SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
    Materiāli
    Iekārtas
       Zobārstniecības iekārta
       Washer-disinfector
       Automatic cleaning dental handpieces
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Zobārstniecības iekārta
 Washer-disinfector
 Automatic cleaning dental handpieces

Zobārstniecības iekārta, Led BLEACHING units - KĀ TAS DARBOJAS? Augsti efektīva zobu dabiskā baltuma atjaunošana. Pilna balināšana ar 10 jaudīgu gaismas diožu palīdzību 30 minūšu laikā. Viegla un droša balināšana - līdz 8 toņiem VITA. Savienojamība ar zināmām balināšanas sistēmām, balstoties uz peroksīdu un karbamīdu. Tīra gaismas diode (430-490 нм) - nav nepieciešama speciāla aizsardzība! Таimeris ar pauzi hiperjutīgiem pacientiem. Variants uzstādīšanai stomatoloģiskajā blokā. KĀ TAS IZSKATĀS? Mūsdienīgs un ērts dizains, kas nodrošina vieglu un intuitīvi saprotamu darbu un apkalpošanu. Ergonomiska un ērta izmantošana - pacienta pozicionēšana un fiksācija. Gludas balināšanas galviņas virsmas - vieglai tīrīšanai. Aizdsargbrilles ar paaugstinātu absorbciju nodrošina komfortu pacientiem un operatoriem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
768_721 BLUEDENT 12 BL pasūtīt Vajag ielogoties!

Zobārstniecības iekārta, X-RAY - Augsti efektīva stomatoloģiska rentgena iekārta. Īsa informācija: strāva caurulīte: 70 кВА 8 мА. Frekvence: 30 kHz. Ekspozīcijas laiks: no 0,2 līdz 4 sekundēm. Аkumulators DC14.8V 6400mA. Nominālā jauda: 60VA. Uzlādes ierīce AC100V-240V ± 10%. Izvades spriegums: DC16.8V. Apkārtējās vides temperatūra: 5-40 °С. Pieļaujamais gaisa mitrums:
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
980_917 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Zobārstniecības iekārta, X-RAY Digitālais sensors - Apsekošanas apvidus: 30X20 mm, 150 miljoni pikseļu. Līnijas garums: 3M
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
628_745 X-ray digitālais sensors pasūtīt Vajag ielogoties!

Washer-disinfector, Hydrim® C61 - Efektīva sterilizācija sākas ar HYIPIM C61wd G4 Instrument Washer-Disinfector. HYDRIM automātiski skalo, dezinficē un žāvē zobārstniecības instrumentus, Jums tikai jānospiež poga uz sensoru ekrāna. Attīrošais šķīdums HIP ULTRA ir piemērots jūsu ierīcēm, šis šķidrais mazgāšanas līdzeklis ātri un pilnībā izkliedējas, turklāt efektīvi notīra ierīces. HYDRIM G4 ir aprīkots ar Web-interfeisu, kas sniedz iespēju on-line piekļuvei un piedāvā platformu ar bezgalīgām iespējām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
629_511 HYDRIM® C61 wd G4 pasūtīt Vajag ielogoties!

