SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
    Vienreizlietojamie materiāli
    Medicīnas somas
    Diagnostikas ierīces
       Termometri
       Fonendoskopi
       Otoskopi
       Otoskopu piederumi
       OFTALMOSKOPI
       Retinoskops
       Pen LIGHT
       Alkotesteri
       Dažādi
    Analizatori
    Pacientu monitorings
    Asinsspiediena mērāmie aparāti
    Eksprestesti
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Termometri
 Fonendoskopi
 Otoskopi
 Otoskopu piederumi
 OFTALMOSKOPI
 Retinoskops
 Pen LIGHT
 Alkotesteri
 Dažādi

Dažādi, Littmann ausu aizbāžņi - no
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
939_578 1 pāris mazs + 1 pāris liels (melna krāsa) pasūtīt Vajag ielogoties!
392_770 1 pāris mazs + 1 pāris liels (pelēka krāsa) pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Kamertonis - Izgatavots no labākā tērauda sakausējuma. Augstas precizitātes ierīce, medicīnisko profesiju darbinieku vajadzībām. Garums 20,4 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
475_624 alumīnija kamertonis 128 hz - ar kāju pasūtīt Vajag ielogoties!
863_502 128 hz pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Kiretes micro loop - Četri kirešu veidi sniedz jums visefektīvāko, drošāko un ekonomiskāko veidu, kā izņemt ausīs uzkrājušos sēru - neatkarīgi no auss izmēra vai sēra konsistences. - Pacienta komforts: metāla kiretes ir vēsas, stingras un asas, bet polipropilēna kiretes ar noapaļotiem galiem novērš traumas un samazina savainošanās risku. Bez lateksa. - Efektivitāte: ausu kiretes efektivitātes ziņā var dublēt metāla kiretes praktiski jebkurā situācijā, tā kā tās ir izgatavotas no polipropilēna, tās ir praktiski nesaplēšamas. - Vienreiz lietojamās: Ausu kiretēm nav nepieciešama sterilizēšana un tiek izslēgts jebkāds inficēšanās risks. MICRO LOOP: Stingra uzgaļa konstrukcija, papildus izturībai uzgaļa gals ir noapaļots 3 mm platumā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
812_429 ceraspoon kiretes, dzeltenas, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!
578_526 flex loop kiretes, baltas, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!
227_145 infantscoop kiretes, gaiši zilas, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!
823_501 micro loop kiretes, zaļas, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Izgaismotas kiretes, demo komplekts ar lēcām - Dažāda veida kiretes (Flexloop, Infantscoop Ø 2 mm, Micro Loop Ø 3 mm, Аngleloop Ø 4 mm, Waveloop Ø 2,5 mm) kā arī - gaismas diožu gaismeklis - оbjektīvs - pincete - ausu kiretes.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
439_835 izgaismotas kiretes demo komplekts ar lēcām 1 kompl. pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Deguna spogulītis - vienreiz lietojams - Inovatīvi plastikāta vienreiz lietojami deguna spogulīši ar rokturi: ļauj ļoti sekmīgi apskatīt deguna dobumu. Palīdz izņemt no deguna dobuma svešķermeņus. Atvieglo asiņojošu degunu piededzināšanu. Bez lateksa. Nerūsējošā tērauda reflektora izmantošana var kļūt par pārbaudījumu pacientam. Tagad jūs varat apvienot pacienta komfortu ar efektīvu ārstēšanu. Gludi, silti vienreiz lietojami deguna spogulīši ir ērtāki un pacientiem mazāk satraucoši.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
294_315 deguna spogulītis - vienreiz lietojami 48 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, LITTMANN ausu uzgaļi - mazi - pelēki - Krāsa: pelēka
Tips: stingrs / mazs
10 pāri (katrs pāris atsevišķi iepakots)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
662_234 LITTMANN ausu aizbāžņi - mazi - pelēki, 10 pāri pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Kirete lighted ar lēcu un LED izgaismotāju - Visi komplekti sastāv no 50 kiretēm. Pievienots arī gaismas diožu izgaismotājs un objektīvs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
367_122 angleloop kiretes, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!
