti 30 paraugi stundā). Dzesēšanas laiks aptuveni 15 minūtes. Saskaņā ar ISO/IDF/DIN 5764. Izmēri 290x380x190mm. Mērīšanas zondes augstums 240mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
576_246 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Ierīce slāpekļa noteikšanai pēc Kjeldahla metodes -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
266_266 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Sūknēšanas stacija behrosog 3 -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
998_913 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, LactoStar - Ķīmiskās piena analīzes ierīce ar pilnīgi automātisku tīrīšanas un skalošanas sistēmu, un nulles punkta kalibrēšanu ātrai un precīzai piena paraugu pārbaudei. Paraugu daudzums vienā stundā - līdz pat 90. Paraugu tilpums - no 12ml līdz 20ml. Analizatora izmērs 43x20x43 cm. Analizatora neto svars ap 15.7 kg. Komplektācijā iekļauti: termālais printeris, 1 termālā papīra rullis printerim, 2 x 5 litru kannas (skalošanas ūdenim un tīrīšanas līdzeklim), šķīdums ierīces standartizācija (250ml), tīrīšanas līdzeklis (500ml).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
795_807 pasūtīt Vajag ielogoties!
953_748 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Cryostar, automātisks -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
547_120 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Piena analizatori, dažādi, Safety centrifūga - Centrifūga tauku sastāva noteikšanai piena produktos - pēc Roes-Gottlieb metodes. Nerūsējošā tērauda korpuss, rotora ātrums no 600 līdz 1130 rpm, temperatūra līdz 68C, centrifugēšanas laiks no 1 līdz 99 minūtēm. Kopējais augstums (ar vāku) 460mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
112_734 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Termometri, Temperatūras reģistrators - 4 kanālu temperatūras datu reģistrators ar ārējiem sensoru savienojumiem (TC tips, tips K un tips J)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
457_659 Temperatūras reģistrators pasūtīt Vajag ielogoties!
637_340 Zonde 4 kanālu temperatūras datu reģistratoram pasūtīt Vajag ielogoties!

Kabatas svari, Kern TEE - Ar izturīgu plastmasas korpusu. Svēršanas plātnes izmērs 50x55mm, svaru korpusa izmērs 80x148x36 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
336_382 150 g, 0.1 g pasūtīt Vajag ielogoties!

Kabatas svari, Kern TAB - Ar izturīgu korpusu. Var pārslēgt no g uz ct, gn ar vienu taustiņu. Svēršanas plātnes izmērs 36x42 mm, svaru korpusa izmērs 95x133x33 mm. Darbojas ar 4x1.5V AAA standarta baterijām, darbības laiks līdz 150h.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
178_675 20 g, 0.001 g pasūtīt Vajag ielogoties!

Kabatas svari, Kern CM - Ar izturīgu plastmasas korpusu un iestrādātu kalkulatoru. Svēršanas plātnes izmērs 70x80 mm, svaru korpusa izmērs 85x130x25 mm. Darbojas ar 2x1.5V AAA standarta baterijām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
442_292 150 g, 0.1 g; 70x80 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
603_502 320 g, 0.1 g; 70x80 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
739_824 1000 g, 1 g pasūtīt Vajag ielogoties!
387_311 60 g, 0.01 g ir Vajag ielogoties!
408_752 10 g, 0.002 g, karātu svari pasūtīt Vajag ielogoties!

Kompaktie svari, Kern EMB - Ir taras funkcija, dažāda diametra svēršanas plātnes. Darbojas ar baterijām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
161_902 3000 g, 0.1 g pasūtīt Vajag ielogoties!
917_313 6000 g, 0.1 g pasūtīt Vajag ielogoties!
978_491 600 g, 0.01 g pasūtīt Vajag ielogoties!
390_319 1000 g, 0.01 g pasūtīt Vajag ielogoties!
354_872 100 g, 1 g pasūtīt Vajag ielogoties!
148_612 2000 g, 0.01 g pasūtīt Vajag ielogoties!
105_488 200 g, 0.001 g pasūtīt Vajag ielogoties!

Kompaktie svari, Kern FCB - LCD displejs, ciparu augstums – 25 mm (svaru aizmugurē vēl viens displejs). Linearitāte - 0.3g., lasāmība - 0.1g. Nerūsējošā tērauda svēršanas plātne 252 mm x 228 mm x 12,5 mm. Darbības laiks: 12 stundas, stabilizācijas laiks: 3sek. Papildus opcijas: lādējama baterija (jalādē 10 stundas), DAkkS sertifikāts.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
190_190 3 kg, 0.1 g pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.8323910236 sekund!