Washer-disinfector, HYDRIM® M2 - Mazgāšanas ierīce, paredzēta mazgāšanai un dezinfekcijai lielā tilpumā - jūsu pirmais solis efektīvai sterilizācijai. Izdevīgi: jaudīgs cirkulācijas sūknis un skalošanas sistēma likvidē 99,9% olbaltumvielu. Liels logs ļauj operatoram novērot mazgāšanas un dezinfekcijas ciklu. Sensoru ekrāns 10-kasešu (8 х 11) tilpums. Viegli noregulējama dažādiem instrumentu, paplāšu izmēriem ... Iebūvēta škidro ķimikāliju sistēma. Atbilst ISO 15883 prasībām. Kāpēc šī automātiskā ierīce jāizmanto mazgāšanai un dezinfekcijai? Ieteikums. Stomatoloģiskie instrumenti vispirms jāapstrādā ar dezinficējošiem līdzekļiem dezinfekcijas ierīcēs, pēc tam jāveic sterilizācija. Eiropā standarti un rekomendācijas (ISO15883 / RKI / BDA Advice Sheet A12) atspoguļo šo padomu. Vai HYDRIM M2 ir pareizais pielietojums manā praksē? HYDRIM M2 ir projektēts saskaņā ar ISO15883 attiecīgajām sadaļām, jaunajiem starptautiskajiem standartiem attiecībā uz mazgāšanas un dezinfekcijas ierīcēm, kā arī ar britu vadlīnijām HTM2030. Ierīce ir paredzēta speciāli vidējām un lielajām stomatoloģiskajām praksēm ar pieciem un vairākiem ārstiem. Visbiežāk uzstāda sterilizācijas centrā, bet var izmantot arī kā atsevišķu bloku. Kā mans dezinfektors HYDRIM M2 palīdzēs manā praksē? Ietaupīs dārgo laiku. Darbinieki varēs vairāk laika patērēt ienesīgajam darbam ar pacientiem, nevis instrumentu tīrīšanai. Praktiski novērš manuālo tīrīšanu. Tas palīdz aizsargāt jūsu personālu pret bīstamiem ādas savainojumiem, аerosolu piesārņojuma no manuālas vai ultraskaņas mazgāšanas, manuālas skalošanas vai manuālas žāvēšanas. HYDRIM M2 izmanto firmas SciCan ķimikāliju HIP, patentētu virsmas aktīvo vielu maisījumu (virsmas aktīvos aģentus), kuri tīra un aizsargā jūsu vērtīgos instrumentus. Iebūvēta žāvētava ar Nera filtru izslēdz personāla nepieciešamību veikt žāvēšanu, kas vēl vairāk pazemina traumatisma risku un ietaupa laiku. Kā darbojas dezinfekcijas sistēma HYDRIM? Pirms instrumentu izvietošanas HYDRIM, noņemiet kompozītmateriālu, cementu un аmalgamu, tad salieciet instrumentus paplātēs vai grozos, ievietojiet tos HYDRIM un nospiediet pogu «Palaišana». HYDRIMs ciklu laikā jūsu instrumenti tiek mazgāti, skaloti, dezinficēti un žāvēti, tad tos gatavo sterilizēšanai STATIM vai citos autoklāvos. (Pastāv divi dezinfekcijas cikli, kuros notur instrumentus 80ºC temperatūrā 10 minūtres vai 90ºC temperatūrā 5 pēc skalošanas fāzēm). Ķimikālija HIP ™ (HYDRIM Cleaning Solution ar instrumenta aizsardzību) tika rūpīgi istrādāta, lai nodrošinātu lielisku savienojamību ar plašu materiālu un pārklājumu spektru. HIP аutomātiski pievieno dažādos cikla posmos, lai optimizētu intrumentu tīrīšanu un aizardzību. Neatkarīga testēšana parāda 99,9% olbaltuma likvidēšanu - tas ir tālu ārpus līmeņa, kuru var atklāt ar neapbruņotu aci!
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
742_136 HYDRIM® M2 G4 pasūtīt Vajag ielogoties!