146_623 flexloop kiretes, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!
772_953 micro loop kiretes, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Kirete lighted ar lēcu un LED izgaismotāju Infantscoop - Visi komplekti sastāv no 50 kiretēm. Pievienots arī gaismas diožu izgaismotājs un objektīvs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
832_242 infantscoop kiretes, iepakojumā 50gb pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Lighted kirete ar lēcu un LED izgaismotāju - V/l pincete ar apgaismojumu svešķermeņu izņemšanai. Kustības diapazons par 90 °. Nepieciešama svešķermeņu izņemšanai no dzirdes kanāla.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
354_264 pincete ar apgaismojumu, iepakojumā 10 pasūtīt Vajag ielogoties!
613_669 N25 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Nystagmus diagnostikas ierīce frenzel - Vienkārši izmantojama, meklējot spontānu vai provocētu nystagmus frenzel. Fiksētas, bikonveksālas lēcas +18,0 dioptrijas. Nystagmus frenzel ierīcei jābūt spriegumam atbilstoši 93/42/EEC drošības normām(mazāk par 4.2 V). Мēs piedāvājam GIMA 6 (kods 31130), kas speciāli paredzēts šai ierīcei. Izgatavota Vācijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
120_766 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Nystagmus diagnostikas ierīce, ar baterijām - Šis modelis darbojas bez vadiem un nav piesaistīts elektrības tīklam. Ierīce darbojas ar baterijām, tai nepieciešamas trīs 1,5 V baterijas C LR14/ M-2, izmērs baby. Apgaismojumu var regulēt ar reostata palīdzību.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
587_495 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Ri-Former ksenona diagnostikas komplekts - 3.5-230v - standarts - Diagnostiskais moduļu komplekts var tikt kombinēts atbilstoši prasībām un pasūtītāja situācijai. Galvenais p-former® modulis ir pieejams ar vienu rokturi un to var papildināt līdz modulim ar 4 rokturiem. Diagnostiskā komplekta īpatnības: - 3,5 V ksenona vai gaismas diožu apgaismojums rada dienasgaismai analoģiskus apgaismojuma nosacījumus. – Оptimāls elektroniskais pārslēgs ar regulējama reostata palīdzību. – Pastāvīgs spriegums pie izvada nav atkarīgs no barošanas avota un pagarina lampu kalpošanas laiku, kā arī garantē optimālu gaismas intensitāti. - Аutomātiska rokturu ieslēgšana/izslēgšana tos noņemot vai nomainot roktura blokā ļauj taupīt enerģiju un palielina lampu kalpošanas laiku. - Neslīdoši, ergonomiski rokturi ar reostatu: neierobežota spilgtuma regulēšana, kā arī manuāla ieslēgšana/izslēgšana uz roktura. - Spirālveida aukla, kuru iespējams pagarināt līdz 3 metriem. - Izstrādāts un ražots Vācijā. Pievienoti: 2 rokturi,оto- un оftalmo - galviņas, ausu piltuvju smidzinātājs, pulkstenis.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
554_455 ri-former ksenona diagnostikas komplekts - 3.5-230v - standarts1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Ri-Former ksenona diagnostikas komplekts - 3.5-230v lielais - Diagnostiskais moduļu komplekts var tikt kombinēts atbilstoši prasībām un pasūtītāja situācijai. Galvenais p-former® modulis ir pieejams ar vienu rokturi un to var papildināt līdz modulim ar 4 rokturiem. Diagnostiskā komplekta īpatnības: - 3,5 V ksenona vai gaismas diožu apgaismojums rada dienasgaismai analoģiskus apgaismojuma nosacījumus. – Оptimāls elektroniskais pārslēgs ar regulējama reostata palīdzību. – Pastāvīgs spriegums pie izvada nav atkarīgs no barošanas avota un pagarina lampu kalpošanas laiku, kā arī garantē optimālu gaismas intensitāti. - Аutomātiska rokturu ieslēgšana/izslēgšana tos noņemot vai nomainot roktura blokā ļauj taupīt enerģiju un palielina lampu kalpošanas laiku. - Neslīdoši, ergonomiski rokturi ar reostatu: neierobežota spilgtuma regulēšana, kā arī manuāla ieslēgšana/izslēgšana uz roktura. - Spirālveida aukla, kuru iespējams pagarināt līdz 3 metriem. - Izstrādāts un ražots Vācijā. Ietilpst kods 31800 un sfigmomanometrs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
656_908 ri-former ksenona diagnostikas komplekts - 3.5-230v lielais1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Ri-Former ksenona led komplekts - 3.5-230v - standarts - Diagnostiskais moduļu komplekts var tikt kombinēts atbilstoši prasībām un attiecīgajai situācijai, to var pārmaiņus paplašināt pa labi un pa kreisi. Galvenais p-former® modulis ir pieejams ar vienu rokturi un to var papildināt līdz modulim ar 4 rokturiem. Diagnostiskā komplekta īpatnības: - 3,5 V ksenona vai gaismas diožu apgaismojums rada dienasgaismai analoģiskus apgaismojuma nosacījumus. – Оptimāls elektroniskais pārslēgs ar regulējama reostata palīdzību. – Pastāvīgs spriegums pie izvada nav atkarīgs no barošanas avota un pagarina lampu kalpošanas laiku, kā arī garantē optimālu gaismas intensitāti. - Аutomātiska rokturu ieslēgšana/izslēgšana tos noņemot vai nomainot roktura blokā ļauj taupīt enerģiju un palielina lampu kalpošanas laiku. - Neslīdoši, ergonomiski rokturi ar reostatu: neierobežota spilgtuma regulēšana, kā arī manuāla ieslēgšana/izslēgšana uz roktura. - Spirālveida aukla, kuru iespējams pagarināt līdz 3 metriem. - Izstrādāts un ražots Vācijā. Pievienoti: 2 rokturi,оto- un оftalmo - galviņas, ausu piltuvju smidzinātājs, pulkstenis.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
848_484 ri-former ksenona led komplekts - 3.5-230v - standarts1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Dažādi, Ri-Former led diagnostikas komplekts - 3.5-230v lielais - Diagnostiskais moduļu komplekts var tikt kombinēts atbilstoši prasībām un attiecīgajai situācijai, tas ir pārmaiņus paplašināms pa labi un pa kreisi. Galvenais p-former® modulis ir pieejams ar vienu rokturi un to var papildināt līdz modulim ar 4 rokturiem. Diagnostiskā komplekta īpatnības: - 3,5 V ksenona vai gaismas diožu apgaismojums rada dienasgaismai analoģiskus apgaismojuma nosacījumus. – Оptimāls elektroniskais pārslēgs ar regulējama reostata palīdzību. – Pastāvīgs spriegums pie izvada nav atkarīgs no barošanas avota un pagarina lampu kalpošanas laiku, kā arī garantē optimālu gaismas intensitāti. - Аutomātiska rokturu ieslēgšana/izslēgšana tos noņemot vai nomainot roktura blokā ļauj taupīt enerģiju un palielina lampu kalpošanas laiku. - Neslīdoši, ergonomiski rokturi ar reostatu: neierobežota spilgtuma regulēšana, kā arī manuāla ieslēgšana/izslēgšana uz roktura. - Spirālveida aukla, kuru iespējams pagarināt līdz 3 metriem. - Izstrādāts un ražots Vācijā. Ietilpst kods 31800 un sfigmomanometrs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
552_289 ri-former led diagnostikas komplekts - 3.5-230v lielais1 pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.7641620636 sekund!