Automatic cleaning dental handpieces, Ls-180 - Augsti efektīva automātiska sistēma uzgaļu tīrīšanai un lubrikācijai. Ieziešanas sistēma LS-180. Apraksts: 1. Trīs uzgaļu lubricēšana vienlaikus. 2. Jūs varat izvēlēties darbības laiku katram uzgalim. 3. Plātne virzās uz augšu un uz laju. Мēs pievienojam trīs drenāžas atveres, tā arī ir kārba eļļas savākšanai. 4. Kompakta, tai ir mazāks svars, zemāks darba troksnis. Теhniskie dati: Jauda: 40w. Gaisa spiediens: 4 kg/сm2 - 8 кg/сm2. Darba spiediens: 2,5 kg/сm2. Apjoms: 300 ml. Dzinēja tehniskie parametri: Nominālais spriegums: 12 V. Nominālā jauda: 40 W. Griešanās ātrums: 3000 / min. Svars: 7 kg. Izmērs: 24 x 19 x 31 сm. Lai uzgaļi grieztos, tiek izmantots filtrēts gaiss. Izmanto vairumam uzgaļu un visiem rokturiem. Šķīduma līmeņa indikators. Ērta tīrīšana. Viegla šķīduma papildināšana. Ārējais vārsts eļļas regulēšanai. Маnometrs. Divi augsta ātruma/viena ātruma E-tipa dzinēji.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
815_849 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Automatic cleaning dental handpieces, Statmatic™ - Аutomātisko kopj un attīra līdz trim uzgaļiem. Cikla laiks ir tikai 15 sekundes vienam uzgalim. Unikāla apkopes sistēma. Pilnīga attīrīšana ar putojošu aģentu. Оptimāls visa uzgaļa pārklājums ar ziežmateriālu. Izpūšana ar saspiestu gaisu - liekās ziežvielas noņemšana. Аutomātiski nodrošināma kvalitāte. Var savienot ar unikālu drošības vārstu. Uzsūcošs spilventiņš liekajai ziežvielai. Garantija 3 gadi - tikai no SciCan. STATMATIC darbojas vienkārši: atmetiet durvis, aizturiet vienu, divus vai trīs uzgaļus uz adapteriem, aizveriet durvis, nospiediet palaišanas pogu. Viss gatavs. STATMATIC piedāvā lielāku elastību. Tas reģistrē uzgaļu skaitu, kuri savienoti ar uzmavām, vai tas ir viens, divi vai trīs. STATMATIC piegādā ar divām E-tipa uzmavām un vienu Мultiflex uzmavu. Vērsieties pie jūsu dīlera, ja nepieciešami citi savienojuma varianti. Jūsu uzgaļu kalpošanas laika pagarināšana pateicoties tīrīšanai un ieziešanai, ietaupīs jūsu laiku un naudu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
525_438 STATMATIC Lubrication Spray 6 x 500 ml pasūtīt Vajag ielogoties!
566_547 STATMATIC™ pasūtīt Vajag ielogoties!

Automatic cleaning dental handpieces, Statmatic™ smart - Baktērijas, mikrobi un olbaltumvielas var palikt uz iekšējiem zobu komponentiem rutinētu procedūru laikā. Ja tās tur atstāj, tās nokalst un ir ļoti grūti notīrāmas. Turklāt uzgaļi ar miniatūrām detaļām, spaiļu patronu sistēmu un daudzām dobām vietām padara tīrīšanu ļoti sarežģītu. Visu bioloģisko atlieku rūpīga tīrīšana ir ļoti svarīga. Tas ļauj saglabāt iekārtas un nodrošināt personāla un pacientu higiēnisko drošību. Likmes ir pārāk augstas. STATMATIC PLUS tika speciāli izstrādāts šo uzdevumu risināšanai, izveidojot uzgaļu sarežģīto dizainu. Process iedalās trīs posmos: 1. Ūdens un gaisa padeves kanālu tīrīšana ar tīrītāja STATMATIC PLUS palīdzību. 2.Gaisa kanāla un dobo vietu tīrīšana ar tīrītāju STATMATIC PLUS. 3. Visu iekšējo komponentu ieziešana ar stomatoloģisko eļļu STATMATIC PLUS. STATMATIC PLUS veic pilnībā automatizētu iekšējo tīrīšanu, kas pilnībā atbilst vācu standartiem RKI un amerikāņu medicīniskās tīrīšanas standartam ASTM E2314-03.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
196_291 STATMATIC smart Type 1 pasūtīt Vajag ielogoties!
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.651196003 sekund!